Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#26 2007-02-28 22:21

Re: Raumenų skausmas

BMW.SauberF1Team rašė:

apie ka gali byloti toks faktas: po treniruotes man viskas OK. Is ryto atsiekliu - irgi viskas puiku. Bet daugmaz po pietu jausti pradedu raumenu skausma, vakarais stipriau. Sekanti ryta vel viskas gerai. Cia kazkas pas mane su mityba? Pats stebiuosi... neutral

man ir kazkas panasaus yra, po treniruotes, jei nera traumos neskaud aisku nieka, kita diena atsikeliu irgi taip normaliai, o dienai ipusejus-viskas pasijaucia big_smile nu as bent valgau  6k i diena ir ne belenka, tai cia manau, gal normalus dalykas yra smile

Neprisijungęs

 
BMW.SauberF1Team
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-04-10
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#27 2007-03-02 07:42

Re: Raumenų skausmas

tiesa sakant visiskai mitybos nereguliuoju. Tiesiog nevalgau riebaus valgio ir tiek. Dabar man dar labiau idomu big_smile Maitinames skirtingai (Captain kaip reikia, as ne) - bet simptomai identiski roll

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#28 2007-03-02 13:25

Re: Raumenų skausmas

et ta senatve... big_smile

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#29 2007-03-02 17:26

Re: Raumenų skausmas

man patinka, kai jauciu skausma smile

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#30 2007-03-02 17:41

Re: Raumenų skausmas

man ir paskaudedavo bet pradejau amino rugstis vartot tai neber jokio skausmo.

Neprisijungęs

 
Ziuzia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-02-21
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#31 2007-03-02 18:12

Re: Raumenų skausmas

Man amino irgi shiek tiek padejo... Silpniau skauda ir greichiau atsistato raumuo. O nestipru maudima jauchiu beveik nuolat... Man kazhkaip visai neidomu dirbt tik "puse jegos",  tai visada imu toki svori, kad jau paskutiniam priejime paskutiniai pakartojimai butu "per negaliu"... Ir visishkai ishvengt skausmo neisheina. Visada shiek tiek maudzhia... Be to, kaip jau chia kazhkas ir minejo, jei tas maudimas nera pernelyg stiprus, tai visai malonu ji jaust smile Tada jauti, kad raumenis turi ir pasirazhyt toks kaifas buna wink

Neprisijungęs

 
BMW.SauberF1Team
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-04-10
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#32 2007-03-02 20:18

Re: Raumenų skausmas

man atrodo visiems sportuojantiems raumenu nestiprus skausmas patinka smile
  Beje vakar pradejau amino gerti - kojoms tokia treniruote pavariau, kad vos namo vaziuojant pedalus spaudinejau big_smile Bet man sian visa diena niekas neskauda roll Tik kai laiptais lipi - jauciasi, kad kojos pilnai dar neatsistate smile

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#33 2007-03-02 20:30

Re: Raumenų skausmas

as amino rugstis geriu ir dar Amino Liquida, bet vistiek, jeigu treniruote buna atliekama iki "galo", tai antra diena jaucias kiekvienas raumenelis big_smile bet tas jausmas, ne taip, kad butum susizalojas, o toks, kad augi ar kazkas panasaus, jauti raumeni big_smile nu suprantat apie ka kalbu wink

Neprisijungęs

 
Landaras
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-10-01
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 0

#34 2007-03-21 20:32

Re: Raumenų skausmas

Man tai po treniruoties kita diena buna labai gera hanteliai Jauciuosi lyg ant sparnu big_smile

Neprisijungęs

 
LaZDiJoKaS
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-10-12
Žinutės: 281
Atsiliepimai: 0

#35 2007-03-21 21:59

Re: Raumenų skausmas

Landaras rašė:

Man tai po treniruoties kita diena buna labai gera hanteliai Jauciuosi lyg ant sparnu big_smile

na manau daug kam taip buna smile

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#36 2007-03-23 15:43

Re: Raumenų skausmas

LaZDiJoKaS rašė:

Landaras rašė:

Man tai po treniruoties kita diena buna labai gera hanteliai Jauciuosi lyg ant sparnu big_smile

na manau daug kam taip buna smile

man taip buna po prisitraukimu big_smile kaip ant rytojaus vaikstai ir visat jauti "sparnus". tai va tada bunu lyg ant sparnu lol

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#37 2007-03-23 15:53

Re: Raumenų skausmas

Tada buna skleisk paxotke pacanas big_smile

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#38 2008-02-18 14:25

Re: Raumenų skausmas

Dabar jau skyriu jausma,kada gerai paspotuoji o kada persitreniruoji. Gerai optimaliai pasportavus aisq jauti kita dien, kad  vakar salei padirbejei,bet tai ne skausmas,o jausmas toks kad jauti raumenukus,malonus jausmas. O kai kart persistengiau su blauzdom,tai ojojoj sav.skaudejo,lyg po mislungio kokio. Nuo to laiko apgalvotai parenku kruvi ir po trenkes tik malonus raumenuku jutimo jausmas be rieziancio skausmo.

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#39 2008-02-18 14:40

Re: Raumenų skausmas

oj.. blauzdu skausmas tai gerulis big_smile man nuo kroso buvo.. bet as irgi laksciau rytais ir vakarais.. ir siaip va del saves norejau issilakstyt gerai, na tai ir persistengiau ryskiai, nes pradzioj blauzdas skaudejo, bet skausmas kasdien nemazejo kazkoks kaip uzdegimas gavos.. zodziu.. veliau achilo sausgysle truko.. na tai isvis ''saldu'' big_smile

Neprisijungęs

 
baltymas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-21
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#40 2009-09-21 18:07

Re: Raumenų skausmas

matau daug cia nuomonių. as irgi turiu tokia bedele, tik pas mane atvirksciai. sportuoju lb intensyviai, ir man raumenu visiskai neskauda. skaudejo lb kaip pradejau sportuot gal pirmus 3 men.tada dar pieno rugsties matyt daug issiskirdavo ir skaudedavo.  o dabar darau viska su dideliais kruviais, sportuoju issijuoses, o ryte - jokio raumenu skausmo hmm net draugas sportuoja gal pora metu, pasidaro ka nrs ir dejuoja kita diena. hmm darau pertrauka pora savaiciu dabar, ziuresim kaip bus veliau wink

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#41 2009-09-21 18:17

Re: Raumenų skausmas

baltymas rašė:

matau daug cia nuomonių. as irgi turiu tokia bedele, tik pas mane atvirksciai. sportuoju lb intensyviai, ir man raumenu visiskai neskauda. skaudejo lb kaip pradejau sportuot gal pirmus 3 men.tada dar pieno rugsties matyt daug issiskirdavo ir skaudedavo.  o dabar darau viska su dideliais kruviais, sportuoju issijuoses, o ryte - jokio raumenu skausmo hmm net draugas sportuoja gal pora metu, pasidaro ka nrs ir dejuoja kita diena. hmm darau pertrauka pora savaiciu dabar, ziuresim kaip bus veliau wink

Keisk programą

Neprisijungęs

 
slay
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-11
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#42 2009-12-04 23:52

Re: Raumenų skausmas

Skausmas yra del pieno rugsties. Rugstis susikaupia, ir lieka raumenyse kazkiek laiko, todel dazniausiai ryte pasijaucia skausmas, nes organizmas pradeda gyditi ta vieta kurioj yra pieno rugstis. Skausmo galima isvengti darant gera apsilima. Padarius apsilima, kuno audiniai susyla, pasidaro tampresni, issiplecia kraujagysles, todel pieno rugstis raumenyse beveik nesikaupia. Ji iskart greitai pasalinama. Ilgai sportuojantys zmones turi labai dideles ir issipletusias kraujagysles, kurios greiciau pasalina pieno rugsti, todel ilgainiui sportuojant nustoja skaudeti raumenis. Dar viena priezastis tai blogas kvepavimas ar netinkamas oras. Jei kvepuojama iskvepuotu, tvankiu oru, tai ir rugstis salinama leciau. Geriausia butu sportuojant patalpoje atidaryti langa.Kvepuojant svariu oru, pieno rugstis taip pat greiciau salinama. Beje, jei viena diena treniruojate krutine, o kita jauciate stipru skausma, reikia nueiti i sporto sale ir is naujo padaryti spaudima gulint, tik su zymiai lengvesniu svoriu. Tada raumenys prisipildo kraujo, ir sis kraujas pasalina rugsti.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#43 2009-12-05 00:17

Re: Raumenų skausmas

slay rašė:

Skausmas yra del pieno rugsties. Rugstis susikaupia, ir lieka raumenyse kazkiek laiko, todel dazniausiai ryte pasijaucia skausmas, nes organizmas pradeda gyditi ta vieta kurioj yra pieno rugstis. Skausmo galima isvengti darant gera apsilima. Padarius apsilima, kuno audiniai susyla, pasidaro tampresni, issiplecia kraujagysles, todel pieno rugstis raumenyse beveik nesikaupia. Ji iskart greitai pasalinama. Ilgai sportuojantys zmones turi labai dideles ir issipletusias kraujagysles, kurios greiciau pasalina pieno rugsti, todel ilgainiui sportuojant nustoja skaudeti raumenis. Dar viena priezastis tai blogas kvepavimas ar netinkamas oras. Jei kvepuojama iskvepuotu, tvankiu oru, tai ir rugstis salinama leciau. Geriausia butu sportuojant patalpoje atidaryti langa.Kvepuojant svariu oru, pieno rugstis taip pat greiciau salinama. Beje, jei viena diena treniruojate krutine, o kita jauciate stipru skausma, reikia nueiti i sporto sale ir is naujo padaryti spaudima gulint, tik su zymiai lengvesniu svoriu. Tada raumenys prisipildo kraujo, ir sis kraujas pasalina rugsti.

o negeriau iskart po trenkes pasidaryt ta tipo papompavimui viena kita priejima? kulturistai sako padeda butent tam, ka tu paminejai... bet kazkaip eit kita diena neprikolas vien del to... ar yra koks skirtumas tarp mano ir tavo budo?

Neprisijungęs

 
slay
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-11
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#44 2009-12-05 00:44

Re: Raumenų skausmas

OZ rašė:

slay rašė:

Skausmas yra del pieno rugsties. Rugstis susikaupia, ir lieka raumenyse kazkiek laiko, todel dazniausiai ryte pasijaucia skausmas, nes organizmas pradeda gyditi ta vieta kurioj yra pieno rugstis. Skausmo galima isvengti darant gera apsilima. Padarius apsilima, kuno audiniai susyla, pasidaro tampresni, issiplecia kraujagysles, todel pieno rugstis raumenyse beveik nesikaupia. Ji iskart greitai pasalinama. Ilgai sportuojantys zmones turi labai dideles ir issipletusias kraujagysles, kurios greiciau pasalina pieno rugsti, todel ilgainiui sportuojant nustoja skaudeti raumenis. Dar viena priezastis tai blogas kvepavimas ar netinkamas oras. Jei kvepuojama iskvepuotu, tvankiu oru, tai ir rugstis salinama leciau. Geriausia butu sportuojant patalpoje atidaryti langa.Kvepuojant svariu oru, pieno rugstis taip pat greiciau salinama. Beje, jei viena diena treniruojate krutine, o kita jauciate stipru skausma, reikia nueiti i sporto sale ir is naujo padaryti spaudima gulint, tik su zymiai lengvesniu svoriu. Tada raumenys prisipildo kraujo, ir sis kraujas pasalina rugsti.

o negeriau iskart po trenkes pasidaryt ta tipo papompavimui viena kita priejima? kulturistai sako padeda butent tam, ka tu paminejai... bet kazkaip eit kita diena neprikolas vien del to... ar yra koks skirtumas tarp mano ir tavo budo?

Na i sale gal eit ir nebutina, svarbu i raumeni kazkiek kraujo pripumpuot, na tai galima nors ir namie keleta atsispaudimu padaryti. Cia jau ne treniruotej esme, o svarbiausia kraujotaka raumenyje pagreitinti. O seip apsilimas daug ka lemia. Ir apsilime reikia akcentuoti raumenis, kuriuos treniruosi. Del tavo issakytos minties neesu tikras. Tiesiog reikia paciam pabandyti. Na bet ka jau ten kartais papumpuosi, kai padares peciu treniruote vos rankas virs galvos gali pakelt..

Paskutinį kartą taisė slay (2009-12-05 00:47)

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#45 2009-12-05 01:19

Re: Raumenų skausmas

slay rašė:

OZ rašė:

slay rašė:

Skausmas yra del pieno rugsties. Rugstis susikaupia, ir lieka raumenyse kazkiek laiko, todel dazniausiai ryte pasijaucia skausmas, nes organizmas pradeda gyditi ta vieta kurioj yra pieno rugstis. Skausmo galima isvengti darant gera apsilima. Padarius apsilima, kuno audiniai susyla, pasidaro tampresni, issiplecia kraujagysles, todel pieno rugstis raumenyse beveik nesikaupia. Ji iskart greitai pasalinama. Ilgai sportuojantys zmones turi labai dideles ir issipletusias kraujagysles, kurios greiciau pasalina pieno rugsti, todel ilgainiui sportuojant nustoja skaudeti raumenis. Dar viena priezastis tai blogas kvepavimas ar netinkamas oras. Jei kvepuojama iskvepuotu, tvankiu oru, tai ir rugstis salinama leciau. Geriausia butu sportuojant patalpoje atidaryti langa.Kvepuojant svariu oru, pieno rugstis taip pat greiciau salinama. Beje, jei viena diena treniruojate krutine, o kita jauciate stipru skausma, reikia nueiti i sporto sale ir is naujo padaryti spaudima gulint, tik su zymiai lengvesniu svoriu. Tada raumenys prisipildo kraujo, ir sis kraujas pasalina rugsti.

o negeriau iskart po trenkes pasidaryt ta tipo papompavimui viena kita priejima? kulturistai sako padeda butent tam, ka tu paminejai... bet kazkaip eit kita diena neprikolas vien del to... ar yra koks skirtumas tarp mano ir tavo budo?

Na i sale gal eit ir nebutina, svarbu i raumeni kazkiek kraujo pripumpuot, na tai galima nors ir namie keleta atsispaudimu padaryti. Cia jau ne treniruotej esme, o svarbiausia kraujotaka raumenyje pagreitinti. O seip apsilimas daug ka lemia. Ir apsilime reikia akcentuoti raumenis, kuriuos treniruosi. Del tavo issakytos minties neesu tikras. Tiesiog reikia paciam pabandyti. Na bet ka jau ten kartais papumpuosi, kai padares peciu treniruote vos rankas virs galvos gali pakelt..

slay, cia neteisingai biski surimavai man atrodo. visu pirma esant grynam orui rugstis nesisalina greiciau, o tiesiog jos maziau gaminasi, antra, apsilimas pieno rugsties kaupimuisi itakos neturi, nes ji susidaro del deguonies trukumo anaerobines treniruotes metu, o neapsilus raumens skausmo priezastis yra ne pieno rugstis, o mikrotraumos. raumuo yra pazeidziamas iki zymiai didesnio lygio. mikrotraumos yra gerai, jos duoda tavo organizmui signala, kad raumuo yra per silpnas ir ji reikia stiprinti, bet neapsilus raumens jos gali pasiekti toki lygi kai raumens audinys iplysta per daug ir formuojasi randinis audinys, tai galima vadinti lengva trauma. kita diena treniruot ta pati raumeni yra nesamoniu nesamone wink vienas kulturizmo pamatiniu principu be kurio neaugs raumuo POILSIS!!!. tyrimais irodyta - raumuo nepradeda atsistatineti po treniruotes, kol is savo itemptos busenos negryzta i savo poilsio busena, t.y. neatsipalaiduoja. jei kita diena vel uzpompuosi ta raumeni jis vel ikris i itempta busena, ir vel tures praeiti kazkiek laiko kol jis atsipalaiduos ir tik tada prades vel atsistatineti ir tvirteti. aisku, padidintas kraujo kiekis i raumeni atnesa daugiau maisto medziagu, mineralu, mokroelementu ir t.t. ir t.t. kas jam leidzia greiciau atsistatyti, bet ta gali pasiekti darydamas cardio treniruote, be pasalinio raumens pertempimo poveikio. betkoks lengvas fizinis kruvis pagerins tavo kraujotaka ir paspartins metabolizma visame kune, tad po krutines jei turi diena off prabeg bent koki pusvalanduka ir viskas, o is pratimo kartojimo turesi daugiau zalos negu naudos at the end of the day wink

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#46 2009-12-05 01:29

Re: Raumenų skausmas

Phobos, manau netaip viska supratai... jis sake su zymiai mazesniu svoriu... kiek zinau yra kazkokia treniruote ir kazkaip ji vadinas, kai nestresuoji raumens, CNS, bet vistiek kazkiek prasidirbi ir tipo labai padeda atsistatymui... isnesa ten tos suirusius audinius ir su krauju atnesa medziagu kaip ir minejai... is teorines puses gali but, kad cortizolio uzveza, o jis jau isveza viska kas nereikalinga... nu cia tik pamastymai...

Neprisijungęs

 
vilain
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-14
Žinutės: 726
Atsiliepimai: 0

#47 2009-12-05 09:31

Re: Raumenų skausmas

jo jo, kai per skausma labai lengvai pasportuoji, kazkaip prasivaiksto, ir lengviau patampa..
Man treneris sake taip:
Jei po treniruotes labai skauda raumenis, gali buti du variantai, arba pieno rugstys (kurios nera blogai)  arba mikroitrukimai.
Jei sekancioje treniruoteje padarius GERA apsilima skausmas neisnyksta, reiskia tai mikroitrukimai, kurie tikrai nera gerai..

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#48 2009-12-05 18:42

Re: Raumenų skausmas

vilain rašė:

jo jo, kai per skausma labai lengvai pasportuoji, kazkaip prasivaiksto, ir lengviau patampa..
Man treneris sake taip:
Jei po treniruotes labai skauda raumenis, gali buti du variantai, arba pieno rugstys (kurios nera blogai)  arba mikroitrukimai.
Jei sekancioje treniruoteje padarius GERA apsilima skausmas neisnyksta, reiskia tai mikroitrukimai, kurie tikrai nera gerai..

nu tai siaip del to ir sportuojam, kad mikroitrukimai atsirastu... o jei kita trenke dar skauda, vadinas neatsistatai... bloga mityba arba bloga programa...

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#49 2009-12-05 18:46

Re: Raumenų skausmas

OZ rašė:

vilain rašė:

jo jo, kai per skausma labai lengvai pasportuoji, kazkaip prasivaiksto, ir lengviau patampa..
Man treneris sake taip:
Jei po treniruotes labai skauda raumenis, gali buti du variantai, arba pieno rugstys (kurios nera blogai)  arba mikroitrukimai.
Jei sekancioje treniruoteje padarius GERA apsilima skausmas neisnyksta, reiskia tai mikroitrukimai, kurie tikrai nera gerai..

nu tai siaip del to ir sportuojam, kad mikroitrukimai atsirastu... o jei kita trenke dar skauda, vadinas neatsistatai... bloga mityba arba bloga programa...

tai kai skauda raumenis iskart trefke keiti?big_smile

Neprisijungęs

 
grifAS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-10-21
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#50 2009-12-05 19:23

Re: Raumenų skausmas

priklauso  kiek laiko jaučiasi tas skausmas. + reikia atsižvelgt į treniruotę. Yra tokių kur visąlaik skauda big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net