Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#1001 2022-09-20 17:39

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Su alko geras pvz: negeriu 5 m, ant tiek atprato organizmas, kad uzteko cia taureles sampano ir negera savijauta, apsineses big_smile o vat alkoholikams taip atbuke receptoriai, kad po litra degtines gali pilti.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4108
Atsiliepimai: 37

#1002 2022-09-20 17:50

Re: Testosterono pakeitimo terapija

invisibble rašė:

Su alko geras pvz: negeriu 5 m, ant tiek atprato organizmas, kad uzteko cia taureles sampano ir negera savijauta, apsineses big_smile o vat alkoholikams taip atbuke receptoriai, kad po litra degtines gali pilti.

Kokie receptoriai dalyvauja alko gerime?smile

Prisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1003 2022-09-20 18:04

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Kajus rašė:

fitnesas rašė:

Kajus rašė:


Taip

Nu man per 6m kaip dauze taip dauzo. As net ant 125mg test auginu ir viskas utiutiu. Psichologija matyt smile

• testas visada veiks , ar tu manai kad po 1-2% veikimo per sav prarasi? Ne.
• žmonės ir be testo 125mg auga natūraliai , tai jokios psichologijos nėra.
•  Raumenu auginimo prasme gautum daugiau jei nuliptum nuo ass, bet tu netinki šitam pvz nes kaip suprantu išvis nekursuoji o trt ir kulturizmas išvis nieko bendro neturi , aš kalbu apie KULTURIZMA nes forumas KULTURIZMO ir jei nori užsimest maximalų kiekį mėsos turi follow tam tikru protingu žmonių su išmintim protokolus , o ne debilus youtube kurie perskaite 2 google translate straipsnius su 30cm rankom aiškina kaip jiem auga viskas smile

kursavau, ir ilgai, nejauciau jokiu receptoriu atbukimo. vis dar nieko neargumentavai. negooglinu as jokiu protokolu ir jokiu youtuberiu sita tema nu nes netikiu ir tiek. argumentu kokiu kai bus tai gal itikinsi big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1004 2022-09-20 18:04

Re: Testosterono pakeitimo terapija

bender rašė:

invisibble rašė:

Su alko geras pvz: negeriu 5 m, ant tiek atprato organizmas, kad uzteko cia taureles sampano ir negera savijauta, apsineses big_smile o vat alkoholikams taip atbuke receptoriai, kad po litra degtines gali pilti.

Kokie receptoriai dalyvauja alko gerime?smile

gaba big_smile

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#1005 2022-09-20 18:14

Re: Testosterono pakeitimo terapija

fitnesas rašė:

Kajus rašė:

fitnesas rašė:


Nu man per 6m kaip dauze taip dauzo. As net ant 125mg test auginu ir viskas zjbs. Psichologija matyt smile

• testas visada veiks , ar tu manai kad po 1-2% veikimo per sav prarasi? Ne.
• žmonės ir be testo 125mg auga natūraliai , tai jokios psichologijos nėra.
•  Raumenu auginimo prasme gautum daugiau jei nuliptum nuo ass, bet tu netinki šitam pvz nes kaip suprantu išvis nekursuoji o trt ir kulturizmas išvis nieko bendro neturi , aš kalbu apie KULTURIZMA nes forumas KULTURIZMO ir jei nori užsimest maximalų kiekį mėsos turi follow tam tikru protingu žmonių su išmintim protokolus , o ne debilus youtube kurie perskaite 2 google translate straipsnius su 30cm rankom aiškina kaip jiem auga viskas smile

kursavau, ir ilgai, nejauciau jokiu receptoriu atbukimo. vis dar nieko neargumentavai. negooglinu as jokiu protokolu ir jokiu youtuberiu sita tema nu nes netikiu ir tiek. argumentu kokiu kai bus tai gal itikinsi big_smile

Nežadu nieko įtininėti , man tai 100 metų.
• Tiesiog kursai + pct + off gear yra daug geriau off season nei kursai + trt + gear . Period .

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#1006 2022-09-20 18:29

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Tai issiaiskinot kieno didesnis? Man pasiulet nulipti nuo visos farmos,nepaisant to,jog testas neatsoka. Taip ir likau jusu nesuprates. Arba jus dideli genijai,arba priesingai genijams 🤦‍♂️

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#1007 2022-09-20 18:44

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Žmogau, niekas nieko forume nesiūlo, o tik diskutuoja , dalinasi nuomonėmis , savo patirtimi , čia jokio ginčo ar pykčio nėra. Tu turi keletą skirtingu nuomonių, pasigalvok pats, pasidaryk išvadas, pasidomėk ir priimk tinkamą sprendimą

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1008 2022-09-20 19:43

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Kajus rašė:

fitnesas rašė:

Kajus rašė:


• testas visada veiks , ar tu manai kad po 1-2% veikimo per sav prarasi? Ne.
• žmonės ir be testo 125mg auga natūraliai , tai jokios psichologijos nėra.
•  Raumenu auginimo prasme gautum daugiau jei nuliptum nuo ass, bet tu netinki šitam pvz nes kaip suprantu išvis nekursuoji o trt ir kulturizmas išvis nieko bendro neturi , aš kalbu apie KULTURIZMA nes forumas KULTURIZMO ir jei nori užsimest maximalų kiekį mėsos turi follow tam tikru protingu žmonių su išmintim protokolus , o ne debilus youtube kurie perskaite 2 google translate straipsnius su 30cm rankom aiškina kaip jiem auga viskas smile

kursavau, ir ilgai, nejauciau jokiu receptoriu atbukimo. vis dar nieko neargumentavai. negooglinu as jokiu protokolu ir jokiu youtuberiu sita tema nu nes netikiu ir tiek. argumentu kokiu kai bus tai gal itikinsi big_smile

Nežadu nieko įtininėti , man tai 100 metų.
• Tiesiog kursai + pct + off gear yra daug geriau off season nei kursai + trt + gear . Period .

period cia pas tave. niekaip tu to neirodei apart rasydamas apie tai, kaip tu tuo tiki. zero facts, tik speliojimai. jokio period cia nera big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1009 2022-09-20 19:50

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Anapa rašė:

Tai issiaiskinot kieno didesnis? Man pasiulet nulipti nuo visos farmos,nepaisant to,jog testas neatsoka. Taip ir likau jusu nesuprates. Arba jus dideli genijai,arba priesingai genijams 🤦‍♂️

pasirink sau info ir tikek tuom ka pats issiaiskinsi, as tikiu tuo, kas man asmeniskai veikia geriausiai. as manau jei nori formos tai ner tikslo po blastu kazkurio laiko numesti farma, kad "atgaivintum receptorius, kad poto geriau kabintu ir priaugtum daugiau raumens" per kazkuri laika, nors tu dahuja jo pamesi nulipes. tai cia vapse counterproductive. jei varai gramais ir "uzsikisa receptoriai", tai palikti kad ir 100mg testo, issaugoti daug raumens ir tada vel pajudint gramus farmos tikrai atrodo daug logiskiau. Kajus jeigu farmos kiekis neturi itakos tiem magiskiem receptoriam ir ju "uzsikisimui" ar "atbukimui" kaip cia pavadint. tai pagal ideja tarkim sedint ar trt nera tikslo blastint nenulipus, nes nekabins? arba kabins ne full power? bullshit.period big_smile

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#1010 2022-09-20 20:33

Re: Testosterono pakeitimo terapija

fitnesas rašė:

Anapa rašė:

Tai issiaiskinot kieno didesnis? Man pasiulet nulipti nuo visos farmos,nepaisant to,jog testas neatsoka. Taip ir likau jusu nesuprates. Arba jus dideli genijai,arba priesingai genijams 🤦‍♂️

pasirink sau info ir tikek tuom ka pats issiaiskinsi, as tikiu tuo, kas man asmeniskai veikia geriausiai. as manau jei nori formos tai ner tikslo po blastu kazkurio laiko numesti farma, kad "atgaivintum receptorius, kad poto geriau kabintu ir priaugtum daugiau raumens" per kazkuri laika, nors tu dahuja jo pamesi nulipes. tai cia vapse counterproductive. jei varai gramais ir "uzsikisa receptoriai", tai palikti kad ir 100mg testo, issaugoti daug raumens ir tada vel pajudint gramus farmos tikrai atrodo daug logiskiau. Kajus jeigu farmos kiekis neturi itakos tiem magiskiem receptoriam ir ju "uzsikisimui" ar "atbukimui" kaip cia pavadint. tai pagal ideja tarkim sedint ar trt nera tikslo blastint nenulipus, nes nekabins? arba kabins ne full power? bullshit.period big_smile

Seneli,atbeldziu 50sav blasta,ka uzsibreziau,ir einu i pavesi su trt 100-125 gr testo kas 5d. Zmona lazdavoja,jau geriau pinigus labdarai atiduoti,jei zadu risti su farma 🤦‍♂️

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#1011 2022-09-20 20:39

Re: Testosterono pakeitimo terapija

bender rašė:

Kajus rašė:

fitnesas rašė:


Ne tai as ne mazas vaikas kad man situos basics aiskinti. O maistas su insulinu surista, kava su smegenim. Vat man butent apie farma ir jos receptorius norisi isgirst

Nėr ką apie juos girdėt, tiesiog it works , o kodėl kaip ir kas tai nelabai įdomu, manau pagooglines , išsivertęs viena kita straipsnį rastum info kuri tau moksliškai atsakytų, man užtenka žinot kodėl česnakas sveikas ir gerai, o kokius receptorius ar dar ką jis veikia - 0 fucks given

Pagal tavo samprotavima tuomet iseina kad ir zmones budami ant trt, turetu karts nuo karto nulipt nuo sintentikos kad AR receptoriai vel butu jautrus.
Bet anabolikai ne tik kad ju “neuzkemsa”, bet naudojant aas ju net padaugeja organizme. Tai tas mitas kad po 8-10sav pakeist prepus, nes receptoriai priprato ar kokia dar nesamone sugalvoja treneriai yra visiska nesamone.
Kodel viskas suleteja po tam tikro laiko yra kitu organizme vykstanciu procesu priezastis, o ne androgeniniu receptoriu atbukimas.

Bet preparatu keitimas veikia 100%

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#1012 2022-09-20 21:00

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Anapa rašė:

bender rašė:

Kajus rašė:


Nėr ką apie juos girdėt, tiesiog it works , o kodėl kaip ir kas tai nelabai įdomu, manau pagooglines , išsivertęs viena kita straipsnį rastum info kuri tau moksliškai atsakytų, man užtenka žinot kodėl česnakas sveikas ir gerai, o kokius receptorius ar dar ką jis veikia - 0 fucks given

Pagal tavo samprotavima tuomet iseina kad ir zmones budami ant trt, turetu karts nuo karto nulipt nuo sintentikos kad AR receptoriai vel butu jautrus.
Bet anabolikai ne tik kad ju “neuzkemsa”, bet naudojant aas ju net padaugeja organizme. Tai tas mitas kad po 8-10sav pakeist prepus, nes receptoriai priprato ar kokia dar nesamone sugalvoja treneriai yra visiska nesamone.
Kodel viskas suleteja po tam tikro laiko yra kitu organizme vykstanciu procesu priezastis, o ne androgeniniu receptoriu atbukimas.

Bet preparatu keitimas veikia 100%

as tai manau kad jo tas receptoriu atbukimas ar kaip nori vadinti gal ir veikia, bet principas man rodos toks, kad tiesiog sveri 90kg natty, pisi 350 npp 350 prop, daaugi iki 96 ir vsio, daugiau ta doze yra per maza tokiai kuno masei nenaturaliai uzauginti dar kazka. tiesiog lubos. del to reikia didesniu doziu, del to preparatu keitimas ir veikia, daznai pailsi ir g2g, bet pailsejimas puikiai su low dose tiltu veikia. pilnai nulipti nu tikrai nera reikalo. jis sneka apie kulturizma kur 120kg 10bf pamyli gramais, tai nulipa 2 men tai ta farma net iseit nespeja, ryja maisto belekiek, pameta ten 3kg, tada vel sauna gramais ir vel uzmeta daugiau nei numete. tai bet cia kosmoso sritis, cia nei vienam netinka is forumo ir net nereikia praktikuoti to daryti jei norim islaikyt ta savo vargana 100kg

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#1013 2022-09-20 21:30

Re: Testosterono pakeitimo terapija

fitnesas rašė:

Anapa rašė:

bender rašė:


Pagal tavo samprotavima tuomet iseina kad ir zmones budami ant trt, turetu karts nuo karto nulipt nuo sintentikos kad AR receptoriai vel butu jautrus.
Bet anabolikai ne tik kad ju “neuzkemsa”, bet naudojant aas ju net padaugeja organizme. Tai tas mitas kad po 8-10sav pakeist prepus, nes receptoriai priprato ar kokia dar nesamone sugalvoja treneriai yra visiska nesamone.
Kodel viskas suleteja po tam tikro laiko yra kitu organizme vykstanciu procesu priezastis, o ne androgeniniu receptoriu atbukimas.

Bet preparatu keitimas veikia 100%

as tai manau kad jo tas receptoriu atbukimas ar kaip nori vadinti gal ir veikia, bet principas man rodos toks, kad tiesiog sveri 90kg natty, pisi 350 npp 350 prop, daaugi iki 96 ir vsio, daugiau ta doze yra per maza tokiai kuno masei nenaturaliai uzauginti dar kazka. tiesiog lubos. del to reikia didesniu doziu, del to preparatu keitimas ir veikia, daznai pailsi ir g2g, bet pailsejimas puikiai su low dose tiltu veikia. pilnai nulipti nu tikrai nera reikalo. jis sneka apie kulturizma kur 120kg 10bf pamyli gramais, tai nulipa 2 men tai ta farma net iseit nespeja, ryja maisto belekiek, pameta ten 3kg, tada vel sauna gramais ir vel uzmeta daugiau nei numete. tai bet cia kosmoso sritis, cia nei vienam netinka is forumo ir net nereikia praktikuoti to daryti jei norim islaikyt ta savo vargana 100kg

Vieni,vartai tavo poste. Nors as esu uz high dozes,bet pritariu tavo minciai.

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#1014 2022-09-20 21:41

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Kaip esit taip ir augsit ir atrodysit cia vienareiksmiskai ir plius kaip save dauzysit gyme. End of story folks.
Kulturistai ir prie low dose auga puikiai nes yra rutina ir laikos disciplinos.
Bet as uz Kajus nuomone del tu paslaptingu receptoriu.neturiu tam paaiskinimu bet as zinau ka jis turi omenyje,o kabinetis cia bll prie visko ir prie visu galima. 🙂
Pagal save zinau apie ilgus kursus, viskas naxer sustoja ir atbunka kelk nekeles tas dozes kakutis gaunas, faktas!

Ps Fitnesas cia irgi teisus apie tuos graminius, kurie pora men sedi off cycle ir net nejaucia tu keliu kg svyravimus nes tiek aliejaus siknoj esant reik kelis men sedet sikna suraukus kad iseitu is kraujo 😂

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2022-09-20 21:45)

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#1015 2022-09-20 21:51

Re: Testosterono pakeitimo terapija

intuziastas rašė:

Kaip esit taip ir augsit ir atrodysit cia vienareiksmiskai ir plius kaip save dauzysit gyme. End of story folks.
Kulturistai ir prie low dose auga puikiai nes yra rutina ir laikos disciplinos.
Bet as uz Kajus nuomone del tu paslaptingu receptoriu.neturiu tam paaiskinimu bet as zinau ka jis turi omenyje,o kabinetis cia bll prie visko ir prie visu galima. 🙂
Pagal save zinau apie ilgus kursus, viskas naxer sustoja ir atbunka kelk nekeles tas dozes kakutis gaunas, faktas!

Prepu keitaliojima isbandei? Pasidomek,pvz Piana kursais,anaiptol ne low. Kad pailsinti kuna reikia,faktas.  Bet siulyti nulipti nuo trt,tai pointless

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#1016 2022-09-20 21:55

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Anapa tu relaiai manai as nezinau ka daryti su kursais? 🙂 as tiek prichimichines  ivairiu variantu tai patykek.
O del pianos tai nera cia ka kalbet, grabo lenta viska pasako 🤷‍♂️ Jis tikrai nepavyzdys, sorry bent jau ne man…
Ps esu nekarta sakes kad as uz high dose taip pat, bet reality is…

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2022-09-20 21:56)

Neprisijungęs

 
valdas4x4
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-09-24
Žinutės: 1631
Atsiliepimai: 55

#1017 2022-09-20 22:59

Re: Testosterono pakeitimo terapija

intuziastas rašė:

Anapa tu relaiai manai as nezinau ka daryti su kursais? 🙂 as tiek prichimichines  ivairiu variantu tai patykek.
O del pianos tai nera cia ka kalbet, grabo lenta viska pasako 🤷‍♂️ Jis tikrai nepavyzdys, sorry bent jau ne man…
Ps esu nekarta sakes kad as uz high dose taip pat, bet reality is…

🤟

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 0

#1018 2022-09-20 23:02

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Anapa rašė:

sportininkas7 rašė:

O prie TRT ovitrelle / hcg laikot?  Ar čia LT niekas apie tokius dalykus nežino? smile

Na,papasakok,koks tikslas yra laikyti ant trt,jei trt visam gyvenimui,hcg?

Tuo labiau reikia, nes HCG ne tik vaisingumui, bet ir kitiem hormonam labai svarbus. Pregnenolonui, progesteronui, dhea, visi jie sumažėja, arba nunyksta visiškai be HCG. Dingsta libido, depresinė nuotaika, brain fog ir t.t. gali būti ne tik dėl low t, bet ir dėl kitų hormonų kuriems daro įtaką hipofizės veikla LH /FSH smile

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#1019 2022-09-21 04:36

Re: Testosterono pakeitimo terapija

intuziastas rašė:

Anapa tu relaiai manai as nezinau ka daryti su kursais? 🙂 as tiek prichimichines  ivairiu variantu tai patykek.
O del pianos tai nera cia ka kalbet, grabo lenta viska pasako 🤷‍♂️ Jis tikrai nepavyzdys, sorry bent jau ne man…
Ps esu nekarta sakes kad as uz high dose taip pat, bet reality is…

Intai,tokia maza paslptis:musu visu chimiku laukia grabo lenta anksciau laiko. Lendam prie endo ir nieko nebus?nejuokink
   Apskritai,sitam sporte ir lendant prie aas,myzmantams ne vieta,mano nuomone. Nes arba tas zmogus,dal bajobas arba vaikysteje is lovos daznai krito jei ima verkti del neatsaunancio testo,pamestu plauku,chu jovos sirdies. Nes apie aas side pamirso

Paskutinį kartą taisė Anapa (2022-09-21 05:20)

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#1020 2022-09-21 04:40

Re: Testosterono pakeitimo terapija

sportininkas7 rašė:

Anapa rašė:

sportininkas7 rašė:

O prie TRT ovitrelle / hcg laikot?  Ar čia LT niekas apie tokius dalykus nežino? smile

Na,papasakok,koks tikslas yra laikyti ant trt,jei trt visam gyvenimui,hcg?

Tuo labiau reikia, nes HCG ne tik vaisingumui, bet ir kitiem hormonam labai svarbus. Pregnenolonui, progesteronui, dhea, visi jie sumažėja, arba nunyksta visiškai be HCG. Dingsta libido, depresinė nuotaika, brain fog ir t.t. gali būti ne tik dėl low t, bet ir dėl kitų hormonų kuriems daro įtaką hipofizės veikla LH /FSH smile

Paklauskim Valdo,ar jam taip yra

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#1021 2022-09-21 06:58

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Kajus rašė:

bender rašė:

Kajus rašė:


Nėr ką apie juos girdėt, tiesiog it works , o kodėl kaip ir kas tai nelabai įdomu, manau pagooglines , išsivertęs viena kita straipsnį rastum info kuri tau moksliškai atsakytų, man užtenka žinot kodėl česnakas sveikas ir gerai, o kokius receptorius ar dar ką jis veikia - 0 fucks given

Pagal tavo samprotavima tuomet iseina kad ir zmones budami ant trt, turetu karts nuo karto nulipt nuo sintentikos kad AR receptoriai vel butu jautrus.
Bet anabolikai ne tik kad ju “neuzkemsa”, bet naudojant aas ju net padaugeja organizme. Tai tas mitas kad po 8-10sav pakeist prepus, nes receptoriai priprato ar kokia dar nesamone sugalvoja treneriai yra visiska nesamone.
Kodel viskas suleteja po tam tikro laiko yra kitu organizme vykstanciu procesu priezastis, o ne androgeniniu receptoriu atbukimas.

Taip

TRT ne tam skiriamas, skiriamas visi žinom kam, kenčiantiems nuo blogos gyvenimo kokybės (hipodogizmas). Todėl nieko niekur nereikia nulipti. TRT ne kačialkės rezultatams skiriamas smile

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#1022 2022-09-21 07:38

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Wiliukazz rašė:

Kajus rašė:

bender rašė:


Pagal tavo samprotavima tuomet iseina kad ir zmones budami ant trt, turetu karts nuo karto nulipt nuo sintentikos kad AR receptoriai vel butu jautrus.
Bet anabolikai ne tik kad ju “neuzkemsa”, bet naudojant aas ju net padaugeja organizme. Tai tas mitas kad po 8-10sav pakeist prepus, nes receptoriai priprato ar kokia dar nesamone sugalvoja treneriai yra visiska nesamone.
Kodel viskas suleteja po tam tikro laiko yra kitu organizme vykstanciu procesu priezastis, o ne androgeniniu receptoriu atbukimas.

Taip

TRT ne tam skiriamas, skiriamas visi žinom kam, kenčiantiems nuo blogos gyvenimo kokybės (hipodogizmas). Todėl nieko niekur nereikia nulipti. TRT ne kačialkės rezultatams skiriamas smile

Ar čia Gyvenimo gerinimo forumas? Cmon people , mūsų trt ir kitos nesąmonės neturi nieko bendro su sveikata ar dar kažkuom, čia Bodybuildingo forumas kuriame koks 1% bodybuilderiu kiti 99% leidžiasi vaistus bet net nėra maisto atpyle ( jo papasakot pasaku kaip nesveika kaip su 6 kaišiniais po 55cm rankas turit etc ) nes nežino ką reiškia valgyt ir augint masę.  O visiems šito forumo nariams ( ne tiems kurie su mediku priežiūra) reikia nuo visko nulipt ( na man tai išvis px į akis gali adata isidurt) tik turbūt daugiau čia nebūsių , kaip intuziastas rašė, duxai vaikai pripiskiu ieško o ne dėkoja , kodėl vanduo šlapias? Kodėl sniegas baltas? Todėl , kad pašil nx duxas ( čia duxam adresuota) . No offence to nobody bet meningitu forumas kuriame joks jaunuolis negaus nieko protingo , nes nieks net raumenu čia neaugina o Fantazuojs su google translate ir supistais axuenai protingais klausimais.  Kodèl saule geltona?

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#1023 2022-09-21 07:41

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Wiliukazz rašė:

Kajus rašė:

bender rašė:


Pagal tavo samprotavima tuomet iseina kad ir zmones budami ant trt, turetu karts nuo karto nulipt nuo sintentikos kad AR receptoriai vel butu jautrus.
Bet anabolikai ne tik kad ju “neuzkemsa”, bet naudojant aas ju net padaugeja organizme. Tai tas mitas kad po 8-10sav pakeist prepus, nes receptoriai priprato ar kokia dar nesamone sugalvoja treneriai yra visiska nesamone.
Kodel viskas suleteja po tam tikro laiko yra kitu organizme vykstanciu procesu priezastis, o ne androgeniniu receptoriu atbukimas.

Taip

TRT ne tam skiriamas, skiriamas visi žinom kam, kenčiantiems nuo blogos gyvenimo kokybės (hipodogizmas). Todėl nieko niekur nereikia nulipti. TRT ne kačialkės rezultatams skiriamas smile

Nuo TRT, turbut, tik tuo atveju nulipciau, jeigu noreciau vaiku, tada jo, gal ir reiktu pabuti svariam ir daugiau HCG pasaudyti.

Neprisijungęs

 
Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 459
Atsiliepimai: 1

#1024 2022-09-21 08:22

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Kajus rašė:

Wiliukazz rašė:

Kajus rašė:


Taip

TRT ne tam skiriamas, skiriamas visi žinom kam, kenčiantiems nuo blogos gyvenimo kokybės (hipodogizmas). Todėl nieko niekur nereikia nulipti. TRT ne kačialkės rezultatams skiriamas smile

Ar čia Gyvenimo gerinimo forumas? Cmon people , mūsų trt ir kitos nesąmonės neturi nieko bendro su sveikata ar dar kažkuom, čia Bodybuildingo forumas kuriame koks 1% bodybuilderiu kiti 99% leidžiasi vaistus bet net nėra maisto atpyle ( jo papasakot pasaku kaip nesveika kaip su 6 kaišiniais po 55cm rankas turit etc ) nes nežino ką reiškia valgyt ir augint masę.  O visiems šito forumo nariams ( ne tiems kurie su mediku priežiūra) reikia nuo visko nulipt ( na man tai išvis utiutiu į akis gali adata isidurt) tik turbūt daugiau čia nebūsių , kaip intuziastas rašė, duxai vaikai pripiskiu ieško o ne dėkoja , kodėl vanduo šlapias? Kodėl sniegas baltas? Todėl , kad pašil utiutiu utiutiu ( čia duxam adresuota) . No offence to nobody bet meningitu forumas kuriame joks jaunuolis negaus nieko protingo , nes nieks net raumenu čia neaugina o Fantazuojs su google translate ir supistais axuenai protingais klausimais.  Kodèl saule geltona?

Na,seniuk,ne taip jautriai. Visi klystam. Pvz seth force siulo deka dauzyti 6 sav o bolda 8
Tiesiog pasigestu vyru su kiausais,kurie nebijo rizikos

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#1025 2022-09-21 08:25

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Kajus 👍💪🙏

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net