Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#951 2009-04-10 16:56

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Savas4u rašė:

pastebejau viena varianta ir cia jau taip senokai,o pries dieta praktiskai niekada taip nebudavo..

nueinu miegoti vakare nu arba kokia 1 nakties ir jau 9ta ryto atsibundu ne nuo zadintuvo, bet nuo noro i tualeta sisiuka padaryt ir taip priremtas bunu,kad betkokiu atveju jau neitu uzmigti..
idomu kodel cia taip? smile

Man lygiai taip buna, kai svoris sparciai auga, - itariu, kad gal nuo pagreitejusios medziagu apykaitos galetu buti... hmm

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#952 2009-04-10 17:13

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Robšė rašė:

Savas4u rašė:

pastebejau viena varianta ir cia jau taip senokai,o pries dieta praktiskai niekada taip nebudavo..

nueinu miegoti vakare nu arba kokia 1 nakties ir jau 9ta ryto atsibundu ne nuo zadintuvo, bet nuo noro i tualeta sisiuka padaryt ir taip priremtas bunu,kad betkokiu atveju jau neitu uzmigti..
idomu kodel cia taip? smile

Man lygiai taip buna, kai svoris sparciai auga, - itariu, kad gal nuo pagreitejusios medziagu apykaitos galetu buti... hmm

Kaltas. Man lygiai taspats. Augiants svori bei ypac pamenu kurso metu.

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#953 2009-04-10 18:31

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Antana5 rašė:

Robšė rašė:

Savas4u rašė:

pastebejau viena varianta ir cia jau taip senokai,o pries dieta praktiskai niekada taip nebudavo..

nueinu miegoti vakare nu arba kokia 1 nakties ir jau 9ta ryto atsibundu ne nuo zadintuvo, bet nuo noro i tualeta sisiuka padaryt ir taip priremtas bunu,kad betkokiu atveju jau neitu uzmigti..
idomu kodel cia taip? smile

Man lygiai taip buna, kai svoris sparciai auga, - itariu, kad gal nuo pagreitejusios medziagu apykaitos galetu buti... hmm

Kaltas. Man lygiai taspats. Augiants svori bei ypac pamenu kurso metu.

Bet, kad as nekursuoju smile
Visas mano kursas: proteinas, glutaminas, bcaa, stipresni vitaminai, semenu aliejus, zuvu taukai ir clenas smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#954 2009-04-10 18:34

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Tai sakau, jauciu medziagu apykaita gal paspartejus...

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#955 2009-04-10 18:40

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Robšė rašė:

Tai sakau, jauciu medziagu apykaita gal paspartejus...

Tada nykstys

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#956 2009-04-10 18:49

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Savas4u rašė:

Antana5 rašė:

Robšė rašė:


Man lygiai taip buna, kai svoris sparciai auga, - itariu, kad gal nuo pagreitejusios medziagu apykaitos galetu buti... hmm

Kaltas. Man lygiai taspats. Augiants svori bei ypac pamenu kurso metu.

Bet, kad as nekursuoju smile
Visas mano kursas: proteinas, glutaminas, bcaa, stipresni vitaminai, semenu aliejus, zuvu taukai ir clenas smile

Skamba rimtai. Paprasyk, kad drauge prostata patikrintu hmm

O jai rimciau, tai viskas normalu. Geri daug skysciu, pageitejus medziagu apykaita kaip Robertas sake.

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#957 2009-04-11 10:10

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Savas4u rašė:

Antana5 rašė:

Robšė rašė:


Man lygiai taip buna, kai svoris sparciai auga, - itariu, kad gal nuo pagreitejusios medziagu apykaitos galetu buti... hmm

Kaltas. Man lygiai taspats. Augiants svori bei ypac pamenu kurso metu.

Bet, kad as nekursuoju smile
Visas mano kursas: proteinas, glutaminas, bcaa, stipresni vitaminai, semenu aliejus, zuvu taukai ir clenas smile

Neimk i galva savas, as isvis nieko nevartoju, man tas pats buna smile . Manau cia naturalu, organizmas ir nakti maista virskina

Neprisijungęs

 
martelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 595
Atsiliepimai: 3

#958 2009-04-11 10:58

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

O kaip savai, per dieta jokiu nuklydimu nebuvo, nesinori saldumynu ir t.t. nenusizengi dietai? wink idomu kzkp, nes manau reik daug valios tureti.

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#959 2009-04-11 15:00

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

martelis rašė:

O kaip savai, per dieta jokiu nuklydimu nebuvo, nesinori saldumynu ir t.t. nenusizengi dietai? wink idomu kzkp, nes manau reik daug valios tureti.

buvau cia po 2 savaiciu dietos i mcdonalda su mergaite nuvaziaves tai suvalgiau nesamoniu po to skaudejo pilva, vidurius susuko isgeriau 'nospa' ir praejo siaip ne taip, ir dar buvau isgeres apie 250gr degtineles, tai ta savaite svoris nenukrito..
realiai man sake, kad galima i savaite 1 karta kazka uzvalgyt ir po to gristi i rezima ir organizmas net nesereaguos, tai i mcdonalda nesureagavo, o i vodke sureagavo taip iseina big_smile
o dabar tai nusprendes esu visiskai rimtai laikytis be jokiu nuklydimu, tai taip ir darau wink
realiai reikia valios, bet kuo toliau tuo labiau iprociu viskas tampa ir nera labai sunku smile

Neprisijungęs

 
0maro
Dažnas dalyvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2007-09-12
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 0

#960 2009-04-11 15:12

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Savai, valios čia reikia tik iš dalies. Svarbu neužvalgyt junk, nes kaip užvalgai tai ir prasideda.. neutral

Paskutinį kartą taisė 0maro (2009-04-11 15:12)

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#961 2009-04-11 15:52

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

0maro rašė:

Savai, valios čia reikia tik iš dalies. Svarbu neužvalgyt junk, nes kaip užvalgai tai ir prasideda.. neutral

is kur zinai? Omaro, dietos laikais/laikeis? big_smile
utiutiu tas junk, uzvalgiau ir tik pasislykstejau juo ir savijauta prisivalgiu junko- as baldelinu va vistytes papuko lieso pavalges- jokiu silpnumu, persivalgymu ir t.t wink

Neprisijungęs

 
0maro
Dažnas dalyvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2007-09-12
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 0

#962 2009-04-11 17:35

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Savas4u rašė:

0maro rašė:

Savai, valios čia reikia tik iš dalies. Svarbu neužvalgyt junk, nes kaip užvalgai tai ir prasideda.. neutral

is kur zinai? Omaro, dietos laikais/laikeis? big_smile
utiutiu tas junk, uzvalgiau ir tik pasislykstejau juo ir savijauta prisivalgiu junko- as baldelinu va vistytes papuko lieso pavalges- jokiu silpnumu, persivalgymu ir t.t wink

Aš valgau tik tai, kas maistinga ir ko man reikia. big_smile Jau gerokai virš metų taip. Net ir ant bulk'inimo nėra pas manęs jokių šokoladų, makdonaldų ir kitokių vėjų - viskas su avižom, makarais, ryžiais. big_smile

Neprisijungęs

 
martelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 595
Atsiliepimai: 3

#963 2009-04-11 17:53

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Savas4u rašė:

martelis rašė:

O kaip savai, per dieta jokiu nuklydimu nebuvo, nesinori saldumynu ir t.t. nenusizengi dietai? wink idomu kzkp, nes manau reik daug valios tureti.

buvau cia po 2 savaiciu dietos i mcdonalda su mergaite nuvaziaves tai suvalgiau nesamoniu po to skaudejo pilva, vidurius susuko isgeriau 'nospa' ir praejo siaip ne taip, ir dar buvau isgeres apie 250gr degtineles, tai ta savaite svoris nenukrito..
realiai man sake, kad galima i savaite 1 karta kazka uzvalgyt ir po to gristi i rezima ir organizmas net nesereaguos, tai i mcdonalda nesureagavo, o i vodke sureagavo taip iseina big_smile
o dabar tai nusprendes esu visiskai rimtai laikytis be jokiu nuklydimu, tai taip ir darau wink
realiai reikia valios, bet kuo toliau tuo labiau iprociu viskas tampa ir nera labai sunku smile

saunuolis, sekmes siekiant tikslo wink

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#964 2009-04-11 21:12

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

dekui! wink
pilvo jau nebera, bet dar darbo daug reikia..

Neprisijungęs

 
zalias999
Dažnas dalyvis
Vietovė: londonas
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 224
Atsiliepimai: 0

#965 2009-04-11 21:30

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

nu savai, tai kada idesi foto, kaip biski apsikudines smile mes visi labai norim pamatyt smile jau 6 savaites praejo

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#966 2009-04-11 21:58

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Blamba savai, jei bogu nebenervuok, - 7kg minus... Imesk pilvo, slaunies ir nugaros foto, ner ko slept, - kas supranta, tikrai skirtuma matys... Praranda zavesi tavo pokyciai be foto, ka ten taip slepi... hmm

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#967 2009-04-12 03:43

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Robšė rašė:

Blamba savai, jei bogu nebenervuok, - 7kg minus... Imesk pilvo, slaunies ir nugaros foto, ner ko slept, - kas supranta, tikrai skirtuma matys... Praranda zavesi tavo pokyciai be foto, ka ten taip slepi... hmm

Nu ka as zinau kam cia dabar tas fotkes mest jei nesijauciu dar labai nuryskejas, dar kas pasikeite, kad esu suplonejas per liemeni kazkiek cm, nukrite nuo viso kuno papildomas riebalas, o iki preso dar toli ar ten kazkokio rimto ryskumo, as tai noreciau imest fotkes tada kada man atrodytu geras vaizdas, o dabar, tai neskaitau kazkuo ypatingu, bet jei taip jau prasot, tai reiks kada paprasyt, kad pafotkintu prie progos..

Neprisijungęs

 
l0gus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-07
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#968 2009-04-12 11:32

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

man mirtingajam idomu butu pamatyt ir dabartines foto,kai mazdaug visas procesas ipusejas ir galutinis rezultatas poto smile

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#969 2009-04-12 11:49

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Na savas daryk isvadas, matau liaudis reikalauja big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
BadSanta
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-05
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 0

#970 2009-04-12 12:21

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

ryskinant nuo tokio bf procento kaip jo, per viduri ryskinimo blogiausias vaizdas buna, is raumenu isbeges vanduo o riebalo dar like, tik mazesnis atrodai, po to buna persilauzimas, bet daug kas paluzta iki to,  jei nesijauti persilauzes tai ir nedek, idesi po menesio kokio kai patenkintas vaizdu busi

Neprisijungęs

 
jo3ik
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Krosna
Registravosi: 2008-07-28
Žinutės: 184
Atsiliepimai: 0

#971 2009-04-12 14:23

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

neklausyk BadSantos, mesk dabar :d visi nori pamatyt... wink

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#972 2009-04-12 17:03

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

BadSanta rašė:

ryskinant nuo tokio bf procento kaip jo, per viduri ryskinimo blogiausias vaizdas buna, is raumenu isbeges vanduo o riebalo dar like, tik mazesnis atrodai, po to buna persilauzimas, bet daug kas paluzta iki to,  jei nesijauti persilauzes tai ir nedek, idesi po menesio kokio kai patenkintas vaizdu busi

Tai ir norim tarpiniu proceso vaizdu, - tame ir yra esme, kaip viskas vyksta, o ne pradzia ir pabaiga...
As tai isivaizduoju, kad vandens Savas pabaigoj neisvarines, tai dabartine stadija butu apie -30/40proc. to, kas turi dingti. O foto nereikia bendro vaizdo, uztenka fragmentu kaip minejau, - slaunis, pilvas, nugara, ir sumazejimo fragmentuose tikrai nepamatysi - kas supranta, matys tai kas idomu, nes foto pries viska yra sociai... wink

Neprisijungęs

 
BadSanta
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-05
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 0

#973 2009-04-12 18:12

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Robšė rašė:

BadSanta rašė:

ryskinant nuo tokio bf procento kaip jo, per viduri ryskinimo blogiausias vaizdas buna, is raumenu isbeges vanduo o riebalo dar like, tik mazesnis atrodai, po to buna persilauzimas, bet daug kas paluzta iki to,  jei nesijauti persilauzes tai ir nedek, idesi po menesio kokio kai patenkintas vaizdu busi

Tai ir norim tarpiniu proceso vaizdu, - tame ir yra esme, kaip viskas vyksta, o ne pradzia ir pabaiga...
As tai isivaizduoju, kad vandens Savas pabaigoj neisvarines, tai dabartine stadija butu apie -30/40proc. to, kas turi dingti. O foto nereikia bendro vaizdo, uztenka fragmentu kaip minejau, - slaunis, pilvas, nugara, ir sumazejimo fragmentuose tikrai nepamatysi - kas supranta, matys tai kas idomu, nes foto pries viska yra sociai... wink

tai tikiu kad neisvarines, trb neis iki to kol venos ant preso matysis. varzybom nesiruosia kiek zinau,  tai butent 30/40 proc, as pats db ryskinu numeciau 6 gal daugiau ir tik vos vos pradeda geret vaizdas, iki tol blogejo, nu bet ft det ar ne tai jo reikalas zinoma smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#974 2009-04-14 10:18

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

ciesintojai big_smile

nu ziuresiu del fotkiu ir jei uzeis noras, tai nusifotkinsiu, o jei ne, tai reiskia veliau ir galit sneket ka norit bebe
per prievarta nieko nedarau wink

per ilgaji savaitgali biski papjoviau, nes kitaip, tai realiai butu nelabai imanoma, kai teko vazinet i svecius ne viena karta, o vis delto negadinsiu as aplinkiniam zmoniem nuotaikos ir svenciu del savo dietu- gi ne i varzybas ruosiuos ir pinigu is to neuzdirbsiu..

buvo tokiu etapu, kad nevalgydavau iki 5h ir per savaitgali is maisto 2 kartus suvalgiau ne ta ka reikejo, pvz nebuvo vistienos saslyku, tai biski kiaulienos soviau arba vietoj vistienos jautienos liezuvi, na bet esme tokia, kad per savaite nukrito dar 0,5kg ir siuo metu sveriu 80,5kg wink

clen ON..

Geros ir darbingos dienos po sios graziausios pavasarines siltos sventes wink

Neprisijungęs

 
Meshka
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-21
Žinutės: 295
Atsiliepimai: 0

#975 2009-04-14 15:06

Re: Savas4u. Praeitis, dabartis, ateitis... :)

Savas4u rašė:

ciesintojai big_smile

nu ziuresiu del fotkiu ir jei uzeis noras, tai nusifotkinsiu, o jei ne, tai reiskia veliau ir galit sneket ka norit bebe
per prievarta nieko nedarau wink

per ilgaji savaitgali biski papjoviau, nes kitaip, tai realiai butu nelabai imanoma, kai teko vazinet i svecius ne viena karta, o vis delto negadinsiu as aplinkiniam zmoniem nuotaikos ir svenciu del savo dietu- gi ne i varzybas ruosiuos ir pinigu is to neuzdirbsiu..

buvo tokiu etapu, kad nevalgydavau iki 5h ir per savaitgali is maisto 2 kartus suvalgiau ne ta ka reikejo, pvz nebuvo vistienos saslyku, tai biski kiaulienos soviau arba vietoj vistienos jautienos liezuvi, na bet esme tokia, kad per savaite nukrito dar 0,5kg ir siuo metu sveriu 80,5kg wink

clen ON..

Geros ir darbingos dienos po sios graziausios pavasarines siltos sventes wink

Tai kad sakyciau lb gerai tu ta ilgaji savaitgali atlaikei... Ash net nebemineciau tokiu smulkmenu, juk pats zihnai... per sventes ju nebeimanoma isvengti :DShaunuolis nykstys

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net