Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

CrowMan
Dažnas senbūvis
Vietovė: marijampole
Registravosi: 2008-02-24
Žinutės: 843
Atsiliepimai: 0

#26 2010-03-08 16:43

Re: Plesimas vs Puloveris

Hasisas rašė:

CrowMan rašė:

man darant puloveri plesia kaires rankos trica nezinau kodel... gal dar kam taip yra buve ?

O rankas pakankamai sulenktas darant laikai? Ir nereiktu ju tiesti, tiesiog is krutines leisti ir kelti. Tingiu ieskoti tokios puloverio technikos, bet geriausia mano galva daryti su hanteliu, hanteli pasidedi ant suoliuko krasto, pats isiremi i suoliuka mentemis skersai, ne atsigulus ant jo kaip spaudime ar plesime, tiesiog statmenai - skersai isremi mentemis, tada paimi hantelio gala taip, kad vienas jo galas atsidurtu tarp delnu ir nyksciu, tiesiog virsutine hantelio galva pasideda tarp nyksciu ir i virsu ziurinciu delnu. ir tada nusikeli ji link krutines ir leisdamas kiek imanoma dubeni zemyn(ne aukstyn) atlieki pratima, hanteli leisdamas ne zemiau kaip ties duobute pu krutine. Nors zodziais gal nelabai vaizdziai nusakiau kaip tai atlikti, bet jei esi mates taip darant manau nesunkiai supratai.

kaip daryti as mazdaug isivaizduoju bet turbut kad taisiklingai daryciau taip nera hmm rankos tik biski sulenktos nes nenoriu kad perdaug isijungtu tricas

Neprisijungęs

 
Hasisas
Išmestas
Registravosi: 2010-03-08
Žinutės: 110
Atsiliepimai: 0

#27 2010-03-08 17:11

Re: Plesimas vs Puloveris

Rankos ne tiek jau mazai turi buti sulenktos, bet ir nejudinamos per alkunes, gal tu nesamoningai stengiesi kokioi nors fazei tiesti jas. O kai pakankamai istiestos tai ko gero ir isijungia tricepsas.

Neprisijungęs

 
unfazed
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-01-02
Žinutės: 215
Atsiliepimai: 0

#28 2010-03-08 18:23

Re: Plesimas vs Puloveris

CrowMan rašė:

man darant puloveri plesia kaires rankos trica nezinau kodel... gal dar kam taip yra buve ?

Lygiai tas pats man. As tiesias rankas laikau ir isilgai atsigules. Tricas kaires rankos....gal ne taip suimu ta hanteli na ir tiesios rankos duoda savo dar.

Neprisijungęs

 
Sun of a beach
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-03-07
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#29 2010-03-08 19:46

Re: Plesimas vs Puloveris

Kad sako kaip tik tiesiai krutinei labiau o sulenkus nugarai duoda jau pulloweris. As paprastai atsigules uz galvos hanteli kilnoju tai jauciu ir krutinej ir nugarai.

Neprisijungęs

 
CrowMan
Dažnas senbūvis
Vietovė: marijampole
Registravosi: 2008-02-24
Žinutės: 843
Atsiliepimai: 0

#30 2010-03-08 20:23

Re: Plesimas vs Puloveris

unfazed rašė:

CrowMan rašė:

man darant puloveri plesia kaires rankos trica nezinau kodel... gal dar kam taip yra buve ?

Lygiai tas pats man. As tiesias rankas laikau ir isilgai atsigules. Tricas kaires rankos....gal ne taip suimu ta hanteli na ir tiesios rankos duoda savo dar.

na va siandien dariau kaip tik skersai suolo ir vel plese trica taip slykciai bet patebejau kai itempiu trica tai neplesia

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net