Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

saulyte
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-03-17
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#1 2019-04-08 19:32

Neviltis

Sveiki,

Metai laiko sportuoju reguliariai t.y. einu i sale apie 5/6 kart savaitej, sportuoju su svoriais + kartais darau kardio (hiit) treniruotes. Mityba grieztai darbo dienom, savaitgaliai belenkas, labai daug privalgau ypac visokiu saldainiu, bet intensyviai sportuoju, zodziu esme tame, kad svoris isvis nesikeicia ir nekrenta, o dabar per paskutines savaites net priaugo +3kg.. ar gali but cia taip del tu dvieju dienu savaitej kai issiderina mityba? Nes man kazkaip nesuvokiama, atrodo tiek sportuoju, stengiuos, o rezultato nera..

Neprisijungęs

 
Feniksas 49
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-12-31
Žinutės: 326
Atsiliepimai: 0

#2 2019-04-08 19:35

Re: Neviltis

pati zinai atsakyma, suiimk save i rankas, pradziai ne 2 dienas cheatink, o cheatink tik 1 diena, o su laiku pasilik savaitei kelis kartus tik po cheat meal ir viskas. galima sveikai ir skaniai maitintis pilna visokiu receptu, prieskoniu visko tik reikia pasidometi, paguglinti smile) per tas 2 dienas per daug atleidi vadeles, nereikia taip daryti, atmink kiekviena diena yra tarsi kova su savimi, su savo tinginiu, su savo mityba ...

Neprisijungęs

 
Coombo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2019-01-31
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#3 2019-04-08 19:38

Re: Neviltis

Sensti smile

saulyte rašė:

Sveiki,

Metai laiko sportuoju reguliariai t.y. einu i sale apie 5/6 kart savaitej, sportuoju su svoriais + kartais darau kardio (hiit) treniruotes. Mityba grieztai darbo dienom, savaitgaliai belenkas, labai daug privalgau ypac visokiu saldainiu, bet intensyviai sportuoju, zodziu esme tame, kad svoris isvis nesikeicia ir nekrenta, o dabar per paskutines savaites net priaugo +3kg.. ar gali but cia taip del tu dvieju dienu savaitej kai issiderina mityba? Nes man kazkaip nesuvokiama, atrodo tiek sportuoju, stengiuos, o rezultato nera..

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#4 2019-04-08 22:27

Re: Neviltis

saulyte rašė:

Sveiki,

Metai laiko sportuoju reguliariai t.y. einu i sale apie 5/6 kart savaitej, sportuoju su svoriais + kartais darau kardio (hiit) treniruotes. Mityba grieztai darbo dienom, savaitgaliai belenkas, labai daug privalgau ypac visokiu saldainiu, bet intensyviai sportuoju, zodziu esme tame, kad svoris isvis nesikeicia ir nekrenta, o dabar per paskutines savaites net priaugo +3kg.. ar gali but cia taip del tu dvieju dienu savaitej kai issiderina mityba? Nes man kazkaip nesuvokiama, atrodo tiek sportuoju, stengiuos, o rezultato nera..

Tame ir reikalas jei meti svori mažai kcal suvartoji, o saldainiu užvalgai organizmas iškart kaupia riebala nes prieš tai mažai kcal laikei.

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#5 2019-04-09 07:13

Re: Neviltis

ne į svorį reik žiūrėt, o į veidrodį. raumuo tankesnis, sverdama daugiau, gali daugeriau atrodyt, nei sverdama mažiau.

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#6 2019-04-09 08:45

Re: Neviltis

Wiliukazz rašė:

ne į svorį reik žiūrėt, o į veidrodį. raumuo tankesnis, sverdama daugiau, gali daugeriau atrodyt, nei sverdama mažiau.

tikra tiesa, raumuo sveria daugiau, ypac treniruotas, negu riebalas.
imesk foto, greitai cia tavo stovi ivertins lol

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#7 2019-04-09 08:54

Re: Neviltis

Bonviveur rašė:

Wiliukazz rašė:

ne į svorį reik žiūrėt, o į veidrodį. raumuo tankesnis, sverdama daugiau, gali daugeriau atrodyt, nei sverdama mažiau.

tikra tiesa, raumuo sveria daugiau, ypac treniruotas, negu riebalas.
imesk foto, greitai cia tavo stovi ivertins lol

nesveria daugiau big_smile yra tankesnis. Kas sveria daugiau - 1 kg pūkų ar 1 kg vinių? big_smile abu svers 1 kg.

Neprisijungęs

 
saulyte
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-03-17
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#8 2019-04-09 11:21

Re: Neviltis

taip suprantu, skaitykim visa savaite bunu ant 1700kcal, kas mano ugiui ir svoriui yra deficitas, ir skaitykim per savaitgali ypac sestadieni (anksciau buvo tik sestadieniai, dabar jau ir sekmadieniai pavirto) suvartoju apie 6000kcal per visa diena, nes tiesiogine to zodzio prasme ryju, nes esu isbadejus ir labai noriu saldaus..

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#9 2019-04-09 12:29

Re: Neviltis

saulyte rašė:

taip suprantu, skaitykim visa savaite bunu ant 1700kcal, kas mano ugiui ir svoriui yra deficitas, ir skaitykim per savaitgali ypac sestadieni (anksciau buvo tik sestadieniai, dabar jau ir sekmadieniai pavirto) suvartoju apie 6000kcal per visa diena, nes tiesiogine to zodzio prasme ryju, nes esu isbadejus ir labai noriu saldaus..

pati atsakei i klausima dėl savo nevilties big_smile ir toliau bus neviltis smile) ir gal per didelis deficitas pas tave smile neturi jaustis išbadėjusi.

Paskutinį kartą taisė Wiliukazz (2019-04-09 12:31)

Neprisijungęs

 
saulyte
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-03-17
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#10 2019-04-09 12:46

Re: Neviltis

hmm nezinau net, nu pvz dabar priaugus sveriu 66kg (cia niekad gyvenime tiek nesveriau, net ir nesportuodama ir valgydama belenka) ugis 172cm. sportuoju 6 kartai savaitej. 1700kcal. Angliu 150gr; Baltymu apie 140gr; Riebalu apie 50gr. Cia darbo dienom tokia mityba, savaitgaliai belenkas

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#11 2019-04-09 13:00

Re: Neviltis

saulyte rašė:

hmm nezinau net, nu pvz dabar priaugus sveriu 66kg (cia niekad gyvenime tiek nesveriau, net ir nesportuodama ir valgydama belenka) ugis 172cm. sportuoju 6 kartai savaitej. 1700kcal. Angliu 150gr; Baltymu apie 140gr; Riebalu apie 50gr. Cia darbo dienom tokia mityba, savaitgaliai belenkas

http://www.raclub.lt/skaiciuokles/kaloriju-skaiciuokle/

Neprisijungęs

 
Valde222
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-13
Žinutės: 164
Atsiliepimai: 1

#12 2019-04-09 13:25

Re: Neviltis

Tai cia tavo tie skaiciukai nko nereiskia pati pagalvok 3500 k cal yra apie puse kilo riebalo jai 6000 suvalgai tai iskart plius kilas tai tu neieskok stebuklu nes reikia su savimi susitvarkyti geriau sportuok maziau atsiststyk ir bus geresni rezultatai pasunkink programa ir sportuok 3-4 kartus ir kunas nereikalaus tiek angliu jis issekes buna automatiskai nori greituju angliu, kad atsistatytu ir pradeda sokoladukai su tavim ir bandeles kalbeti „ suvalgyk mane“. Taigi nera cia lb blogai nes sunkiau kaip nera motyvacijos sportuoti, o pas tave matau per daug sporto.

Neprisijungęs

 
saulyte
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-03-17
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#13 2019-04-09 13:35

Re: Neviltis

suprantu, kas mane labai isblasko tai yra tie cheat meal vadinami, nes skaitykim laikausi iki sestadienio ir sestadieni vakare galvoju suvalgysiu ta cheat meal, ir viskas tada atsirisa, nes nebegaliu sustot. Tai buvau sumascius isvis nedaryt tu cheat meal jei nesugebu normaliai, bandziau 2 savaites istveriau su svaria mityba, aisku jautes skirtumas savijautoj, bet psihologiskai kazkaip labai sunku buvo..

Neprisijungęs

 
Valde222
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-13
Žinutės: 164
Atsiliepimai: 1

#14 2019-04-09 15:40

Re: Neviltis

As darau taip jai privalgau pricheatinu darau fastinga ir nebevalgau iki 12 h kitos dienos nuo kokiu8-9 vakaro viskas susivirskina apkarpau biski Anglis ir grystu prie normalios mitybos as cheatinu tik karta i sav ir po trenkes sekmadieniais. Ne visada irgi psichologiskai patempiu apsivalgau, bet tada atidirbu uz tai. Arba pries kazka valgant atidirbk tarkim uz sokoladuka 20 km su dviraciu pravazevau 100 gr sokolado 520 k cal tai tiek reikejo ji isdegint, bet cia parodo kiek sunkiai reikia dirbti ir kaip lengva viska sugadinti🤣

Neprisijungęs

 
aurimas413
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-09-10
Žinutės: 620
Atsiliepimai: 0

#15 2019-04-09 16:08

Re: Neviltis

bandyk gal IIFYM dieta, i kalorijas/macros italpint ta norima sokolada ar kazka, aisku didziausia dalis mitybos turetu buti normalus maistas, bet jei neklystu 20% gali buti is junk foodo, pasiziurek IIFYM arba flexible dieting

Neprisijungęs

 
saulyte
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-03-17
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#16 2019-04-09 16:54

Re: Neviltis

Dar kaip patare virsuj maziau sportuoti, tai man zinokit labai sunku yra neiti i sale kiekviena diena, cia toks tiesiog pripratimas, man atrodo, jei nenueinu tai daugiau suvalgau ta diena, nes maziau ka veikiu..Pbandysiu dabar eiti 5 dienas savaitej vietoj 6 ir ziuret kaip jausiuos, dar po kiekvienos trenkes padarytsiu hiit cardio po 10 min. 

O kas del maisto, tai va as taip tik paragauju ka nors mazo, galvoju itilps i mano macros, skaitykim gabaliuka sokolado, pajauciu ta skoni ir viskas pasileidzia, tada saug pagalvoju, vis tiek jau viska sugadinau su tuo sokoladu tai galiu 'dasimust' ir valgau belenka ir daug, nes zinau kad vel visa savaite nieko negausiu..

Neprisijungęs

 
Valde222
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-13
Žinutės: 164
Atsiliepimai: 1

#17 2019-04-09 18:04

Re: Neviltis

Kokio tipo tavo 6 dienu programa? Kokios raumenu grupes kaip isidelioja? Tu gerai jautiesi fiziskai? gerai pailsi ? Speja kunas atsigauti naudoji papildus kokius? Ar treniruotes ir svorius keiti?Tai tu pati visas savo klaidas zinai ir isvardini reikia ties tuo ir dirbti. Arba sportuoji toliau taipat veltui ir augini svori arba keisk viska i geraja puse;)

Neprisijungęs

 
saulyte
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-03-17
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#18 2019-04-09 18:13

Re: Neviltis

Pirmad. peciai, krutine, tricepsas
Antrad. nugara, bicepsas
Treciad. uzpakalis-kojos
Kevirtad. vel virsutine kuno dalis, bet toks visko mixas: nugara, peciai, krutine, bicepsas, tricepsas
Penktad. uzpakalis-kojos
Sestad. viso kuno

Tiesa sakant tai pavargstu, bet nera, kad raumenys skaudetu ir neatsistatau, raumenu atvilgiu viskas ok, tiesiog jau pvz. sestadieni i sale sunku buna eiti, maziau pakeliu ta diena, jaucias nuovargis biski, tik as kartais nesuprantu, gal cia tinginys, o ne nuovargis big_smile todel visad save spaudziu eiti.

Kas del papildu, tai naudoju tuos standartinius, proteinas ir bcaa, sestadieniais kartais pre workouta, bet labai retai, kas pora sav. karta.

Svorius palaipsniui didinu kiek galiu, treniruociu programa keiciu kas menesi mazdaug.. Kai visiem pasakau kiek sportuoju, tai cia sako labai daug ir tureciau vos ne idealiai atrodyt, bet toli grazu, man tas maistas pakisa koja manau savaitgaliais..man paciai mistika is kur tas svoris tiek uzkiles yra, ir kad formos nebelabai grazeja..

Neprisijungęs

 
Valde222
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-13
Žinutės: 164
Atsiliepimai: 1

#19 2019-04-09 18:31

Re: Neviltis

Nemistika pakeli kartozoli del tokio akyvaizdziai per didelio kruvio ir isijungia apsaugine funkcija organizme nesudegini per treniruote riebalu ir degini raumeni nes visi sako kokybe, o ne kiekis tokia treniruote jai yra atliekama su max pastangom ir gera tehnika butu pats tas jai ant farmos sedetum naturalui tikrai too much. Neveltui kaip ir minejau kunas reikalauja, kad ji atstatytum nes jis issenka ir kyla noras apsivalgyti esu ir pats ta patyres kruvi sumazink ir viskas susitvarkys. Ir pasiimk omega 3 ir vitamino d papildomai vietoj bcaa liuceino pigiau ir daugiau naudos atnes ir atsistatymui dar zma kad gerai isimiegotum ir magnio visada truksta tuo labiau moteriai.

Neprisijungęs

 
saulyte
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-03-17
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#20 2019-04-09 18:52

Re: Neviltis

net nesussimasciau, kad cia gali buti ir nuo persitreniravimo.. miegas taip pat nera labai geras, 6 val i diena max, reikes zma pasiimti teisingai sakai..
Pas mane visur toks 'stubborn fat' tas vadinamas, ir as kaip tik galvodavau, kad kuo daugiau kruvio pades man ji panaikinti. Zinai, kai uzsikabliuoji labai sunku neiti i ta sale, atrodo, kad nenueini ir jau lasiniai auga big_smile Pabandysiu dabar pasidaryt ketvirtadieni ir sekmadieni laisva, ziuresiu ar pasistumes reikalai.

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#21 2019-04-09 19:07

Re: Neviltis

Visi šį etapą yra praėję smile ir man tas pats buvo kol susitvarkė smile prieš 10 metų. Linkiu sėkmės suprasti viską

Neprisijungęs

 
Valde222
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-13
Žinutės: 164
Atsiliepimai: 1

#22 2019-04-09 21:39

Re: Neviltis

Man buvo taip, kad liga tapo, o ne malonumas sportas. zinok panasiai masciau ;D tai turi buti tavo hobis! yra svarbesniu dalyku gyvenime nei lasini numest;D Seima darbas mokslai;D ziurek sekmes tik nesisverk kasdiena ir klausyk ka kunas sako kaip ismokau suprasti kada reikia sustot ir pasilikti ilsetis daug lengviau pasidare ;D

saulyte rašė:

net nesussimasciau, kad cia gali buti ir nuo persitreniravimo.. miegas taip pat nera labai geras, 6 val i diena max, reikes zma pasiimti teisingai sakai..
Pas mane visur toks 'stubborn fat' tas vadinamas, ir as kaip tik galvodavau, kad kuo daugiau kruvio pades man ji panaikinti. Zinai, kai uzsikabliuoji labai sunku neiti i ta sale, atrodo, kad nenueini ir jau lasiniai auga big_smile Pabandysiu dabar pasidaryt ketvirtadieni ir sekmadieni laisva, ziuresiu ar pasistumes reikalai.

Paskutinį kartą taisė Valde222 (2019-04-09 21:41)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#23 2019-04-09 23:25

Re: Neviltis

Wiliukazz rašė:

Bonviveur rašė:

Wiliukazz rašė:

ne į svorį reik žiūrėt, o į veidrodį. raumuo tankesnis, sverdama daugiau, gali daugeriau atrodyt, nei sverdama mažiau.

tikra tiesa, raumuo sveria daugiau, ypac treniruotas, negu riebalas.
imesk foto, greitai cia tavo stovi ivertins lol

nesveria daugiau big_smile yra tankesnis. Kas sveria daugiau - 1 kg pūkų ar 1 kg vinių? big_smile abu svers 1 kg.

Sveria daugiau,nes lygini turi. O tavo palyginimas su vinim ir pukais pradiniu klasiu bajeris big_smile

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#24 2019-04-10 07:23

Re: Neviltis

fitnesas rašė:

Wiliukazz rašė:

Bonviveur rašė:

tikra tiesa, raumuo sveria daugiau, ypac treniruotas, negu riebalas.
imesk foto, greitai cia tavo stovi ivertins lol

nesveria daugiau big_smile yra tankesnis. Kas sveria daugiau - 1 kg pūkų ar 1 kg vinių? big_smile abu svers 1 kg.

Sveria daugiau,nes lygini turi. O tavo palyginimas su vinim ir pukais pradiniu klasiu bajeris big_smile

kaip 1 kg x svers daugiau už 1 kg y. big_smile

https://i2.alfi.lt/29935/22/10.jpg

Paskutinį kartą taisė Wiliukazz (2019-04-10 07:25)

Neprisijungęs

 
Pampals
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2018-07-12
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#25 2019-04-10 12:59

Re: Neviltis

Toks jaumas kad per aukstus standartus pati sau taikai. Sportuot 6 dienas per sav tikrai didelis isukis yra.  Kitas dalykas klausimas kaip tu pries tai maitinaisi ir kokiu budu perejei prie savo minimo 1700 kcal/day. Gal tiesiog savaites dienom su tiek kcal per daug alini savo organizma ir paskui savaitgaliai jis jau per prievarta reikalauja taves greitu angliu ir pan. Realiai turi ziuret kaip organizmas reaguoja i visa tavo rezima. Jeigu jauti kad penktadieni jau traukia prie zemes tave, o sestadieni uzvalgius sokolado ir visko kito sh jautiesi daug zvalesne ir energingesne megink siek tiek pasididinti kcal savaites dienom

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net