Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#1 2010-03-21 16:59

autoCAD

Gal yra tokių kurie nuolat dirba su šita programa?

Neprisijungęs

 
InfiNeon
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-06-15
Žinutės: 302
Atsiliepimai: 0

#2 2010-03-22 08:32

Re: autoCAD

Vitamin_C rašė:

Gal yra tokių kurie nuolat dirba su šita programa?

Nuolat - ne, bet mechanikos inzinieriaus specialybe yra. O ko reikia? Ir kelintu metu CAD?

Neprisijungęs

 
Ru0b1S
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Red Deer, Alberta
Registravosi: 2006-09-26
Žinutės: 195
Atsiliepimai: 0

#3 2010-03-22 11:09

Re: autoCAD

Taipogi nuolat ne, bet buna kad reikia braizyti brezinius su sia programa,kokios problemos istiko? smile

Paskutinį kartą taisė Ru0b1S (2010-03-22 11:10)

Neprisijungęs

 
KLaudas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-01-17
Žinutės: 88
Atsiliepimai: 0

#4 2010-03-22 13:37

Re: autoCAD

Teko pirmam kurse daryt brezinius smile

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#5 2010-03-22 16:59

Re: autoCAD

nu as irgi pora metu dirbes CNC operatoriumi, tai teke susidurti, bet palyginus tai gana pavirsutiniskai

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#6 2010-03-22 19:33

Re: autoCAD

Aš dirbu ir iki šiol, nors ir ne kiekvieną dieną bet tenka naudotis. O kodėl klausiau kad ar nuolat kas dirba, nes dirbant nuolat gerai atsimeni beveik atmintinai visas komandas. Problema yra visiškai banali, paprasta ir nesudėtinga, kaip bebūtų keista smile Ir kas dar keisčiausiai tai studijų metais mums to kažkodėl net nepaaiškino nors ir teko daryti nemažai visokių ir 3D brėžinių, ir cecho planus, ir įrengimus pabraižyti, ir gaminius projektuoti su visokiausiais pjūviais ir pan., nesigiriant dar ir grupėje buvau vienas tarp stipriausių šitoj srity, o šito dalyko nepaaiškino ir pats kažkaip net neklausiau, atsiskaičiau už ką reikėjo ir viskas. Tai klausimas labai paprastas, kaip gali būti padaromas braižant 3D objekto skaidrumas su galimybe tą skaidrumą procentaliai padaryti didesnį ar mažesnį? Pvz norint stiklą pavaizduoti arba nebūtinai stiklą bet šiaip kokį objektą kuris būtų permatomas. Bandžiau ten kažką burti su view > rander > materials, bet nieko nesigavo. Jei kas gal tiksliau žino būtų lux, jei ne tai ne, vistiek bandysiu su kuom nors susikontaktuoti ir išsiaiškinti. Pasiūlymai googlinti su tokiais žodžiais kaip autocad transparency ir pan nelabai tenkina, iš to googlinimo jau ir buvau radęs su tuo view > render > materials bet iki galo vistiek neišsiaiškinta. Dar papildomai lyst į kokius nors IT forumus ir ten ieškot ir gilintis, tikrai jokio noro neturiu nes ir taip jau tiek daug tų forumų lankau kad man net kartais bloga nuo jų visų darosi smile Jei keista kad tokį kl. uždaviau kultūrizmo forume, tai gal todėl kad čia ateina vistiek nemažai žmonių.

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#7 2010-03-22 19:48

Re: autoCAD

Vitamin_C rašė:

Aš dirbu ir iki šiol, nors ir ne kiekvieną dieną bet tenka naudotis. O kodėl klausiau kad ar nuolat kas dirba, nes dirbant nuolat gerai atsimeni beveik atmintinai visas komandas. Problema yra visiškai banali, paprasta ir nesudėtinga, kaip bebūtų keista smile Ir kas dar keisčiausiai tai studijų metais mums to kažkodėl net nepaaiškino nors ir teko daryti nemažai visokių ir 3D brėžinių, ir cecho planus, ir įrengimus pabraižyti, ir gaminius projektuoti su visokiausiais pjūviais ir pan., nesigiriant dar ir grupėje buvau vienas tarp stipriausių šitoj srity, o šito dalyko nepaaiškino ir pats kažkaip net neklausiau, atsiskaičiau už ką reikėjo ir viskas. Tai klausimas labai paprastas, kaip gali būti padaromas braižant 3D objekto skaidrumas su galimybe tą skaidrumą procentaliai padaryti didesnį ar mažesnį? Pvz norint stiklą pavaizduoti arba nebūtinai stiklą bet šiaip kokį objektą kuris būtų permatomas. Bandžiau ten kažką burti su view > rander > materials, bet nieko nesigavo. Jei kas gal tiksliau žino būtų lux, jei ne tai ne, vistiek bandysiu su kuom nors susikontaktuoti ir išsiaiškinti. Pasiūlymai googlinti su tokiais žodžiais kaip autocad transparency ir pan nelabai tenkina, iš to googlinimo jau ir buvau radęs su tuo view > render > materials bet iki galo vistiek neišsiaiškinta. Dar papildomai lyst į kokius nors IT forumus ir ten ieškot ir gilintis, tikrai jokio noro neturiu nes ir taip jau tiek daug tų forumų lankau kad man net kartais bloga nuo jų visų darosi smile Jei keista kad tokį kl. uždaviau kultūrizmo forume, tai gal todėl kad čia ateina vistiek nemažai žmonių.

manau geriausia butu patarimo ieskoti tarp kolegu vistik wink

Neprisijungęs

 
InfiNeon
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-06-15
Žinutės: 302
Atsiliepimai: 0

#8 2010-03-22 19:58

Re: autoCAD

Jei nori atsakymo, atrasyk i tau uzduodamus klausimus...

Cia, 2004 CAd'o , bet principas tas pats http://www.cadtutor.net/forum/showthread.php?t=6116

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#9 2010-03-22 20:29

Re: autoCAD

Dekui, išsaugojau tą psl, bandysiu paskui pritaikyt praktikoj smile

Neprisijungęs

 
Ru0b1S
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Red Deer, Alberta
Registravosi: 2006-09-26
Žinutės: 195
Atsiliepimai: 0

#10 2010-03-23 10:24

Re: autoCAD

Jo, su 3D man irgi lb mazai teteko dirbt, dabar kelios savaites atgal gavau paprasta brezinuka ant 3D big_smile tai ten su tokiais dalykais nesusiduriau smile

Paskutinį kartą taisė Ru0b1S (2010-03-23 10:24)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net