Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Aurimas1989
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-07-09
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#1 2019-04-16 00:10

reikia patarimu

sweiki mano ugis 179cm svoris 96kg esu 30 metu pradejau sportuoti 6 dienas per sawaite tris dienas vien begu po 7.5 km likusias tris dienas darau jegos pratimus po kekvienos treniruotes iskart isgeriu proteino o 7 diena ainu i sauna ir baseina jokio nuovargio nejauciu noriu numesti susikaupusius riebalus bei truputi isryskinti raumenis kaip manote ar ne per dauk darau? ar nesudeginsiu raumens? ir ar padidinsiu apimtis ranku raumenu?beto po menesio zadu pradeti creatina dar kartu

Neprisijungęs

 
Valde222
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-13
Žinutės: 164
Atsiliepimai: 1

#2 2019-04-17 17:34

Re: reikia patarimu

Kokius jegos pratimus darai? Kokia programa kaip su mityba? Ir turi koki staza anksciau sportavai? Siaip 3 kartai sale 3 kartai begiot yra normalu jai sakytum kad 6 kart i sale eini tai butu too much;D nes begiojimas taip neapkrauna netvu sistemos jai gerai atsistatai ir gerai jautiesi pirmyn;) uzmesi jai programa gera ir gera tehnika turi isdirbi visus raumenis darai bazinius pratimus.

Aurimas1989 rašė:

sweiki mano ugis 179cm svoris 96kg esu 30 metu pradejau sportuoti 6 dienas per sawaite tris dienas vien begu po 7.5 km likusias tris dienas darau jegos pratimus po kekvienos treniruotes iskart isgeriu proteino o 7 diena ainu i sauna ir baseina jokio nuovargio nejauciu noriu numesti susikaupusius riebalus bei truputi isryskinti raumenis kaip manote ar ne per dauk darau? ar nesudeginsiu raumens? ir ar padidinsiu apimtis ranku raumenu?beto po menesio zadu pradeti creatina dar kartu

Neprisijungęs

 
Aurimas1989
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-07-09
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#3 2019-04-17 17:59

Re: reikia patarimu

su mityba stengiuos suderint jokio cukraus druskos pagrinde vistiena ryziai jautiena, esu sportawes bet pries 10 metu koki🤭 o jegos pratimai tai ant stakliu spaudziu krutine su 45kg paskui nugara 55kg bicas 35kg tricepsas 45kg viska ant stakliu darau visu pratimu po 3x10 ir paskutini karta kai darau varau kol nebegaliu pakelt ar gerai taip?

Neprisijungęs

 
Aurimas1989
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-07-09
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#4 2019-04-17 21:05

Re: reikia patarimu

kaip manai kada geriausia butu creatina pajungti?

Neprisijungęs

 
As_niekas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-12-07
Žinutės: 209
Atsiliepimai: 0

#5 2019-04-17 21:12

Re: reikia patarimu

Aurimas1989 rašė:

kaip manai kada geriausia butu creatina pajungti?

Nereik tau jokių kreatinų dabar

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net