Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#2776 2021-03-26 14:35

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Reikia įsikalti į galvą, kad mes visi labai skirtingi esame ir įvairių prepų poveikis mums  gali būti skirtingas smile stipresnis, silpnesnis ir t.t.

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#2777 2021-03-26 14:56

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

enox rašė:

Reikia įsikalti į galvą, kad mes visi labai skirtingi esame ir įvairių prepų poveikis mums  gali būti skirtingas smile stipresnis, silpnesnis ir t.t.

As 2 sav kaip tamoxa vartoju,prisiskaiciau,prisiziurejau,kad nuodas,kad pilna side effectu smile tai nieko panasaus,libido gal net pagerejo kazkiek.

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#2778 2021-03-26 15:11

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

invisibble rašė:

enox rašė:

Reikia įsikalti į galvą, kad mes visi labai skirtingi esame ir įvairių prepų poveikis mums  gali būti skirtingas smile stipresnis, silpnesnis ir t.t.

As 2 sav kaip tamoxa vartoju,prisiskaiciau,prisiziurejau,kad nuodas,kad pilna side effectu smile tai nieko panasaus,libido gal net pagerejo kazkiek.

Nu va, o man nulis Libido buvo nuo tamoksos smile

Neprisijungęs

 
bumeriss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-02-21
Žinutės: 198
Atsiliepimai: 0

#2779 2021-03-28 13:34

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

KieSas rašė:

Kagi, atejo rezultatai, niekam nerekomenduoju liesti provo pct metu, neva numusit shbg, kazkas ten pries tai pavyko stebuklingai,mano patirtis kitokia, pries 3 savaites buvo ir lh normaliai, test jau i geraja puse, lepenys zjb buvo, o 2 sav provo 12.5mg daily supiso visa pct, nukrito tas shbg, bet su juo kartu lh, fsh, test ir kepenu fermentai 3x uzkilo nei pries tai... Nerekomenduoju!! https://i.ibb.co/MDjLV3B/AF9-C6074-1-F3 … BF5068.jpg


Savage, čia tas pats provas, gal visgi ten Vincukas, o ne provas? Kad kepenėlės taip sureagavo

Provas netoksiskas prepas kepenims,mano akimis reliausias variantas ,kad vietoj provo kramtiai vinstroli:)

Paskutinį kartą taisė bumeriss (2021-03-28 13:35)

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#2780 2021-03-28 13:57

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

bumeriss rašė:

KieSas rašė:

Kagi, atejo rezultatai, niekam nerekomenduoju liesti provo pct metu, neva numusit shbg, kazkas ten pries tai pavyko stebuklingai,mano patirtis kitokia, pries 3 savaites buvo ir lh normaliai, test jau i geraja puse, lepenys zjb buvo, o 2 sav provo 12.5mg daily supiso visa pct, nukrito tas shbg, bet su juo kartu lh, fsh, test ir kepenu fermentai 3x uzkilo nei pries tai... Nerekomenduoju!! https://i.ibb.co/MDjLV3B/AF9-C6074-1-F3 … BF5068.jpg


Savage, čia tas pats provas, gal visgi ten Vincukas, o ne provas? Kad kepenėlės taip sureagavo

Provas netoksiskas prepas kepenims,mano akimis reliausias variantas ,kad vietoj provo kramtiai vinstroli:)

Visi oral toksiski kepenims, vieni maziau kiti daugiau, tai sakyti kad provas netoksiskas visiska nesamone:)

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#2781 2021-03-28 14:04

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

bender rašė:

bumeriss rašė:

KieSas rašė:

Kagi, atejo rezultatai, niekam nerekomenduoju liesti provo pct metu, neva numusit shbg, kazkas ten pries tai pavyko stebuklingai,mano patirtis kitokia, pries 3 savaites buvo ir lh normaliai, test jau i geraja puse, lepenys zjb buvo, o 2 sav provo 12.5mg daily supiso visa pct, nukrito tas shbg, bet su juo kartu lh, fsh, test ir kepenu fermentai 3x uzkilo nei pries tai... Nerekomenduoju!! https://i.ibb.co/MDjLV3B/AF9-C6074-1-F3 … BF5068.jpg


Savage, čia tas pats provas, gal visgi ten Vincukas, o ne provas? Kad kepenėlės taip sureagavo

Provas netoksiskas prepas kepenims,mano akimis reliausias variantas ,kad vietoj provo kramtiai vinstroli:)

Visi oral toksiski kepenims, vieni maziau kiti daugiau, tai sakyti kad provas netoksiskas visiska nesamone:)

Nesinori tiket,kad tiekejas ikiso fake prova,kai Prima,anavar,master tren ir visi kiti brangesni prepai be nusiskundimu.

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 438
Atsiliepimai: 9

#2782 2021-03-28 17:26

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Kiesas. Tavo kepalam chana kaip ir mano. Nesvarbu koks oralas vincas ar provas ar net ospamoxas fermentai kyla 3 4x aukstyn. Nu visdelto lieka steru tokie dalykai ir vadinasi ne i tema ji laikyti pct metu...

Neprisijungęs

 
KieSas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-22
Žinutės: 221
Atsiliepimai: 0

#2783 2021-03-28 19:40

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Bune rašė:

Kiesas. Tavo kepalam chana kaip ir mano. Nesvarbu koks oralas vincas ar provas ar net ospamoxas fermentai kyla 3 4x aukstyn. Nu visdelto lieka steru tokie dalykai ir vadinasi ne i tema ji laikyti pct metu...

Nifiga, pirma karta tiek pakilo, esu trena laikes 4 men, alt ir ast buvo iki 46-50 nmol/l pakile tik ir pharmacomas yra idejas kazkada man provo dovanu ir ji kramciau, neuzkele rodikliu

Paskutinį kartą taisė KieSas (2021-03-28 19:41)

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#2784 2021-03-28 19:48

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

.

Paskutinį kartą taisė Wiliukazz (2021-03-28 20:15)

Neprisijungęs

 
KieSas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-22
Žinutės: 221
Atsiliepimai: 0

#2785 2021-03-28 20:16

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Oral visada vengiau, nei vinco nekramciau nkd oral, injekcinio labai nedaug, tai provo 50 tabsu ar kiek ten buvo idejas pharmacomas tik senais laikais ir va dabar kelios tab gavosi.

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 438
Atsiliepimai: 9

#2786 2021-03-28 21:19

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

KieSas rašė:

Oral visada vengiau, nei vinco nekramciau nkd oral, injekcinio labai nedaug, tai provo 50 tabsu ar kiek ten buvo idejas pharmacomas tik senais laikais ir va dabar kelios tab gavosi.

As ir kramciau viska pora metu nemaciau problemu. Bet dabar atsirado problemos jokiu oral negaliu vartoti...

Neprisijungęs

 
valdas4x4
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-09-24
Žinutės: 1631
Atsiliepimai: 55

#2787 2021-03-28 22:09

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Bune rašė:

KieSas rašė:

Oral visada vengiau, nei vinco nekramciau nkd oral, injekcinio labai nedaug, tai provo 50 tabsu ar kiek ten buvo idejas pharmacomas tik senais laikais ir va dabar kelios tab gavosi.

As ir kramciau viska pora metu nemaciau problemu. Bet dabar atsirado problemos jokiu oral negaliu vartoti...

Tai gal todel ir atsirado problemis, kad pora metu kramtei ?

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 438
Atsiliepimai: 9

#2788 2021-03-28 22:29

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

valdas4x4 rašė:

Bune rašė:

KieSas rašė:

Oral visada vengiau, nei vinco nekramciau nkd oral, injekcinio labai nedaug, tai provo 50 tabsu ar kiek ten buvo idejas pharmacomas tik senais laikais ir va dabar kelios tab gavosi.

As ir kramciau viska pora metu nemaciau problemu. Bet dabar atsirado problemos jokiu oral negaliu vartoti...

Tai gal todel ir atsirado problemis, kad pora metu kramtei ?

Jo per pora metu buvo 4kursai 2 tiltai 2pct. Kol nevartoju viskas ok tik saunu injec ar oral pvz vinny ir fsio skausmai slapimas net raudonas.

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#2789 2021-03-28 22:45

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Bune rašė:

valdas4x4 rašė:

Bune rašė:


As ir kramciau viska pora metu nemaciau problemu. Bet dabar atsirado problemos jokiu oral negaliu vartoti...

Tai gal todel ir atsirado problemis, kad pora metu kramtei ?

Jo per pora metu buvo 4kursai 2 tiltai 2pct. Kol nevartoju viskas ok tik saunu injec ar oral pvz vinny ir fsio skausmai slapimas net raudonas.

Jooo, Būne, tu kietas smile aš visada laikiausi atokiau oral,- esu kramtęs tik provą, anavarą ir winį, bet winį labai mažomis dozėmis ir trumpai smile vien todėl ,akd kažkada gelta persirgęs. Ir visada gerdavau hepaprotektorius kurso metu ar tulžį varančius prepus bei per pct smile

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#2790 2021-03-29 05:17

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Jei yra kepenu pazedimas,tai net injekciniai kelia fermentus,net "lengvi" injekciniai. Pas mane dabar eina test c 900 bolda 750 prima 500 ir ast ×2 alt ×3 virs normos. Jokie hepaprotektoriai ar tulzi varantys nesumazina fermentu pakilimo

Neprisijungęs

 
KieSas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-22
Žinutės: 221
Atsiliepimai: 0

#2791 2021-03-29 08:29

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Nutraukiau "prova", po menesio imesiu ant tren e  400 mg week ka rodo alt ir ast smile Pries pat pct tyrimai daryti buvo, po dvieju metu ON, tai vos vos pakile buvo virs normu, treno ejo tada, provo kazkuriuo laikotarpiu irgi ejo, bet nebuvo baisiai uzkile..

https://i.ibb.co/R2hzPJn/alt.jpg

Varo ir vinco tabletem, metano kad pirkt ir jungt i kursa, nejungiau niekada, nebent netycia cia papuole vietoj provo vincas.

Paskutinį kartą taisė KieSas (2021-03-29 09:03)

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 438
Atsiliepimai: 9

#2792 2021-03-29 09:39

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Kiessas man atrodo reikia paimti ir nusisauti cia yra didele problema.... ir visiskai nesuprantama... gal blyn buvai uzlakes koki menesi ....

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#2793 2021-03-29 10:34

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Anapa rašė:

Jei yra kepenu pazedimas,tai net injekciniai kelia fermentus,net "lengvi" injekciniai. Pas mane dabar eina test c 900 bolda 750 prima 500 ir ast ×2 alt ×3 virs normos. Jokie hepaprotektoriai ar tulzi varantys nesumazina fermentu pakilimo

Pas manes viskas kitaip, tad nepasidaręs tyrimų negaliu nieko sakyti smile

Neprisijungęs

 
KieSas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-22
Žinutės: 221
Atsiliepimai: 0

#2794 2021-03-29 10:51

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Bune rašė:

Kiessas man atrodo reikia paimti ir nusisauti cia yra didele problema.... ir visiskai nesuprantama... gal blyn buvai uzlakes koki menesi ....

Nevartoju stiprių gėrimų jau 4-5 metus, balto sauso vyno retkarčiais nebent taurę, max. Aš manau, kad ten buvo vinstrolis, dėl to taip užėkėl rodiklius, po mėnesio patikrinsim, realiai trenas irgi toksiškas kepenim, pažiūrėsim ar nukris ant treno rodikliai kur dabar rodė, ar ne smile Esu tikras, kad nukris ir tilps į normas prie viršutinės ribos arba vos vos virš bus.

Ai, įdomus faktas big_smile korona antikūnių 0.07 buvo lapkritį prieš pct ir sausį ar vasarį kai kartojau buvo 0.4, positive 0.8 jau skaitosi, dabar nesitikrinau big_smile Kažkodėl padaugėjo, maniškė darėsi, tai pas ją 0.00 rodė.

Paskutinį kartą taisė KieSas (2021-03-29 10:58)

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#2795 2021-03-29 11:11

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

KieSas rašė:

Bune rašė:

Kiessas man atrodo reikia paimti ir nusisauti cia yra didele problema.... ir visiskai nesuprantama... gal blyn buvai uzlakes koki menesi ....

Nevartoju stiprių gėrimų jau 4-5 metus, balto sauso vyno retkarčiais nebent taurę, max. Aš manau, kad ten buvo vinstrolis, dėl to taip užėkėl rodiklius, po mėnesio patikrinsim, realiai trenas irgi toksiškas kepenim, pažiūrėsim ar nukris ant treno rodikliai kur dabar rodė, ar ne smile Esu tikras, kad nukris ir tilps į normas prie viršutinės ribos arba vos vos virš bus.

Ai, įdomus faktas big_smile korona antikūnių 0.07 buvo lapkritį prieš pct ir sausį ar vasarį kai kartojau buvo 0.4, positive 0.8 jau skaitosi, dabar nesitikrinau big_smile Kažkodėl padaugėjo, maniškė darėsi, tai pas ją 0.00 rodė.

Bajeris tame, kad ir didelis baltymų kiekis mityboje gali užkelti kepenų fermentus netgi nieko nevartojant, o natūraliai sportuojant. Yra niuansai tam tikri, kaip ir pastoviai aukštas SHBG, jeigu tai ne genetika, reiktų susirūpinti kažkiek. Anikūnai kai daugiau 1.1 yra positive, aš persirgęs besimptomiu covidu, buvo 1.236 antikūnų, bet vistiek jau pasiskiepijęs 2 dozėmis smile

Paskutinį kartą taisė enox (2021-03-29 11:12)

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#2796 2021-03-29 11:15

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Dovanoju prova 30x25mg uz tyrima,shbg alt ir ast kas pasiraso pm ,😊

Neprisijungęs

 
KieSas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-22
Žinutės: 221
Atsiliepimai: 0

#2797 2021-03-29 11:29

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

enox rašė:

KieSas rašė:

Bune rašė:

Kiessas man atrodo reikia paimti ir nusisauti cia yra didele problema.... ir visiskai nesuprantama... gal blyn buvai uzlakes koki menesi ....

Nevartoju stiprių gėrimų jau 4-5 metus, balto sauso vyno retkarčiais nebent taurę, max. Aš manau, kad ten buvo vinstrolis, dėl to taip užėkėl rodiklius, po mėnesio patikrinsim, realiai trenas irgi toksiškas kepenim, pažiūrėsim ar nukris ant treno rodikliai kur dabar rodė, ar ne smile Esu tikras, kad nukris ir tilps į normas prie viršutinės ribos arba vos vos virš bus.

Ai, įdomus faktas big_smile korona antikūnių 0.07 buvo lapkritį prieš pct ir sausį ar vasarį kai kartojau buvo 0.4, positive 0.8 jau skaitosi, dabar nesitikrinau big_smile Kažkodėl padaugėjo, maniškė darėsi, tai pas ją 0.00 rodė.

Bajeris tame, kad ir didelis baltymų kiekis mityboje gali užkelti kepenų fermentus netgi nieko nevartojant, o natūraliai sportuojant. Yra niuansai tam tikri, kaip ir pastoviai aukštas SHBG, jeigu tai ne genetika, reiktų susirūpinti kažkiek. Anikūnai kai daugiau 1.1 yra positive, aš persirgęs besimptomiu covidu, buvo 1.236 antikūnų, bet vistiek jau pasiskiepijęs 2 dozėmis smile

MP keičia normas, buvo 1 jau positive, dabar padarė 0.8.. O dėl baltymų, racionas daugmaž toks pats pas mane smile Tai tikrai ne dėl to, plius prieš 3 savaites ledas buvo alt ir ast big_smile Tai valgyk nevalges baltymų, per tris savaites neužkelsi tiek rodiklių

Savage rašė:

Dovanoju prova 30x25mg uz tyrima,shbg alt ir ast kas pasiraso pm ,😊

Nekaltinu tavęs smile Niekas negali žinot kas įdėta ar įpilta ten, svarbu ne metanas dar big_smile Sugrįš kepenėlės į normas tikrai, esu provą po 50mg daily per dieną 50d gėręs is pharmacomo, buvo įdėja lapelį, tai viskas good buvo su alt ir ast, nebuvo virš normų.

Paskutinį kartą taisė KieSas (2021-03-29 11:33)

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#2798 2021-03-29 11:42

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Isitikinimui paciam idomu

Neprisijungęs

 
Penkivienuolika
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-12-03
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#2799 2021-04-09 02:46

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Dirbant night shiftus - kada geriausia tyrimus darytis?
Ar negalvojant max laika po shifto duoti atsigauti?

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#2800 2021-04-09 08:44

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Penkivienuolika rašė:

Dirbant night shiftus - kada geriausia tyrimus darytis?
Ar negalvojant max laika po shifto duoti atsigauti?

Ka butent tirsi priklauso?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net