Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#26 2021-07-15 19:50

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

sexy_hedgehog rašė:

Sure, bet tumuxo patarimas man iš tikro patiko, tai užtat ir klausau big_smile Išėmus tiesimus galėčiau primest 1-2 priėjimus ant leg press, galbūt high rep su low descent. Būtų tikslingiau tam pratimui dėmesio skirt, nes prie pirmos DL dalies jėgos noriu prisidėt, mano problemos yra "grindų nustūmime nuo savęs" (ką pressas ir imituoja) - lockout'as easy. O kaip tą dažnį palaikyt tai dar pagalvosiu, mano programa working progress smile

Tavo presas nieko neimituoja ir iš jo naudos jokios. Reiktų daryt deficit dl

Paskutinį kartą taisė Kavioras (2021-07-15 19:50)

Neprisijungęs

 
sexy_hedgehog
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-07-13
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#27 2021-07-15 19:58

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

.

Paskutinį kartą taisė sexy_hedgehog (2021-07-20 13:20)

Neprisijungęs

 
sexy_hedgehog
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-07-13
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#28 2021-07-15 20:00

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

Kavioras rašė:

sexy_hedgehog rašė:

Sure, bet tumuxo patarimas man iš tikro patiko, tai užtat ir klausau big_smile Išėmus tiesimus galėčiau primest 1-2 priėjimus ant leg press, galbūt high rep su low descent. Būtų tikslingiau tam pratimui dėmesio skirt, nes prie pirmos DL dalies jėgos noriu prisidėt, mano problemos yra "grindų nustūmime nuo savęs" (ką pressas ir imituoja) - lockout'as easy. O kaip tą dažnį palaikyt tai dar pagalvosiu, mano programa working progress smile

Tavo presas nieko neimituoja ir iš jo naudos jokios. Reiktų daryt deficit dl

"Mano presas" tikrai imituoja to an extent big_smile Jeigu trūksta leg drive, tokie pratimai gali padėt, ypač kai pritūpimas nekoks. Kaip kam I guess. Deficit DL irgi darau, įprogramuoju 2-3 setus po paprastų DLs.

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#29 2021-07-15 20:04

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

sexy_hedgehog rašė:

Kavioras rašė:

sexy_hedgehog rašė:

Sure, bet tumuxo patarimas man iš tikro patiko, tai užtat ir klausau big_smile Išėmus tiesimus galėčiau primest 1-2 priėjimus ant leg press, galbūt high rep su low descent. Būtų tikslingiau tam pratimui dėmesio skirt, nes prie pirmos DL dalies jėgos noriu prisidėt, mano problemos yra "grindų nustūmime nuo savęs" (ką pressas ir imituoja) - lockout'as easy. O kaip tą dažnį palaikyt tai dar pagalvosiu, mano programa working progress smile

Tavo presas nieko neimituoja ir iš jo naudos jokios. Reiktų daryt deficit dl

"Mano presas" tikrai imituoja to an extent big_smile Jeigu trūksta leg drive, tokie pratimai gali padėt, ypač kai pritūpimas nekoks. Kaip kam I guess. Deficit DL irgi darau, įprogramuoju 2-3 setus po paprastų DLs.

leg drive ant štangos spaudimo nebent būna. Hip drive pritūpkėse būna. O leg press hip drive nepadeda, kadangi pratimo metu klubai nejuda.

Neprisijungęs

 
sexy_hedgehog
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-07-13
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#30 2021-07-15 20:22

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

Turiu omeny, kad prie DL svarbu yra leg drive - čia kaip pažiūrėsi, vieniems tas "push the floor" cue padeda, kitiems ne. Man padeda. O su štangos spaudimu aš to leg drive dar net neišmokau naudot, visad maniau, kad čia labiau powerlifting dalykai. Gal ir praverstų kitą kartą apie tai pagalvot. big_smile Apie pritūpkės pagerinimą su leg pressu nieko nežinau, jeigu žmogaus tiesiog silpnos kojos tai tada jo, jeigu problemos su pačiu movement pattern/klubų stabilizatoriais, nu tai tada obviously ne, kaip ir tu sakai.

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#31 2021-07-15 20:31

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

sexy_hedgehog rašė:

Turiu omeny, kad prie DL svarbu yra leg drive - čia kaip pažiūrėsi, vieniems tas "push the floor" cue padeda, kitiems ne. Man padeda. O su štangos spaudimu aš to leg drive dar net neišmokau naudot, visad maniau, kad čia labiau powerlifting dalykai. Gal ir praverstų kitą kartą apie tai pagalvot. big_smile Apie pritūpkės pagerinimą su leg pressu nieko nežinau, jeigu žmogaus tiesiog silpnos kojos tai tada jo, jeigu problemos su pačiu movement pattern/klubų stabilizatoriais, nu tai tada obviously ne, kaip ir tu sakai.

Ne tai kaip tu pridėsi jėgos prie pirmos dalies deadlift kai čia visai skirtingi pratimai kurie pajungia skirtingas raumenų grupes?

Neprisijungęs

 
sexy_hedgehog
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-07-13
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#32 2021-07-15 20:41

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

Skirtingas raumenų grupes? Mes tikrai apie tuos pačius pratimus šnekam?;D

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#33 2021-07-15 20:46

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

sexy_hedgehog rašė:

Skirtingas raumenų grupes? Mes tikrai apie tuos pačius pratimus šnekam?;D

Leg press dirba quads, dl kaip tumuxas minejo hamstrings glutes ir lower back

Neprisijungęs

 
sexy_hedgehog
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-07-13
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#34 2021-07-15 20:51

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

Deadlift yra hip hinge + knee extension pratimas, tad automatiškai pajungiamos visos kojos. Nugaros nepamirštam, bet dabar apie kojas.

Leg press = knee extension. Pritūpkė = both.

Pirma DL dalis = knee extension. Keturgalvis raumuo generally inicijuoja judesį, nes jis atsakingas už KNEE EXTENSION. Correct me if I'm wrong.

TEORIŠKAI, pratimai, įtraukiantys panašius movement patterns, turėtų padėti pridėti jėgos prie būtent šitos dalies. Anyway, čiau, braškės, susitiksim kompote - pėdinu dirbt:)))))

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#35 2021-07-15 20:58

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

sexy_hedgehog rašė:

Deadlift yra hip hinge + knee extension pratimas, tad automatiškai pajungiamos visos kojos. Nugaros nepamirštam, bet dabar apie kojas.

Leg press = knee extension. Pritūpkė = both.

Pirma DL dalis = knee extension. Keturgalvis raumuo generally inicijuoja judesį, nes jis atsakingas už KNEE EXTENSION. Correct me if I'm wrong.

TEORIŠKAI, pratimai, įtraukiantys panašius movement patterns, turėtų padėti pridėti jėgos prie būtent šitos dalies. Anyway, čiau, braškės, susitiksim kompote - pėdinu dirbt:)))))

Nu tai ale inicijuoja bet jeigu moki traukt ir naudot hip drive tai quads pasijungia nežymiai. Logiškiau būtų treniruot tuos raumenis kurie atlieka 90proc judesio. Tavo atveju leg press ne į temą

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#36 2021-07-16 10:18

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

sexy_hedgehog rašė:

Sure, bet tumuxo patarimas man iš tikro patiko, tai užtat ir klausau big_smile Išėmus tiesimus galėčiau primest 1-2 priėjimus ant leg press, galbūt high rep su low descent. Būtų tikslingiau tam pratimui dėmesio skirt, nes prie pirmos DL dalies jėgos noriu prisidėt, mano problemos yra "grindų nustūmime nuo savęs" (ką pressas ir imituoja) - lockout'as easy. O kaip tą dažnį palaikyt tai dar pagalvosiu, mano programa working progress smile

nesikrauk i galva.

Neprisijungęs

 
sexy_hedgehog
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-07-13
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#37 2021-07-16 22:14

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

Wiliukazz rašė:

sexy_hedgehog rašė:

Sure, bet tumuxo patarimas man iš tikro patiko, tai užtat ir klausau big_smile Išėmus tiesimus galėčiau primest 1-2 priėjimus ant leg press, galbūt high rep su low descent. Būtų tikslingiau tam pratimui dėmesio skirt, nes prie pirmos DL dalies jėgos noriu prisidėt, mano problemos yra "grindų nustūmime nuo savęs" (ką pressas ir imituoja) - lockout'as easy. O kaip tą dažnį palaikyt tai dar pagalvosiu, mano programa working progress smile

nesikrauk i galva.

Ko? Kas atrodo aktualu, tą ir kraunuos.

Neprisijungęs

 
sexy_hedgehog
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-07-13
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#38 2021-07-16 22:23

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

.

Paskutinį kartą taisė sexy_hedgehog (2021-07-20 13:20)

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#39 2021-07-16 23:01

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

Kokie priedai prie varskes eina?

Neprisijungęs

 
sexy_hedgehog
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-07-13
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#40 2021-07-17 21:14

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

Kavioras rašė:

Kokie priedai prie varskes eina?

PB ir šokoladinio Whey protein scoop'as, gal keista kombinacija, bet žiauriai gerai jeigu nrml sumaišai, atsakau;Dd Tik reikia full fat varškės, kitaip nieko gero

Neprisijungęs

 
sexy_hedgehog
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-07-13
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#41 2021-07-17 21:22

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

.

Paskutinį kartą taisė sexy_hedgehog (2021-07-20 13:19)

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#42 2021-07-27 17:11

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

Jau baiges sportai trina žinutes nu py.ze

Neprisijungęs

 
sexy_hedgehog
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-07-13
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#43 2021-07-27 20:25

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

ooo, kaip juokinga, kaip tik uzejau;D nea, nesibaige, bet nusprendziau, kad ne sitam forume viskuo man dalintis

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#44 2021-07-27 20:36

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

O katram?

Neprisijungęs

 
tumuxas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-02
Žinutės: 1189
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#45 2021-07-27 21:52

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

Gal čia buvo tik eksperimentinis tyrimas patikrinti kurie vistiek nepaisant amžiaus pradės rašynėti privačias žinutes. Db galit laukt svečių tie kas parašėt big_smile

Neprisijungęs

 
sexy_hedgehog
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-07-13
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#46 2021-07-27 22:59

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

nu blin, taip ir yra is tikro. nejuokaukit su tom zinutem, palycyja atvaziuoja:DDDD

Neprisijungęs

 
Gaganas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Telšiai
Registravosi: 2015-12-13
Žinutės: 958
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#47 2021-07-28 07:26

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

sexy_hedgehog rašė:

ooo, kaip juokinga, kaip tik uzejau;D nea, nesibaige, bet nusprendziau, kad ne sitam forume viskuo man dalintis

Eina sau, o būtų buvę taip įdomu paskaityti.
Nu pasilik nu 🙄

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#48 2021-07-28 08:47

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

Dabar mus išduos nueis pas kitus viskuo dalintis

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#49 2021-09-03 15:24

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

Vaje, kiek mandrumo! Bet kagi, Hello & Goodbye.
Nu aisku, galima viska det i Insta, kuria visi greitai vercia ir net neskaite teksto deda "laikus". Bent jau as taip darau, tokius is gailescio "laikus" delioju, nes visgi panike stengesi pafilosofuot kazka apie gyvenimo prasme, subines foto idejus big_smile
Bendrai tai gaila, kad mire sito tipo forumai, nes tik cia taip gali versti atgal istorijos lapus..

Neprisijungęs

 
sexy_hedgehog
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-07-13
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#50 2021-09-12 17:18

Re: štai ir PRASIDEDA... skinny legendz, persivalgymas ir kovos su BED

Gaganas rašė:

sexy_hedgehog rašė:

ooo, kaip juokinga, kaip tik uzejau;D nea, nesibaige, bet nusprendziau, kad ne sitam forume viskuo man dalintis

Eina sau, o būtų buvę taip įdomu paskaityti.
Nu pasilik nu 🙄

o tipo kazkas realiai skaito situos dalykus? big_smileD

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net