Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#1 2020-09-24 14:57

Skanūs ir sveiki patiekalai

Sveiki, mane domina karšti patiekalai, užkandžiai, kurie tiktų svoriui mesti. Kaip gaminat kad būtų ir skanu ir sveika? Arba tiesiog galite pasidalinti ką iprastai valgot smile

Neprisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#2 2020-09-24 16:28

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Siandien as pietums gaminu pilno grūdo makaronus su kiauliena morkomis ir svogūnu. Norisi kiaulienos del ivairoves, ir del to kad kiauliena yra ta mesa kuri turi daugiau gelezies.

Paskutinį kartą taisė Paulina (2020-09-24 16:55)

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#3 2020-09-24 17:46

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Nu tai aukšto glikemijos indekso produktai nelabai sveika, bet yra išimtys kad gali būti sveika pvz po treniruotes. Nu tai va domėkis atsidaryk lentele kokie produktai turi žemą glikemijos indeksą ir gamink sveikai

Neprisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#4 2020-09-24 17:49

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Kavioras rašė:

Nu tai aukšto glikemijos indekso produktai nelabai sveika, bet yra išimtys kad gali būti sveika pvz po treniruotes. Nu tai va domėkis atsidaryk lentele kokie produktai turi žemą glikemijos indeksą ir gamink sveikai

Pilno grudo makaronai ir yra zemo glikemijos indekso, tie iprastiniai makaronai turi auksta glikemijos indeksa kaip ir iprastiniai ryziai lyginant su rudaisiais ar laukiniais. smile Domiuosi maisto produktais, bet idomu kaip pasigaminti skaniau bet ir sveikiau

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#5 2020-09-24 17:52

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Man pusriebės mėsos gabalas į puodą ar keptuvę, šiek tiek prieskonių, druskos ir visa gamyba big_smile

Prisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#6 2020-09-24 18:01

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Paulina rašė:

Kavioras rašė:

Nu tai aukšto glikemijos indekso produktai nelabai sveika, bet yra išimtys kad gali būti sveika pvz po treniruotes. Nu tai va domėkis atsidaryk lentele kokie produktai turi žemą glikemijos indeksą ir gamink sveikai

Pilno grudo makaronai ir yra zemo glikemijos indekso, tie iprastiniai makaronai turi auksta glikemijos indeksa kaip ir iprastiniai ryziai lyginant su rudaisiais ar laukiniais. smile Domiuosi maisto produktais, bet idomu kaip pasigaminti skaniau bet ir sveikiau

Tai as ir nesakau kad nera. Tai dekis salotu, darzoviu, prieskoniu, gali koki padaza saikingai, nieko cia neisbursi

Neprisijungęs

 
Sinreen
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-05-17
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 1

#7 2020-09-24 18:29

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Paulina rašė:

Kavioras rašė:

Nu tai aukšto glikemijos indekso produktai nelabai sveika, bet yra išimtys kad gali būti sveika pvz po treniruotes. Nu tai va domėkis atsidaryk lentele kokie produktai turi žemą glikemijos indeksą ir gamink sveikai

Pilno grudo makaronai ir yra zemo glikemijos indekso, tie iprastiniai makaronai turi auksta glikemijos indeksa kaip ir iprastiniai ryziai lyginant su rudaisiais ar laukiniais. smile Domiuosi maisto produktais, bet idomu kaip pasigaminti skaniau bet ir sveikiau

Kazkaip atrodo per daug gilinies tu cia, i tuos glikemijos indeksus 😁 kad ir ka valgyciau vistiek svoris krenta, tik svarbu kcal, deficita laikyk. O ir nuo pilno grudo makaronu gali lasini uzsiaugint.

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#8 2020-09-24 19:40

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Paulina rašė:

Siandien as pietums gaminu pilno grūdo makaronus su kiauliena morkomis ir svogūnu. Norisi kiaulienos del ivairoves, ir del to kad kiauliena yra ta mesa kuri turi daugiau gelezies.

geriau jau jautiena vietoj kiaulienos,jeigu taip gelezies nori smile

Neprisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#9 2020-09-24 21:49

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Perdaug galvele apsikraunat:) keto xujeto,fastinimai bastinimai b l t
Svarbiausia yra calories in calories out,bus deficitas svoris kris,bus pliusas svoris augs ir nesvarbu ka tu valgysi,ko cia nesuprast juk taip paprasta?smile ir labai skaniai valgyt gali tiek ir metant svori, nebe tie laikai ,kad tik virta vista ir ryziai turi eit metant svori

Neprisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#10 2020-09-24 21:50

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

invisibble rašė:

Paulina rašė:

Siandien as pietums gaminu pilno grūdo makaronus su kiauliena morkomis ir svogūnu. Norisi kiaulienos del ivairoves, ir del to kad kiauliena yra ta mesa kuri turi daugiau gelezies.

geriau jau jautiena vietoj kiaulienos,jeigu taip gelezies nori smile

Jautiena brangoka, na galima gal kartais, bet nepratus pirkti jautienos. O kiaulieną tai nugarine nuriebalinau ir tiek smile

Neprisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#11 2020-09-24 21:57

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Sinreen rašė:

Paulina rašė:

Kavioras rašė:

Nu tai aukšto glikemijos indekso produktai nelabai sveika, bet yra išimtys kad gali būti sveika pvz po treniruotes. Nu tai va domėkis atsidaryk lentele kokie produktai turi žemą glikemijos indeksą ir gamink sveikai

Pilno grudo makaronai ir yra zemo glikemijos indekso, tie iprastiniai makaronai turi auksta glikemijos indeksa kaip ir iprastiniai ryziai lyginant su rudaisiais ar laukiniais. smile Domiuosi maisto produktais, bet idomu kaip pasigaminti skaniau bet ir sveikiau

Kazkaip atrodo per daug gilinies tu cia, i tuos glikemijos indeksus 😁 kad ir ka valgyciau vistiek svoris krenta, tik svarbu kcal, deficita laikyk. O ir nuo pilno grudo makaronu gali lasini uzsiaugint.

Sotumas ilgiau islieka, stai kas man svarbu. Jeigu su vienu valgiu galiu ilgiau pratemt, tai ko ne? smile A

Neprisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#12 2020-09-24 21:58

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

enox rašė:

Man pusriebės mėsos gabalas į puodą ar keptuvę, šiek tiek prieskonių, druskos ir visa gamyba big_smile

Va va, kiek ilgai taip galima valgyt? :d na as zmogus paprastas, man turi but skanu valgyt, jei neskanu, prisirysiu ko nereik..

Neprisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#13 2020-09-24 22:10

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Lukasb94 rašė:

Perdaug galvele apsikraunat:) keto xujeto,fastinimai bastinimai b l t
Svarbiausia yra calories in calories out,bus deficitas svoris kris,bus pliusas svoris augs ir nesvarbu ka tu valgysi,ko cia nesuprast juk taip paprasta?smile ir labai skaniai valgyt gali tiek ir metant svori, nebe tie laikai ,kad tik virta vista ir ryziai turi eit metant svori

Suprantu kas yra kaloriju deficitas, viskas su tuo gerai pas mane, nes svori nusimeciau jau beveik 10kg. Tiesiog tam tikri produktai yra sveikesni ir geresni uz kitus, net ne dieta cia, o sveikas gyvenimo būdas.

Gali placiau kaip pasiskanini maista?

Neprisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#14 2020-09-24 22:14

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Paulina rašė:

Lukasb94 rašė:

Perdaug galvele apsikraunat:) keto xujeto,fastinimai bastinimai b l t
Svarbiausia yra calories in calories out,bus deficitas svoris kris,bus pliusas svoris augs ir nesvarbu ka tu valgysi,ko cia nesuprast juk taip paprasta?smile ir labai skaniai valgyt gali tiek ir metant svori, nebe tie laikai ,kad tik virta vista ir ryziai turi eit metant svori

Suprantu kas yra kaloriju deficitas, viskas su tuo gerai pas mane, nes svori nusimeciau jau beveik 10kg. Tiesiog tam tikri produktai yra sveikesni ir geresni uz kitus, net ne dieta cia, o sveikas gyvenimo būdas.

Gali placiau kaip pasiskanini maista?

Dauguma gal pries visus situs reikalus,bet as nesuku galvoss:)
Naudoju low kcal padazus,syrupus(gana brangus jie,bet verta)  stengiuosi valgyt “low kcal high volume” maista jei metu svori..

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#15 2020-09-24 22:57

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Paulina rašė:

enox rašė:

Man pusriebės mėsos gabalas į puodą ar keptuvę, šiek tiek prieskonių, druskos ir visa gamyba big_smile

Va va, kiek ilgai taip galima valgyt? :d na as zmogus paprastas, man turi but skanu valgyt, jei neskanu, prisirysiu ko nereik..

Ilgiausiai ant carnivore tempęs gal 6 mėnesius, paskui perėjau ant Keto su anglių užkrovomis laikas nuo laiko smile na jeigu turi laiko prie puodų darbuotis galima labai skaniai pasidaryti ir sveikai, bet tai užims daugiau negu 1 h. per dieną smile

Prisijungęs

 
AirBagas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2019-02-13
Žinutės: 130
Atsiliepimai: 0

#16 2020-09-24 23:01

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

enox rašė:

Paulina rašė:

enox rašė:

Man pusriebės mėsos gabalas į puodą ar keptuvę, šiek tiek prieskonių, druskos ir visa gamyba big_smile

Va va, kiek ilgai taip galima valgyt? :d na as zmogus paprastas, man turi but skanu valgyt, jei neskanu, prisirysiu ko nereik..

Ilgiausiai ant carnivore tempęs gal 6 mėnesius, paskui perėjau ant Keto su anglių užkrovomis laikas nuo laiko smile na jeigu turi laiko prie puodų darbuotis galima labai skaniai pasidaryti ir sveikai, bet tai užims daugiau negu 1 h. per dieną smile

Visokių dietų besilaikant kokios išvados?

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#17 2020-09-24 23:19

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

AirBagas rašė:

enox rašė:

Paulina rašė:


Va va, kiek ilgai taip galima valgyt? :d na as zmogus paprastas, man turi but skanu valgyt, jei neskanu, prisirysiu ko nereik..

Ilgiausiai ant carnivore tempęs gal 6 mėnesius, paskui perėjau ant Keto su anglių užkrovomis laikas nuo laiko smile na jeigu turi laiko prie puodų darbuotis galima labai skaniai pasidaryti ir sveikai, bet tai užims daugiau negu 1 h. per dieną smile

Visokių dietų besilaikant kokios išvados?

Nuo Carni/Keto pas manes testas natūraliai arti viršutinės ribos būna kai užsikraunu anglimis. Bet šiaip, Carnivore+IF (16-18 h.) man geriausias mitybos būdas.  5 valgymai su anglimis ir low fats yra kažkas baisaus,- insulinas kilnojasi pastoviai ir esu alkanas. Su Carnivore labai ilgai išlieku sotus ir alkio jausmas ateina iš lėto. Kalbu tik apie save smile su minėta mityba ilgiausiai išlieku sotus, darbingas, labai stipriai pagerėja eilė rodiklių ( miegas, emocinis fonas, lytiniai hormonai, kūno kompozicija, sumažėja AKS smile

Prisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#18 2020-09-25 07:26

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Jei Carnivore veikia, tai gali buti, kad yra kologeno trukumas mityboj

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#19 2020-09-25 07:32

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

sidaz rašė:

Jei Carnivore veikia, tai gali buti, kad yra kologeno trukumas mityboj

Bent pas manes jo tikrai nėra, nes eina produktai kur jo pilna smile

Prisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#20 2020-09-25 07:44

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Lukasb94 rašė:

Perdaug galvele apsikraunat:) keto xujeto,fastinimai bastinimai b l t
Svarbiausia yra calories in calories out,bus deficitas svoris kris,bus pliusas svoris augs ir nesvarbu ka tu valgysi,ko cia nesuprast juk taip paprasta?smile ir labai skaniai valgyt gali tiek ir metant svori, nebe tie laikai ,kad tik virta vista ir ryziai turi eit metant svori

Na svarbu siaip is kur tos kalorijos gaunamos big_smile vakar ziurejau video,tai palyginimui big macas 650 kaloriju ir ekvivalentas jam 160 g nevirtu grikiu. Ta Big maca net ir mazas vaikas ar moteris suvalgytu,o vienu kartu suvalgyk 160g nevirtu grikiu,tai jau ne kiekvienas gales.Taip ir yra su tuo nesveiku maistu,kad ji easy gali suvalgyti,o kai bandai asocijuoti kiek cia butu sveiko maisto,tai ir ne kiekvienas pajegia suvalgyti.

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#21 2020-09-25 07:46

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

enox rašė:

sidaz rašė:

Jei Carnivore veikia, tai gali buti, kad yra kologeno trukumas mityboj

Bent pas manes jo tikrai nėra, nes eina produktai kur jo pilna smile

Man tai įdomu kaip tu ant keto turi energijos, as pvz pavalgau ryte tada pries pietus ale uzkandis koki riesutu sviesta 100g, bet man nuo jo nieko nepasijaucia vistiek ziauriai valgyt noriu big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#22 2020-09-25 07:53

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Mano draugelis veganas ir sedi ant keto,tai kosmosas is kur ten jis tu baltymu gauna big_smile klausiau,tai sako riesutai,zirniai,pupos,soja.Zirniuose ir pupuose yra kazkiek angliu,tai joks cia ne keto gaunasi big_smile

Neprisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#23 2020-09-25 09:28

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

invisibble rašė:

Mano draugelis veganas ir sedi ant keto,tai kosmosas is kur ten jis tu baltymu gauna big_smile klausiau,tai sako riesutai,zirniai,pupos,soja.Zirniuose ir pupuose yra kazkiek angliu,tai joks cia ne keto gaunasi big_smile

Daug kur angliu nors kiek yra, tose paciose darzovese, pieno produktuose nes laktoze, bet kiekis mazas, tai ir pupose kazkiek yra, bet ten pagrindas baltymai pupos.. va kur angliu nera tai sviestas, aliejai, ir kiti riebalai, net paziurejus riesutus, 100 g turi apie 8-9 g angliu nors pagrinde ten riebalai eina

Neprisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#24 2020-09-25 09:31

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Kavioras rašė:

enox rašė:

sidaz rašė:

Jei Carnivore veikia, tai gali buti, kad yra kologeno trukumas mityboj

Bent pas manes jo tikrai nėra, nes eina produktai kur jo pilna smile

Man tai įdomu kaip tu ant keto turi energijos, as pvz pavalgau ryte tada pries pietus ale uzkandis koki riesutu sviesta 100g, bet man nuo jo nieko nepasijaucia vistiek ziauriai valgyt noriu big_smile big_smile

Energijos is keto per riebalus gaunama, ir tas sotumas per riebalus. Bet man nelabai patinka keto, kazkaip labai kategoriskai reik mes tuos anglis, man patinka kazkiek prie kepsnelio turet ir ryziu, ar grikiu, manau nepagadina. O kad riebalai pakeis anglis, na nezinau, visgi, labai kaloringi tie riebalai

Neprisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#25 2020-09-25 09:32

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

enox rašė:

Paulina rašė:

enox rašė:

Man pusriebės mėsos gabalas į puodą ar keptuvę, šiek tiek prieskonių, druskos ir visa gamyba big_smile

Va va, kiek ilgai taip galima valgyt? :d na as zmogus paprastas, man turi but skanu valgyt, jei neskanu, prisirysiu ko nereik..

Ilgiausiai ant carnivore tempęs gal 6 mėnesius, paskui perėjau ant Keto su anglių užkrovomis laikas nuo laiko smile na jeigu turi laiko prie puodų darbuotis galima labai skaniai pasidaryti ir sveikai, bet tai užims daugiau negu 1 h. per dieną smile

O kas cia per dieta ta Carnivore?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net