Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 8782
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 20

#32326 2021-01-17 12:22

Re: Įvairūs klausimai

Lukasb94 rašė:

airbee rašė:

Lukasb94 rašė:

Magnio citrata imk,o kam
Is vaistines? Permokesi tik...
Visad salia vit&mineralu salia atskirai eina
Vit d
Vit c
Zuvu taukai
Magnis
Manau must cia

nes ner mieste shopų papildų, o dėl vieno užsisakinėt iš kažkur ir bbž..

Tai uzsisakyk to pacio magnio,dar kokio vit d ir tapati sumokesi ka tik uz magni vaistinej😂

Nemanau,neseniai pirkau benu vaistinej magni su 8vit b. 8eur uz 42tab kiekvienoj po 500mg magnio. Ner prastai tikrai smile

Edit. Vaistinese visad buna kazkas su akcija,jei ne vienoj tai kitoj. Dar ten kokia kortele jei turi tai irgi gali praslyst papigiai. Del keliu euru laukt kol atsius per ta korona jei reikia staigiai tai kazkaip ne variantas man irgi visad atrode

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2021-01-17 12:25)

Neprisijungęs

airbee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2020-01-13
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#32327 2021-01-17 12:46

fitnesas rašė:

Lukasb94 rašė:

airbee rašė:

Tai uzsisakyk to pacio magnio,dar kokio vit d ir tapati sumokesi ka tik uz magni vaistinej😂

Nemanau,neseniai pirkau benu vaistinej magni su 8vit b. 8eur uz 42tab kiekvienoj po 500mg magnio. Ner prastai tikrai smile

Edit. Vaistinese visad buna kazkas su akcija,jei ne vienoj tai kitoj. Dar ten kokia kortele jei turi tai irgi gali praslyst papigiai. Del keliu euru laukt kol atsius per ta korona jei reikia staigiai tai kazkaip ne variantas man irgi visad atrode

tai va aš ir taip pat galvoju, reik užgaudyt akcija dar kokia ir fsio.

Neprisijungęs

Targetas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-01-25
Žinutės: 214

#32328 2021-01-17 12:47

Sveiki vyruciai, klausimas kas sedi ant sub q trt, tai koks jusu injekciju daznumas ir kokias koncentracijas pasirinke, kad testukas aukstumoje, bet nereiktu gerti Ai? 😊

Neprisijungęs

bumeriss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-02-21
Žinutės: 409

#32329 2021-01-17 13:21

Targetas rašė:

Sveiki vyruciai, klausimas kas sedi ant sub q trt, tai koks jusu injekciju daznumas ir kokias koncentracijas pasirinke, kad testukas aukstumoje, bet nereiktu gerti Ai? 😊

As bandciau sub q i sav 125 mg test e eod leidaus i pilva su insulinke ,tai man labiai sunkiai isivaikciodavio dvi savaites pasubandziau ,man asmeniskai turbut netiko nes po durio ilgai guzas po oda budavo,gryzau atgal i pecius su insulinke ir jokiu bedu :)Cia mano patirtis tokia,kiek skaiciau ,video ziurejau tai kitiems sub q labai gerai sueina smile

Neprisijungęs

Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 481
Atsiliepimai: 1

#32330 2021-01-17 13:53

O sub q metodu visus aas galima leisti?

Prisijungęs

Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 781

#32331 2021-01-17 14:32

fitnesas rašė:

Lukasb94 rašė:

airbee rašė:

Na galbut,as bent kiek zejas tai kosmosas,bet del akciju nesiginciju

Neprisijungęs

Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 781

#32332 2021-01-17 14:33

Man krutine-geriausia vieta saudyt su insulkem cruise metu,ziauriai gerai issivaiksto,jokio skausmo+ dafiga vietu durt galima

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 1586
Atsiliepimai: 8

#32333 2021-01-17 15:54

Targetas rašė:

Test e 250mg naudojau.
210 week ( isskaidyta i 3 dalis per savaite) su insulinke. Kuo maziau per karta skyscio susileisi, tuo geriau issivaikscios. Ir beabejo gerai pasildant svirksta po karstu vandeniu. Duriaus i sonus kur daugiau lasiako, per 3-4 dienas issivaiksciodavo guziukas. Jauciaus kurkas geriau nei iprastai  ant  (intramuscular) tilto.

Neprisijungęs

Targetas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-01-25
Žinutės: 214

#32334 2021-01-17 16:52

intuziastas rašė:

Targetas rašė:

Test e 250mg naudojau.
210 week ( isskaidyta i 3 dalis per savaite) su insulinke. Kuo maziau per karta skyscio susileisi, tuo geriau issivaikscios. Ir beabejo gerai pasildant svirksta po karstu vandeniu. Duriaus i sonus kur daugiau lasiako, per 3-4 dienas issivaiksciodavo guziukas. Jauciaus kurkas geriau nei iprastai  ant  (intramuscular) tilto.

Kiek moliu turejai su tiek testo? Ir koks e2 buvo?

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32335 2021-01-17 17:05

Targetas rašė:

intuziastas rašė:

Targetas rašė:

Test e 250mg naudojau.

Kiek moliu turejai su tiek testo? Ir koks e2 buvo?

Nepasidariau tyrimu deja. Bet is bendros praktikos galiu pasakyt, kad  e2 buvo normmose, jokiu ai nevartojau, salutiniai nelindo jokie, mase ka uzsimeciau per kursa praktiskai liko po 9 sav subq. Tik tonusas pasikeite.
O dar geriau EOD darytis injekcijas, cia zninau zmoniu kurie taip dare. Kita syki ta oati darysiu, ir beabejo tyrimus 🙂
Bet kaip ir kazkas rase ne visiems sunq tinka.

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2021-01-17 17:06)

Neprisijungęs

Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 6371
Atsiliepimai: 38

#32336 2021-01-17 17:15

Man netiko subq,200mg test e parode 20moliu testu

Neprisijungęs

airbee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2020-01-13
Žinutės: 350

#32337 2021-01-18 17:58

jei kam įdomu tai nusipirkau vaistinej magne b6 470mg/5 mg  50tabs. sumokėjau 7,57 be jokių kortelių. Ramunėles vaistinė big_smile

Neprisijungęs

mmidazz
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2018-12-30
Žinutės: 125

#32338 2021-01-19 22:31

Savage rašė:

Gal durnas klausimas kur dingo likusieji mnmol/l, kaip bebutu susileidi 200mg ar i raumeni ar i lasini tai jis jistiek organizme? Pasisavinimo laikas skirtingas, bet galutineme rezultate TT turi atsidurti kraujyje, negi lasinyje pasiliko?

Gali but kad TT nekokybiskas?

Neprisijungęs

Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 6371
Atsiliepimai: 38

#32339 2021-01-19 22:53

mmidazz rašė:

Savage rašė:

Gal durnas klausimas kur dingo likusieji mnmol/l, kaip bebutu susileidi 200mg ar i raumeni ar i lasini tai jis jistiek organizme? Pasisavinimo laikas skirtingas, bet galutineme rezultate TT turi atsidurti kraujyje, negi lasinyje pasiliko?

Gali but kad TT nekokybiskas?

Guziukai susidaro ir neissivaiksto,o jei ir vaiksto labai letai ir nepasiekia peako,testas good tikrai

Neprisijungęs

mmidazz
Atkaklus dalyvis

#32340 2021-01-19 23:13

Kadangi kalba apie subq, tai manoji patirtis:
Durimas ir leidimasis visiskai neskausmingas, ir sakyciau temperatura bent jau man neturi reiksmes.
Ko riebesne vieta to didesnis guzas ir ilgiau isbuna - pradejau durt i liesesne vieta, tai guzas buna labai mazas arba isvis nera. Durent i tapacia vieta, sumazeja raudonumas ir nestejimas kuris atsiranda po 24 val. Bet susidaro guziukai, todel duriu asmeniskai kiekviena kart i skirtinga vieta, kol nelieti nebuna raudona ir neniesti.

Tokie mano pastebejimai

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32341 2021-01-19 23:54

mmidazz rašė:

Kadangi kalba apie subq, tai manoji patirtis:
Durimas ir leidimasis visiskai neskausmingas, ir sakyciau temperatura bent jau man neturi reiksmes.
Ko riebesne vieta to didesnis guzas ir ilgiau isbuna - pradejau durt i liesesne vieta, tai guzas buna labai mazas arba isvis nera. Durent i tapacia vieta, sumazeja raudonumas ir nestejimas kuris atsiranda po 24 val. Bet susidaro guziukai, todel duriu asmeniskai kiekviena kart i skirtinga vieta, kol nelieti nebuna raudona ir neniesti.

Tokie mano pastebejimai

Priprasi ir nekreipsi demesio, tiesiog reaguoji dar jautriai nes naujs dalykas 🙂 man buvo labai keista. Dbr jokiu tiltu nebus i intramuscular, tik subq
Ir butinai tyrimus pasidaryt reiks. Nes savijauta buvo geresne nei ankstesni tiktai.

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2021-01-19 23:55)

Neprisijungęs

mmidazz
Atkaklus dalyvis

#32342 2021-01-20 00:13

Per kiek laiko daugumai guzai po subq issivaiksto? 3 dienos ar daugiau?

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32343 2021-01-20 07:26

mmidazz rašė:

Panasiai. Kaip anksciau minejau leiskis ED arba EOD bu mazesnes dozes,issivaikscios greiciau.

Neprisijungęs

mmidazz
Atkaklus dalyvis

#32344 2021-01-20 11:20

intuziastas rašė:

mmidazz rašė:

Panasiai. Kaip anksciau minejau leiskis ED arba EOD bu mazesnes dozes,issivaikscios greiciau.

As saunu 3 kwrt i savaite, galbut OD butu nebligai, reiks pabandyti.

Subq galima leistis kitus ass, pvz kaip masteron ir t.r

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32345 2021-01-20 12:29

mmidazz rašė:

intuziastas rašė:

mmidazz rašė:

Apsiprasi, tiesiog keistas tas subq. Taip pogi butu gerai tyrimus pasidaryt ant 3-4 savaites paziuret ar tikrai kabina gerai subq. Gal bus kaip savage 20nmol... tai reiks kad netinka ir tau.  Gaila as nepasidariau tyrimu,  bet sprendziant is bendros savijautos man tiko.
Del kitu preparatu   nemanau,  kad butu protinga, nes kiekiai butu per dideli, tai vaiksciotum gumbuotas visas 🙂

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2021-01-20 12:32)

Neprisijungęs

mmidazz
Atkaklus dalyvis

#32346 2021-01-20 13:25

intuziastas rašė:

mmidazz rašė:

intuziastas rašė:

Apsiprasi, tiesiog keistas tas subq. Taip pogi butu gerai tyrimus pasidaryt ant 3-4 savaites paziuret ar tikrai kabina gerai subq. Gal bus kaip savage 20nmol... tai reiks kad netinka ir tau.  Gaila as nepasidariau tyrimu,  bet sprendziant is bendros savijautos man tiko.
Del kitu preparatu   nemanau,  kad butu protinga, nes kiekiai butu per dideli, tai vaiksciotum gumbuotas visas 🙂

Tirimu nesidariau, bet jaucias kad daugiau nie 20nmol/l. Su clomid buvo 27nmol/l neturejo jokios itakos viziniam aktyvumui. Dabar su TT subq jauciasi kad kazkas vyksta daugiau big_smile

Neprisijungęs

Yankisss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-01-19
Žinutės: 3

#32347 2021-01-20 14:27

Esu naujas cia, gal but praziurejau del to kuriu nauja tema. Norejau pasiteiraut nuomones kokie tarpai turetu buti tarp ciklu, kiek kursu reiktu suleist ir panasiai, nesu atletas, noriu uzmest svorio, sustiprint kas atsilieka, paryskint, esu 190 cm 85kg. Pirmas kursas buvo 40 dienu testas p, fenilas p ir metanas 10mg, ka saut toliau ir kiek laiko nuo pirmo kurso turetu praeit ?

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32348 2021-01-20 14:49

mmidazz rašė:

intuziastas rašė:

mmidazz rašė:

Tirimu nesidariau, bet jaucias kad daugiau nie 20nmol/l. Su clomid buvo 27nmol/l neturejo jokios itakos viziniam aktyvumui. Dabar su TT subq jauciasi kad kazkas vyksta daugiau big_smile

Super. Jei darysies tyrimus imesk cia, manau bus labai idimu visiems. Nes subq nera toks populiarus cia forumieciu tarpe. Gal nauja tendencija ivesime 🙂

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32349 2021-01-20 15:07

Yankisss rašė:

Esu naujas cia, gal but praziurejau del to kuriu nauja tema. Norejau pasiteiraut nuomones kokie tarpai turetu buti tarp ciklu, kiek kursu reiktu suleist ir panasiai, nesu atletas, noriu uzmest svorio, sustiprint kas atsilieka, paryskint, esu 190 cm 85kg. Pirmas kursas buvo 40 dienu testas p, fenilas p ir metanas 10mg, ka saut toliau ir kiek laiko nuo pirmo kurso turetu praeit ?

Kokie tavo planai? Turi vaiku-planuoji, kiek tau metu? Yra toks dalykas kaip PCT (po kurso) arba tiltas ( cruise leistis toliau testa it palaikyt 30-50nmol lygije iki kito kurso ) jei nori toliau kursuot ir naudos is to turet.
Tarp kursu tarpai priklauso koks kursas ir kokio ilgumo buvo. Pvz tavo atveju 5sav kursas buvo su greitais prepais + pct 5sav +5sav po pct tarpas =10sav  nuo kurso pabaigos, padarai tyrimus paziuri  jei good to go, tai sauni kursa, ta prasme jei testas atsoko i vieta ir nenukrito po pct laikui praejus.
Jei darai tilta po kurso +8sav ir sauni kursa jei tyrimai ok.

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2021-01-20 15:29)

Neprisijungęs

mmidazz
Atkaklus dalyvis

#32350 2021-01-20 20:51

Su insulino adata galima leistis TT i raumeni? Uztenka adatos ilgio?

Neprisijungęs

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2021 Kulturizmas.net