Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

mariukas1990
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-03-02
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#3401 2019-11-22 20:03

Re: Trenbolone Acetate

Garmus rašė:

mariukas1990 rašė:

bender rašė:

Arba anavara arba winca jei negaila saves:)

O kaip metanke?

Trenas megsta estrogena tai irgi zeba

Aj dar sioks toks klausimas, paskutinis kursas 10 sav deka su test e  ir jau apie 2 men nebesileidziu o agresija nebepraeina, visada piktas viskas blogai

Neprisijungęs

 
mariukas1990
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-03-02
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#3402 2019-11-22 20:04

Re: Trenbolone Acetate

Praeis ar nuo treno bus vapse ziauru?

Neprisijungęs

 
mariukas1990
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-03-02
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#3403 2019-11-22 20:06

Re: Trenbolone Acetate

Mastau test p  tren a

Paskutinį kartą taisė mariukas1990 (2019-11-22 20:08)

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#3404 2019-11-22 20:22

Re: Trenbolone Acetate

Nu cia tikrai ne xymkes salutinis 😁 test p tren a g2g

Neprisijungęs

 
Aesthtics
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-02-07
Žinutės: 279
Atsiliepimai: 2

#3405 2019-11-25 09:49

Re: Trenbolone Acetate

Garmus rašė:

Nu cia tikrai ne xymkes salutinis 😁 test p tren a g2g

Tu nebesvaik utiutiu. Trenas ant tiek cns atpisa, neurotransmiterius ištaško, kad jį vapšė vengt vartot reikia. Išvis čia utiutiu visiems nelipantiems ant scenos wannabe bodybuilderiam reikia savo dozes prisukt ir prepus, nes jau utiutiu šiais laikais šaudot tiek visko ir tokiais kiekiais, kiek seniau mr. o nešaudavo. Pablūdę esat visi. Kiši tą treną garmusai visiem lyg jis kažkoks stebuklas būtų, kai realiai čia kas antras net sides suvaldyt nesugeba nuo paprasto testo ir savo sveikatos prisižiūrėt.
Venkit treno, sakau nuoširždiai, venkit.

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#3406 2019-11-25 11:09

Re: Trenbolone Acetate

Aesthtics rašė:

Garmus rašė:

Nu cia tikrai ne xymkes salutinis 😁 test p tren a g2g

Tu nebesvaik utiutiu. Trenas ant tiek cns atpisa, neurotransmiterius ištaško, kad jį vapšė vengt vartot reikia. Išvis čia utiutiu visiems nelipantiems ant scenos wannabe bodybuilderiam reikia savo dozes prisukt ir prepus, nes jau utiutiu šiais laikais šaudot tiek visko ir tokiais kiekiais, kiek seniau mr. o nešaudavo. Pablūdę esat visi. Kiši tą treną garmusai visiem lyg jis kažkoks stebuklas būtų, kai realiai čia kas antras net sides suvaldyt nesugeba nuo paprasto testo ir savo sveikatos prisižiūrėt.
Venkit treno, sakau nuoširždiai, venkit.

Ad apie deca ir testa 😊 jis pries tai situs saude ir tipo agresija liko

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#3407 2019-11-25 12:08

Re: Trenbolone Acetate

Aesthtics rašė:

Garmus rašė:

Nu cia tikrai ne xymkes salutinis 😁 test p tren a g2g

Tu nebesvaik utiutiu. Trenas ant tiek cns atpisa, neurotransmiterius ištaško, kad jį vapšė vengt vartot reikia. Išvis čia utiutiu visiems nelipantiems ant scenos wannabe bodybuilderiam reikia savo dozes prisukt ir prepus, nes jau utiutiu šiais laikais šaudot tiek visko ir tokiais kiekiais, kiek seniau mr. o nešaudavo. Pablūdę esat visi. Kiši tą treną garmusai visiem lyg jis kažkoks stebuklas būtų, kai realiai čia kas antras net sides suvaldyt nesugeba nuo paprasto testo ir savo sveikatos prisižiūrėt.
Venkit treno, sakau nuoširždiai, venkit.

O kaip del cns po treno? Atsistato viskas? As palaikau tavo minti del Treno,kad jo realiai vengti reikia,nebent istikruju scenai ryosiamasi. O siaip del smalsumo jo bandyt neverta,nors  as vienas is tu kur taip ir padare. Bet drasiai galiu sakyt, Trenas nevertas to ka duoda,nes atima kur kas daugiau... Manau su npp,deca,bolda, masteriu ir testu galima puikiai sukonstruoti kuna norimos formos, jei tik maistas tinkamas ir tt.

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#3408 2019-11-25 12:46

Re: Trenbolone Acetate

Dabar darau neurorubino kursa,10ampuliu, iki pradesiu pct. Toks ir atstatymas cns. Na dar maziau kavos geriu, padidinta cinko, magnio doze, miltivitaminai, vit. D



intuziastas rašė:

Aesthtics rašė:

Garmus rašė:

Nu cia tikrai ne xymkes salutinis 😁 test p tren a g2g

Tu nebesvaik utiutiu. Trenas ant tiek cns atpisa, neurotransmiterius ištaško, kad jį vapšė vengt vartot reikia. Išvis čia utiutiu visiems nelipantiems ant scenos wannabe bodybuilderiam reikia savo dozes prisukt ir prepus, nes jau utiutiu šiais laikais šaudot tiek visko ir tokiais kiekiais, kiek seniau mr. o nešaudavo. Pablūdę esat visi. Kiši tą treną garmusai visiem lyg jis kažkoks stebuklas būtų, kai realiai čia kas antras net sides suvaldyt nesugeba nuo paprasto testo ir savo sveikatos prisižiūrėt.
Venkit treno, sakau nuoširždiai, venkit.

O kaip del cns po treno? Atsistato viskas? As palaikau tavo minti del Treno,kad jo realiai vengti reikia,nebent istikruju scenai ryosiamasi. O siaip del smalsumo jo bandyt neverta,nors  as vienas is tu kur taip ir padare. Bet drasiai galiu sakyt, Trenas nevertas to ka duoda,nes atima kur kas daugiau... Manau su npp,deca,bolda, masteriu ir testu galima puikiai sukonstruoti kuna norimos formos, jei tik maistas tinkamas ir tt.

Neprisijungęs

 
Aesthtics
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-02-07
Žinutės: 279
Atsiliepimai: 2

#3409 2019-11-25 14:03

Re: Trenbolone Acetate

Garmus rašė:

Aesthtics rašė:

Garmus rašė:

Nu cia tikrai ne xymkes salutinis 😁 test p tren a g2g

Tu nebesvaik utiutiu. Trenas ant tiek cns atpisa, neurotransmiterius ištaško, kad jį vapšė vengt vartot reikia. Išvis čia utiutiu visiems nelipantiems ant scenos wannabe bodybuilderiam reikia savo dozes prisukt ir prepus, nes jau utiutiu šiais laikais šaudot tiek visko ir tokiais kiekiais, kiek seniau mr. o nešaudavo. Pablūdę esat visi. Kiši tą treną garmusai visiem lyg jis kažkoks stebuklas būtų, kai realiai čia kas antras net sides suvaldyt nesugeba nuo paprasto testo ir savo sveikatos prisižiūrėt.
Venkit treno, sakau nuoširždiai, venkit.

Ad apie deca ir testa 😊 jis pries tai situs saude ir tipo agresija liko

sorry, neskaičiau prieš tai buvusių žinučių. Bet jei jau nuo decos su testu agresija liko, tai po treno nebe agresija bus, o pradės kapot žmoną arba draugę kaip einikis vakarais. Aš per treną ant tiek šlykštynė pasidariau, kad net darbą keičiau vadovą iškoliojęs ir bybiais apšėręs, nors šiaip visad oficialioj aplinkoj esu žiauriai positive ir friendly žmogus. O atsakant į intuziasto klausimą, tai ne, mano asmeninė patirtis  sako, kad po treno cns negrįžta į tą stadiją kurioje buvo, ir apskritai pats testas po truputį blogina situaciją net cruisinant, tai nori nenori neišvengsi šito. Aš kiaurus metus ant ashwagandos, dar dhea reguliariai, vit b kompleksas, d3, phenibuto karts nuo karto, 5-htp, dar modafinilį po 50 mg/ed. Žodžiu, treno kas nori pabandyt, tai max ką pasiūlyčiau tai 6 sav tren a, minimaliom dozėm, bet ir tai neverta, nes tikrai jo benefitai neverti to, kaip su juo gyveni ir jautiesi... aišku čia mano nuomonė. Yra maniakų kuriem utiutiu pastovi nemiga, letargija, edgy charakteris ir t.t. Realiai pajusti reikia ,kad suprasti. Nė už ką nenorėčiau prie jo grįžt. Dar turint omenyje, kad šaudžiau ilgai kai vaikas mažas buvo, mažai miegojau ir t.t. tai dar ir širdį ahujienai atpisau. Mokykitės iš svetimų klaidų, ne iš savo smile

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#3410 2019-11-25 14:12

Re: Trenbolone Acetate

ashwaganda vertas dėmesio papildas?

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#3411 2019-11-25 15:20

Re: Trenbolone Acetate

Man asmeniskai kiek teko bandyti, o paskutinius kartus teko 12-14sav ant tren e pabuti. Po gero menesio pradeda miegas jau susitvarkydavo, nuovargio nebebudavo, gyvenimas vel spalvotesnis likdavo:)

Neprisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#3412 2019-11-25 15:29

Re: Trenbolone Acetate

Po kiek tos ashwos geriat?

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#3413 2019-11-25 16:06

Re: Trenbolone Acetate

bender rašė:

Man asmeniskai kiek teko bandyti, o paskutinius kartus teko 12-14sav ant tren e pabuti. Po gero menesio pradeda miegas jau susitvarkydavo, nuovargio nebebudavo, gyvenimas vel spalvotesnis likdavo:)

Ta prasme atsistato savaime ir be kazkokiu papildomu priemoniu? As noriu cruise daryti dabar ir pripickinti visokiu vitaminu mineralu ir tt
As pajutau po 5 dienu pagerejima nutraukus tren ace, buvo 9 sav on, bet deje liko paskutinis bambalys kuris akys bade tai vel sokau dabaigti ji 😁 ir bus cruise pora menesiu.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#3414 2019-11-25 20:43

Re: Trenbolone Acetate

intuziastas rašė:

bender rašė:

Man asmeniskai kiek teko bandyti, o paskutinius kartus teko 12-14sav ant tren e pabuti. Po gero menesio pradeda miegas jau susitvarkydavo, nuovargio nebebudavo, gyvenimas vel spalvotesnis likdavo:)

Ta prasme atsistato savaime ir be kazkokiu papildomu priemoniu? As noriu cruise daryti dabar ir pripickinti visokiu vitaminu mineralu ir tt
As pajutau po 5 dienu pagerejima nutraukus tren ace, buvo 9 sav on, bet deje liko paskutinis bambalys kuris akys bade tai vel sokau dabaigti ji 😁 ir bus cruise pora menesiu.

Jo papildomu medziagu tam nenaudoju ir atsistato su laiku:)

Neprisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#3415 2019-11-25 21:03

Re: Trenbolone Acetate

B leidziama  ant kurso  galima del to pacio cns?

Neprisijungęs

 
Aesthtics
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-02-07
Žinutės: 279
Atsiliepimai: 2

#3416 2019-11-26 16:01

Re: Trenbolone Acetate

enox rašė:

ashwaganda vertas dėmesio papildas?

ksm66 verta dėmesio smile Po 600 mg kapoju (30 mg withanolidų)

Neprisijungęs

 
Aesthtics
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-02-07
Žinutės: 279
Atsiliepimai: 2

#3417 2019-11-26 16:15

Re: Trenbolone Acetate

bender rašė:

intuziastas rašė:

bender rašė:

Man asmeniskai kiek teko bandyti, o paskutinius kartus teko 12-14sav ant tren e pabuti. Po gero menesio pradeda miegas jau susitvarkydavo, nuovargio nebebudavo, gyvenimas vel spalvotesnis likdavo:)

Ta prasme atsistato savaime ir be kazkokiu papildomu priemoniu? As noriu cruise daryti dabar ir pripickinti visokiu vitaminu mineralu ir tt
As pajutau po 5 dienu pagerejima nutraukus tren ace, buvo 9 sav on, bet deje liko paskutinis bambalys kuris akys bade tai vel sokau dabaigti ji 😁 ir bus cruise pora menesiu.

Jo papildomu medziagu tam nenaudoju ir atsistato su laiku:)

Kaip tu vertini atsistačiusį cns ? Miegas, nuotaika ? Čia ne rodikliai, kad cns atsistatė...Trumpai tarian štai paveikslėlis:
cell

Čia yra smegenų žievės ląstelė. Tyrime dalyvavo testas, deca, stanozolol ir trenas. Vienintelis stanozolol nežudo šių ląstelių, visi kiti vienu ar kitu tempu jas negrįžtamai žudo. Taip pat tyrimai rodo, kad affectinama CNS, pasireiškia irzlumas, depresija, atminties suprastėjimas, sunkumas susikoncentruojant, sprendimų priėmimas, loginis mąstymas ir t.t.
Nesigilinant per daug į viską, atrodo, kad ai čia utiutiu, miegu gerai po treno, kai rūpesčiai neslegia esu laimingas, all good, atsistačiau, bet realybė yra kita. Aš suprantu, kad mes junkies mėgstam neigti daug sides ir apsimeta čia dauguma, kad viskas yra save to use protingom dozėm, bet tai tik savęs apgaudinėjimas, net trt dozė testo turi savo tiek benefitų , tiek neigiamų savybių smile
Aš esu pabaigęs bakalaurą, magistrą, išsilaikęs atitinkamus sertifikatus IT srityje, kurių lietuvoje tik pora yra, ir patikėkit, per savo "X" prasuktų kursų, galiu labai objektyviai įvertinti, kad tikrai atmintis prastėja, susikaupt sunkiau, esu gerokai irzlesnis po prasukto treno kurso, nors tai pirmą kart buvo gal prieš 4 metus.
CNS niekad nebus tokia kokia buvo prie paliečiant AAS wink Na, o dabar galit pult sakydami, kad aš nusipezu, o jūs puikiai atsistatot big_smile

Paskutinį kartą taisė Aesthtics (2019-11-26 16:15)

Neprisijungęs

 
Graikas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-03-11
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#3418 2019-11-26 17:34

Re: Trenbolone Acetate

Mano patirtis su trenu plius bolda,plius arklines,neprotingai parinktos dozes,privede prie antidepresantu ir neuroleptiku. Diagnoze: sunki depresija su psichoze. Prognoze : minimum 2 metus gydytis.
As nekalbu apie sunkumus susikaupti,spresti logines uzduotis.

Neprisijungęs

 
Graikas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-03-11
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#3419 2019-11-26 17:35

Re: Trenbolone Acetate

Aesthtics rašė:

enox rašė:

ashwaganda vertas dėmesio papildas?

ksm66 verta dėmesio smile Po 600 mg kapoju (30 mg withanolidų)

Jis daugiau kaip stimuliantas su anksiolitiniu poveikiu?

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#3420 2019-11-26 18:22

Re: Trenbolone Acetate

Graikas rašė:

Aesthtics rašė:

enox rašė:

ashwaganda vertas dėmesio papildas?

ksm66 verta dėmesio smile Po 600 mg kapoju (30 mg withanolidų)

Jis daugiau kaip stimuliantas su anksiolitiniu poveikiu?

KSM-66 tai kažkokia veiklioji išgryninta iš ašvagandos?

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#3421 2019-11-26 18:59

Re: Trenbolone Acetate

Tai cia dbr viskas taip skamba kad tiesiog puyyyzzdddaa  bus man 😁 po vieno treno kurso. Negasdinkite jomajo 😁
Aesthetics mes su tavim cia ne perseniausiai rasynejomes apir cruise, trt ir tu teigei kad cia utiutiu yra geriau nei mazu testu vaiksciot. Tai dbr skamba kad negaliu atsistatyti cruise metu?

Neprisijungęs

 
Aesthtics
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-02-07
Žinutės: 279
Atsiliepimai: 2

#3422 2019-11-27 10:15

Re: Trenbolone Acetate

intuziastas rašė:

Tai cia dbr viskas taip skamba kad tiesiog puyyyzzdddaa  bus man 😁 po vieno treno kurso. Negasdinkite jomajo 😁
Aesthetics mes su tavim cia ne perseniausiai rasynejomes apir cruise, trt ir tu teigei kad cia utiutiu yra geriau nei mazu testu vaiksciot. Tai dbr skamba kad negaliu atsistatyti cruise metu?

Cruise ir trt yra viskas ok, aš iš tos perspektyvos overall sakau, o apie CNS kalbant, tai ji tikrai atsistatys kažkiek ir pailsėsi po treno, bet turiu omenyje, kad CNS niekada nebus tokia kokia buvo prieš AAS ir metams bėgant po truputį jausis CNS pakitimai. Va kaip graikas rašo savo situaciją, tai sakyčiau labai puikiai atspindi treno "naudą" smile
Aš metai laiko su virš imu iš vitaminų viską kas širdžiai ir kas CNS gaivina, nes patikėk, po 20 sav treno ir krūvos heavy stimsų, taip viskas buvo išsitaškę, kad sunku net nupasakot smile
enox, ashwaganda yra ir iš lapų ir iš šaknies, ksm-66 tik iš šaknies, jos veikimas moksliškai įrodyta yra efektyvesnis nei paprastos wink Mano asmeninė patirtis tokia, kad negalėčiau įvardinti skirtumo geriant nei vieną nei kitą, nes nuo paprastos kurią gėriau metus, persimečiau prieš porą mėn ant ksm-66, tai kažkokio stebuklo nepajutau, bet kai aš geriu dar krūvą visokio shh, tai net negalėčiau išvis pasakyt nuo ko man kas smile Svarbiausia - tyrimus mačiau, placebo on point, taigi ir toliau šventai tikėsiu, kad ksm-66 geresnė big_smile o šiaip tai pas mane ed 50mg modafinilio, noopepto 30mg, 5-htp prieš miegą, kartais phenibuto, ir standartiškai vitaminų krūva visokiausių... big_smile

Neprisijungęs

 
Aesthtics
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-02-07
Žinutės: 279
Atsiliepimai: 2

#3423 2019-11-27 10:19

Re: Trenbolone Acetate

Graikas rašė:

Aesthtics rašė:

enox rašė:

ashwaganda vertas dėmesio papildas?

ksm66 verta dėmesio smile Po 600 mg kapoju (30 mg withanolidų)

Jis daugiau kaip stimuliantas su anksiolitiniu poveikiu?

Bijau suklysti, bet kiek pamenu ji klasifikuojama kaip adaptogenas smile

Paskutinį kartą taisė Aesthtics (2019-11-27 10:19)

Neprisijungęs

 
AudiFanas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2017-06-05
Žinutės: 103
Atsiliepimai: 0

#3424 2019-11-27 23:09

Re: Trenbolone Acetate

intuziastas rašė:

Aesthtics rašė:

Garmus rašė:

Nu cia tikrai ne xymkes salutinis 😁 test p tren a g2g

Tu nebesvaik utiutiu. Trenas ant tiek cns atpisa, neurotransmiterius ištaško, kad jį vapšė vengt vartot reikia. Išvis čia utiutiu visiems nelipantiems ant scenos wannabe bodybuilderiam reikia savo dozes prisukt ir prepus, nes jau utiutiu šiais laikais šaudot tiek visko ir tokiais kiekiais, kiek seniau mr. o nešaudavo. Pablūdę esat visi. Kiši tą treną garmusai visiem lyg jis kažkoks stebuklas būtų, kai realiai čia kas antras net sides suvaldyt nesugeba nuo paprasto testo ir savo sveikatos prisižiūrėt.
Venkit treno, sakau nuoširždiai, venkit.

O kaip del cns po treno? Atsistato viskas? As palaikau tavo minti del Treno,kad jo realiai vengti reikia,nebent istikruju scenai ryosiamasi. O siaip del smalsumo jo bandyt neverta,nors  as vienas is tu kur taip ir padare. Bet drasiai galiu sakyt, Trenas nevertas to ka duoda,nes atima kur kas daugiau... Manau su npp,deca,bolda, masteriu ir testu galima puikiai sukonstruoti kuna norimos formos, jei tik maistas tinkamas ir tt.

Tikra tiesa, treno pasekmiu praejus virs 2metu dar dabar neatsigavau sad

Neprisijungęs

 
VytasSe
Naujas dalyvis
Vietovė: Švedija/Lietuva
Registravosi: 2019-07-14
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#3425 2019-11-28 02:38

Re: Trenbolone Acetate

Aš imsiu kitą pusę  dėl tren. Taip jis turi tam tikrų "sides"( kaip ir visi kiti AS) , yra tekę paragaut, bet galima ir susitvarkyt su viskuo. Sakot neverta jei ne į scena, tada neverta išvis anabolikų liest, kiti galvoja šausiu kursą ir nenoriu šalutinių - nahuj kursuot. Kažkas sako, kad apskritai per daug čia chebra stack'ina, daugiau nei mr. O, utiutiu, jau dabar pilna info, video, kur sportininkai pripažįsta kaip žostkai varė savo laiku, nu bet ten jau kita tema.
Taip, trenas ne pirmam kursui, bet nereikia jo taip suvaryt į vienus vartus. Jis turi daug gerų privalumų, nepaisant  to, kad jis net ne žmonėms sukurtas buvo..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net