Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 0

#1 2009-02-14 14:23

magnio trukumas?

man 17 sporuoju apie 2 metus seniau skaudejo sirdis pageriau magnio ir nustojo dabar sirgau ir po ligos vel pradejo skaudet sirdis gal vel magnio truksta? geriau antibijotikus tao jie kazkiek sumazina magnio. gal ira taip kam buve?seniau sirdis kartais uzeidavo skausmas ir greit pereidavo dabar beveik istisai skauda. spaudimas ir pulsas geras.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#2 2009-02-14 14:29

Re: magnio trukumas?

sportininkas7 rašė:

man 17 sporuoju apie 2 metus seniau skaudejo sirdis pageriau magnio ir nustojo dabar sirgau ir po ligos vel pradejo skaudet sirdis gal vel magnio truksta? geriau antibijotikus tao jie kazkiek sumazina magnio. gal ira taip kam buve?seniau sirdis kartais uzeidavo skausmas ir greit pereidavo dabar beveik istisai skauda. spaudimas ir pulsas geras.

Pasidaryk kraujo tyrima (kiek magnio), ir matysi ar norma ar truksta... Jei netruksta, ieskok bedos kitur...

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#3 2009-02-14 15:48

Re: magnio trukumas?

sportininkas7 rašė:

man 17 sporuoju apie 2 metus seniau skaudejo sirdis pageriau magnio ir nustojo dabar sirgau ir po ligos vel pradejo skaudet sirdis gal vel magnio truksta? geriau antibijotikus tao jie kazkiek sumazina magnio. gal ira taip kam buve?seniau sirdis kartais uzeidavo skausmas ir greit pereidavo dabar beveik istisai skauda. spaudimas ir pulsas geras.

Jei eina is tevu litu paimt nuvaryk i privacia klinika, kad ultra garsui paziuretu. As uz visu vidaus organu tyrima sumokejau 450lt, vien sirdies bus gal apie 200-250lt, rimtas profesorius pakonsultavo, aptare rezultatus, viskas greitai ir tvarkingai. Jei nera litu gali ir taip pas daktarus bandyt nueit, bet pralauksi eilese puse metu, susigadinsi daug nervu ir turesi visiem daktariuksciam dar ne tiek i kisenes prikaisiot, kitaip nieko tau jie nepasakys, tik sugaisi laika.

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 0

#4 2009-02-14 16:03

Re: magnio trukumas?

Mano mieste nedaro tokiu kraujo tyrimu kad patikrintu ar uztenka magnio kraujyje. Nu turbut teks eit pas daktara

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#5 2009-02-14 16:09

Re: magnio trukumas?

Magnis ne vienintele galima priezastis, yra n variantu. Mano nuomone geriauria ultra garso tyrima pasidaryt, jei nieko neras tai patars kur toliau bedu ieskot. Nzn kokiam v mieste, bet as kaune tyriaus, patiko klinika, nera prie ko prisikabint.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#6 2009-02-14 16:20

Re: magnio trukumas?

sportininkas7 rašė:

Mano mieste nedaro tokiu kraujo tyrimu kad patikrintu ar uztenka magnio kraujyje. Nu turbut teks eit pas daktara

Bijau pameluoti, bet gali buti,kad ieina i bendra kraujo tyrima, gydytojas tik turi pazymeti..
Siaip turi teise reikalauti, jei kreipies i daktarus, kad istirtu, lai i kita miesta veza tyrimus, - sirdis nejuokai...

Neprisijungęs

 
Reniz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-03-06
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 0

#7 2009-02-15 10:56

Re: magnio trukumas?

Siaip jei skauda sirdi padeda Gudobeles lasai,pavadinimo tikslaus nepamenu dabar,bet vaistinej paklausus turetu duot. Man paciam seniau budavo tas vadinamas "durymas" sirdies ir isgerus siuos lasiukus skausmas praeidavo arba bent jau sumazedavo.

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 0

#8 2009-02-15 13:11

Re: magnio trukumas?

Aciu uz atsakymus ir patarimus. O gal man nesirdis gal koks tarpsonkaulinis uzdegimas? Gal zinot kokie simptomai tarpsonkaulinio uzdegimo? Kaip atskirt kas skauda? Ar cia jau tik daktaras gali pagelbet? Nelabai norisi eit i poliklinika

Neprisijungęs

 
UsūrinėBezdžionĖ
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-06-21
Žinutės: 202
Atsiliepimai: 0

#9 2009-02-15 16:04

Re: magnio trukumas?

Reniz rašė:

Siaip jei skauda sirdi padeda Gudobeles lasai,pavadinimo tikslaus nepamenu dabar,bet vaistinej paklausus turetu duot. Man paciam seniau budavo tas vadinamas "durymas" sirdies ir isgerus siuos lasiukus skausmas praeidavo arba bent jau sumazedavo.

aha man ir macina

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#10 2009-08-13 14:08

Re: magnio trukumas?

Turbūt visiems pasitaiko, kad sėdint, gulint ar beleką darant pradeda kur nors susitraukinėt raumenys savaime. Taip nestipriai tympt tympt kelis kartus, būna bet kur, rankoj, kojoj. Turbūt šita cuinia ir savo pavadinimą turi, bet ne man žinot smile Šiaip man netgi smagu kartais, kai tie fintai vyksta big_smile Bet pagaliau vyniojamės prie klausimo - čia normalu? Taip turi būt? O gal čia požymis, kad kažkokios bybienės organizmui trūksta?

Ai va konvulsijos gal vadinasi? Ar čia tik mirusiai mėsai taip būna? Nu nesvarbu...

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#11 2009-08-13 14:17

Re: magnio trukumas?

Butelis rašė:

Turbūt visiems pasitaiko, kad sėdint, gulint ar beleką darant pradeda kur nors susitraukinėt raumenys savaime. Taip nestipriai tympt tympt kelis kartus, būna bet kur, rankoj, kojoj. Turbūt šita cuinia ir savo pavadinimą turi, bet ne man žinot smile Šiaip man netgi smagu kartais, kai tie fintai vyksta big_smile Bet pagaliau vyniojamės prie klausimo - čia normalu? Taip turi būt? O gal čia požymis, kad kažkokios bybienės organizmui trūksta?

Ai va konvulsijos gal vadinasi? Ar čia tik mirusiai mėsai taip būna? Nu nesvarbu...

aha.., o kurioj vietoj pas tave timpcioja.. smile
buna ir man taip, tikrai smagu roll

Paskutinį kartą taisė krepsas (2009-08-13 14:19)

Neprisijungęs

 
mHx
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-08-11
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#12 2009-08-13 15:22

Re: magnio trukumas?

krepsas rašė:

Butelis rašė:

Turbūt visiems pasitaiko, kad sėdint, gulint ar beleką darant pradeda kur nors susitraukinėt raumenys savaime. Taip nestipriai tympt tympt kelis kartus, būna bet kur, rankoj, kojoj. Turbūt šita cuinia ir savo pavadinimą turi, bet ne man žinot smile Šiaip man netgi smagu kartais, kai tie fintai vyksta big_smile Bet pagaliau vyniojamės prie klausimo - čia normalu? Taip turi būt? O gal čia požymis, kad kažkokios bybienės organizmui trūksta?

Ai va konvulsijos gal vadinasi? Ar čia tik mirusiai mėsai taip būna? Nu nesvarbu...

aha.., o kurioj vietoj pas tave timpcioja.. smile
buna ir man taip, tikrai smagu roll

Ir man kartais buna, bet nzn ar cia nrm ar ne

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#13 2009-08-13 15:56

Re: magnio trukumas?

krepsas rašė:

Butelis rašė:

Turbūt visiems pasitaiko, kad sėdint, gulint ar beleką darant pradeda kur nors susitraukinėt raumenys savaime. Taip nestipriai tympt tympt kelis kartus, būna bet kur, rankoj, kojoj. Turbūt šita cuinia ir savo pavadinimą turi, bet ne man žinot smile Šiaip man netgi smagu kartais, kai tie fintai vyksta big_smile Bet pagaliau vyniojamės prie klausimo - čia normalu? Taip turi būt? O gal čia požymis, kad kažkokios bybienės organizmui trūksta?

Ai va konvulsijos gal vadinasi? Ar čia tik mirusiai mėsai taip būna? Nu nesvarbu...

aha.., o kurioj vietoj pas tave timpcioja.. smile
buna ir man taip, tikrai smagu roll

Tricą

Ar patenkinau smalsumą tamstos? smile

Neprisijungęs

 
Reniz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-03-06
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 0

#14 2009-08-13 17:19

Re: magnio trukumas?

.

Paskutinį kartą taisė Reniz (2011-10-05 17:49)

Neprisijungęs

 
svoris
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-07-07
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#15 2009-10-11 12:20

Re: magnio trukumas?

gal kas megino leidziama magnio sulsfata sanitas firmos?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net