Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#1 2010-07-14 13:15

Reikia patarimo

Sveiki,

kadangi pradejau rimciau ziureti i si sporta tai noriu geriausiu imanomu rezultatu per trumpiausia laika. Todel ir atejau pasikonsultuoti ir suzinoti tai kas galbut iki siol man buvo neaisku. Taigi sportuoju gan seniai, su ilgoom pertraukom, tiesa tada dar viska darydavau kaip ir atmestinai, priesingai nei dabar. Siuo metu reguliariai sportavau virs dvieju men. valgiau tik tai kas mano nuoziura atrode sveika, tai kas reikalinga mano organizmui ir pns, jokiu budu nekisau i burna visoku sh.. ir valgiau tikrai pakankamai daug.  Taciau atsiduriau tokioj situacijoj kaip nebebuvo kur sportuoti, dabar jau berods 4 savaite kaip nesportuoju, nors siandien tureciau vel pradeti. Ir per ta "nesportavimo" laikotarpi pradejau valgyti visokius kebabus ir siaip nevisai sveika maista, taciau namie visada padarau kelis kartus po 30-40 atsispaudimu, atsilenkimu, prisitraukimu (daug nepadarau), kad neprarast formos kuria igavau sportuojant ir sekesi tikrai neblogai.

Mano ugis 190, svoris 84 Kg, noriu svert +- 90, beje ar toks mano sudejimas normalus? pagal KMI tai jis kaip ir normalus, nors man jis labai nepatinka, esu kiek per aukstas, kad tureciau geras rankas, ta prasme didelias, kad matytuosi, kad jas turi turint toki ugi, nes esu kudas... (veliau gal imeisu foto)

Taigi, noreciau jusu paklausi ar verta pradet vartot kazkokius tai maisto papildus? tarkim vien tik kreatina? namie daznai nevalgau, nes esu tinginys ir tyngiu kazka pasidaryti pats, nors valgyt megstu, valgau daznai kartais net is neturejimo ka veikt, taciau tai neturi itakos mano svoriui, deja.. Ir ar nebutu taip, kad jei pradesiu vartot papildus ir kadanors sugalvojes ju nebevartoti man pasidarys bloga ar pns?
Klausiu del to, kad nezadu tikrai buti koks monstras ir eit i varzybas, sportuoju tik del kuno! Ir man tikrai nesinori buti kazkokia tai spinta, tiesiog noriu gerai atrodyti smile

Sportuoju 3 kartus per savaite, darau ivarius bazinius pratimus, paskutiniu metu dirbau su kiek imanoma didesniais svoriai kuriuos pakeliu, tam kad uzaugint raumenu mase.

Noreciau, kad patartumet ar apsimoka tokiam kaip man vartoti papildus? Ir siaip butu idomu suzinot kokia mitybos programele jusu rekomenduojama man tokia +-.

Dar karta pasikartoju savo tikslus: Tureti normalias rankas kaip savo ugiui, priaugti svorio bei sekmingai toliau palaikyt forma...

Atsiprasau uz nerislu teksta, kazkoks isiblaskes siandien. Nezinau ar ka supratot, bet stengiaus kiek galedamas big_smile

P.S. Man 16 metu

Paskutinį kartą taisė Imaginative (2010-07-14 13:57)

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#2 2010-07-14 13:22

Re: Reikia patarimo

Imaginative rašė:

Sveiki,

Įdomiai čia..

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#3 2010-07-14 13:52

Re: Reikia patarimo

LarisVaris rašė:

Imaginative rašė:

Sveiki,

Įdomiai čia..

Netycia taip gavos, parasiau sveiki, ir pries paspaudziant enter kad perkeltu i nauja eilute man peles kursorius del neaiskios priezasties perejo i temos pavadinima tai paspaudes enter publikavau tema .... smile

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#4 2010-07-14 14:08

Re: Reikia patarimo

Visų pirma, tai nelabai aišku ar tikrai padoriai valgai. Nes turbūt 90% sportuojančių mano, kad gerai valgo, o iš jų tikrai gerai valgo gal tik 10%.

Papildai sportui tikrai nepamaišys, bet stebuklų nesitikėk. Visų pirma reikia pasirūpinti mityba - šitoj vietoj atvirkščiai - gali tikėtis stebuklų smile
Pagal lietuvių pragyvenimo lygį ir kaina, papildai gana brangūs. Tad pagalvok ar verta taškytis. Kaip jau minėta n^2 kartų, pirmiausia mityba, po to papildai. Na dar proteinas, geineris gali kažkiek užkamšyti mitybos spragas (svarbiausias žodis šiame sakinyje "kažkiek") smile Pradžiai gali prigriebt kreatino, kad linsmiau geležį mėtyt būtų, jis nebrangus ir geras daiktas.

Dar vienas niuansas, jei pirksi papildus, siūlyčiau apsilankyti forumo skelbimų skiltyje. Patikrintas variantas, gauni tą patį, ką parduotuvėj + žmoniškus patarimus kaip bonusą ir sutaupai bent 30-40% litų.

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#5 2010-07-14 14:21

Re: Reikia patarimo

Butelis rašė:

Visų pirma, tai nelabai aišku ar tikrai padoriai valgai. Nes turbūt 90% sportuojančių mano, kad gerai valgo, o iš jų tikrai gerai valgo gal tik 10%.

Papildai sportui tikrai nepamaišys, bet stebuklų nesitikėk. Visų pirma reikia pasirūpinti mityba - šitoj vietoj atvirkščiai - gali tikėtis stebuklų smile
Pagal lietuvių pragyvenimo lygį ir kaina, papildai gana brangūs. Tad pagalvok ar verta taškytis. Kaip jau minėta n^2 kartų, pirmiausia mityba, po to papildai. Na dar proteinas, geineris gali kažkiek užkamšyti mitybos spragas (svarbiausias žodis šiame sakinyje "kažkiek") smile Pradžiai gali prigriebt kreatino, kad linsmiau geležį mėtyt būtų, jis nebrangus ir geras daiktas.

Dar vienas niuansas, jei pirksi papildus, siūlyčiau apsilankyti forumo skelbimų skiltyje. Patikrintas variantas, gauni tą patį, ką parduotuvėj + žmoniškus patarimus kaip bonusą ir sutaupai bent 30-40% litų.

Dekui, taciau kaip del to "Ir ar nebutu taip, kad jei pradesiu vartot papildus ir kadanors sugalvojes ju nebevartoti man pasidarys bloga ar pns?"?

Neprisijungęs

 
dirzinskas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-06-10
Žinutės: 130
Atsiliepimai: 0

#6 2010-07-14 14:29

Re: Reikia patarimo

sveikas pirmiausia pagirtina kad sportuoji .Po sporto proteina vartot yra butina.As sportuoju apie 8metai ir pimenybe teikiu naturaliem produktam is kuriu galima gauti angliavandeniu ir baltymu nes nu naturaliu produktu priauta mase lieka ne taip kaip nuo proteinu aisku nesu pries juos nusiteikes bet per tiek metu esu visokiu isbandes todel kalbu tai ka esu isbandes .O del dideliu ranku tai taip tiesa sakai aukstiem zmonem jos sunkiau auga bet jai noresi geru ranku tikrai jas turesi svarbiausia noras yra.o kreatinas yra geras dalykas tikrai tik gaila kad laikinas jo efektas.SEKMES SPORTE

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#7 2010-07-14 14:30

Re: Reikia patarimo

Nuo papildų blogą nespasidarys.
Žodžiu čia prirašei labai dauk.
Tai svoris darbinis turėtų toks būti kad tavo atlikimo forma būtų gera, o ne kreivai šleivai keltum.
Tada mityba. Kadangi tiek sveri ir toks ūgis reiks nemažai valgyt. 5-6 kartus per diena 3000-4000 kcal, taip kad reikės pradėti dažniau valgyt namie ir netingėt gamintis nes kitaip rezultatų nebus.
Mitybos programų dabar pilna mitybos forume, pasiimk kokia ir prisitaikyk pagal save. Kiekvienam valgį turi būti baltymo

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#8 2010-07-14 14:51

Re: Reikia patarimo

Bardo rašė:

Nuo papildų blogą nespasidarys.
Žodžiu čia prirašei labai dauk.
Tai svoris darbinis turėtų toks būti kad tavo atlikimo forma būtų gera, o ne kreivai šleivai keltum.
Tada mityba. Kadangi tiek sveri ir toks ūgis reiks nemažai valgyt. 5-6 kartus per diena 3000-4000 kcal, taip kad reikės pradėti dažniau valgyt namie ir netingėt gamintis nes kitaip rezultatų nebus.
Mitybos programų dabar pilna mitybos forume, pasiimk kokia ir prisitaikyk pagal save. Kiekvienam valgį turi būti baltymo

Aciu uz atsakymus, bet tiksliai vistiek klausimo nesuprantat kaip reikia. Turiu omeny ar pavartojes kuri laika papildus, pradesiu nebevartot ir ar nebus tada man jokio pasalinio poveikio? ta prasme ar nesijausiu kaip nors silpnai treniruotes metu i pns. smile

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#9 2010-07-14 14:52

Re: Reikia patarimo

Imaginative rašė:

Aciu uz atsakymus, bet tiksliai vistiek klausimo nesuprantat kaip reikia. Turiu omeny ar pavartojes kuri laika papildus, pradesiu nebevartot ir ar nebus tada man jokio pasalinio poveikio? ta prasme ar nesijausiu kaip nors silpnai treniruotes metu i pns. smile

Priklauso ką vartosi. Proteinas, geineris nieko nebus. Energetikai tikriausia gali ir jaustis

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#10 2010-07-14 15:16

Re: Reikia patarimo

Aisku, dar bus patarimu is patyrusiuju? smile

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net