Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

tommkis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#1251 2009-04-17 15:21

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

logout rašė:

tai as esu dares ir man taip ir atrodo, su tiesiom pagrinde nugarai, o su sulenktom kojom...

ir vienu ir kitu atveju apkraunama nugara tiesiog darant trauka tiesiom kojom koju dvigalviui tenka daugiau darbo ir amplitude prailgeja, ko pasekoje imami mazesni svoriai.

Neprisijungęs

 
tommkis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#1252 2009-04-17 15:25

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

KeDas rašė:

UsūrinėBezdžionĖ rašė:

KeDas rašė:

Darant stangos spaudima atsigulus, peciai labiausiai apsikrauna, manau krutine mano maziau dirba.
Kokiu patarimu duotumet ?

nezinau kaip tu darai .geriausia krutinei manau placiu paemimu dariti nors man tinka irkiek siauriau.

Imu placiu paemimu. Tikrai placiai, tik vat pvz po praeitos treniruotes tai skaudejo vidine peciu dali, gal net sanarius nezinau.
Beje stanga turetu but mazdaug tarp krutines ir smakro ?
Ar tiesiai virs krutines, kaip kazkur maciau ...


Studentas > Gal bandyciau imt, bet deja ant hanteliu tiek svoriu neturiu, kad eitu gerai stumdyt .

bandyk keisti paemimo ploti ir stenkis necitinguoti, jokiu pasidraskymu siulau toki tempa nuleidimas 4 sek apacioje 1 sek pakelimas 2-3 sek, virsuje 1 sek, man atrodo kad tu peciu sanarius perkrovei

Neprisijungęs

 
tommkis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#1253 2009-04-17 15:29

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

dudikovas rašė:

tommkis rašė:

dudikovas rašė:


geriausias (neperdaug sunkus) variantas peciam, mano nuomone:

kareiviskas stumimas (stanga is priekio sedint)
mostai su hanteliais pasilenkus
stangos trauka link kaklo (paemimo plotis apie 20 cm)

mano nuomone peciu linijai tinka tokie pratimai:
1. Kariskas spaudimas su stanga is priekio arba spaudimas su hanteliais.
2. Mostai hanteliais i sonus
3. Trapecija pasilenkus i prieki su stanga (as su galva atsiremiu i siena kad nugaros ne apkrauti)
Galima bandyti olimpinius kelimus daryti, tik cia reikia ju technika pradziai ismokti.

tokiu budu darydamas trapecija gal ir pailsini nugaros apacia, taciau pati trapecija labiau vystosi nugarineje dalyje
peciu galui jokio pratimo tavo variante nera, o tai dazna problema, nes dazniausiai pas "flenciukus" peties priekine delta isauga, (nuo visokiu stangos stumimu), o vat galine atsilieka

tai kad trapecijos priekyje nera, nesigincyju yra ir geresnu pratimu pvz. mostai pasilenkus, jeigu visi "flenciukai" nors tiek galinei daliai padarytu kaip as sakau neturetu problemu su galine dalim sutinki?

Neprisijungęs

 
dudikovas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-12-21
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#1254 2009-04-20 10:34

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

tommkis rašė:

dudikovas rašė:

tommkis rašė:


mano nuomone peciu linijai tinka tokie pratimai:
1. Kariskas spaudimas su stanga is priekio arba spaudimas su hanteliais.
2. Mostai hanteliais i sonus
3. Trapecija pasilenkus i prieki su stanga (as su galva atsiremiu i siena kad nugaros ne apkrauti)
Galima bandyti olimpinius kelimus daryti, tik cia reikia ju technika pradziai ismokti.

tokiu budu darydamas trapecija gal ir pailsini nugaros apacia, taciau pati trapecija labiau vystosi nugarineje dalyje
peciu galui jokio pratimo tavo variante nera, o tai dazna problema, nes dazniausiai pas "flenciukus" peties priekine delta isauga, (nuo visokiu stangos stumimu), o vat galine atsilieka

tai kad trapecijos priekyje nera, nesigincyju yra ir geresnu pratimu pvz. mostai pasilenkus, jeigu visi "flenciukai" nors tiek galinei daliai padarytu kaip as sakau neturetu problemu su galine dalim sutinki?

stanga darant trapecija imi tuo savo firminiu budu.  galima paimti ja is uz nugaros. trapecijos apkrova skiriasi, labiau priekin eina

mostus pasilenkus butina daryt , nes daznai matau priekin "issisovusius" pecius. si pratima megstu daryti su stanga

Neprisijungęs

 
kamankaka
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-02-09
Žinutės: 79
Atsiliepimai: 0

#1255 2009-04-20 20:19

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

kaip uzsiauginti didesnes rankas? is peciu ir krutines esu normaliai paauges, bet rankos silpnai auga.. kokius pratimus daryt bicui ir tricui, kokiomis dienomis geriausia?

Neprisijungęs

 
Ella
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-02-06
Žinutės: 134
Atsiliepimai: 0

#1256 2009-04-22 19:22

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Kaip manot, ar geriau prisitraukimus daryti su svoriu, ar be?

Paskutinį kartą taisė Ella (2009-04-22 19:22)

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#1257 2009-04-22 19:24

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Ella rašė:

Kaip manot, ar geriau prisitraukimus daryti su svoriu, ar be?

ir taip ir taip.kaitaliojant kas kazkiek laiko

Neprisijungęs

 
Awrimas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-03-15
Žinutės: 139
Atsiliepimai: 0

#1258 2009-04-22 20:56

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

kamankaka rašė:

kaip uzsiauginti didesnes rankas? is peciu ir krutines esu normaliai paauges, bet rankos silpnai auga.. kokius pratimus daryt bicui ir tricui, kokiomis dienomis geriausia?

Per pilnatį geriausiai auga.

Neprisijungęs

 
kamankaka
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-02-09
Žinutės: 79
Atsiliepimai: 0

#1259 2009-04-22 21:50

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Awrimas rašė:

kamankaka rašė:

kaip uzsiauginti didesnes rankas? is peciu ir krutines esu normaliai paauges, bet rankos silpnai auga.. kokius pratimus daryt bicui ir tricui, kokiomis dienomis geriausia?

Per pilnatį geriausiai auga.

ta prasme norejau paklaust toje pacioje dienoje su bicepsu ka reiktu kartu treniruot, kad nrnuvargtu raumuo tongue

Neprisijungęs

 
Kaubejas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-09-22
Žinutės: 112
Atsiliepimai: 0

#1260 2009-04-22 23:41

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Awrimas rašė:

kamankaka rašė:

kaip uzsiauginti didesnes rankas? is peciu ir krutines esu normaliai paauges, bet rankos silpnai auga.. kokius pratimus daryt bicui ir tricui, kokiomis dienomis geriausia?

Per pilnatį geriausiai auga.

alah  lol

Neprisijungęs

 
dudikovas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-12-21
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#1261 2009-04-23 10:45

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

kamankaka rašė:

Awrimas rašė:

kamankaka rašė:

kaip uzsiauginti didesnes rankas? is peciu ir krutines esu normaliai paauges, bet rankos silpnai auga.. kokius pratimus daryt bicui ir tricui, kokiomis dienomis geriausia?

Per pilnatį geriausiai auga.

ta prasme norejau paklaust toje pacioje dienoje su bicepsu ka reiktu kartu treniruot, kad nrnuvargtu raumuo tongue

bandyk bica su krutine, o trica su nugara

Neprisijungęs

 
matass
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-03-29
Žinutės: 151
Atsiliepimai: 0

#1262 2009-04-23 16:54

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Ar yra koks skirtumas kokiam ploti laikyt kojas pritupimuose? Koks stovejimo plotis ka akcentuoja?

Neprisijungęs

 
kamankaka
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-02-09
Žinutės: 79
Atsiliepimai: 0

#1263 2009-04-25 18:49

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

kaip išlavinti viršutinę preso dalį? apatinėje dalyje matosi tie kvadrarėliai, bet viršutinia du kvadratėliai tokie siauri..presas į viršų lyg siaurėdamas eina:/

Neprisijungęs

 
IncoOgnitO
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-05
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#1264 2009-04-25 18:55

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

kamankaka rašė:

kaip išlavinti viršutinę preso dalį? apatinėje dalyje matosi tie kvadrarėliai, bet viršutinia du kvadratėliai tokie siauri..presas į viršų lyg siaurėdamas eina:/

pz kaip pas tave idomiai...man kaiptyk su apacia nekas gaunas...nekiek neryskeja... roll

Neprisijungęs

 
kamankaka
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-02-09
Žinutės: 79
Atsiliepimai: 0

#1265 2009-04-25 19:09

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

IncoOgnitO rašė:

kamankaka rašė:

kaip išlavinti viršutinę preso dalį? apatinėje dalyje matosi tie kvadrarėliai, bet viršutinia du kvadratėliai tokie siauri..presas į viršų lyg siaurėdamas eina:/

pz kaip pas tave idomiai...man kaiptyk su apacia nekas gaunas...nekiek neryskeja... roll

pas mane viršuj gal ir ryšku, bet siaura hmm negražiai taip nuaugę, į viršų lyg siaurėja.. hmm

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#1266 2009-04-25 21:30

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

kamankaka rašė:

IncoOgnitO rašė:

kamankaka rašė:

kaip išlavinti viršutinę preso dalį? apatinėje dalyje matosi tie kvadrarėliai, bet viršutinia du kvadratėliai tokie siauri..presas į viršų lyg siaurėdamas eina:/

pz kaip pas tave idomiai...man kaiptyk su apacia nekas gaunas...nekiek neryskeja... roll

pas mane viršuj gal ir ryšku, bet siaura hmm negražiai taip nuaugę, į viršų lyg siaurėja.. hmm

susirietimus daryk su svoriu.

Neprisijungęs

 
kamankaka
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-02-09
Žinutės: 79
Atsiliepimai: 0

#1267 2009-04-25 22:48

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

jamada rašė:

kamankaka rašė:

IncoOgnitO rašė:


pz kaip pas tave idomiai...man kaiptyk su apacia nekas gaunas...nekiek neryskeja... roll

pas mane viršuj gal ir ryšku, bet siaura hmm negražiai taip nuaugę, į viršų lyg siaurėja.. hmm

susirietimus daryk su svoriu.

aišku, dėkui smile

Neprisijungęs

 
Sirva
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-11
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#1268 2009-05-03 00:47

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Sveiki, norejau paklausti koks atstumas turetu buti tarp ranku darant spaudima siaurai kad nekenkti riesams?

Neprisijungęs

 
Awrimas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-03-15
Žinutės: 139
Atsiliepimai: 0

#1269 2009-05-03 08:12

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Sirva rašė:

Sveiki, norejau paklausti koks atstumas turetu buti tarp ranku darant spaudima siaurai kad nekenkti riesams?

http://www.hyperstrike.com/Narrow-Grip- … e-980.aspx

Neprisijungęs

 
EVIP
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-03-24
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 1

#1270 2009-05-03 13:31

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Geras puslapiukas, grazus video smile

Neprisijungęs

 
mantttas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-16
Žinutės: 34
Atsiliepimai: 0

#1271 2009-05-03 20:32

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

gal kas zinot kaip uzgydit riesu skausma gal kokie papildai yra kurie padetu ? smile

Neprisijungęs

 
Sefas666
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-11-22
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#1272 2009-05-03 21:02

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

mantttas rašė:

gal kas zinot kaip uzgydit riesu skausma gal kokie papildai yra kurie padetu ? smile

Visada skauda ar tik treniruociu, fizinio kruvio metu?

Neprisijungęs

 
Ella
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-02-06
Žinutės: 134
Atsiliepimai: 0

#1273 2009-05-04 16:19

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Jeigu pvz 1 trenkej krutinei dariau 4 pratimus, o db sunku padaryt seta kuri lengvai praeita sav padariau, tai ka, overtrain?

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1274 2009-05-04 16:25

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Persitreniravimo taip greit nebus, jei dar yra motyvacijos treniruotis tikrai ne persitreniravimas, tiesiog blogai sudaryta programa nepataikai i superkompensacija, pabandyk sumazint pratimu ar seriju skaiciu.

Neprisijungęs

 
mantttas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-16
Žinutės: 34
Atsiliepimai: 0

#1275 2009-05-04 18:38

Re: Treniruočių pratimai, atlikimo technika

Sefas666 rašė:

mantttas rašė:

gal kas zinot kaip uzgydit riesu skausma gal kokie papildai yra kurie padetu ? smile

Visada skauda ar tik treniruociu, fizinio kruvio metu?

nu man fizine kruve metu kairi riesa o desinys sveiks tai pajamu sunkesni svori su stanga ant bica tai taip raded skaudek kad neisein normaliai padaryt smile smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net