Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

mmidazz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2018-12-30
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#2326 2020-12-27 15:19

Re: Ginekomastija

Savage rašė:

KieSas rašė:

Vaistai tai tik laikina, sneku is patirties, operacija geriausias sprendimas, tikrai labai džiaugiuosi, kad neturiu jau tų pieno liaukų, nebūna niekada jautri krūtinė, niekas nebrinksta, nėra bitch tit.s..

Ziurint ant kiek jautrus ir ant kiek uzleides buvai,pas mane guziukas buvo ir speniai labai keisdavos nuo temperaturos,atrodydavo kai nuciunkti,kai silta budavo,tai va tiek sutvarke

Po kiek vartojai ? 20mg/day?

Neprisijungęs

 
mmidazz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2018-12-30
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#2327 2020-12-27 15:26

Re: Ginekomastija

Mano atveju guziuku nejauciu, pats spenelis yra padidejas ir paspaudus skaudus, aureole normalei buna isitempusi, prisiglaudusi odos ligyje bet siuo atveju tokia paburkusi, sakyciau 2-3mm iskylusi - paburkusi. Taipogi jautrus temperatūros pokyciams.  Siuo metu soviau clomid 50mg/day jau eina ketvirta diena, tai nebeskauda tiek daugiau, taipogi sumazinau TT iki 130mg, bet dar nedaug laiko praejo kad TT jau butu smarkiai nukrites ir E2...

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#2328 2020-12-27 16:04

Re: Ginekomastija

mmidazz rašė:

Mano atveju guziuku nejauciu, pats spenelis yra padidejas ir paspaudus skaudus, aureole normalei buna isitempusi, prisiglaudusi odos ligyje bet siuo atveju tokia paburkusi, sakyciau 2-3mm iskylusi - paburkusi. Taipogi jautrus temperatūros pokyciams.  Siuo metu soviau clomid 50mg/day jau eina ketvirta diena, tai nebeskauda tiek daugiau, taipogi sumazinau TT iki 130mg, bet dar nedaug laiko praejo kad TT jau butu smarkiai nukrites ir E2...

Nemanau,  kad pas tave gyno, ir jis taip staiga neatsiras tad buk ramus😉  Tiesiog jautrumas padidejas ir pergyventi nera ko. Manau daug kam speniai pabringsta ir poto apsiramina. Juo labiau kad sakai nei guzu pas tave rasta. Man ir daznai buna speniai gai didessni tai mazesni, jokiu guzu neturiu. Aureole irgi susitraukus kartais.
Tu taip AI ir negavai? Testo nesi daresis e2?

Neprisijungęs

 
mmidazz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2018-12-30
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#2329 2020-12-27 16:44

Re: Ginekomastija

Per galva tas gino trenkia labai, bent jau man. Manau is vyriskos puses cia gan jautrus dalykas.

Al uzstrigo del perkrauto pasto, tai jei viskas gerai tureciau kita savaite gauti. Iki tol kad ramiai miegoti prisukau TT ir clomid pajungiau kaip emergency....
Del E2 neturiu galimybes pasidaryti kaip benoreciau....

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 438
Atsiliepimai: 9

#2330 2020-12-27 17:04

Re: Ginekomastija

nelabai suprantu del e2 clomas kam vartojamas tipo dar labiau sukelti estro?

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#2331 2020-12-27 17:11

Re: Ginekomastija

mmidazz rašė:

Per galva tas gino trenkia labai, bent jau man. Manau is vyriskos puses cia gan jautrus dalykas.

Al uzstrigo del perkrauto pasto, tai jei viskas gerai tureciau kita savaite gauti. Iki tol kad ramiai miegoti prisukau TT ir clomid pajungiau kaip emergency....
Del E2 neturiu galimybes pasidaryti kaip benoreciau....

Tu buvai kiek laiko ant 400mg? Cia tavo pirmas kartas?  Labai  nepergyvenk, nieko blogo nenutiks taip greit 😉 Taip jau yra kad ant kurso speneliai jautrus, biski isbringsta. Nereikia varpais must dar, ypac jei nejauti kazkokiu suketejimu aplink eureole. E2 pakiles tikrai,bet dar nereiskia kad ims i gyno islis staiga. Pilna zmoniu zinau kurie isvis neliecia AI ir jokiu gyno nera, bet pats spenelis jautresnis kartais buna tai taip.
Pagrindinis man pozymis kai e2 uzkila man toks biski kaip spaudimas pakila, veidas apvalesnis pasidaro, zandai biski paraude 😁 gal tau tai pades jei tyrimu nedarysi. Kai gausi AI irgi nepulk iskart ju vartoti. Remkis i pojucius, aisku ciupinek papukus ar nesuketejo aplink ir tt. Jei mase renki tai zemas e2 nera gerai.

Neprisijungęs

 
mmidazz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2018-12-30
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#2332 2020-12-27 17:16

Re: Ginekomastija

Clomid oeona i SERMS grupe kaip or tamoxifen. Clomid viena is savybiu blokoti estrogen i kruties lasteles. Jis nera toks efektyvus kaip tamoxifen todel nera israsomas daktaru kaip gino gidimui. Testai buvo atlikti su vyrais turinciais gino virs 2 metu, efektyvumas zwmwsnia nei tomaxifen. Taipogi radau straipsnii del ASS vartojimo kad clomid galima naidoti ne tik PTC bet ie gino.
P.s clomid nesukele E2, clomid naturalei sukele TT del kurio E2, taipogi sukyla, bwt kadangi gamuba yra visdelto semi natural tai radio TT/E2 buna proporcinga, tokiu atveju gino neatsiras.

Neprisijungęs

 
mmidazz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2018-12-30
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#2333 2020-12-27 17:21

Re: Ginekomastija

intuziastas rašė:

mmidazz rašė:

Per galva tas gino trenkia labai, bent jau man. Manau is vyriskos puses cia gan jautrus dalykas.

Al uzstrigo del perkrauto pasto, tai jei viskas gerai tureciau kita savaite gauti. Iki tol kad ramiai miegoti prisukau TT ir clomid pajungiau kaip emergency....
Del E2 neturiu galimybes pasidaryti kaip benoreciau....

Tu buvai kiek laiko ant 400mg? Cia tavo pirmas kartas?  Labai  nepergyvenk, nieko blogo nenutiks taip greit 😉 Taip jau yra kad ant kurso speneliai jautrus, biski isbringsta. Nereikia varpais must dar, ypac jei nejauti kazkokiu suketejimu aplink eureole. E2 pakiles tikrai,bet dar nereiskia kad ims i gyno islis staiga. Pilna zmoniu zinau kurie isvis neliecia AI ir jokiu gyno nera, bet pats spenelis jautresnis kartais buna tai taip.
Pagrindinis man pozymis kai e2 uzkila man toks biski kaip spaudimas pakila, veidas apvalesnis pasidaro, zandai biski paraude 😁 gal tau tai pades jei tyrimu nedarysi. Kai gausi AI irgi nepulk iskart ju vartoti. Remkis i pojucius, aisku ciupinek papukus ar nesuketejo aplink ir tt. Jei mase renki tai zemas e2 nera gerai.

Dekui uz pozitivuma, visi isvardyti simptomai tavo yra pasmane....

Galvoju Al sauti 0.25mg kas 3e diena???

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 438
Atsiliepimai: 9

#2334 2020-12-27 17:22

Re: Ginekomastija

Vienu zodziu cia perdaug apsikrauni jei dar nera to gymo o tik jautrumas. Nevartok bereikalo vaistu kuriu tau nereikia... kaip turesi apciuopema guziuka tada ir galvok... nes tu nevienintelis kuriam padideja jautrumas pabrinkimas ir visa kursa atvaro taip. Bet aisku cia tavo reikalas. Man pora kartu taip buvo su guzais. Viena karta su masteriu as juos pradanginau kita karta su tamoxu

Neprisijungęs

 
Adm1990
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-11-23
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#2335 2021-01-19 11:20

Re: Ginekomastija

Sveiki operuos gyno greit, bet nukreipe pas momologa chirurga o ne plastikos,  kas operavotes visi pas plastikos daretes ar ne ?

Neprisijungęs

 
mariusb1995
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-09-27
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#2336 2021-01-19 11:43

Re: Ginekomastija

Adm1990 rašė:

Sveiki operuos gyno greit, bet nukreipe pas momologa chirurga o ne plastikos,  kas operavotes visi pas plastikos daretes ar ne ?

Privačiai operuosis?

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#2337 2021-01-19 12:33

Re: Ginekomastija

mariusb1995 rašė:

Adm1990 rašė:

Sveiki operuos gyno greit, bet nukreipe pas momologa chirurga o ne plastikos,  kas operavotes visi pas plastikos daretes ar ne ?

Privačiai operuosis?

Tai mamologas turetu nukreipt pas plastika

Neprisijungęs

 
KieSas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-22
Žinutės: 221
Atsiliepimai: 0

#2338 2021-01-19 17:13

Re: Ginekomastija

Operavausi, nekreipk dėmesio, aš derinau su chirurgu viską, bet atsigulant ant stalo tai išvis jo nemačiau, tik kitas chirurges, kurios tik paklausinėjo kelių dalykų ir atsijungiau, šiaip rezidentai kartais operuoja, nes gan paprasta operacija. Savaitė po jau aš salėj kojas dariau big_smile Nors sakė 2 mėn be sporto.

Paskutinį kartą taisė KieSas (2021-01-19 17:15)

Neprisijungęs

 
mariusb1995
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-09-27
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#2339 2021-01-19 18:25

Re: Ginekomastija

KieSas rašė:

Operavausi, nekreipk dėmesio, aš derinau su chirurgu viską, bet atsigulant ant stalo tai išvis jo nemačiau, tik kitas chirurges, kurios tik paklausinėjo kelių dalykų ir atsijungiau, šiaip rezidentai kartais operuoja, nes gan paprasta operacija. Savaitė po jau aš salėj kojas dariau big_smile Nors sakė 2 mėn be sporto.

Dauk vargo dėl operacijos? Nu ta prasme daug reikėjo eit pas daktarus ten maldaut ir pan? Nes taip lengvai neoperuoja kiek žinau big_smile nes pačiam reiktų jau 😁

Neprisijungęs

 
Adm1990
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-11-23
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#2340 2021-01-19 18:38

Re: Ginekomastija

mariusb1995 rašė:

Adm1990 rašė:

Sveiki operuos gyno greit, bet nukreipe pas momologa chirurga o ne plastikos,  kas operavotes visi pas plastikos daretes ar ne ?

Privačiai operuosis?

Na ne, kauno klinikose. Nemokamai. Tik galvojau kad siūs pas plastikos chirurga. O siunte pas mamologa chirurga jis ir operuos. Idomu dėl randų poto, ar nebus skirtumo

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#2341 2021-01-19 18:57

Re: Ginekomastija

mariusb1995 rašė:

KieSas rašė:

Operavausi, nekreipk dėmesio, aš derinau su chirurgu viską, bet atsigulant ant stalo tai išvis jo nemačiau, tik kitas chirurges, kurios tik paklausinėjo kelių dalykų ir atsijungiau, šiaip rezidentai kartais operuoja, nes gan paprasta operacija. Savaitė po jau aš salėj kojas dariau big_smile Nors sakė 2 mėn be sporto.

Dauk vargo dėl operacijos? Nu ta prasme daug reikėjo eit pas daktarus ten maldaut ir pan? Nes taip lengvai neoperuoja kiek žinau big_smile nes pačiam reiktų jau 😁

Tamoxa nepadejo?

Neprisijungęs

 
mariusb1995
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-09-27
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#2342 2021-01-19 19:03

Re: Ginekomastija

Savage rašė:

mariusb1995 rašė:

KieSas rašė:

Operavausi, nekreipk dėmesio, aš derinau su chirurgu viską, bet atsigulant ant stalo tai išvis jo nemačiau, tik kitas chirurges, kurios tik paklausinėjo kelių dalykų ir atsijungiau, šiaip rezidentai kartais operuoja, nes gan paprasta operacija. Savaitė po jau aš salėj kojas dariau big_smile Nors sakė 2 mėn be sporto.

Dauk vargo dėl operacijos? Nu ta prasme daug reikėjo eit pas daktarus ten maldaut ir pan? Nes taip lengvai neoperuoja kiek žinau big_smile nes pačiam reiktų jau 😁

Tamoxa nepadejo?

Pas mane gyno buvo bet kai pradėjau kursą aišku padidėjo bet sutraukė tamoxa kiek prieš tai buvo

Neprisijungęs

 
mariusb1995
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-09-27
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#2343 2021-01-19 19:04

Re: Ginekomastija

Adm1990 rašė:

mariusb1995 rašė:

Adm1990 rašė:

Sveiki operuos gyno greit, bet nukreipe pas momologa chirurga o ne plastikos,  kas operavotes visi pas plastikos daretes ar ne ?

Privačiai operuosis?

Na ne, kauno klinikose. Nemokamai. Tik galvojau kad siūs pas plastikos chirurga. O siunte pas mamologa chirurga jis ir operuos. Idomu dėl randų poto, ar nebus skirtumo

Aišku smile na po kurso teks ir man 😂

Neprisijungęs

 
KieSas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-22
Žinutės: 221
Atsiliepimai: 0

#2344 2021-01-20 09:00

Re: Ginekomastija

mariusb1995 rašė:

KieSas rašė:

Operavausi, nekreipk dėmesio, aš derinau su chirurgu viską, bet atsigulant ant stalo tai išvis jo nemačiau, tik kitas chirurges, kurios tik paklausinėjo kelių dalykų ir atsijungiau, šiaip rezidentai kartais operuoja, nes gan paprasta operacija. Savaitė po jau aš salėj kojas dariau big_smile Nors sakė 2 mėn be sporto.

Dauk vargo dėl operacijos? Nu ta prasme daug reikėjo eit pas daktarus ten maldaut ir pan? Nes taip lengvai neoperuoja kiek žinau big_smile nes pačiam reiktų jau 😁

Parekomendavo gerą šeimos daktarę, užsirašiau ir tą pačią dieną davė siuntimą operacijai, be jokių echoskopų. Paskui pats ieškaisi kas operuos.

Neprisijungęs

 
Adm1990
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-11-23
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#2345 2021-01-28 13:11

Re: Ginekomastija

Tai kas kur operavotės su siuntimu pas kokius daktarus gal galit pasakyt?

Neprisijungęs

 
renaldas1231
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-02-01
Žinutės: 60
Atsiliepimai: 0

#2346 2021-01-29 01:37

Re: Ginekomastija

Kiek Lt privaciai gyno issioperuot kainuoja ? Uk kiek ziuriu 3.5-5.5 k 😁 ar gal kas daresi per NHS kelia ?  Idomu siaip ner uzleista labai pas mane bet kazkada butu gerai visiskai panaikint

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#2347 2021-01-29 10:24

Re: Ginekomastija

renaldas1231 rašė:

Kiek Lt privaciai gyno issioperuot kainuoja ? Uk kiek ziuriu 3.5-5.5 k 😁 ar gal kas daresi per NHS kelia ?  Idomu siaip ner uzleista labai pas mane bet kazkada butu gerai visiskai panaikint

Apie 2euro

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#2348 2021-01-29 10:38

Re: Ginekomastija

Savage rašė:

renaldas1231 rašė:

Kiek Lt privaciai gyno issioperuot kainuoja ? Uk kiek ziuriu 3.5-5.5 k 😁 ar gal kas daresi per NHS kelia ?  Idomu siaip ner uzleista labai pas mane bet kazkada butu gerai visiskai panaikint

Apie 2euro

Lietuvoje kai domėjausi,-850 eur su savo priemonėmis-1200 Eur su viskas iskaičiuota. Bt ęia prieš kokius 3 metus domėjausi. Dabar kainos tikrai bus pakilusios smile

Neprisijungęs

 
Zygiukas
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2019-08-02
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 1

#2349 2021-04-06 20:23

Re: Ginekomastija

.

Paskutinį kartą taisė Zygiukas (2022-07-26 11:45)

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#2350 2021-04-06 20:41

Re: Ginekomastija

Zygiukas rašė:

Sveiki,
Reikia patarimo,
Po savo mini kurso 9 sav test p npp 100eod,(e2 ir prl visad normoje buvo) , pasibaigus PCT po mėnesio pastebėjau, kad vienas papas pabrinkęs (biški lyg didesnis) , pas mane progesteronas po PCT kai dariausi tyrimus gerokai virš normos, pagal MP normas 1.1 (normos 0.16 - 0.47) visa kita ok.
Gali dėl progesterono taip būt?
Gal tamoxifen pabandyti?
Darė echoskopa , jokiu liaukų nemato.

Tai tyrima pazek,taip gali del pgr,tamoxa padejo man gali megint,man pakako 10mg ryte 10mg vakare,4sav

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net