Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Spygoris
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-10-09
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#23851 2020-10-17 07:35

Re: Kursai

Lukasb94 rašė:

Bune rašė:

Spygoris rašė:

Po 9ml OD test prop 7kg+ ryt prijungiu nnp 🥳

Tu cia reklamuoji od ar save reklamuoji kad tiek daug priaugai su mityba?🤔
Jei cia ne raklamine anketa..... tu cia rimtai vienas sugalvojai tokia nesamone? big_smile

😀😀😀
Kazkaip reputacija reikia atgaut po tiek neigiamu atsiliepimu, o dabar koks zmogelis pamates kuris nebumbum pamates 7kg nuo OD propo per visus galus ir ieskoos OD,bet nesvarbu kad tie 7kg tiesiog yra vanduo,glikogenas,riebalas del tiesiog staigiai pakeltu kcal😂

Teisingai aš ir nesakau kad raumens, pizdum nieko čia neberasysiu imesiu tik kurso gale rezultatus vapse esu neatrualus žmogus o jūs čia su kazkokiom savo panetkem reklamom 😂  rinkimai  jau praėjo kokios dar reklamos ? 😂

Neprisijungęs

 
Spygoris
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-10-09
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#23852 2020-10-17 07:41

Re: Kursai

Bune rašė:

Spygoris rašė:

Po 9ml OD test prop 7kg+ ryt prijungiu nnp 🥳

Tu cia reklamuoji od ar save reklamuoji kad tiek daug priaugai su mityba?🤔
Jei cia ne raklamine anketa..... tu cia rimtai vienas sugalvojai tokia nesamone? big_smile

Nieko aš nereklamuoju seip parašiau forumas yra bendrauju nebukit asil banda

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#23853 2020-10-17 08:34

Re: Kursai

Vel jus cia

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#23854 2020-10-17 11:46

Re: Kursai

Bune tau iskart sakau labas ir  nxxx eik brangusis🙂 Lukas tu vapse tylek nesamones nekalbedamas,pats ten vandens20kg uzsimesdavai per kursa kiek pamenu. Dbr cia ciesini apie vandeni,
Zmogus normaliai  parase kad 7 uzsimete it kas cia tokio keisto, ka jus cia vartot ubagai jus proto. OD paminejau tik del to kad zino kaip stumete anksciau ant to,jokios reklamos neturejo omenyje.
As net esu isitikines kad Spygoris geriau atrodo nei jus du taratalkos ir su tais 7kg vandens 🙂
Spygoris nekreip demesio, cia toks veikejes Bune suda megstatis pavartyti, visur iziurintis konspiracijas.

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2020-10-17 11:48)

Neprisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#23855 2020-10-17 11:55

Re: Kursai

intuziastas rašė:

Bune tau iskart sakau labas ir  nxxx eik brangusis🙂 Lukas tu vapse tylek nesamones nekalbedamas,pats ten vandens20kg uzsimesdavai per kursa kiek pamenu. Dbr cia ciesini apie vandeni,
Zmogus normaliai  parase kad 7 uzsimete it kas cia tokio keisto, ka jus cia vartot ubagai jus proto. OD paminejau tik del to kad zino kaip stumete anksciau ant to,jokios reklamos neturejo omenyje.
As net esu isitikines kad Spygoris geriau atrodo nei jus du taratalkos ir su tais 7kg vandens 🙂
Spygoris nekreip demesio, cia toks veikejes Bune suda megstatis pavartyti, visur iziurintis konspiracijas.

Kas cia ku rwa sake,kad 20kg uzsimeciau? Tada vapsie kalba apie dbol ejo ir apie jokius 20kg nei kalbos nebuvo.
Ir vel tu pradedi apie tuos atrodymus xujodybus b l t😀😀  skaityk ka rasiau kur esme mano poste buvo ,juokingai atrode zmogaus pasakymas,kad nuo “OD propo”
Tyldo cia jis k rw visus is eiles 😀
utiutiu as ant tos formos tavo,gerai atrodai,saunu paplot galiu, bet tik tiek big_smile
Ir tiesiog slykstu ziuret kaip tas kakutis kiekvienam puslapi visiem brukamas

Paskutinį kartą taisė Lukasb94 (2020-10-17 11:58)

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#23856 2020-10-17 12:01

Re: Kursai

Jus rintai utiutiu ar ka? Jis nieko tuo pasakyt nenorejo,siaip irase od ka naudoja. O jus prie zmogaus prisiposot kaip shakalai du. Zmogus pasigirti kursu ir kg norejo tai normalu,O tu jji supist su vandeniu cia kazkokiu bandai.
Taip as pradesiu apie atrodymus,nes tame visa ir esme aas naudojimu o ne issiputimu kaip vandes balionu taip kaip tu atrodai berods. Esi ten giresis kiek mazdaug kg uzsimeti as cia apytiksliai apie 20kg,bet esme to kad kaip kakutis atrodai vistiek 100
Tad jibalnika pridaryk kaimieti tu ir duok zmogui reikstis laisvai forume o ne kazkokiu kaltinti spygori fakeiniu accountu

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2020-10-17 12:02)

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 9

#23857 2020-10-17 12:02

Re: Kursai

Matai tapai priesu kazkokiu mes cia juokaujam stumiaim ir tiek... o tu i ziurkena pavirtai intuziastas...  p.x cia visiems ta jusu pharma gi galit ir gerti jus ja noekam cia neydomu... normali jusu ta pharma sake veikianti pusiau ir uztenka gi... ko cia knisiesi...

Neprisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#23858 2020-10-17 12:03

Re: Kursai

intuziastas rašė:

Jus rintai utiutiu ar ka? Jis nieko tuo pasakyt nenorejo,siaip irase od ka naudoja. O jus prie zmogaus prisiposot kaip shakalai du. Zmogus pasigirti kursu ir kg norejo tai normalu,O tu jji supist su vandeniu cia kazkokiu bandai.
Taip as pradesiu apie atrodymus,nes tame visa ir esme aas naudojimu o ne issiputimu kaip vandes balionu taip kaip tu atrodai berods. Esi ten giresis kiek mazdaug kg uzsimeti as cia apytiksliai apie 20kg,bet esme to kad kaip kakutis atrodai vistiek 100
Tad nibalnika pridaryk ir duok zmogui reikstis laisvai forume o ne kazkokiu kaltinti spygori fakeiniu accountu

Tu kr w zmogau ispuoles baisiai aina na xui😀😀
O tai dar pasakyk ,kad 7kg raumens uzsimete?
Nibalnike tu jo banas,ramus esu,bet perdaug tu cia piz delini ir sau leidi.

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#23859 2020-10-17 12:03

Re: Kursai

Man pvz npp prolaktino nekelia,labai smagu

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#23860 2020-10-17 12:07

Re: Kursai

Bune rašė:

Matai tapai priesu kazkokiu mes cia juokaujam stumiaim ir tiek... o tu i ziurkena pavirtai intuziastas...  p.x cia visiems ta jusu pharma gi galit ir gerti jus ja noekam cia neydomu... normali jusu ta pharma sake veikianti pusiau ir uztenka gi... ko cia knisiesi...

Bune man pxxx tas od, as ja tok vartoju ir neparduodu! Bet jus abu visut iziurite conspiracy 
Kad nixrina nejuokaujat,kaip mazi berniukai pavydo scenas keliat. Tarsi yra cia ka blll dalintis jomajo. Jau utiutiu rimtai.

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2020-10-17 12:09)

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#23861 2020-10-17 12:08

Re: Kursai

Lukasb94 rašė:

intuziastas rašė:

Jus rintai utiutiu ar ka? Jis nieko tuo pasakyt nenorejo,siaip irase od ka naudoja. O jus prie zmogaus prisiposot kaip shakalai du. Zmogus pasigirti kursu ir kg norejo tai normalu,O tu jji supist su vandeniu cia kazkokiu bandai.
Taip as pradesiu apie atrodymus,nes tame visa ir esme aas naudojimu o ne issiputimu kaip vandes balionu taip kaip tu atrodai berods. Esi ten giresis kiek mazdaug kg uzsimeti as cia apytiksliai apie 20kg,bet esme to kad kaip kakutis atrodai vistiek 100
Tad nibalnika pridaryk ir duok zmogui reikstis laisvai forume o ne kazkokiu kaltinti spygori fakeiniu accountu

Tu kr w zmogau ispuoles baisiai aina na xui😀😀
O tai dar pasakyk ,kad 7kg raumens uzsimete?
Nibalnike tu jo banas,ramus esu,bet perdaug tu cia piz delini ir sau leidi.

Leidziu ta pati ka jus visi, kai suda malat tai ir as malsiu. Tik tu manes nepradek mokyti apie aas ok kaimo riteri

Neprisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#23862 2020-10-17 12:12

Re: Kursai

intuziastas rašė:

Lukasb94 rašė:

intuziastas rašė:

Jus rintai utiutiu ar ka? Jis nieko tuo pasakyt nenorejo,siaip irase od ka naudoja. O jus prie zmogaus prisiposot kaip shakalai du. Zmogus pasigirti kursu ir kg norejo tai normalu,O tu jji supist su vandeniu cia kazkokiu bandai.
Taip as pradesiu apie atrodymus,nes tame visa ir esme aas naudojimu o ne issiputimu kaip vandes balionu taip kaip tu atrodai berods. Esi ten giresis kiek mazdaug kg uzsimeti as cia apytiksliai apie 20kg,bet esme to kad kaip kakutis atrodai vistiek 100
Tad nibalnika pridaryk ir duok zmogui reikstis laisvai forume o ne kazkokiu kaltinti spygori fakeiniu accountu

Tu kr w zmogau ispuoles baisiai aina na xui😀😀
O tai dar pasakyk ,kad 7kg raumens uzsimete?
Nibalnike tu jo banas,ramus esu,bet perdaug tu cia piz delini ir sau leidi.

Leidziu ta pati ka jus visi, kai suda malat tai ir as malsiu. Tik tu manes nepradek mokyti apie aas ok kaimo riteri

Kad tu tapati apie ta aas utiutiu t zinai ka ir as,ka tu cia is saves statyt bandai zinova koki? 90% zmoniu zino tapacia baze ka ir mes forume.

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 9

#23863 2020-10-17 12:13

Re: Kursai

intuziastas rašė:

Bune rašė:

Matai tapai priesu kazkokiu mes cia juokaujam stumiaim ir tiek... o tu i ziurkena pavirtai intuziastas...  p.x cia visiems ta jusu pharma gi galit ir gerti jus ja noekam cia neydomu... normali jusu ta pharma sake veikianti pusiau ir uztenka gi... ko cia knisiesi...

Bune man utiutiu tas od, as ja tok vartoju ir neparduodu! Bet jus abu bisur iziurite conspiracy 
Kad nixrina nejuokaujat,kaip mazi berniukai pavydo scenas keliat. Tarsi yra cia ka blll dalintis jomajo. Jau utiutiu rimtai.

Tu perdedi vyruti tau net panykos priepolis... raminkis nieks cia noeko nenorejo izeisti... cia tik klausimas buvo reklama ar ne... nieks nekeike gi jusu tos pharmos viskas ok gi... jei kur kokia kalba iseina apie tai pradedat verkti kad ten achujiena pharma... nu utiutiu gi visi zino utiutiu cia pjaunates su visais? Kartais skaityk kas ka raso o nepulkis ... nemokinsiu didelis vaikis esi...

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#23864 2020-10-17 12:13

Re: Kursai

Nestatau ir nebandau, viska ka sakau yra baze ir ko gana ir nesigilinu kur ner prasmes. Apsiramink dbr eik ikalk uspakajoncu 100g

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 9

#23865 2020-10-17 12:14

Re: Kursai

Juokas ima big_smile

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#23866 2020-10-17 12:15

Re: Kursai

Tai bune cia su tavim pagrinde problemos ir nebuvo siandien,tik su tavo draugeliu Lukuciu 🙂

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2020-10-17 12:15)

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 9

#23867 2020-10-17 12:16

Re: Kursai

Savage rašė:

Man pvz npp prolaktino nekelia,labai smagu

Lieva saudai savage big_smile

Neprisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#23868 2020-10-17 12:17

Re: Kursai

P isk savage OXOS npp pamatysi kaip kels,bet butinai OXOS npp turi but

Paskutinį kartą taisė Lukasb94 (2020-10-17 12:18)

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 9

#23869 2020-10-17 12:18

Re: Kursai

intuziastas rašė:

Tai bune cia su tavim pagrinde problemos ir nebuvo siandien,tik su tavo draugeliu Lukuciu 🙂

As jo net nepazinstu esu kalbejas pora kartu .... tau cia viskas negerai

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 9

#23870 2020-10-17 12:19

Re: Kursai

Lukasb94 rašė:

utiutiu savage OXOS npp pamatysi kaip kels,bet butinai OXOS npp turi but

Man atrodo jis ja sauna. Ir lieva pasitaike matai ir oxa grybauja nevien od.
Patinka db tau intuziastas kad konkurentai paslydo laisvas kelias i rinka db big_smile

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#23871 2020-10-17 12:20

Re: Kursai

Bune rašė:

intuziastas rašė:

Tai bune cia su tavim pagrinde problemos ir nebuvo siandien,tik su tavo draugeliu Lukuciu 🙂

As jo net nepazinstu esu kalbejas pora kartu .... tau cia viskas negerai

Ok tiek to utiutiu man ant to  jusu klano 😂😂😂

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#23872 2020-10-17 12:22

Re: Kursai

Bune rašė:

Lukasb94 rašė:

utiutiu savage OXOS npp pamatysi kaip kels,bet butinai OXOS npp turi but

Man atrodo jis ja sauna. Ir lieva pasitaike matai ir oxa grybauja nevien od.
Patinka db tau intuziastas kad konkurentai paslydo laisvas kelias i rinka db big_smile

Nu bliam neuzsiimu as tais pardavimais 😂 ne, nemalonu kad farma kazkam fuflo pasipuole,as nesu kerstingas. Visi mes cia darom gera reikala kitiems,tad nesibaram 🙂

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 9

#23873 2020-10-17 12:22

Re: Kursai

intuziastas rašė:

Bune rašė:

intuziastas rašė:

Tai bune cia su tavim pagrinde problemos ir nebuvo siandien,tik su tavo draugeliu Lukuciu 🙂

As jo net nepazinstu esu kalbejas pora kartu .... tau cia viskas negerai

Ok tiek to utiutiu man ant to  jusu klano 😂😂😂

Cia jus klana kazkoki padare as vapsie nieko bendro neturiu nei su vienu is sito forumo...

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 9

#23874 2020-10-17 12:23

Re: Kursai

intuziastas rašė:

Bune rašė:

Lukasb94 rašė:

utiutiu savage OXOS npp pamatysi kaip kels,bet butinai OXOS npp turi but

Man atrodo jis ja sauna. Ir lieva pasitaike matai ir oxa grybauja nevien od.
Patinka db tau intuziastas kad konkurentai paslydo laisvas kelias i rinka db big_smile

Nu bliam neuzsiimu as tais pardavimais 😂 ne, nemalonu kad farma kazkam fuflo pasipuole,as nesu kerstingas. Visi mes cia darom gera reikala kitiems,tad nesibaram 🙂

+1 duok pavyzdy tada

Neprisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#23875 2020-10-17 12:24

Re: Kursai

Nu perdaug isizeidei ,tiesiog pajuokavom silpnai:)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net