Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Dzinas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-20
Žinutės: 1753
Atsiliepimai: 0

#1 2011-02-03 22:04

4 dienu programele,ka manote?

Pirmadienis (Krutine, bicepsas)
Spaudimas ant lygaus 4
Spaudimas kampu 4
Plesimas 4
Bicas stovint su tiesia stanga 4
Lary scotas 4
Plaktukas 3

Antradienis (Kojos,Blauzdos)
Pritupimai 4
Leg press 4
Koju tiesimas sedint 4
Koju lenkimas gulint 4
Blauzda sedint 4

Treciadienis - Laisva

Ketvirtadienis (Nugara, tricepsas)
Vertikalaus troso trauka uz kaklo 4
Stangos trauka gulint 4
Lyno trauka prie pilvo 4
Hyperextensions 4
Spaudimas siaurai 4
Sedint abiem rankom su hanteliu 4
Tricas su trosu 4

Penktadienis (Peciai, trapecija)
Kariskas spaudimas 4
Spaudimas peciams 4
Mostai y salis su hanteliais 3
Mostai y salis su hanteliais pasilenkus 3
Trapecija su hanteliais 4

Sestadienis - Laisva
Sekmadienis - Laisva

Neprisijungęs

 
Gorucki
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 496
Atsiliepimai: 3

#2 2011-02-03 22:52

Re: 4 dienu programele,ka manote?

Koks stazas? ir tas 4 cia kaip suprantu priejimai parasyk ir pakartojimus.

Neprisijungęs

 
Dzinas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-20
Žinutės: 1753
Atsiliepimai: 0

#3 2011-02-03 23:03

Re: 4 dienu programele,ka manote?

Nesvarbu pakartojimai.4 tai seriju skaicius.Stazas puse metu.Sia savaite pasportavau pagal sia programa tikrai patiko smile.

Neprisijungęs

 
Gorucki
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 496
Atsiliepimai: 3

#4 2011-02-04 00:24

Re: 4 dienu programele,ka manote?

Ka cia pasakius kaip puse metu tai dar gal persunki bet cia tau sprest ir siulyciau prisitraukimus pajunkt.

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#5 2011-02-04 11:21

Re: 4 dienu programele,ka manote?

jei prisitraukimus pajungt tai ir lygegretes nepamaisytu...

Neprisijungęs

 
Dzinas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-20
Žinutės: 1753
Atsiliepimai: 0

#6 2011-02-04 12:17

Re: 4 dienu programele,ka manote?

Puma9ANX rašė:

jei prisitraukimus pajungt tai ir lygegretes nepamaisytu...

Del prisitraukimu tai pats puikiai zinau smile,bet jie man per sunki uzduotis 4 vos issteniu paprastus,o apie prisitraukimus uz kaklo tai isvis ..
O del lygegreciu tai po spaudimo kampu gal iterpus jas?

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#7 2011-02-04 12:32

Re: 4 dienu programele,ka manote?

Sveikas,
pasiulyciau toki pakeitima:
2 diena daryt daugiau pritupimu priejimu, t.y. treniruoti keturgalvius, dar galima ir lengva sumo mirties trauka arba itupstus pajungt.
4 diena sumazinti peciams pratimu kieki, bet ideti dvigalviu treniruote, t.y. SLDL, lenkima ir blauzdas prideti.

Kodel siulau?
Nes esu skaites, kad atskirai dvigalvius ir keturgalvius yra geriau dirbti, nei kartu, pats taip darau ir tikrai daug smagesnes koju treniruotes tapo. Vien tai, kad po tiesimo uzpumpoutos kojos skaudziai i suola remiasi lenkimus darant, jau trukdo normaliai pabaigti treniruote. Low back'as irgi atpistas buna, todel SLDL irgi sunkiai darysis.
O peciu treniruote atrodo perdaug intensyvi kaip nedideles raumenu grupes, t.y. drozimas toks jau siektiek gaunasi. Geriau kokybe, ne kiekybe mano manymu sioje vietoje.

Neprisijungęs

 
Linasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-07-21
Žinutės: 1168
Atsiliepimai: 1

#8 2011-02-04 13:49

Re: 4 dienu programele,ka manote?

ishp3ra rašė:

Sveikas,
pasiulyciau toki pakeitima:
2 diena daryt daugiau pritupimu priejimu, t.y. treniruoti keturgalvius, dar galima ir lengva sumo mirties trauka arba itupstus pajungt.
4 diena sumazinti peciams pratimu kieki, bet ideti dvigalviu treniruote, t.y. SLDL, lenkima ir blauzdas prideti.

Kodel siulau?
Nes esu skaites, kad atskirai dvigalvius ir keturgalvius yra geriau dirbti, nei kartu, pats taip darau ir tikrai daug smagesnes koju treniruotes tapo. Vien tai, kad po tiesimo uzpumpoutos kojos skaudziai i suola remiasi lenkimus darant, jau trukdo normaliai pabaigti treniruote. Low back'as irgi atpistas buna, todel SLDL irgi sunkiai darysis.
O peciu treniruote atrodo perdaug intensyvi kaip nedideles raumenu grupes, t.y. drozimas toks jau siektiek gaunasi. Geriau kokybe, ne kiekybe mano manymu sioje vietoje.

Mano koju trenke tokia pat kaip pas ji, tai siulai daryt pritupimus ne 4x8~, bet kokius 6x8? Ir ismest legpressa ar palikt viska kaip yra toliau?

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#9 2011-02-04 15:08

Re: 4 dienu programele,ka manote?

Linasss rašė:

ishp3ra rašė:

Sveikas,
pasiulyciau toki pakeitima:
2 diena daryt daugiau pritupimu priejimu, t.y. treniruoti keturgalvius, dar galima ir lengva sumo mirties trauka arba itupstus pajungt.
4 diena sumazinti peciams pratimu kieki, bet ideti dvigalviu treniruote, t.y. SLDL, lenkima ir blauzdas prideti.

Kodel siulau?
Nes esu skaites, kad atskirai dvigalvius ir keturgalvius yra geriau dirbti, nei kartu, pats taip darau ir tikrai daug smagesnes koju treniruotes tapo. Vien tai, kad po tiesimo uzpumpoutos kojos skaudziai i suola remiasi lenkimus darant, jau trukdo normaliai pabaigti treniruote. Low back'as irgi atpistas buna, todel SLDL irgi sunkiai darysis.
O peciu treniruote atrodo perdaug intensyvi kaip nedideles raumenu grupes, t.y. drozimas toks jau siektiek gaunasi. Geriau kokybe, ne kiekybe mano manymu sioje vietoje.

Mano koju trenke tokia pat kaip pas ji, tai siulai daryt pritupimus ne 4x8~, bet kokius 6x8? Ir ismest legpressa ar palikt viska kaip yra toliau?

Ne, legpressas gerai, lenkima ir blauzdas perdeti i kita diena.
Del pritupimu, tai realiai reikia rasti kas pramusa geriausiai. Vieniems kojos su 15 pakartojimu gerai auga, kitiems 6x4 ir t.t. Bet tik 4x8 daryt mano akimis yra mazai. Galima koju daryt maxdaug taip treniruote:

Pritupkes
3x15 30% kaip apsilimas
10x50%
8x60%
6x70%
4x80%
85% x max
6x70%
8x60%
8x50%

3x15 legpressas
3x15 tiesimas
3x8 itupstai

Neprisijungęs

 
Linasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-07-21
Žinutės: 1168
Atsiliepimai: 1

#10 2011-02-04 15:55

Re: 4 dienu programele,ka manote?

Bliot nk neliktu is koju potokios trenkes, bet reiks pamegint big_smile darau 4x8 ir jau legpresa su drebanciom kojom darau... big_smile reiks pabandyt

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#11 2011-02-04 16:10

Re: 4 dienu programele,ka manote?

Tai jo, nuo sikano sunku buna atsistot. Bet kojos daug didesnis raumuo nei bicas, mano nuomone ir demesio daugiau skirti reikia. Na aisku mityba ir papildai atsistatymui po tokiu treniruociu tikrai labai svarbu smile

Neprisijungęs

 
Dzinas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-20
Žinutės: 1753
Atsiliepimai: 0

#12 2011-02-06 22:25

Re: 4 dienu programele,ka manote?

ishp3ra rašė:

Tai jo, nuo sikano sunku buna atsistot. Bet kojos daug didesnis raumuo nei bicas, mano nuomone ir demesio daugiau skirti reikia. Na aisku mityba ir papildai atsistatymui po tokiu treniruociu tikrai labai svarbu smile

Jo man taip atrodo.Bet buna tokiu kur sportuoja ir koju isvis netreniruoja smile.
Surimavau bisky big_smile

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#13 2011-02-07 09:17

Re: 4 dienu programele,ka manote?

Dzinas rašė:

ishp3ra rašė:

Tai jo, nuo sikano sunku buna atsistot. Bet kojos daug didesnis raumuo nei bicas, mano nuomone ir demesio daugiau skirti reikia. Na aisku mityba ir papildai atsistatymui po tokiu treniruociu tikrai labai svarbu smile

Jo man taip atrodo.Bet buna tokiu kur sportuoja ir koju isvis netreniruoja smile.
Surimavau bisky big_smile

Nu cia kam ko reikia, vieniems daug mases, kitiems dideliu bicu ir papu, tretiems ryskumo ir preso. Manes asmeniskai visiskai nekaso zmones, kurie netreniruoja koju, ar nugaros, ar dar ko. Tik utiutiu skaityti levus atmazus "turiu su kojom problemu". Toks jausmas, kad puse sportuojanciu paraolimpinems ruosiasi. Nenori, tai ir parasyk "nenoriu".

Neprisijungęs

 
Dzinas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-20
Žinutės: 1753
Atsiliepimai: 0

#14 2011-02-07 09:31

Re: 4 dienu programele,ka manote?

ishp3ra rašė:

Dzinas rašė:

ishp3ra rašė:

Tai jo, nuo sikano sunku buna atsistot. Bet kojos daug didesnis raumuo nei bicas, mano nuomone ir demesio daugiau skirti reikia. Na aisku mityba ir papildai atsistatymui po tokiu treniruociu tikrai labai svarbu smile

Jo man taip atrodo.Bet buna tokiu kur sportuoja ir koju isvis netreniruoja smile.
Surimavau bisky big_smile

Nu cia kam ko reikia, vieniems daug mases, kitiems dideliu bicu ir papu, tretiems ryskumo ir preso. Manes asmeniskai visiskai nekaso zmones, kurie netreniruoja koju, ar nugaros, ar dar ko. Tik utiutiu skaityti levus atmazus "turiu su kojom problemu". Toks jausmas, kad puse sportuojanciu paraolimpinems ruosiasi. Nenori, tai ir parasyk "nenoriu".

stolt

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net