Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

MantasMM
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2017-11-28
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#4351 2018-09-07 12:22

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

jazzmatazz rašė:

Alfa vyrai tai tomie kaip C Ronaldo, C Mcgregor, M Jordan, M Ali, G Ramsey ir tt... O panoms vilioti pasitikejimo savimi reikia ir kad liezuvis neuzdziutu. Nereikia nei tu masinu nei tu namu. Moteris kad ir kokia ji butu is prigimties ar ta prigimti uzsiauginusi visgi balsas jai yra svarbus.

Aha, nereikia mašinos ir pinigų. Biški svajonių Pasaulyje gyveni ponuli wink Turėk daug pinigų, mašiną, namą, tai pačios tau lips ant koto. Draugą turiu turtingą, tai jam net atsibodę tos mergos buvo, sako, net nebeıdomu pasidaro kai pačios žeminas ištisai. O be pinigų ir be mašinos, tai nebent arkliavagę iš kaimo rurinsi.

Aš su savo žmona susipažinau prieš 10 metų per mIRC'ą, neturėjau nieko smile užtat dabar jau turim praktiškai viską

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4352 2018-09-07 12:24

Re: Blevyzgos™ V dalis

MantasMM rašė:

BritainFirst rašė:

jazzmatazz rašė:

Alfa vyrai tai tomie kaip C Ronaldo, C Mcgregor, M Jordan, M Ali, G Ramsey ir tt... O panoms vilioti pasitikejimo savimi reikia ir kad liezuvis neuzdziutu. Nereikia nei tu masinu nei tu namu. Moteris kad ir kokia ji butu is prigimties ar ta prigimti uzsiauginusi visgi balsas jai yra svarbus.

Aha, nereikia mašinos ir pinigų. Biški svajonių Pasaulyje gyveni ponuli wink Turėk daug pinigų, mašiną, namą, tai pačios tau lips ant koto. Draugą turiu turtingą, tai jam net atsibodę tos mergos buvo, sako, net nebeıdomu pasidaro kai pačios žeminas ištisai. O be pinigų ir be mašinos, tai nebent arkliavagę iš kaimo rurinsi.

Aš su savo žmona susipažinau prieš 10 metų per mIRC'ą, neturėjau nieko smile užtat dabar jau turim praktiškai viską

Tai jaunimas nesiskaito. Jauni isimyli iš meilės, bet po 25 metų ar po 30 metų, jau visai kas kita. Pinigai pirmoje vietoje ir būstas.

Neprisijungęs

 
MantasMM
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2017-11-28
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#4353 2018-09-07 12:31

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

MantasMM rašė:

BritainFirst rašė:


Aha, nereikia mašinos ir pinigų. Biški svajonių Pasaulyje gyveni ponuli wink Turėk daug pinigų, mašiną, namą, tai pačios tau lips ant koto. Draugą turiu turtingą, tai jam net atsibodę tos mergos buvo, sako, net nebeıdomu pasidaro kai pačios žeminas ištisai. O be pinigų ir be mašinos, tai nebent arkliavagę iš kaimo rurinsi.

Aš su savo žmona susipažinau prieš 10 metų per mIRC'ą, neturėjau nieko smile užtat dabar jau turim praktiškai viską

Tai jaunimas nesiskaito. Jauni isimyli iš meilės, bet po 25 metų ar po 30 metų, jau visai kas kita. Pinigai pirmoje vietoje ir būstas.

Man atrodo sunkiausia kai jau yra koks 45 metai, esi po skyrybų ir reikia ieškoti antros pusės, eina utiutiu neįsivaizduoju nuo ko reikėtų pradėti ir tokių metų geriausi egzemplioriai visi išrankioti, lieka tik visokios su neaiškiais likimais big_smile nu arba tada reikia kokią dvyliktokę ieškotis...

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4354 2018-09-07 12:37

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

MantasMM rašė:

BritainFirst rašė:


Aha, nereikia mašinos ir pinigų. Biški svajonių Pasaulyje gyveni ponuli wink Turėk daug pinigų, mašiną, namą, tai pačios tau lips ant koto. Draugą turiu turtingą, tai jam net atsibodę tos mergos buvo, sako, net nebeıdomu pasidaro kai pačios žeminas ištisai. O be pinigų ir be mašinos, tai nebent arkliavagę iš kaimo rurinsi.

Aš su savo žmona susipažinau prieš 10 metų per mIRC'ą, neturėjau nieko smile užtat dabar jau turim praktiškai viską

Tai jaunimas nesiskaito. Jauni isimyli iš meilės, bet po 25 metų ar po 30 metų, jau visai kas kita. Pinigai pirmoje vietoje ir būstas.

barakuda su 30+ metų lol p z kokiam tu pasauly gyveni..

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4355 2018-09-07 12:55

Re: Blevyzgos™ V dalis

Nu žodžiu kultūrizmo forume nusprendė, kad nerūpi mergom mašina ir pinigai. Okey, aš gal su blogom tada susidedu ir mano aplinkoje kitokie žmonės. Svarbu būti geru žmogumi ?

Paskutinį kartą taisė BritainFirst (2018-09-07 12:56)

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4356 2018-09-07 13:03

Re: Blevyzgos™ V dalis

yra barakudos ir yra normalios, ieškančios normalaus bičo. susirask normalią, o ne per pazintysxxx ir nereikės metai iš metų verkšlenti čia, kad panos nesusirandi ir kad visos su tavim tik už pinigus būna.. smile

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#4357 2018-09-07 13:04

Re: Blevyzgos™ V dalis

Jeigu neturi nieko daugiau tik mašinas ir pinigus tai ir būsi resursų šaltinis ir tokį berną mergos melš kol joms tai bus naudinga. Reikia mokėti tokias visokias princeses nukarunuoti ir parodyti jų vietą. Jeigu apsileisi ir leisi, kad jos tavimi manipuliuotų  per seksą ar visokius norus ir noriukus iš tavo kišenės, visokias isterijas, nuotaikų kaitas. Dar santykių pradžioje reikia parodyti kas yra poroje dominantas nes jeigu neparodyti merginai to tai nesitikėk, kad po kurio laiko ji tave paliks nes pas jų biologijoje užrašyta poruotis tik su stipriu patinu, o ne tapkiniu patinėliu, kuris geriausiu atveju tinka tik resursų nešimui,  bet ne beprotiškam ir laukiniam seksui. Ir jos to nesąmoningai ilgisi nes nori, kad jas valdytų stiprus patinas, kuris jas uždominuotų. Ir nenusileisk tai matriarchatinei nesąmonei, kad vyras turi šokinėti aplink moterį. Moteris renkasi vyrą, įsikalk į galvą, o vyras renkasi iš tų kas jį pasirinko.Ir jokios anos ne dievaitės, kad reiktų šokinėti aplink jas.

Paskutinį kartą taisė enox (2018-09-07 13:08)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4358 2018-09-07 13:22

Re: Blevyzgos™ V dalis

B-le teorijos big_smile jus paprastesni bukit tai atsiras tu normaliu panu. Jei cia kazkam kazka irodinet reikia tai irodinet galit ir iki gyvenimo galo,bet irodysit tik sau kazka. Paprastumas nuosirdumas ir viskas bus ok. Patys neissikelkit labai big_smile

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#4359 2018-09-07 13:33

Re: Blevyzgos™ V dalis

Aš tai turiu paną, man tai kas big_smile ir jaunesnė 7 metais už mane big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4360 2018-09-07 13:42

Re: Blevyzgos™ V dalis

Svarbu ne barakuda big_smile britainui visos barakudos. Tik todel kad su juo nieks nebuna nes jis dauztas,o galvoja del to,kad bomzas 🤣

Neprisijungęs

 
tesla
Kalbus dalyvis
Vietovė: Алитuc
Registravosi: 2018-02-04
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#4361 2018-09-07 13:49

Re: Blevyzgos™ V dalis

jazzukas vel teisingai raso. turi but charizmatiskas tada lengvai moteris valdysi.
aisku yra barakudu kur jau kad ir kiek kalbesi nepades, turi su nauju mersu varyt kad kojas skestu big_smile

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#4362 2018-09-07 13:52

Re: Blevyzgos™ V dalis

Aš tiek atsikandęs tų barakudų, kad bbd. Taip, gražu į jų subiniukus ar veidukus ir papukus pažiūrėti, galima kelis kartus pamylėti, bet su tokiomis niekados negalima nors kiek rimtesnių santykių kurti nes tiek ji tave laiko nieku tiek ji pati yra tuščia kiaurymė ir savo vidinius kompleksus maskuoja perdėtu rūpinimuosi išorine išvaizda. Pats turėjau pažįstamą kursiokę, kuri su bernu gyveno, pas jo name, jo gėriu naudojosi. Anas į užsienį dirbti, ta po klubus, kabakus ir man savo mašinoje kelis kartus b..bį burnon ėmė neraginta big_smile tai va, apie tokių "panelių" padorumą net kalbėti neverta. Primeta angeliukus, dorovės įsikūnijimus, pasileidusios kaip reikalas. Tokių ir likimas vienas,- greitai išteka, susilaukia vaiko, o paskui jas nafik vyrai meta nes negali su tokiomis gyventi. Ir lieka raudančios niekam nereikalingos vienišos "mamytės" . Dar užkompleksuoja kai artėja amžius ties 28-30 m. kai akcijos nuvertėja nes į rinką ateina naujos smile tad ir laksto po sporto klubus gražinti save smile Tad draugiškas patrimas,- rinkites normalias merginas, o ne  barakudas smile

Paskutinį kartą taisė enox (2018-09-07 13:53)

Neprisijungęs

 
tesla
Kalbus dalyvis
Vietovė: Алитuc
Registravosi: 2018-02-04
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#4363 2018-09-07 14:10

Re: Blevyzgos™ V dalis

enox rašė:

Aš tiek atsikandęs tų barakudų, kad bbd. Taip, gražu į jų subiniukus ar veidukus ir papukus pažiūrėti, galima kelis kartus pamylėti, bet su tokiomis niekados negalima nors kiek rimtesnių santykių kurti nes tiek ji tave laiko nieku tiek ji pati yra tuščia kiaurymė ir savo vidinius kompleksus maskuoja perdėtu rūpinimuosi išorine išvaizda. Pats turėjau pažįstamą kursiokę, kuri su bernu gyveno, pas jo name, jo gėriu naudojosi. Anas į užsienį dirbti, ta po klubus, kabakus ir man savo mašinoje kelis kartus b..bį burnon ėmė neraginta big_smile tai va, apie tokių "panelių" padorumą net kalbėti neverta. Primeta angeliukus, dorovės įsikūnijimus, pasileidusios kaip reikalas. Tokių ir likimas vienas,- greitai išteka, susilaukia vaiko, o paskui jas nafik vyrai meta nes negali su tokiomis gyventi. Ir lieka raudančios niekam nereikalingos vienišos "mamytės" . Dar užkompleksuoja kai artėja amžius ties 28-30 m. kai akcijos nuvertėja nes į rinką ateina naujos smile tad ir laksto po sporto klubus gražinti save smile Tad draugiškas patrimas,- rinkites normalias merginas, o ne  barakudas smile

tai panos kur y klubus eina tai to pacio ko ir tu eina. su tuo paciu tikslu beveik tik kitaip ji isreiskia. kol jaunas tai ir reikia per visas varyt, o ne ieskot gyvenimo meiles, paskui gailesies nepabandes(tevo patarimas:D)
pas mane mokykloj irgi tokiu paneliu buvo, bet as tai dziaugiuosi o ne liudziu ;D

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4364 2018-09-07 14:12

Re: Blevyzgos™ V dalis

pažįstu žiurkytę, pati tiesiai šviesiai yra pasakius, kad net ir kaip bičiukas jai patiktų, ji už jo netekės, jei jis neturės bapkių, nebus apsirūpinęs, geros mašinos ir namo nebus. nu ir ką, jai dabar 28, nei ji vaikais apsikrovus, nei kažkokių kompleksų, nei ji kvaila. pabendrauji, atrodo normali. su laiku užknisa su ja tik dėl jos tokių panetkių, kad vyrą renkasi pagal pinigus.. taip kad patikėk, barakudos tikrai neturi jokių vidinių kompleksų. net tos, kur kiauros, jos nesupranta, kad jos kiauros, nes jai suprastų, tai nebūtų kiauros..

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#4365 2018-09-07 14:13

Re: Blevyzgos™ V dalis

tesla rašė:

enox rašė:

Aš tiek atsikandęs tų barakudų, kad bbd. Taip, gražu į jų subiniukus ar veidukus ir papukus pažiūrėti, galima kelis kartus pamylėti, bet su tokiomis niekados negalima nors kiek rimtesnių santykių kurti nes tiek ji tave laiko nieku tiek ji pati yra tuščia kiaurymė ir savo vidinius kompleksus maskuoja perdėtu rūpinimuosi išorine išvaizda. Pats turėjau pažįstamą kursiokę, kuri su bernu gyveno, pas jo name, jo gėriu naudojosi. Anas į užsienį dirbti, ta po klubus, kabakus ir man savo mašinoje kelis kartus b..bį burnon ėmė neraginta big_smile tai va, apie tokių "panelių" padorumą net kalbėti neverta. Primeta angeliukus, dorovės įsikūnijimus, pasileidusios kaip reikalas. Tokių ir likimas vienas,- greitai išteka, susilaukia vaiko, o paskui jas nafik vyrai meta nes negali su tokiomis gyventi. Ir lieka raudančios niekam nereikalingos vienišos "mamytės" . Dar užkompleksuoja kai artėja amžius ties 28-30 m. kai akcijos nuvertėja nes į rinką ateina naujos smile tad ir laksto po sporto klubus gražinti save smile Tad draugiškas patrimas,- rinkites normalias merginas, o ne  barakudas smile

tai panos kur y klubus eina tai to pacio ko ir tu eina. su tuo paciu tikslu beveik tik kitaip ji isreiskia. kol jaunas tai ir reikia per visas varyt, o ne ieskot gyvenimo meiles, paskui gailesies nepabandes(tevo patarimas:D)
pas mane mokykloj irgi tokiu paneliu buvo, bet as tai dziaugiuosi o ne liudziu ;D

Aš kitais kanalais sau susirandu smile bet kai pana gyvena su bernu jau kelis metus, o kai tik jsi išvažiuoja, dulkinasi su kitais, nemanau, kad tai yra labai jau gerai. Visgi kažkoks įsipareigojimas

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4366 2018-09-07 14:29

Re: Blevyzgos™ V dalis

Buve buve visokiu tu mergu, bet tokios labai grazutes manes niekada netraukdavo ilgesniam laikui smile tas faktas dar kai ryte atsikeli ir galvoji kur ta grazuole is vakar vakaro dingo tai nekazka. Dabar myliu saviske,paprasta pana ziauriai faina,nuosirdi, net dazytis jai nereikia ir taip ji grazi ir miela ir seksuali. Niekad nerupejo jokie pinigai ar masinos ar mano raumenys. Jai visad tereikia,kad butume kartu. Dalintumemes siluma,jaukumu ir meile. Paprasta mergina is Kaisiadoriu,o ne pasaulio bamba is kazkur. Tokiu ir ieskokit. P.s. tiksliau laukit kol likimas suves. O kai britain sako visos barakudos, wow b-le as nei kart nei vienos barakudos nesutikes.... ne i ta puse ziuri britainai smile arba gal tau su vyrais lemta,apsvarstyk

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2826
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#4367 2018-09-07 14:35

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

Buve buve visokiu tu mergu, bet tokios labai grazutes manes niekada netraukdavo ilgesniam laikui smile tas faktas dar kai ryte atsikeli ir galvoji kur ta grazuole is vakar vakaro dingo tai nekazka. Dabar myliu saviske,paprasta pana ziauriai faina,nuosirdi, net dazytis jai nereikia ir taip ji grazi ir miela ir seksuali. Niekad nerupejo jokie pinigai ar masinos ar mano raumenys. Jai visad tereikia,kad butume kartu. Dalintumemes siluma,jaukumu ir meile. Paprasta mergina is Kaisiadoriu,o ne pasaulio bamba is kazkur. Tokiu ir ieskokit. P.s. tiksliau laukit kol likimas suves. O kai britain sako visos barakudos, wow b-le as nei kart nei vienos barakudos nesutikes.... ne i ta puse ziuri britainai smile arba gal tau su vyrais lemta,apsvarstyk

Tai tu su kaimietem bendrauji jos nuoširdžios, miestines barakudos. Enox su Britain gerai sako

Neprisijungęs

 
MantasMM
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2017-11-28
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#4368 2018-09-07 14:38

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

Buve buve visokiu tu mergu, bet tokios labai grazutes manes niekada netraukdavo ilgesniam laikui smile tas faktas dar kai ryte atsikeli ir galvoji kur ta grazuole is vakar vakaro dingo tai nekazka. Dabar myliu saviske,paprasta pana ziauriai faina,nuosirdi, net dazytis jai nereikia ir taip ji grazi ir miela ir seksuali. Niekad nerupejo jokie pinigai ar masinos ar mano raumenys. Jai visad tereikia,kad butume kartu. Dalintumemes siluma,jaukumu ir meile. Paprasta mergina is Kaisiadoriu,o ne pasaulio bamba is kazkur. Tokiu ir ieskokit. P.s. tiksliau laukit kol likimas suves. O kai britain sako visos barakudos, wow b-le as nei kart nei vienos barakudos nesutikes.... ne i ta puse ziuri britainai smile arba gal tau su vyrais lemta,apsvarstyk

++++

Neprisijungęs

 
tesla
Kalbus dalyvis
Vietovė: Алитuc
Registravosi: 2018-02-04
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#4369 2018-09-07 14:44

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

Buve buve visokiu tu mergu, bet tokios labai grazutes manes niekada netraukdavo ilgesniam laikui smile tas faktas dar kai ryte atsikeli ir galvoji kur ta grazuole is vakar vakaro dingo tai nekazka. Dabar myliu saviske,paprasta pana ziauriai faina,nuosirdi, net dazytis jai nereikia ir taip ji grazi ir miela ir seksuali. Niekad nerupejo jokie pinigai ar masinos ar mano raumenys. Jai visad tereikia,kad butume kartu. Dalintumemes siluma,jaukumu ir meile. Paprasta mergina is Kaisiadoriu,o ne pasaulio bamba is kazkur. Tokiu ir ieskokit. P.s. tiksliau laukit kol likimas suves. O kai britain sako visos barakudos, wow b-le as nei kart nei vienos barakudos nesutikes.... ne i ta puse ziuri britainai smile arba gal tau su vyrais lemta,apsvarstyk

jeigu nesutikes nei karto barakudos tai reiskia neturi nei geros masinos nei siaip pinigais metaisi alah

Neprisijungęs

 
tesla
Kalbus dalyvis
Vietovė: Алитuc
Registravosi: 2018-02-04
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#4370 2018-09-07 14:49

Re: Blevyzgos™ V dalis

ko jus ten tu 'barakadu' vengiat? viskas cia su jom normaliai. jos y mane ziuri kaip y pinigu maisa, kad pasedetu geroj masinoj, pagertu moeto ir pasifotkintu su visa tuom, paskui susikelia y instagamus visokius ir ko jom daugiau reikia iki pilnos laimes:D O jus ziurekit y jas kaip papisamas mesas ir viskas

Neprisijungęs

 
MantasMM
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2017-11-28
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#4371 2018-09-07 15:14

Re: Blevyzgos™ V dalis

tesla rašė:

ko jus ten tu 'barakadu' vengiat? viskas cia su jom normaliai. jos y mane ziuri kaip y pinigu maisa, kad pasedetu geroj masinoj, pagertu moeto ir pasifotkintu su visa tuom, paskui susikelia y instagamus visokius ir ko jom daugiau reikia iki pilnos laimes:D O jus ziurekit y jas kaip papisamas mesas ir viskas

Nuo kada AUDI gera mašina?

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2826
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#4372 2018-09-07 15:33

Re: Blevyzgos™ V dalis

MantasMM rašė:

tesla rašė:

ko jus ten tu 'barakadu' vengiat? viskas cia su jom normaliai. jos y mane ziuri kaip y pinigu maisa, kad pasedetu geroj masinoj, pagertu moeto ir pasifotkintu su visa tuom, paskui susikelia y instagamus visokius ir ko jom daugiau reikia iki pilnos laimes:D O jus ziurekit y jas kaip papisamas mesas ir viskas

Nuo kada AUDI gera mašina?

Jei audi turi tai belekuria merga gaut gali

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4373 2018-09-07 15:40

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

Buve buve visokiu tu mergu, bet tokios labai grazutes manes niekada netraukdavo ilgesniam laikui smile tas faktas dar kai ryte atsikeli ir galvoji kur ta grazuole is vakar vakaro dingo tai nekazka. Dabar myliu saviske,paprasta pana ziauriai faina,nuosirdi, net dazytis jai nereikia ir taip ji grazi ir miela ir seksuali. Niekad nerupejo jokie pinigai ar masinos ar mano raumenys. Jai visad tereikia,kad butume kartu. Dalintumemes siluma,jaukumu ir meile. Paprasta mergina is Kaisiadoriu,o ne pasaulio bamba is kazkur. Tokiu ir ieskokit. P.s. tiksliau laukit kol likimas suves. O kai britain sako visos barakudos, wow b-le as nei kart nei vienos barakudos nesutikes.... ne i ta puse ziuri britainai smile arba gal tau su vyrais lemta,apsvarstyk

Gali duot savo panos nr ?

Neprisijungęs

 
MantasMM
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2017-11-28
Žinutės: 84
Atsiliepimai: 0

#4374 2018-09-07 15:44

Re: Blevyzgos™ V dalis

Kavioras rašė:

MantasMM rašė:

tesla rašė:

ko jus ten tu 'barakadu' vengiat? viskas cia su jom normaliai. jos y mane ziuri kaip y pinigu maisa, kad pasedetu geroj masinoj, pagertu moeto ir pasifotkintu su visa tuom, paskui susikelia y instagamus visokius ir ko jom daugiau reikia iki pilnos laimes:D O jus ziurekit y jas kaip papisamas mesas ir viskas

Nuo kada AUDI gera mašina?

Jei audi turi tai belekuria merga gaut gali

Šiaip mergai gali pribrūžinti, kad Citroenas irgi prabangos mašina, o "Sovetskoje Šampanskoje" geria Rusijos oligarchai ir MOET'as su juo palyginus yra visiškas šūdas. Biškis fantazijos ir barakuda tavo.

Neprisijungęs

 
Feniksas 49
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-12-31
Žinutės: 326
Atsiliepimai: 0

#4375 2018-09-07 17:53

Re: Blevyzgos™ V dalis

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net