Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#51 2009-12-05 19:42

Re: Raumenų skausmas

lawlis rašė:

OZ rašė:

vilain rašė:

jo jo, kai per skausma labai lengvai pasportuoji, kazkaip prasivaiksto, ir lengviau patampa..
Man treneris sake taip:
Jei po treniruotes labai skauda raumenis, gali buti du variantai, arba pieno rugstys (kurios nera blogai)  arba mikroitrukimai.
Jei sekancioje treniruoteje padarius GERA apsilima skausmas neisnyksta, reiskia tai mikroitrukimai, kurie tikrai nera gerai..

nu tai siaip del to ir sportuojam, kad mikroitrukimai atsirastu... o jei kita trenke dar skauda, vadinas neatsistatai... bloga mityba arba bloga programa...

tai kai skauda raumenis iskart trefke keiti?big_smile

Jei pastoviai skauda, tai aisku... bet as jau sugebu susireguliuot... arba bent jau zinau priezastis delko skauda... ir kas cia tokio juokingo?

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#52 2009-12-05 19:44

Re: Raumenų skausmas

grifAS rašė:

priklauso  kiek laiko jaučiasi tas skausmas. + reikia atsižvelgt į treniruotę. Yra tokių kur visąlaik skauda big_smile

tai cia belekada gali nesamoniu pridaryt salej ir perskausmus sportuot, tik tokiu atveju progresa matysi kaip savo ausis...

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#53 2009-12-05 19:49

Re: Raumenų skausmas

OZ rašė:

lawlis rašė:

OZ rašė:


nu tai siaip del to ir sportuojam, kad mikroitrukimai atsirastu... o jei kita trenke dar skauda, vadinas neatsistatai... bloga mityba arba bloga programa...

tai kai skauda raumenis iskart trefke keiti?big_smile

Jei pastoviai skauda, tai aisku... bet as jau sugebu susireguliuot... arba bent jau zinau priezastis delko skauda... ir kas cia tokio juokingo?

Nieko...tiesiog nesutverti mes su tavim susikalbet smile Jei panoretum net neberasyciau postu big_smile Kad tik netektu su tavim rietis smile

Neprisijungęs

 
Baltas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#54 2009-12-05 20:09

Re: Raumenų skausmas

O man dabar skauda raumenis kur kas labiau, negu, kad sakykime anksciau.
Nors sakykime i mityba ziuriu kur kas atsakingiau nei anksciau, treniruotes yra lengvesnes.Speju, kad tas skaudejimas yra todel, kad kiekviena raumeni treniruoju viena kart i savaite.Bet tarkim teko viena koju treniruote praleisti, ir taip isejo, kad jas padarius po 2 savaiciu, skausmas buvo juntamas visa savaite.Cia normalu?

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#55 2009-12-05 20:18

Re: Raumenų skausmas

lawlis rašė:

OZ rašė:

lawlis rašė:


tai kai skauda raumenis iskart trefke keiti?big_smile

Jei pastoviai skauda, tai aisku... bet as jau sugebu susireguliuot... arba bent jau zinau priezastis delko skauda... ir kas cia tokio juokingo?

Nieko...tiesiog nesutverti mes su tavim susikalbet smile Jei panoretum net neberasyciau postu big_smile Kad tik netektu su tavim rietis smile

Tai tu nesiriek, bet ir nesamoniu nesnekek... pastoviai puoli mitais, ar dede sake... nu, jei normaliai negali pagrist nuomone, tai geriau ir nepult, o normaliai ja pasakyt...

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#56 2009-12-05 20:21

Re: Raumenų skausmas

Baltas rašė:

O man dabar skauda raumenis kur kas labiau, negu, kad sakykime anksciau.
Nors sakykime i mityba ziuriu kur kas atsakingiau nei anksciau, treniruotes yra lengvesnes.Speju, kad tas skaudejimas yra todel, kad kiekviena raumeni treniruoju viena kart i savaite.Bet tarkim teko viena koju treniruote praleisti, ir taip isejo, kad jas padarius po 2 savaiciu, skausmas buvo juntamas visa savaite.Cia normalu?

nu tai va tokiu atveju ir reikia bedu ieskot mityboj, poilsi... jei pagal splitus varai, tai normalu, kad kelias dienas skauda, jei dar rimtai sportuoji, o ne nosi krapstai... sudraskai ten ziauriai, bet po savaites tik kartosi, tai ka darei ir jei tada dar skauda, vadinas atsistatymas stipriai slubuoja... man dazniausiai skauda ilgai arba po kokio naujo pratimo arba po to kai rekorda koki padarau...

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#57 2009-12-05 20:30

Re: Raumenų skausmas

Po kojų treniruotės, man kojas tai kaip minimum skauda 2-3d. nors ir bcaa vartoju ir maistą paderinęs (tik vat poilsis šluuoja). O progresas tikrai matosi.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#58 2009-12-05 21:04

Re: Raumenų skausmas

P406 rašė:

Po kojų treniruotės, man kojas tai kaip minimum skauda 2-3d. nors ir bcaa vartoju ir maistą paderinęs (tik vat poilsis šluuoja). O progresas tikrai matosi.

nu tai, jei 4-5 pratimus kojom padarai rimtai, tai naturaliai tiek kaip minimum turi skaudet... nu nebent ten jau superinis atsistatymas arba sudo malimas salej vyko, tada aisku kita kalba...

Neprisijungęs

 
Baltas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#59 2009-12-05 21:17

Re: Raumenų skausmas

OZ rašė:

Baltas rašė:

O man dabar skauda raumenis kur kas labiau, negu, kad sakykime anksciau.
Nors sakykime i mityba ziuriu kur kas atsakingiau nei anksciau, treniruotes yra lengvesnes.Speju, kad tas skaudejimas yra todel, kad kiekviena raumeni treniruoju viena kart i savaite.Bet tarkim teko viena koju treniruote praleisti, ir taip isejo, kad jas padarius po 2 savaiciu, skausmas buvo juntamas visa savaite.Cia normalu?

nu tai va tokiu atveju ir reikia bedu ieskot mityboj, poilsi... jei pagal splitus varai, tai normalu, kad kelias dienas skauda, jei dar rimtai sportuoji, o ne nosi krapstai... sudraskai ten ziauriai, bet po savaites tik kartosi, tai ka darei ir jei tada dar skauda, vadinas atsistatymas stipriai slubuoja... man dazniausiai skauda ilgai arba po kokio naujo pratimo arba po to kai rekorda koki padarau...

Bet tai kame reikalas?Kaip sakiau, mityba tikrai geresne, negu kuria apturejau anksciau.Poilsis...Seniau jo tikrai trukdavo, na o dabar taipogi miegu apie 8val. Programa jau darau kazkur antra menesi, na o skausmas kaip buvo, taip ir yra.Tiesa, ne visada vienodas.Tarkime viena karta padaryta raumeni skauda kelias dienas, na o po vakar apturetos treniruotes, siandien tejauciamas svelnus maudimas.Nors ariau mano akim vienodai, valgiau ta pati maista tais paciais kiekiais ir miegojau tiek pat laiko.Treniruote trunka praktiskai valanda, i ka seniau neitilpdavau.Bet gal cia kaip tik gerai?Tarkime raumuo atpranta nuo kruvio, ir todel ji skauda..?

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#60 2009-12-05 21:42

Re: Raumenų skausmas

Baltas rašė:

OZ rašė:

Baltas rašė:

O man dabar skauda raumenis kur kas labiau, negu, kad sakykime anksciau.
Nors sakykime i mityba ziuriu kur kas atsakingiau nei anksciau, treniruotes yra lengvesnes.Speju, kad tas skaudejimas yra todel, kad kiekviena raumeni treniruoju viena kart i savaite.Bet tarkim teko viena koju treniruote praleisti, ir taip isejo, kad jas padarius po 2 savaiciu, skausmas buvo juntamas visa savaite.Cia normalu?

nu tai va tokiu atveju ir reikia bedu ieskot mityboj, poilsi... jei pagal splitus varai, tai normalu, kad kelias dienas skauda, jei dar rimtai sportuoji, o ne nosi krapstai... sudraskai ten ziauriai, bet po savaites tik kartosi, tai ka darei ir jei tada dar skauda, vadinas atsistatymas stipriai slubuoja... man dazniausiai skauda ilgai arba po kokio naujo pratimo arba po to kai rekorda koki padarau...

Bet tai kame reikalas?Kaip sakiau, mityba tikrai geresne, negu kuria apturejau anksciau.Poilsis...Seniau jo tikrai trukdavo, na o dabar taipogi miegu apie 8val. Programa jau darau kazkur antra menesi, na o skausmas kaip buvo, taip ir yra.Tiesa, ne visada vienodas.Tarkime viena karta padaryta raumeni skauda kelias dienas, na o po vakar apturetos treniruotes, siandien tejauciamas svelnus maudimas.Nors ariau mano akim vienodai, valgiau ta pati maista tais paciais kiekiais ir miegojau tiek pat laiko.Treniruote trunka praktiskai valanda, i ka seniau neitilpdavau.Bet gal cia kaip tik gerai?Tarkime raumuo atpranta nuo kruvio, ir todel ji skauda..?

nu viskas tvarkoj, taip turi but... jei gerai ir sunkiai treniruojies... susirupint reikia kai nebeskauda nieko... o ta mityba, tai biski keistai skamba kai yra valgau daug, valgau kiek valgiau ir pns... valgyt reikia tiek kiek reikia ir su visokiais daug, mazai nepamatuosi sito...

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#61 2011-01-06 13:18

Re: Raumenų skausmas

Trumpai apie raumenų skausmą po treniruotės: http://www.kulturizmas.net/kodel-skauda … otes/1313/

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#62 2011-01-06 13:29

Re: Raumenų skausmas

NO PAIN NO GAIN , dziaukis skauda reiskia auga smile man daznai buna kad jeigu trefke gera buna ir raumeni gerai pavargini skauda kita diena ar net keleta dienu

Neprisijungęs

 
S-presso
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 49
Atsiliepimai: 0

#63 2011-01-21 18:29

Re: Raumenų skausmas

Man tai dažniausia jaučiasi kojos ir krutinė : )  viena karta ant koju padidinau svori,dirbau su 80kg ir uzsimeciau 120kg ir gan nesunkiai dariau.Bet kita diena net sunku eit buvo sad tai mano nuomone jei padidini svori raumuo nespeja priprast ir skauda smile o siaip jei skauda krutine tai man patinka zinau kad ne veltui dirbau big_smileD

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#64 2011-01-21 21:22

Re: Raumenų skausmas

tai kojom tris savaites ir pripranta ir nebeskauda tada dar keli big_smile

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#65 2011-09-20 15:35

Re: Raumenų skausmas

BMW.SauberF1Team rašė:

apie ka gali byloti toks faktas: po treniruotes man viskas OK. Is ryto atsiekliu - irgi viskas puiku. Bet daugmaz po pietu jausti pradedu raumenu skausma, vakarais stipriau. Sekanti ryta vel viskas gerai. Cia kazkas pas mane su mityba? Pats stebiuosi... neutral

vat pas mane taspats.. mityba maksimaliai suvarkyta, poilsio pakankamai.. skauda kita diena tik ir ne nuo pat ryto

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#66 2011-09-20 15:47

Re: Raumenų skausmas

dabar dirbu 1raumenu grupe po 1kart i sav, seniau dirbdavau po 2kart i sav, tada skaudedavo daug maziau ir tik rytais.. beto buvau jaunesnis tada.. visgi as taipogi laikaus nuostatos kad neskaudes-neaugs..

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#67 2011-09-20 18:05

Re: Raumenų skausmas

simaxas rašė:

dabar dirbu 1raumenu grupe po 1kart i sav, seniau dirbdavau po 2kart i sav, tada skaudedavo daug maziau ir tik rytais.. beto buvau jaunesnis tada.. visgi as taipogi laikaus nuostatos kad neskaudes-neaugs..

skauda reiskes pieno rugstis raumenis ardo,tai,kad nieks ten neauga:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#68 2011-09-20 18:09

Re: Raumenų skausmas

nu nzn, dabar po pertraukos pradejau sportuot, trenkes kaip visada, iki 50min, pumpas nesveikas buna, bet kita diena skausmas minimalus. labiau jauciasi nuovargis.

Neprisijungęs

 
Korka
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2009-01-09
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 0

#69 2011-09-20 18:20

Re: Raumenų skausmas

Loading rašė:

nu nzn, dabar po pertraukos pradejau sportuot, trenkes kaip visada, iki 50min, pumpas nesveikas buna, bet kita diena skausmas minimalus. labiau jauciasi nuovargis.

Man treneris buvo paaiskines, jei vandens daug isgeri ir normaliai valgai treniruociu diena tai kita diena skausmas turetu buti silpnai jauciamas

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#70 2011-09-20 18:44

Re: Raumenų skausmas

pas mane mityba niekad stebuklai nebuvo. as manau, kad svarbiausia yra pries miega i organizma prikimst baltymu, nes as esu isitikines, kad visa raumens statyba vyksta kol tu snaudi (o ka daugiau veikt kai miegi lol).

Neprisijungęs

 
Miracle
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-03-30
Žinutės: 1399
Atsiliepimai: 3

#71 2011-09-20 20:54

Re: Raumenų skausmas

as tai dziaugiuosi , kai raumenis kita diena skauda, ir visada stengiuosi , kad skaudetu, kai nebeskauda tada raumeniui reikia kazko naujo , kad jam stresas butu , bent jau mano nuomone tokia i tai

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#72 2011-09-20 21:08

Neprisijungęs

 
mmartiniis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-30
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 0

#73 2011-10-11 11:23

Re: Raumenų skausmas

Sveiki,
zodziu taip, darau penkiu dienu programa savaitgalis laisvas. pirmadieniais (4pratimai) ir penktadieniais (tik baze) dariau krutine. ant sekmadienio skaudedavo krutine taip lyg po ilgo poilsio skauda raumenis. nu sugalvojau daryti tik pirmadieniais, bet vistiek taip buna kita ar dar kita diena po treniruotes. Tai dabar nesuprantu ar cia persitreniravimas ar nepakankamai treniruoju?

Paskutinį kartą taisė mmartiniis (2011-10-11 11:36)

Neprisijungęs

 
larive
Kalbus dalyvis
Vietovė: namai
Registravosi: 2011-04-19
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#74 2012-01-31 22:47

Re: Raumenų skausmas

Galit kas padeti,jau pradedu rimtai isibaugint save galwodamas kas da biesas man yra.. nesportuoju jau menesi (pertrauka) bet niekaip nenustoja skaudet pecius abu.. kai tarkim kapoju malkas keliu kirvi aukstyn ir utiutiu kaip skauda.. plius is oro  pradeda raumeny gelt, pastaruoju metu tricepsa ir bicepsa tesiog ramybes busenoj buni ar vaisktai is oro sugele ir wel gerai ir taip kelis kartus per diena....kame ce beda? beto wis dar  skauda krutine... is lempos taipogi gelymai tokie uzeina,arba kai paspaudi ta vieta ... (raudonai pazymeta.)  gal kas turit patarymu buciua be galo dekingas. hmm http://img862.imageshack.us/img862/2025/skauda.jpg

Uploaded with ImageShack.us
http://www.part.lt/perziura/91aab0152bf … 692449.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/862/skauda.jpg/

Paskutinį kartą taisė larive (2012-01-31 22:49)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#75 2012-07-29 09:54

Re: Raumenų skausmas

Raumenu skausmo mazinimui sildymas padeda?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net