Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#76 2009-08-10 16:53

Re: Tribestan

Arif rašė:

lolardas rašė:

Arif rašė:


Jis zino, kokia itaka yra testosterono, tiesiog sporte siulo vartoti kitokius skatintojus, o ne Tribestan.

Pvz?

Pavadinimu neivardino, bet turejo omeny maisto papildus skirtus sportui, o ne vaistus.smile

Labai konkretus farmacininkas.Viskas paprastai ir aishkiai,arne? :-)

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#77 2009-08-10 17:00

Re: Tribestan

Arif trinsiu tavo nesamoningus postus

Neprisijungęs

 
Arif
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-09
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#78 2009-08-10 17:17

Re: Tribestan

Jis sporto maisto papilduose nesikvalifikuoja beje.smile Idomu, ar vaistinej vaistininkas Tau paaiskintu, kuo skiriasi Stak'as nuo M-Stako ? smile Susta, jei Tau atrodo nesamones, gali trint, man nesvarbu, forumas yra nuomoniu pateikimui, o kiek zmoniu, tiek nuomoniu, cia atejes kiekvienas zmogus pagal save atsirenka, kas Jam atrodo samone, o kas nesamone...

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#79 2009-08-10 17:25

Re: Tribestan

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 22:11)

Neprisijungęs

 
Klausimask
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-07-08
Žinutės: 62
Atsiliepimai: 0

#80 2009-08-10 17:29

Re: Tribestan

lolardas rašė:

Tai kad tu nieko nepateiki apart oro pranašysčių iš šūdo atspalvio smile

ziuriu nikeip negali isivauoti is minkstosios srities ... subine kakutis vis sukasi ratu apie ta vieta

Neprisijungęs

 
Arif
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-09
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#81 2009-08-10 17:52

Re: Tribestan

Nepatinka - neskaityk kaip sakant.smile Tau gal sia tema disertacija reik parasyt, ar ko dar truksta ? Tiesiog parasiau, ka girdejau is zmogaus, turincio issilavinima farmacijos srityje, greiciausiai lolardas ir Klausimask tuo pasigirt negali, tai tik apie sudus ir terasineja...Pries Tribestan nieko bloga neturiu, tiesiog parasiau, ka girdejau, galit normaliai parasyt savo nuomone, pasakyt, Jis klysta, as galvoju taip ir taip, o ne kabinetis, ziuriu, kas pries bendra nuomone paraso ka, pradeda visi kabinetis, o ne normaliai aiskintis. Sekmes ugdant komunikacijos igudzius.smile

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#82 2009-08-10 19:19

Re: Tribestan

Arif rašė:

Nepatinka - neskaityk kaip sakant.smile Tau gal sia tema disertacija reik parasyt, ar ko dar truksta ? Tiesiog parasiau, ka girdejau is zmogaus, turincio issilavinima farmacijos srityje, greiciausiai lolardas ir Klausimask tuo pasigirt negali, tai tik apie sudus ir terasineja...Pries Tribestan nieko bloga neturiu, tiesiog parasiau, ka girdejau, galit normaliai parasyt savo nuomone, pasakyt, Jis klysta, as galvoju taip ir taip, o ne kabinetis, ziuriu, kas pries bendra nuomone paraso ka, pradeda visi kabinetis, o ne normaliai aiskintis. Sekmes ugdant komunikacijos igudzius.smile

As farmacinio ishsilavinimo neturiu, bet papildu tiek vartojes tiek ju poveikiu domejes esu nemazhai.
Todel ir parasiau Savo nuomone, kiek supratau tamstos farmacininko zhinios papildu srityje nera labai toli pazhengusios, todel pamirshkim ta diskusija, juolab kad Tribulas kaip jau minejau keliais postais aukshcio tau yra bereikalingas siuo metu.

Neprisijungęs

 
Arif
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-09
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#83 2009-08-10 20:01

Re: Tribestan

lexusrx rašė:

Arif rašė:

Nepatinka - neskaityk kaip sakant.smile Tau gal sia tema disertacija reik parasyt, ar ko dar truksta ? Tiesiog parasiau, ka girdejau is zmogaus, turincio issilavinima farmacijos srityje, greiciausiai lolardas ir Klausimask tuo pasigirt negali, tai tik apie sudus ir terasineja...Pries Tribestan nieko bloga neturiu, tiesiog parasiau, ka girdejau, galit normaliai parasyt savo nuomone, pasakyt, Jis klysta, as galvoju taip ir taip, o ne kabinetis, ziuriu, kas pries bendra nuomone paraso ka, pradeda visi kabinetis, o ne normaliai aiskintis. Sekmes ugdant komunikacijos igudzius.smile

As farmacinio ishsilavinimo neturiu, bet papildu tiek vartojes tiek ju poveikiu domejes esu nemazhai.
Todel ir parasiau Savo nuomone, kiek supratau tamstos farmacininko zhinios papildu srityje nera labai toli pazhengusios, todel pamirshkim ta diskusija, juolab kad Tribulas kaip jau minejau keliais postais aukshcio tau yra bereikalingas siuo metu.

Tai as Tribulus siuo metu nezadu vartoti, turejau omeny, kad pabandysiu ateiti kada.smile Sutinku su Tavimi, kad jaunam amziuj, testo skatinimas yra bereikalingas pinigu svaistymas.wink

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#84 2009-08-10 20:19

Re: Tribestan

Arif rašė:

lexusrx rašė:

Arif rašė:

Nepatinka - neskaityk kaip sakant.smile Tau gal sia tema disertacija reik parasyt, ar ko dar truksta ? Tiesiog parasiau, ka girdejau is zmogaus, turincio issilavinima farmacijos srityje, greiciausiai lolardas ir Klausimask tuo pasigirt negali, tai tik apie sudus ir terasineja...Pries Tribestan nieko bloga neturiu, tiesiog parasiau, ka girdejau, galit normaliai parasyt savo nuomone, pasakyt, Jis klysta, as galvoju taip ir taip, o ne kabinetis, ziuriu, kas pries bendra nuomone paraso ka, pradeda visi kabinetis, o ne normaliai aiskintis. Sekmes ugdant komunikacijos igudzius.smile

As farmacinio ishsilavinimo neturiu, bet papildu tiek vartojes tiek ju poveikiu domejes esu nemazhai.
Todel ir parasiau Savo nuomone, kiek supratau tamstos farmacininko zhinios papildu srityje nera labai toli pazhengusios, todel pamirshkim ta diskusija, juolab kad Tribulas kaip jau minejau keliais postais aukshcio tau yra bereikalingas siuo metu.

Tai as Tribulus siuo metu nezadu vartoti, turejau omeny, kad pabandysiu ateiti kada.smile Sutinku su Tavimi, kad jaunam amziuj, testo skatinimas yra bereikalingas pinigu svaistymas.wink

Visishkai teisingai, yra aibe papildu kurie duotu daug daugiau naudos uz tuos pacius pinigus.Testo skatintojus palikim nuo 25-30metu.

Neprisijungęs

 
Mitrasun
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-10
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#85 2009-08-21 14:27

Re: Tribestan

Taigi baigiau vartoti Tribestan. Nesiskundžiu, poveikis tikrai yra, nors ir nelabai didelis. Priaugau svorio( nors man sito nereikejo), padidejo jega, daugiau istverme ir idomus psichologinis poveikis. Vienintelis jo minusas kaina( gamintojai investavo i reklama ir nori atsiplest pelno, tai suprantama ir veikia).  Dabar pradejau vartoti Activ lab   Tribu stallion, poveiki apibudint reikes laiko. Bet stai skaiciai kalba patys uz save - Tribestan dežuteje 60 tableciu vienoje tableteje 112,5 mg saponinu, kaina ~ 74 lt.    Tribu stallion- bonkuteje 60 dideliu kapsuliu, vienoje kapsuleje 600 mg saponinu , kaina 49 lt.  Taigi kaip nieko nereklamuodamas galiu pasakyt jeigu antrasis produktas yra  taipat kokybiskas ir darys stipresni arba bent toki pati poveiki, tai tas Tribestanas tada "dega" fuckyou .
Idomus tas saponinu poveikis ne tik fizinis bet ir psihologinis, atrodo padarai treniruote iki 9 prakaito, o praejus valandai ( pas mane sporto sale namie) negaliu praeiti pro stanga, nors zinau kad reikia raumenims atsistatyt, bet rankos pacios tiesiasi smile.

Dar iskyla toks klausimas. Sitie saponinai isvaro is organizmo vandeni, nes dazniau reikia i tualeta kiek pastebejau. Taigi gaunasi tokia kad ir nedidele dehidratacija, o ar ilgiau vartojant tai nepadarys zalos organizmui, nes kiek zinau lastelems organizme vanduo labai reikalingas. hmm

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#86 2009-08-21 15:50

Re: Tribestan

Mitrasun rašė:

Taigi baigiau vartoti Tribestan. Nesiskundžiu, poveikis tikrai yra, nors ir nelabai didelis. Priaugau svorio( nors man sito nereikejo), padidejo jega, daugiau istverme ir idomus psichologinis poveikis. Vienintelis jo minusas kaina( gamintojai investavo i reklama ir nori atsiplest pelno, tai suprantama ir veikia).  Dabar pradejau vartoti Activ lab   Tribu stallion, poveiki apibudint reikes laiko. Bet stai skaiciai kalba patys uz save - Tribestan dežuteje 60 tableciu vienoje tableteje 112,5 mg saponinu, kaina ~ 74 lt.    Tribu stallion- bonkuteje 60 dideliu kapsuliu, vienoje kapsuleje 600 mg saponinu , kaina 49 lt.  Taigi kaip nieko nereklamuodamas galiu pasakyt jeigu antrasis produktas yra  taipat kokybiskas ir darys stipresni arba bent toki pati poveiki, tai tas Tribestanas tada "dega" fuckyou .
Idomus tas saponinu poveikis ne tik fizinis bet ir psihologinis, atrodo padarai treniruote iki 9 prakaito, o praejus valandai ( pas mane sporto sale namie) negaliu praeiti pro stanga, nors zinau kad reikia raumenims atsistatyt, bet rankos pacios tiesiasi smile.

Dar iskyla toks klausimas. Sitie saponinai isvaro is organizmo vandeni, nes dazniau reikia i tualeta kiek pastebejau. Taigi gaunasi tokia kad ir nedidele dehidratacija, o ar ilgiau vartojant tai nepadarys zalos organizmui, nes kiek zinau lastelems organizme vanduo labai reikalingas. hmm

zhalos tikrainepadarys, tiesiog vartok daugiau vandens, o kad dazhnai vaikshtai cia nebeda.

Neprisijungęs

 
cloudmaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-29
Žinutės: 219
Atsiliepimai: 0

#87 2009-08-27 18:06

Re: Tribestan

kiek laiko mitrasun vartojai tribestana? ir po kiek ir svoris tavo jei nepaslaptis. as varau jau 3 dezute, psichologinis poveikis labai patinka big_smile energingesnis, galva kitaip masto, svaresnes mintys gal tam ytakos ir vitaminai turi nzn, bet jaucuiosi super nykstys manau dasipirkti  roll padidejo svoris biski, zodziu gereas preparatas tik brangokas

Neprisijungęs

 
Mitrasun
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-10
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#88 2009-08-29 19:19

Re: Tribestan

cloudmaker rašė:

kiek laiko mitrasun vartojai tribestana? ir po kiek ir svoris tavo jei nepaslaptis. as varau jau 3 dezute, psichologinis poveikis labai patinka big_smile energingesnis, galva kitaip masto, svaresnes mintys gal tam ytakos ir vitaminai turi nzn, bet jaucuiosi super nykstys manau dasipirkti  roll padidejo svoris biski, zodziu gereas preparatas tik brangokas

Na tribestano suvartojau viena dezute isp radziu minimalia doze o paskutine savaite po dvi tabletes du kartus. O svoris po dvieju savaiciu pradejo augt suvartojes ta dezute pasikeite nuo 75 iki 79, bet svoris cia nuo organizmo priklauso, cia aisku as nepriaugau gryno raumens tieks nes nelabai i tai keipiu demesi. Pas mane visuos pratimuos priejimai 3x20 eina as istvermei daugiau darau, bet vistiek svorio priaugau nors raumenys ir issiryskino akivaizdziai. Dabar vartoju tribu stallion ir rodos jis palieka tribestana po saves( tribestanas kokybiskas produktas bet kaina didele o koncetracija maza). Dabar pradejau gerti kaip sako " ant alkano kraujo"( is ryto kol dar nevalges), man taip geriau veikia nors skrandziui nelabai sveika. O kad mintys pasikeite tai faktas ir svaresnes . Del vitaminu nezinau nes sintetiniu sintezes budu pagamintu nevartoju, pakanka naturaliu. Mane is pradziu gazdino agresija sukilus( vos ne pats problemu ieskojau vienu metu, naglas pasidariau )  smile dabar viskas normalizavosi. Ir dar spuogai hmm. O siaip man dar vienas klausimas lieka, kaip del pertrauku kada ir kokias daryt. Vieni rekomenduoja po menesio vartojimo kelias savaites nevartot, kiti nonstop ryja. Kazin kaip geriau elgtis ?

Paskutinį kartą taisė Mitrasun (2009-08-29 19:25)

Neprisijungęs

 
cloudmaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-29
Žinutės: 219
Atsiliepimai: 0

#89 2009-08-30 11:09

Re: Tribestan

Mitrasun rašė:

cloudmaker rašė:

kiek laiko mitrasun vartojai tribestana? ir po kiek ir svoris tavo jei nepaslaptis. as varau jau 3 dezute, psichologinis poveikis labai patinka big_smile energingesnis, galva kitaip masto, svaresnes mintys gal tam ytakos ir vitaminai turi nzn, bet jaucuiosi super nykstys manau dasipirkti  roll padidejo svoris biski, zodziu gereas preparatas tik brangokas

Na tribestano suvartojau viena dezute isp radziu minimalia doze o paskutine savaite po dvi tabletes du kartus. O svoris po dvieju savaiciu pradejo augt suvartojes ta dezute pasikeite nuo 75 iki 79, bet svoris cia nuo organizmo priklauso, cia aisku as nepriaugau gryno raumens tieks nes nelabai i tai keipiu demesi. Pas mane visuos pratimuos priejimai 3x20 eina as istvermei daugiau darau, bet vistiek svorio priaugau nors raumenys ir issiryskino akivaizdziai. Dabar vartoju tribu stallion ir rodos jis palieka tribestana po saves( tribestanas kokybiskas produktas bet kaina didele o koncetracija maza). Dabar pradejau gerti kaip sako " ant alkano kraujo"( is ryto kol dar nevalges), man taip geriau veikia nors skrandziui nelabai sveika. O kad mintys pasikeite tai faktas ir svaresnes . Del vitaminu nezinau nes sintetiniu sintezes budu pagamintu nevartoju, pakanka naturaliu. Mane is pradziu gazdino agresija sukilus( vos ne pats problemu ieskojau vienu metu, naglas pasidariau )  smile dabar viskas normalizavosi. Ir dar spuogai hmm. O siaip man dar vienas klausimas lieka, kaip del pertrauku kada ir kokias daryt. Vieni rekomenduoja po menesio vartojimo kelias savaites nevartot, kiti nonstop ryja. Kazin kaip geriau elgtis ?

gerai tau cia nuo vienos dezutes big_smile kazkaip ydomiai cia tu +4kg ir isryskejai roll ir nuo 60tableciu tiktai lol as labiau pasitikiu sopharma, nei ten papildu firmom kokiom, kurios velniai zino ko i juos prikisa.. sopharma patikrintas reikalas taipogi gamina clenbuteroli, carsili ir kitus prepus...
krc kaip ten bebutu as uz tribestana rock veiksmingas prepas pasiemiau dar, darysiu savaites pertraukele ir kramtysim toliau wink
jei yra norinciu isigyti rasykit i ap (londonas)

Paskutinį kartą taisė cloudmaker (2009-08-30 11:14)

Neprisijungęs

 
Water
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-12-01
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#90 2009-11-29 20:41

Re: Tribestan

As ji rimtai vartojau 3 menesius, priaugau svorio, padidejo jegos, zodziu viskas ok... Bet man atsirado beda, kurios anksciau niekad neturejau - ant veido ir nugaros pradejo daugintis labai daug spuogu, pradzioje nesupratau nuo ko cia kyla spuogai. Vienu momentu issigandau netgi, nes buvo vieni pulinai ant skruostu, smakro, kaktos, peciu, nugaros, zodziu visur, bet labiausiai ant veido. Pagalvojau, gal nuo maisto papildu (papildomai geriau vitaminus, aminkes ir mineralus), tai nutraukiau vitaminus ir aminkes, taciau nepadejo... Tai nusprendziau is vis viska mesti, ir tribestana meciau, tai spuogu labai apmazejo per savaite, bet vis tiek iki siol veido oda nera visiskai isgijus, vis dar kyla spuogai, bet ne taip ziauriai, kaip tuomet. O pries tribestana jokiu veido problemu neturejau, grazi ir lygi oda buvo. O jums ne tas pats buvo, kai vartojot tribestana? Noriu zinot, ar cia tikrai nuo tribestano... O gal cia nuo hormonu... Beje man 21 metai.

Neprisijungęs

 
cloudmaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-29
Žinutės: 219
Atsiliepimai: 0

#91 2009-12-02 19:44

Re: Tribestan

Water rašė:

As ji rimtai vartojau 3 menesius, priaugau svorio, padidejo jegos, zodziu viskas ok... Bet man atsirado beda, kurios anksciau niekad neturejau - ant veido ir nugaros pradejo daugintis labai daug spuogu, pradzioje nesupratau nuo ko cia kyla spuogai. Vienu momentu issigandau netgi, nes buvo vieni pulinai ant skruostu, smakro, kaktos, peciu, nugaros, zodziu visur, bet labiausiai ant veido. Pagalvojau, gal nuo maisto papildu (papildomai geriau vitaminus, aminkes ir mineralus), tai nutraukiau vitaminus ir aminkes, taciau nepadejo... Tai nusprendziau is vis viska mesti, ir tribestana meciau, tai spuogu labai apmazejo per savaite, bet vis tiek iki siol veido oda nera visiskai isgijus, vis dar kyla spuogai, bet ne taip ziauriai, kaip tuomet. O pries tribestana jokiu veido problemu neturejau, grazi ir lygi oda buvo. O jums ne tas pats buvo, kai vartojot tribestana? Noriu zinot, ar cia tikrai nuo tribestano... O gal cia nuo hormonu... Beje man 21 metai.

jap, spuogai nuo tribestano. man  po pirmos savaites vartojimo biski ju atsirado ir isnyko po to, tau kazkaip ziauriai organizmas sureagavo smile

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#92 2009-12-05 09:28

Re: Tribestan

Daugiau info apie vartojimą yra tribestan.lt .Sueina ta dėžutė labai greit vartojant per dieną po 6 tab., o stebuklų nėra. Jei tau 20-25 m., testo ir taip fontanas, galima tuos pinigus geriau panaudot:).

Neprisijungęs

 
tomas17
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-07-16
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#93 2010-07-14 10:08

Re: Tribestan

Sveiki, ar yra vartojančių tribestana?

Neprisijungęs

 
senisjau
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-11-09
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#94 2020-11-09 10:50

Re: Tribestan

sveiki vyrai  kazin tribulus  produktus   galima naudoti nuolat  ar  naudoti  kaip  kursa metu  jau  40 sportuoju lengvai   tik  forma  palaikau streso darbe yra kazkoks vis  nerimas esu naudojes  gal pries 15  metu  tuomet  sportavau  rimciau jis   rezultatus duoda ir   sporte  ir   darbe  sveriu  virs 80

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#95 2020-11-09 11:55

Re: Tribestan

senisjau rašė:

sveiki vyrai  kazin tribulus  produktus   galima naudoti nuolat  ar  naudoti  kaip  kursa metu  jau  40 sportuoju lengvai   tik  forma  palaikau streso darbe yra kazkoks vis  nerimas esu naudojes  gal pries 15  metu  tuomet  sportavau  rimciau jis   rezultatus duoda ir   sporte  ir   darbe  sveriu  virs 80

Jau geriau parekomenduočiau vitaminų ir mineralų kursą pasidaryti negu tokius visokius testo skatintojus gerti ir pinigus laidyti. Nes toks kurselis duos naudos visam organizmui, tik vartojimas koks 2-3 mėnesiai su pertraukomis.

Vit. D - 5000 IU/ED
Vit. E - 400 IU/ED
Vit. C - 1 g./ED
vit. B kompleksas injekcinis (Neurorubinas ar Malgama), 5-10 ampulių

Cinkas (cinko citratas) 30-60 mg/ED, su pertraukomis
Selenas  200-400 mcg/ED
Magnis (minimum citrato forma) ~400 mg/ED
Kalis (kalio citratas) - 300 mg/ED ( jeigu yra trūkūmas).
Geležis 50-100 mg/ED (jeigu yra trūkūmas)

L-carnitinas - 3 g/ED
Taurinas - 3-5 g/ED
AAKG - 1-2,5 g/ED

Čia mano subjektyvi nuomonė.Aš tokį rinkinį naudočiau, na gal dar mildronatą po 500 mg. prieš trenkę dadėčiau ir tiek smile žinoma vartoti pagal tyrimus yra geriausia kai aišku ko trūksta ar reikia šiek tiek daugiau smile toliau tik tinkamas gyvenimo būdas ir tiek smile

Paskutinį kartą taisė enox (2020-11-09 11:56)

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#96 2020-11-09 12:56

Re: Tribestan

Jeigu su testu bedos yra,gal vertetu pas gydytojus nueiti,pasidaryti tyrimus ir pabandyti clomifena pavartoti,gautusi pigiau,o ir nauda butu akivaizdi smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#97 2020-11-09 17:08

Re: Tribestan

invisibble rašė:

Jeigu su testu bedos yra,gal vertetu pas gydytojus nueiti,pasidaryti tyrimus ir pabandyti clomifena pavartoti,gautusi pigiau,o ir nauda butu akivaizdi smile

Arbaaaaa trt

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#98 2020-11-09 17:55

Re: Tribestan

BloodyZero rašė:

invisibble rašė:

Jeigu su testu bedos yra,gal vertetu pas gydytojus nueiti,pasidaryti tyrimus ir pabandyti clomifena pavartoti,gautusi pigiau,o ir nauda butu akivaizdi smile

Arbaaaaa trt

trt bet kam neisraso big_smile reikia daug tyrimu,pinigu ir laiko smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#99 2020-11-09 22:08

Re: Tribestan

invisibble rašė:

BloodyZero rašė:

invisibble rašė:

Jeigu su testu bedos yra,gal vertetu pas gydytojus nueiti,pasidaryti tyrimus ir pabandyti clomifena pavartoti,gautusi pigiau,o ir nauda butu akivaizdi smile

Arbaaaaa trt

trt bet kam neisraso big_smile reikia daug tyrimu,pinigu ir laiko smile

O kas kalba apie israsymus?

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#100 2020-11-10 18:23

Re: Tribestan

nepinigu svaistymas, as pirkau primotyvavo tai gal savaite kita isijautes sportavau smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net