Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

edvinasptt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-04-30
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1 2020-04-30 17:35

Sportas namie

Sveiki, galbut kazkur tokia jau tema yra, bet man surasti nepavyko jeigu kaznors nukreipa buciau dekingas.

Žodžiu turiu sena svajone pradet pagaliau sportuot, taciau del gyvenimo budo nelabai iseina. Zinau pasiteisinimai ir pan.

Esme tokia keliauju labai daznai. Dazniausiai kraustausi kas 3men vis i kita sali, taciau dabar susikloste taip kad vienoj vietoj gyvensiu apie 2metus. Del darbo pobudzio visada gyvenu dazniausiai 1h-2h nuo artimiausio miesto ir sporto sale nera patogiausias budas.
Bet turiu vietos pasidaryt savo salyte.
Ka pasiulytumet susipirkti kad galeciau treniruoti kiek imanoma didesne dali raumenu grupiu ir kad nebutu gaila ismesti treniruoklio po tu 2 metu.(grifus svorius ir mazesnius daigtus rasciau buda nusigabenti i kita gyvenama vieta)

Dekui uz pagalba

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#2 2020-04-30 17:43

Re: Sportas namie

edvinasptt rašė:

Sveiki, galbut kazkur tokia jau tema yra, bet man surasti nepavyko jeigu kaznors nukreipa buciau dekingas.

Žodžiu turiu sena svajone pradet pagaliau sportuot, taciau del gyvenimo budo nelabai iseina. Zinau pasiteisinimai ir pan.

Esme tokia keliauju labai daznai. Dazniausiai kraustausi kas 3men vis i kita sali, taciau dabar susikloste taip kad vienoj vietoj gyvensiu apie 2metus. Del darbo pobudzio visada gyvenu dazniausiai 1h-2h nuo artimiausio miesto ir sporto sale nera patogiausias budas.
Bet turiu vietos pasidaryt savo salyte.
Ka pasiulytumet susipirkti kad galeciau treniruoti kiek imanoma didesne dali raumenu grupiu ir kad nebutu gaila ismesti treniruoklio po tu 2 metu.(grifus svorius ir mazesnius daigtus rasciau buda nusigabenti i kita gyvenama vieta)

Dekui uz pagalba

Na manau ko tikrai reiktu,tai suoliuko,stovo,turniko,o toliau stangos,hanteliai,na ir blynai.Kad galetum daryti spaudima krutinei,prisitraukimus,mirties trauka,pritupimus

Neprisijungęs

 
edvinasptt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-04-30
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#3 2020-04-30 17:57

Re: Sportas namie

invisibble rašė:

Na manau ko tikrai reiktu,tai suoliuko,stovo,turniko,o toliau stangos,hanteliai,na ir blynai.Kad galetum daryti spaudima krutinei,prisitraukimus,mirties trauka,pritupimus

Galbut patartum kas galetu sudaryti programa su tokia iranga. Buciau labai dėkingas

Neprisijungęs

 
Burundukas88
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-04-13
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#4 2020-04-30 19:12

Re: Sportas namie

Pats sportuoju namie, turiu universalu suoliuka, kuris suluzo ir neina pasidaryti atsisedimo. Virinti, na nezinau ar laikys ilgam, tai kariska spaudima peciam atlieku, kas geriau nei sedint. Ir pora hanteliu su keiciamais svoriais. Seniau kai auginau mase, turejau suoliuka su tiesia ir lankstyta stanga. Ir atskiru atsilenkimu suoliuku.
Nezinau kaip cia didiesiems sportininkams, bet man padejo ir uzsiauginti mases ir dabar mesti riebalus smile Kas ir seniau taip pat leido daryti smile

Paziurek i mano, man visada po sporto jauciasi tempimas ir daznai skausmas. Na neatsigaunu greitai nors tu ka, bet ka padarysi.

Niekas tau tos motyvacijos neivarys ir neikres. Nebent darom taip, duodi man 1000 euru as palaikysiu, kad tau motyvacija butu juos atgauti. O po sutarto laikotarpio, pinigus pervedu 1/2 santykiu ir tai bus sazininga ir tau ir man, abiem gerai.

Neprisijungęs

 
edvinasptt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-04-30
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#5 2020-04-30 21:38

Re: Sportas namie

Burundukas88 rašė:

Pats sportuoju namie, turiu universalu suoliuka, kuris suluzo ir neina pasidaryti atsisedimo. Virinti, na nezinau ar laikys ilgam, tai kariska spaudima peciam atlieku, kas geriau nei sedint. Ir pora hanteliu su keiciamais svoriais. Seniau kai auginau mase, turejau suoliuka su tiesia ir lankstyta stanga. Ir atskiru atsilenkimu suoliuku.
Nezinau kaip cia didiesiems sportininkams, bet man padejo ir uzsiauginti mases ir dabar mesti riebalus smile Kas ir seniau taip pat leido daryti smile

Paziurek i mano, man visada po sporto jauciasi tempimas ir daznai skausmas. Na neatsigaunu greitai nors tu ka, bet ka padarysi.

Niekas tau tos motyvacijos neivarys ir neikres. Nebent darom taip, duodi man 1000 euru as palaikysiu, kad tau motyvacija butu juos atgauti. O po sutarto laikotarpio, pinigus pervedu 1/2 santykiu ir tai bus sazininga ir tau ir man, abiem gerai.

Dekui uz pasiūlymą bet su motyvacija problemu neturiu 😁 tik noriu suzinot is labiau patyrusiu del irangos bei pagalbos sudaryti programa su ta iranga.
Norisi jei daryt tai normaliai, o ne ateit ir daryt bileka ir bilekaip

Paskutinį kartą taisė edvinasptt (2020-04-30 21:39)

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2826
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#6 2020-05-01 05:38

Re: Sportas namie

Kaip ir sake universalus suoliukas,stovai, štanga, blynai, reguliuojamo svorio hanteliai ir skersinis. Galesi treniruot visas raumenų grupes, belekas programą sudarys. Visa tai kainuos apie 1k eurais

Paskutinį kartą taisė Kavioras (2020-05-01 05:39)

Neprisijungęs

 
tumuxas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-02
Žinutės: 1189
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#7 2020-05-01 11:04

Re: Sportas namie

Kavioras rašė:

Kaip ir sake universalus suoliukas,stovai, štanga, blynai, reguliuojamo svorio hanteliai ir skersinis. Galesi treniruot visas raumenų grupes, belekas programą sudarys. Visa tai kainuos apie 1k eurais

Va šitą susipirk ir pilnai pakaks. Hanteliai nebūtini.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net