Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Redbul
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-08-21
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#1 2019-10-18 17:41

Ką manot apie tokį straipsnį?

“Runkeliai bliauna: “Negali visi gerus darbus dirbt, kas tada juodą darbą darys”.

Idiotai, todėl kad runkeliai. Tokia pat logika, kaip “negali visi gražiai rengtis, kas tada baisius drabužius pirks”. Niekas nepirks baisių drabužių, ir jų nebegamins.

“Negali visi iPhonais ir samsungais kalbėt, kas tada rusiškus laidinius pirks su sukamu disku.” Niekas nebeperka. Ir jų nebėra.

Kai niekas darbo nebedaro už šūdiną algą, už jį pradeda mokėt gerai. Norit įrodymo? Kas nors matėt santechniką, kad dirbtų už minimalkę, t.y., už €24 per dieną? Aš irgi nemačiau.

Jeigu jums atrodo normalu geras darbas = geras atlyginimas, tai kodėl netinka blogas darbas = blogas atlyginimas?

“Kas blogus darbus dirbs?” Nežinau, man nereikia, kad blogus kas nors dirbtų.

Aš noriu, kad visi dirbtų gerus darbus. Bijau, kad runkeliai to niekad nesupras, nes jie iš anksto patys savęs programuoti blogai dirbti, blogai uždirbti ir blogai gyventi.” (Andrius Uzkalnis)

Na tai pakomentuokite, kodel skundziates savo pasirinktu darbu ir atlyginimu? Ir reikalaujate kad valdzia pakeltu minimuma (nors naudos is to visiskai jokios, pakilus minimumui kils ir kainos atitinkamai). Kas jum trukdo uzdirbti gerai?

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#2 2019-10-19 19:02

Re: Ką manot apie tokį straipsnį?

Na man atrodo, kad mes nesiskundziam smile Gal tai vienas is kulturizmo pliusu?

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#3 2019-10-19 20:07

Re: Ką manot apie tokį straipsnį?

Mums svarbiausia štangos ir hanteliai o ne bapkes, ne čia pataikei

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#4 2019-10-20 16:45

Re: Ką manot apie tokį straipsnį?

pabandyk koki bedu turgu foruma, gal ten tau pades

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net