Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

valdas4x4
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-09-24
Žinutės: 1623
Atsiliepimai: 54

#1 2021-11-30 12:36

Hormonai

Artfull rašė:

Sveiki, man patarė kreiptis čia, išklausyti profų nuomonės, nes sunku (jeigu išvis įmanoma) rasti endo, kuris tuo užsiimtu atsakingai.
Situacija: pastebėjau, jog jau ilgas laikas yra nuovargis, prastas miegas, motyvacijos trūkumas, sunku sportuoti palyginus su anksčiau. Pasidariau kraujo tyrimus:
Test - 12,2nmol/l   norma 8.64 - 29.0
E2 - 87,9pmol/l    norma   41.4 - 159
SHGB - 19,6nmol/l   norma  18.3 - 54.1
Prolaktinas - 160,14mIU/l   norma 45.0 - 375.0
LH - 3,6IU/l   norma 1.5 - 9.3
FSH - 1.91IU/l   norma 1.10 - 18.10
Skydliaukė norma

Esu sportuojantis, amžius mano 25, KMI 25, preso užuomazgos yra, tai nesu tešlius, pastebėjau, jog anksčiau tikrai būdavo daugiau jėgų ir užsivedimo judėsiui, nei dabar (psichologinės problemos atmestos). Viena endo sake, kol nėra nustatyta nevaisingumo, geriau nieko nedaryti.
Kokios jūsų nuomonės?

Kaip jaunam briedziui mazoka testo, jei ieskai endo kuris paskirs nebido, tai nieko nebus, visi sakys telpi i normas, viso gero smile

Neprisijungęs

 
Artfull
Naujas dalyvis
Registravosi: 2021-11-30
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#2 2021-11-30 12:50

Re: Hormonai

Jau susiduriau su tuo "viskas normoj". Nebido nenoriu, mane labiau domintų kažkas, kas vaisingumą išsaugotų.

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#3 2021-11-30 12:54

Re: Hormonai

Na pirmoje vietoje peržiūrėčiau gyvenseną ( fizinis aktyvumas, darbas, miego riežimas, mityba, galimas stresas, netinkami įpročiai visame kame ir panašiai). Tada susitvarkau link geresnės pusės šiuos dalykus. Kad CNS susitvarkytų, leisti organizmui pačiam susireguliuoti. Tada po kokio mėnesio ar 2 vėl tyrimai. Jeigu ir toliau gyvensena kontroliuojama, bet rezultati nedžiuginantys, pajungčiau papildus. Ir tik po to jeigu ir vėl nieko gero ir pokytis netenkinantis, pagalvočiau apie clomifelino terapiją (įvairius protokolus, su HCG ar be). Na TRT tokiam jaunam tikrai ne laikas dar smile asmeninė nuomonė

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net