Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#51 2009-08-25 17:36

Re: pusmetis sporte

Taigi stebuklų nebūna big_smile :d tokių kaip briucas lee, mažai, kad raumens 0, o jėgos, kaip pas akrlį.

Neprisijungęs

 
BadSanta
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-05
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 0

#52 2009-08-25 21:16

Re: pusmetis sporte

jamada rašė:

Taigi stebuklų nebūna big_smile :d tokių kaip briucas lee, mažai, kad raumens 0, o jėgos, kaip pas akrlį.

nueik i trikove, pamatysi bachurus po 65 kg kurie spaudzia, tupia ir traukia zymiai daugiau nei tu

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#53 2009-08-25 21:47

Re: pusmetis sporte

BadSanta rašė:

jamada rašė:

Taigi stebuklų nebūna big_smile :d tokių kaip briucas lee, mažai, kad raumens 0, o jėgos, kaip pas akrlį.

nueik i trikove, pamatysi bachurus po 65 kg kurie spaudzia, tupia ir traukia zymiai daugiau nei tu

tik ar jie be "vitaminu"

Neprisijungęs

 
BadSanta
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-05
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 0

#54 2009-08-25 22:39

Re: pusmetis sporte

CLuB rašė:

BadSanta rašė:

jamada rašė:

Taigi stebuklų nebūna big_smile :d tokių kaip briucas lee, mažai, kad raumens 0, o jėgos, kaip pas akrlį.

nueik i trikove, pamatysi bachurus po 65 kg kurie spaudzia, tupia ir traukia zymiai daugiau nei tu

tik ar jie be "vitaminu"

arba praziurejau arba cia nebuvo kalbos apie vitaminus

Neprisijungęs

 
TITANAS
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mažeikiai
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 955
Atsiliepimai: 1

#55 2009-08-26 16:43

Re: pusmetis sporte

jamada rašė:

Taigi stebuklų nebūna big_smile :d tokių kaip briucas lee, mažai, kad raumens 0, o jėgos, kaip pas akrlį.

nu cia jau su tavim niekaip nesutikciau kad pas Bruce Lee buvo 0 raumenu dumbom roll

Neprisijungęs

 
NewMember
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Sakiai
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 128
Atsiliepimai: 0

#56 2009-08-28 19:09

Re: pusmetis sporte

na pas mane tu  raumenu gal ir 0 kaip jus cia visi sakot ir dar apsisaukeliu visi isvadinot bet kad ir ne  koks bandymas bet nufilmuotas yra patalpintas failai.lt  tai va m trauka 180 http://www.failai.lt/23jvtpsuaaon/Vaizd006.3gp.htm smile cia truputy slystelejau lol bet nieko taip yprastai nebuna jei ka  alah tai va laukiu komentaru

Neprisijungęs

 
NewMember
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Sakiai
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 128
Atsiliepimai: 0

#57 2009-08-28 19:10

Re: pusmetis sporte

spaudimas irgi kilstelejo iki 110 stanga_v_r o kad taip ilgai netalpinau pazadeto filmuko tai del traumos ilgai gydziausi ir netraukaiu stangos roll

Paskutinį kartą taisė NewMember (2009-08-28 19:11)

Neprisijungęs

 
Logitech
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-07-23
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#58 2009-08-28 19:15

Re: pusmetis sporte

NewMember rašė:

na pas mane tu  raumenu gal ir 0 kaip jus cia visi sakot ir dar apsisaukeliu visi isvadinot bet kad ir ne  koks bandymas bet nufilmuotas yra patalpintas failai.lt  tai va m trauka 180 http://www.failai.lt/23jvtpsuaaon/Vaizd006.3gp.htm smile cia truputy slystelejau lol bet nieko taip yprastai nebuna jei ka  alah tai va laukiu komentaru

Gerai cia lol

Neprisijungęs

 
Logitech
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-07-23
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#59 2009-08-28 19:22

Re: pusmetis sporte

NewMember rašė:

spaudimas irgi kilstelejo iki 110 stanga_v_r o kad taip ilgai netalpinau pazadeto filmuko tai del traumos ilgai gydziausi ir netraukaiu stangos roll

Turbut ta trauma ir isivarei su savo tokiais slystelejimais big_smile

Neprisijungęs

 
[)esperado
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 425
Atsiliepimai: 1

#60 2009-08-28 19:25

Re: pusmetis sporte

NewMember rašė:

na pas mane tu  raumenu gal ir 0 kaip jus cia visi sakot ir dar apsisaukeliu visi isvadinot bet kad ir ne  koks bandymas bet nufilmuotas yra patalpintas failai.lt  tai va m trauka 180 http://www.failai.lt/23jvtpsuaaon/Vaizd006.3gp.htm smile cia truputy slystelejau lol bet nieko taip yprastai nebuna jei ka  alah tai va laukiu komentaru

nykstysnykstysnykstys

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#61 2009-08-28 19:47

Re: pusmetis sporte

TITANAS rašė:

jamada rašė:

Taigi stebuklų nebūna big_smile :d tokių kaip briucas lee, mažai, kad raumens 0, o jėgos, kaip pas akrlį.

nu cia jau su tavim niekaip nesutikciau kad pas Bruce Lee buvo 0 raumenu dumbom roll

nu jis daugiau 80 nesvėrė big_smile big_smile ir vaikai turi raumenų tongue big_smile big_smile nesupraskit taip visko tiesiogiai tongue

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#62 2009-08-28 19:49

Re: pusmetis sporte

BadSanta rašė:

jamada rašė:

Taigi stebuklų nebūna big_smile :d tokių kaip briucas lee, mažai, kad raumens 0, o jėgos, kaip pas akrlį.

nueik i trikove, pamatysi bachurus po 65 kg kurie spaudzia, tupia ir traukia zymiai daugiau nei tu

Tu nežinai, nei kiek tupiu, nei kiek spaudžiu, nei kiek traukiu smile Jei čia būtų tas trikovininkas tai ir būtų parašęs ir būtų matyti iš foto kažką. tik ne su tokia nugara tokius svorius tampyti. nu nesvarbu dabar. Šiaip ar taip video nėra.

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#63 2009-08-28 20:04

Re: pusmetis sporte

mda su tokiu atkelimu invalidu liksi

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#64 2009-08-28 20:08

Re: pusmetis sporte

jamada tai kad idejo ta video smile

Neprisijungęs

 
martis18
varzybu dalyvis
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#65 2009-08-28 22:24

Re: pusmetis sporte

Iskelt iskele big_smileD bet manau kad as ir pats taip iskelciau technikos 0

Neprisijungęs

 
[)esperado
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 425
Atsiliepimai: 1

#66 2009-08-29 08:15

Re: pusmetis sporte

martis18 rašė:

Iskelt iskele big_smileD bet manau kad as ir pats taip iskelciau technikos 0

Nesuprantu tokių žmonių . Kai patys netikėjot tai išreikalavot, kad video įdėtu, kai įdėjo tai vėl blogai nes matai technika bloga.
Jei pagal trikovės taisykles užskaitytų iškėlimą tai reiškia iškėlė.
Kas gerai taisykles išmano gal pakomentuotu smile
Kai sunkiosios atletikos varžybose štangistai su štanga "pasivaikšto" tai užskaito, nes gale vistiek svorį užfiksuoja.

Neprisijungęs

 
NewMember
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Sakiai
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 128
Atsiliepimai: 0

#67 2009-08-29 09:46

Re: pusmetis sporte

nepykit bet sito truputy nesitikejau visi saket kad max 120 patraukiu dabar vel negerai nebezinau ne ka daryt ... atrodo lyg nesuauge zmones butu vis kas nors netinka sakau cia taip gavos neslidineju gi kiekviena kart...

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#68 2009-08-29 10:18

Re: pusmetis sporte

martis18 rašė:

Iskelt iskele big_smileD bet manau kad as ir pats taip iskelciau technikos 0

Imesk video, ereli lol technika tam ir yra, kad pakeltum daugiau ir nesusitraumuotum. Aisku cia kelimas nekoks buvo, bet nereikia cia sustrelint wink

Neprisijungęs

 
NewMember
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Sakiai
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 128
Atsiliepimai: 0

#69 2009-08-29 10:21

Re: pusmetis sporte

Phobos rašė:

martis18 rašė:

Iskelt iskele big_smileD bet manau kad as ir pats taip iskelciau technikos 0

Imesk video, ereli lol technika tam ir yra, kad pakeltum daugiau ir nesusitraumuotum. Aisku cia kelimas nekoks buvo, bet nereikia cia sustrelint wink

dekui kad uzstoji nes cia tuoj galva man nunes big_smile taigi ir rasiau kad nekaip pasiseke bet utiutiu nesinesiosiu fotiko i kiekviena trenke... ir max netraukineju kiekviena dien patraukaiu isejo kaip isejo bet manau lyg ir uzskaitytu toky bandyma  per trikove...stanga plius pries tai visi sugule reke kad nepatraukiu ir ,elagis dabar kad blogai traukiu nors labai cia to blogo neyzvelgiu tiesiog neturiu tu pirstiniu kur uzvynioji antriesius apie stanga ir man ja sunku nulaikyt buna is pirstu slysta taigi ir paejau i prieky... su tom pirstinem nemanau kad taip butu nu bet aisku jum geriau zinot as dar tik pradedantis tai ir technikos ne marios pas mane tongue

Paskutinį kartą taisė NewMember (2009-08-29 10:23)

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#70 2009-08-29 10:30

Re: pusmetis sporte

NewMember rašė:

Phobos rašė:

martis18 rašė:

Iskelt iskele big_smileD bet manau kad as ir pats taip iskelciau technikos 0

Imesk video, ereli lol technika tam ir yra, kad pakeltum daugiau ir nesusitraumuotum. Aisku cia kelimas nekoks buvo, bet nereikia cia sustrelint wink

dekui kad uzstoji nes cia tuoj galva man nunes big_smile taigi ir rasiau kad nekaip pasiseke bet utiutiu nesinesiosiu fotiko i kiekviena trenke... ir max netraukineju kiekviena dien patraukaiu isejo kaip isejo bet manau lyg ir uzskaitytu toky bandyma  per trikove...stanga plius pries tai visi sugule reke kad nepatraukiu ir ,elagis dabar kad blogai traukiu nors labai cia to blogo neyzvelgiu tiesiog neturiu tu pirstiniu kur uzvynioji antriesius apie stanga ir man ja sunku nulaikyt buna is pirstu slysta taigi ir paejau i prieky... su tom pirstinem nemanau kad taip butu nu bet aisku jum geriau zinot as dar tik pradedantis tai ir technikos ne marios pas mane tongue

Atsargiai su tokiais svoriais, ant technikos pirma padirbk gerokai, nes man net nugara suskaudo beziurint kaip trauki smile siaip maladec, jegos turi nykstys tik nepasidaryk taip, kad pamirst tektu sporta wink

Neprisijungęs

 
NewMember
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Sakiai
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 128
Atsiliepimai: 0

#71 2009-08-29 10:32

Re: pusmetis sporte

Phobos rašė:

NewMember rašė:

Phobos rašė:


Imesk video, ereli lol technika tam ir yra, kad pakeltum daugiau ir nesusitraumuotum. Aisku cia kelimas nekoks buvo, bet nereikia cia sustrelint wink

dekui kad uzstoji nes cia tuoj galva man nunes big_smile taigi ir rasiau kad nekaip pasiseke bet utiutiu nesinesiosiu fotiko i kiekviena trenke... ir max netraukineju kiekviena dien patraukaiu isejo kaip isejo bet manau lyg ir uzskaitytu toky bandyma  per trikove...stanga plius pries tai visi sugule reke kad nepatraukiu ir ,elagis dabar kad blogai traukiu nors labai cia to blogo neyzvelgiu tiesiog neturiu tu pirstiniu kur uzvynioji antriesius apie stanga ir man ja sunku nulaikyt buna is pirstu slysta taigi ir paejau i prieky... su tom pirstinem nemanau kad taip butu nu bet aisku jum geriau zinot as dar tik pradedantis tai ir technikos ne marios pas mane tongue

Atsargiai su tokiais svoriais, ant technikos pirma padirbk gerokai, nes man net nugara suskaudo beziurint kaip trauki smile siaip maladec, jegos turi nykstys tik nepasidaryk taip, kad pamirst tektu sporta wink

dekui stengsiuosi wink nors ir velokai pradejau bet nesinoretu  greitu metu mest sporta smile tikiuosi kada trikoveje sudalyvaut kai rezultatai zmoniski bus butu smagu iki pavasario nes dar i jaunius patekciau  nykstys

Neprisijungęs

 
[)esperado
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 425
Atsiliepimai: 1

#72 2009-08-29 10:34

Re: pusmetis sporte

Žmonės labai nenori tikėti, kad kažkas iškelia tiek dauk ir net gavę įrodymą ir toliau randa prie ko kabinėtis, kad sumenkintu pasiekimą.
Vienu žodžiu gėda man už jus "gerbiamieji".

Neprisijungęs

 
BadSanta
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-05
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 0

#73 2009-08-29 10:35

Re: pusmetis sporte

[)esperado rašė:

martis18 rašė:

Iskelt iskele big_smileD bet manau kad as ir pats taip iskelciau technikos 0

Nesuprantu tokių žmonių . Kai patys netikėjot tai išreikalavot, kad video įdėtu, kai įdėjo tai vėl blogai nes matai technika bloga.
Jei pagal trikovės taisykles užskaitytų iškėlimą tai reiškia iškėlė.
Kas gerai taisykles išmano gal pakomentuotu smile
Kai sunkiosios atletikos varžybose štangistai su štanga "pasivaikšto" tai užskaito, nes gale vistiek svorį užfiksuoja.

+1

Neprisijungęs

 
martis18
varzybu dalyvis
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#74 2009-08-29 10:59

Re: pusmetis sporte

As saves tikrai taip netraumuosiu , darydavau su 100kg po 4-5 serijas ir po 8-6 kartus taisyklingai kaip priklauso o sitaip tegu rizikuoja kas nori kazka irodyti , nes man nera ko vaidinti kiek pakeliu .

Neprisijungęs

 
NewMember
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Sakiai
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 128
Atsiliepimai: 0

#75 2009-08-29 11:04

Re: pusmetis sporte

martis18 rašė:

As saves tikrai taip netraumuosiu , darydavau su 100kg po 4-5 serijas ir po 8-6 kartus taisyklingai kaip priklauso o sitaip tegu rizikuoja kas nori kazka irodyti , nes man nera ko vaidinti kiek pakeliu .

pilnai sutinku kad cia organizmo truamavimas smile tokios apkrovos bet supranti vistiek yra ydomu kiek max gali bent jau man as del tu max ir sportuoju netgi ne tiek kiek i forma savo ziuriu keik i rezultatus... o darbinis mano  120 berods kurios darau  taip pat manyciau teisingai  na tikrai teisingiau nei sitas alah na bet ir sitas pacios nugaros man isvis netraumavo tik tiek kad  kaip kazkas minejo "pasivaiksciojau" truputy smile na bet viskas dar  tobuleja ir dar tik pradinej stadijoj iki turnyru pagrindiniu dar pusmetis laiko  jei viskas gerai tai ir tos technikos atsiras ir viskas tikiuosi be traumu bus smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net