Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

204cm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-09-18
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#5251 2020-10-01 08:39

Re: Pirmas kursas: patarimai

intuziastas rašė:

204cm rašė:

intuziastas rašė:

E2 musti su clomidu hmm va cia tai teorija 🤔
Valdai visdelto tu klydai sakydamas, kas jis  ne durnas 😀
204 bender tau gerai patare,nera cia ja daugiau analyzuoti, bandyk ir  stebek kraujo tyrimus.

kazkaip nesusinekam clomido pagr. funkcija blokuot e2, kad e2 nekontaktuotu su pituitary gland ir nenumusinetu lh fsh, ko pasekoje hcg padeda atsistatyt lh fsh rodiklius stimuliuodama pituitary gland ir leydic cells kiausuos.

Jei as neteisus prasau pataisyk mane nes tavo pasakymas kad clomidas kelia e2 privercia abejoti

Sesk 2!

Kai laikysi clomida 150 tada pasidaryk tyrimus ir tada tu man aiskink. Kai dozes eina po 25,50 Tada tavo  teorija kuria nugooglinai veikia. O dbr eik pasedek i pavesi,ir pavartyk google toliau. Cia dauguma kurie patarineja is praktines puses ziuri jau,o ne kas rasoma google.

destytojau sitas clomid pct aprasytas sitam forume tokio sportininko su patirtimi, pirmas dvi d geriau po 150 dabar sumazinau iki 100 , savaite gersiu 100 td kita 50, sekancia 25mg ir liksiu prie 25mg kol baigsis 58tab po 50mg, td kraujas.Man ir padirode nelogiski skaiciai gal autorius norejo padet ir begineriam ir tiem kurie dozuoja nesamones

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#5252 2020-10-01 09:04

Re: Pirmas kursas: patarimai

Ta amzina kova su vejo malunais... 🙂

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4099
Atsiliepimai: 37

#5253 2020-10-01 09:55

Re: Pirmas kursas: patarimai

204cm rašė:

intuziastas rašė:

204cm rašė:


kazkaip nesusinekam clomido pagr. funkcija blokuot e2, kad e2 nekontaktuotu su pituitary gland ir nenumusinetu lh fsh, ko pasekoje hcg padeda atsistatyt lh fsh rodiklius stimuliuodama pituitary gland ir leydic cells kiausuos.

Jei as neteisus prasau pataisyk mane nes tavo pasakymas kad clomidas kelia e2 privercia abejoti

Sesk 2!

Kai laikysi clomida 150 tada pasidaryk tyrimus ir tada tu man aiskink. Kai dozes eina po 25,50 Tada tavo  teorija kuria nugooglinai veikia. O dbr eik pasedek i pavesi,ir pavartyk google toliau. Cia dauguma kurie patarineja is praktines puses ziuri jau,o ne kas rasoma google.

destytojau sitas clomid pct aprasytas sitam forume tokio sportininko su patirtimi, pirmas dvi d geriau po 150 dabar sumazinau iki 100 , savaite gersiu 100 td kita 50, sekancia 25mg ir liksiu prie 25mg kol baigsis 58tab po 50mg, td kraujas.Man ir padirode nelogiski skaiciai gal autorius norejo padet ir begineriam ir tiem kurie dozuoja nesamones

Neziurek informacijos, kuri parasyta pries 5 ir daugiau metu. Nuo to laiko pasikeitusi nemazai, anksciau ir provirona dejo i PCT, kas dabar yra visiska nesamone.

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#5254 2020-10-01 11:24

Re: Pirmas kursas: patarimai

204cm,o tau kartais nebuvo hypo? Idomu,kas tau israse kursa ar cia kaip TRT tau?

Neprisijungęs

 
204cm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-09-18
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#5255 2020-10-01 11:24

Re: Pirmas kursas: patarimai

intuziastas rašė:

Ta amzina kova su vejo malunais... 🙂

na ziurek pabandyk isdestyt visa mechanizma pct kaip tu ta dalyka zinai ir padiskutuokim be pykciu gal ka naujo atrasim

Neprisijungęs

 
204cm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-09-18
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#5256 2020-10-01 11:33

Re: Pirmas kursas: patarimai

invisibble rašė:

204cm,o tau kartais nebuvo hypo? Idomu,kas tau israse kursa ar cia kaip TRT tau?

jop pirminis seip nereiktu pct daryt bet nusprendziau give a shot yra tokia teorija kai jump startas viso ciklo tai noriu pabandyt. del to ir norisi isgirsti nuomones.

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#5257 2020-10-01 12:49

Re: Pirmas kursas: patarimai

204cm rašė:

intuziastas rašė:

Ta amzina kova su vejo malunais... 🙂

na ziurek pabandyk isdestyt visa mechanizma pct kaip tu ta dalyka zinai ir padiskutuokim be pykciu gal ka naujo atrasim

Tau jau ne as vienas pasakiau kad kelia e2. Bet tu arkliskom dozem nekalsi,tai nesiputok cia irodinejes.
Baikit viena karta skaitynetis tas mokslines fanatstikas,ir kartais remkites i praktinius dalykus,ir pojucius. Per daug siknoj smegenu kartais kaikurie jieskote.

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2020-10-01 12:51)

Neprisijungęs

 
johnnyblaze
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-12-07
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#5258 2020-10-15 21:53

Re: Pirmas kursas: patarimai

labas visiems,
noriu uzduot labai banalu klausima sitame forume ir isgirsti jusu nuomone, tad laukiu konstruktyviu atsakymu smile
labai noriu sia ziema pakursuoti pirma karta gyvenime, jau sportuoju virs 5 metu naturaliai ir jau noretusi rimtesniu gainsu. man 29 metai.

2017 esu dares tyrima TESTO Testosteronas (nmol/l)18.75
2020-05-25 dariau TESTO Testosteronas (nmol/l)21.36 ir PRL Prolaktinas (mIU/l)140.5

Tai ka galetumete pasiulyti is savo patirciu, ka geriausia ir protingiausia butu imti ir pradeti minimum 12sav judesi?smile
busiu dekingas uz atsakymus!

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#5259 2020-10-15 22:10

Re: Pirmas kursas: patarimai

Sveikas. Visks labai paprasta ir rastum visa info lengvai ka daryt su pirmu kursu sioje temoje. Bet...
Pasidaryk dar kelis papildomus tyrimus pries pradedant ne masina kainuos. Pvz Lh ir e2
O kursas labai paprastas tavo butu, tai Test e 500mg i savaite 12-15 savaiciu  ir galetum prideti kazka is oraliniu aas pagal skoni: dbol, tbol, anavar arba winstrol 5 savaites.

Turet po ranka Anastrazol arba Aromasin e2 kontrolei,nes nuo 500mg testo tikrai kils e2


P.s kurso rezultatas priklausys tik nuo taves pacio,kaip atrodysi. Maistas ir tinkama apkrova saleje nulems viska 100

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2020-10-15 22:22)

Neprisijungęs

 
mmidazz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2018-12-30
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#5260 2020-11-18 07:47

Re: Pirmas kursas: patarimai

Kaip ir minejau kad pabandysiu ir as prasukti kursiuka, taip ir atsitiko. Praejo pirmoji savaite 300mg Testosterone enanthate 3 x kart po 100mg ir 20mg/day Anavar;
Kadangi sitoje sveroje neturiu apsoliuciai patirties ir net nenutokiu koks jausmas turetu buti, tai noriu pasidalinti vienos savaites patirtimi ir suzinoti ar taip turi buti ar man vaizduote per daug isijunge.

per savaite priaugau 2kg, nuo 87 iki 89kg. aptetitas nezmoniskas, pastoviai alkanas, praejus gerai valandai jauciu algi, vakar nakti prabudes pirma ka pajutau kad alkanas esu. maista kontroliuoju ir stengiuos nevirsiti 3000kal per diena. Iki AAS normaliai palaikiau 2800kal, tai butu apie 150kal virs maintenance.
pirmadieni pajutau jegos padidejima, krutines spaudima pridejau +5kg ir sakyciau buvo gan lengva, bet nenorejau sokti auksciau bambos, visi pagalbiniai pratimai taipogi.
Atsistatymas - vienas is pvz: po koju treniruotes visada skauda raumenys, nebuna kad neskauda. darau kojas kas penkta diena, dazniausiai skausmas pradingsta ketvirtaja diena ir penktaja pilnai i trasa. Siuo metu po dvieju dienu raumenu skausmas dingo. taipogi su krutine, atsistato per 2-3 dienas ( dingsta skausmas), dabar per viena diena. Sportuoju daug metu, zinau kaip mano kunas veikia, tokiu bairiu nesu turejas.

kaip minejau praejo tik savaite, kiek skauciau kick in yra 2-4 savaites. Ar tai realus dalykai ar tiesiog mano vaizduote per daug isijunge ir nebesuvokiu realybes.

P.S labiausiai gazdina tie +2kg, nes as kruopsciai renkuosis maista ir pasveriu kiekviena grama ka valgau, kiekviena diena be isimties, tas leido man sunormalizuoti nepageidaujamo svorio priauga ir islaikyti BF 15 gan ilga laika.

Paskutinį kartą taisė mmidazz (2020-11-18 07:48)

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4099
Atsiliepimai: 37

#5261 2020-11-18 08:03

Re: Pirmas kursas: patarimai

Kada iseis ta mada sakyti kick in ar pradeda veikt po tiek ar tiek savaiciu. Vaistas iskart pradeda veikti vos tik susileidai i save, tas kick in reiskia kada tik pastovi koncentracija kraujyje nusistovi jau.
Anavaras iskart veikia, del to ir atsistatymas viskas jauciasi ir kyla jau, o tuo labiau pirmas kursas tai labai visiems kabina pirma karta.
O svoris pakilo nes pakilo kakziek e2 turbut, siek tiek vandens susilaike, glikogeno i raumenis daugiau stumiama,  tas prieaugis is tokiu dalyku susideda, tikrai ne 2kg raumens per savaite isejo.
O siaip megaukis dabar😀

Neprisijungęs

 
mmidazz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2018-12-30
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#5262 2020-11-18 08:27

Re: Pirmas kursas: patarimai

bender rašė:

Kada iseis ta mada sakyti kick in ar pradeda veikt po tiek ar tiek savaiciu. Vaistas iskart pradeda veikti vos tik susileidai i save, tas kick in reiskia kada tik pastovi koncentracija kraujyje nusistovi jau.
Anavaras iskart veikia, del to ir atsistatymas viskas jauciasi ir kyla jau, o tuo labiau pirmas kursas tai labai visiems kabina pirma karta.
O svoris pakilo nes pakilo kakziek e2 turbut, siek tiek vandens susilaike, glikogeno i raumenis daugiau stumiama,  tas prieaugis is tokiu dalyku susideda, tikrai ne 2kg raumens per savaite isejo.
O siaip megaukis dabar😀

Turetu laikui begant svorio prieaugis ( vandens kaupimas) normalizuotis? visi saukia kad reikia pajungti Al ir t.t. Bet esme tokia toks kaip AAS vartojimas gan aukstas suolis man, pinigu yra galima prisipirkti tableciu, bet klausimas ar tai butina.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4099
Atsiliepimai: 37

#5263 2020-11-18 08:42

Re: Pirmas kursas: patarimai

mmidazz rašė:

bender rašė:

Kada iseis ta mada sakyti kick in ar pradeda veikt po tiek ar tiek savaiciu. Vaistas iskart pradeda veikti vos tik susileidai i save, tas kick in reiskia kada tik pastovi koncentracija kraujyje nusistovi jau.
Anavaras iskart veikia, del to ir atsistatymas viskas jauciasi ir kyla jau, o tuo labiau pirmas kursas tai labai visiems kabina pirma karta.
O svoris pakilo nes pakilo kakziek e2 turbut, siek tiek vandens susilaike, glikogeno i raumenis daugiau stumiama,  tas prieaugis is tokiu dalyku susideda, tikrai ne 2kg raumens per savaite isejo.
O siaip megaukis dabar😀

Turetu laikui begant svorio prieaugis ( vandens kaupimas) normalizuotis? visi saukia kad reikia pajungti Al ir t.t. Bet esme tokia toks kaip AAS vartojimas gan aukstas suolis man, pinigu yra galima prisipirkti tableciu, bet klausimas ar tai butina.

Maziau klausyk tie kurie saukia. Vandens kaupimasis priklausomai kiek e2 uzkils tiek ir susilaikys. Jei tikslas priaugti raumens tai e2 aukstesnis siek tiek. Kadangi pirmas kartas, o tie kurie sauka kad jau varyk ai yra begalviai. Kai busi 3-4sav nueini pasidarai e2 tyrima, matysi kiek sukiles yra ir zinosi ar isvis tau jo reikia, o jei reikia tai bus aisku kiek reikia sumazinti. Kuo maziau vaistu i save tuo geriau, ypac ai, nes jie nera sveikatai palankus.

Neprisijungęs

 
mmidazz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2018-12-30
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#5264 2020-11-18 09:45

Re: Pirmas kursas: patarimai

bender rašė:

mmidazz rašė:

bender rašė:

Kada iseis ta mada sakyti kick in ar pradeda veikt po tiek ar tiek savaiciu. Vaistas iskart pradeda veikti vos tik susileidai i save, tas kick in reiskia kada tik pastovi koncentracija kraujyje nusistovi jau.
Anavaras iskart veikia, del to ir atsistatymas viskas jauciasi ir kyla jau, o tuo labiau pirmas kursas tai labai visiems kabina pirma karta.
O svoris pakilo nes pakilo kakziek e2 turbut, siek tiek vandens susilaike, glikogeno i raumenis daugiau stumiama,  tas prieaugis is tokiu dalyku susideda, tikrai ne 2kg raumens per savaite isejo.
O siaip megaukis dabar😀

Turetu laikui begant svorio prieaugis ( vandens kaupimas) normalizuotis? visi saukia kad reikia pajungti Al ir t.t. Bet esme tokia toks kaip AAS vartojimas gan aukstas suolis man, pinigu yra galima prisipirkti tableciu, bet klausimas ar tai butina.

Maziau klausyk tie kurie saukia. Vandens kaupimasis priklausomai kiek e2 uzkils tiek ir susilaikys. Jei tikslas priaugti raumens tai e2 aukstesnis siek tiek. Kadangi pirmas kartas, o tie kurie sauka kad jau varyk ai yra begalviai. Kai busi 3-4sav nueini pasidarai e2 tyrima, matysi kiek sukiles yra ir zinosi ar isvis tau jo reikia, o jei reikia tai bus aisku kiek reikia sumazinti. Kuo maziau vaistu i save tuo geriau, ypac ai, nes jie nera sveikatai palankus.

Gal turi patarimu kaip naturalei sumazinti vandens kaupima. Vienas is budu paoildomai vandens gerti. Ta jau darau, gal is peaktikos turi kanors?

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4099
Atsiliepimai: 37

#5265 2020-11-18 10:37

Re: Pirmas kursas: patarimai

mmidazz rašė:

bender rašė:

mmidazz rašė:


Turetu laikui begant svorio prieaugis ( vandens kaupimas) normalizuotis? visi saukia kad reikia pajungti Al ir t.t. Bet esme tokia toks kaip AAS vartojimas gan aukstas suolis man, pinigu yra galima prisipirkti tableciu, bet klausimas ar tai butina.

Maziau klausyk tie kurie saukia. Vandens kaupimasis priklausomai kiek e2 uzkils tiek ir susilaikys. Jei tikslas priaugti raumens tai e2 aukstesnis siek tiek. Kadangi pirmas kartas, o tie kurie sauka kad jau varyk ai yra begalviai. Kai busi 3-4sav nueini pasidarai e2 tyrima, matysi kiek sukiles yra ir zinosi ar isvis tau jo reikia, o jei reikia tai bus aisku kiek reikia sumazinti. Kuo maziau vaistu i save tuo geriau, ypac ai, nes jie nera sveikatai palankus.

Gal turi patarimu kaip naturalei sumazinti vandens kaupima. Vienas is budu paoildomai vandens gerti. Ta jau darau, gal is peaktikos turi kanors?

Nera pas tave jis ten toks baisus, kaip tu isivaizduoji, tau cia ne dbol, oxis ar trest kurie labai kaupia skyscius. Siek tiek viskas pakilo, o tu jau issigandai:) Buk ramus, kursuok, pasidaryk tyrima e2 veliau, naudok tudca/nac ir megaukis saleje progresu:)

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#5266 2020-11-18 11:03

Re: Pirmas kursas: patarimai

1 sav tik praejo ir jau panika 😂 prie 300mg tau isvis gal Ai nereiks. O aukstesnis siek tiek e2 nei norma,tai tik geriau savijautai ir libido. Kai veidas kaip menulis pasidarys,speneliai jautrus taps tada ir daryk e2 tyrima. Bet kaip ir sakiau prie 300 nesukciau konkolu. Kaip bender pasake,megaukis kursu,o ne minusu jame jieskok.

Neprisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#5267 2020-11-18 11:20

Re: Pirmas kursas: patarimai

intuziastas rašė:

1 sav tik praejo ir jau panika 😂 prie 300mg tau isvis gal Ai nereiks. O aukstesnis siek tiek e2 nei norma,tai tik geriau savijautai ir libido. Kai veidas kaip menulis pasidarys,speneliai jautrus taps tada ir daryk e2 tyrima. Bet kaip ir sakiau prie 300 nesukciau konkolu. Kaip bender pasake,megaukis kursu,o ne minusu jame jieskok.

Na po 2sav manau protinga tyrima pasidaryt,nes kitiem ir nuo tu 300 uzkyla e2 jopapa,ypac jei riebesnis dar

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#5268 2020-11-18 11:29

Re: Pirmas kursas: patarimai

Sutinku. Bet kaip ir minejau turi pasijausti tokie dalykai, na gal pirma kursiam sunkiau save jausti ir suprasti kurso metu nei kad tiems kas turi staza.

Neprisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#5269 2020-11-18 11:30

Re: Pirmas kursas: patarimai

intuziastas rašė:

Sutinku. Bet kaip ir minejau turi pasijausti tokie dalykai, na gal pirma kursiam sunkiau save jausti ir suprasti kurso metu nei kad tiems kas turi staza.

Tai va jau cia du skirtingi dalykai,jei jis pazinotu,jaustu savo organizma jam toki klausimai nekiltu,o dabar turi ziuret viska pagal tyrimus ir stebet kaip kunas jo reaguoja i visa tai,o jei nedurnas po keliu kurseliu jau gaudysis:)

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4099
Atsiliepimai: 37

#5270 2020-11-18 11:40

Re: Pirmas kursas: patarimai

intuziastas rašė:

Sutinku. Bet kaip ir minejau turi pasijausti tokie dalykai, na gal pirma kursiam sunkiau save jausti ir suprasti kurso metu nei kad tiems kas turi staza.

Kaip tik gerai dabar butu save patirti prie tam tikro kiekio testo, zinotu, kiek e2 kyla ir ateityje kituose kursuose galetu kazkokias gaires tureti jau. Turbut atejes sakys tuoj, ne ne cia mano viena ir vienintelis kursas big_smile

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#5271 2020-11-18 13:04

Re: Pirmas kursas: patarimai

Tai as neneigiu kad testai reikalingi, tak kad zinot kaip kad del kitu kursu. Bet 100 tuoj sakys it’s only first and last one 😂
PS as irgi pats sau sakes esu 2-3 ir taskas 🤦♂

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#5272 2020-11-18 13:08

Re: Pirmas kursas: patarimai

intuziastas rašė:

Tai as neneigiu kad testai reikalingi, tak kad zinot kaip kad del kitu kursu. Bet 100 tuoj sakys it’s only first and last one 😂
PS as irgi pats sau sakes esu 2-3 ir taskas 🤦♂

Aš tikrai daugiau nekursuosiu big_smile b.l pats sakau tai ir juokiuos big_smile

Prisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#5273 2020-11-18 13:18

Re: Pirmas kursas: patarimai

enox rašė:

intuziastas rašė:

Tai as neneigiu kad testai reikalingi, tak kad zinot kaip kad del kitu kursu. Bet 100 tuoj sakys it’s only first and last one 😂
PS as irgi pats sau sakes esu 2-3 ir taskas 🤦♂

Aš tikrai daugiau nekursuosiu big_smile b.l pats sakau tai ir juokiuos big_smile

Nu cia enox labai geras pavyzdys,skaitai viena posta raso va pct darau daugiau nekursuosiu,po menesio ziuri jau trena vyras vel kapoja😀😀

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#5274 2020-11-18 13:20

Re: Pirmas kursas: patarimai

Lukasb94 rašė:

enox rašė:

intuziastas rašė:

Tai as neneigiu kad testai reikalingi, tak kad zinot kaip kad del kitu kursu. Bet 100 tuoj sakys it’s only first and last one 😂
PS as irgi pats sau sakes esu 2-3 ir taskas 🤦♂

Aš tikrai daugiau nekursuosiu big_smile b.l pats sakau tai ir juokiuos big_smile

Nu cia enox labai geras pavyzdys,skaitai viena posta raso va pct darau daugiau nekursuosiu,po menesio ziuri jau trena vyras vel kapoja😀😀

Aš tikrai iki vasaros pradžios švarus, o tada spresiu ar noriu ar ne smile dabar tik mineralai, vitaminai ir PCT. Jeigu ir bus kursas tai testas E, bolda C ir masteris E big_smile nafik, jokio treno nebenoriu big_smile

Prisijungęs

 
mmidazz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2018-12-30
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#5275 2020-11-18 18:10

Re: Pirmas kursas: patarimai

Dekoju uz patarimus, bet nebutina taip pajuokianciai komentuoti/patarineti, kaip bebutu visiems buna pirmas kartas ir iskyla klausimu, nekasdien adata badaus. manau tam ir yra forumas kad zmones dalintusis patirtimi ir tie kas turi jos daugiau galetu apsviesti tokius kaip mane jeigu noro yra ir laiko.

Nepanikuoju as visai, tiesiog nesitikejau staigiu pokyciu.

del E2 tirimo tai man gan sunkei iseitu, nes cia NL netas pats kaip LT kur gali lengvai nueiti privaciai. Pagrinde kraujo tirimus daro su siuntimu daktaro, o privaciai nelabai radau. Turiu visus kraujo tirimus iki AAS. Siuo metu galbut daugiau reiktu akcentuoti i INTUZIASTAS minetus salutinius kurie parodys kad E2 sukiles per daug.

Po kiek laiko mazdaug pasireiskia E2 sauliniai?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net