Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#676 2011-02-20 19:32

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

zookyto rašė:

visada norejau ta horse ismeginti bet vis prisibijau skonio, tiesa geriu grynus bcaa akg tai jokiu problemu , kazi kaip butu su horse sad

arbuzini esu geres.. bjaurokas buvo. bet sauktu i burna dedant sueina normaliai.
siaip nitrobolonas labai panasios sudeties, gali pasibandyt. skoniai geresni.

Neprisijungęs

 
Valdas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 965
Atsiliepimai: 2

#677 2011-02-20 19:38

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

zookyto rašė:

visada norejau ta horse ismeginti bet vis prisibijau skonio, tiesa geriu grynus bcaa akg tai jokiu problemu , kazi kaip butu su horse sad

Kazin kaip tu skaniai gersi tuos grynus miltus.... noreciau paziureti, kiek laiko pakaks, kad apie skoni pradetum kalbeti...

Neprisijungęs

 
Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#678 2011-02-20 19:49

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Jo as ir noreciau pamegint, horse pover ir jack3d, dar super pumpo. Animal pumpas labai nepatiko, parasyta stimuliuoje smegenu veikla, bet nieko nesijaucia, moki tik uz ANIMAL amblema. No explode bandziau, tas kolkas dydziausia ispudi padare, patarciau visiems.

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#679 2011-02-20 19:52

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

valdai taves truputi nesupratau  ,o emexai kas del nitrobolono , tai dazymas man labai labai nepatikdavo, o ir labia jau daug vandens reikdavo pilt antra kart nebeimciau ne uz ka.

Neprisijungęs

 
Valdas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 965
Atsiliepimai: 2

#680 2011-02-20 23:12

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

ko cia kolega nesuprantat.... is savo bandymu saraso jack3d ir superpump250 totaliai isbraukti produktai...ir vienas buvo suvartoti vos po puse bonkutes ir to uzteko kad atiduociau juos nemokai kazkam kas jais susizavejes...

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#681 2011-02-20 23:31

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Valdas rašė:

Jigis rašė:

Sveikučiai. Gal pakomentuotumėt HORSE POWER?

*Kainos/Sudėties santykis. ką manot?
*Kas vartojot - galit atsiliepimais pasidalint?
*Į ką reiktų atkreipt dėmesį perkant tokio tipo skanumynus?
*Ir šiaip, ko dar nepaminėjau, aptarkime jį. (:

Jei kalbandt apie kieki veikliuju medziagu ir bendra kaina vienas vertingiausiu produktu.
Vartojau. Esu 2 bankes sugeres. Manau produktas turintis viena is geresniu isliekamosios vetres efektu.
Ir ne tik treniruotes metu kaip begale analogisku produktu.
O i ka reiketu kreipti demesi, kiek konkreciai yra veikliuju medziagu tau reikalingu, tavo raumenims.
Kiek Krearinu ir kokiu, kiek AAKG, citrulino, beta alanino...tai pagrindines medziagos.
Tai nesunku susilyginti, normalios kompanijos tai nurodo konkreciais gramais, o ne uzrasu turbo ckreatin and NO compleks....
garsiame uzrase dazniausiai veikliuju medziagu mizeriukas, o pagrinda sudeties sudaro skonio milteliai , energetikai ir neurotransmiseriai...
Tai puikiai atsispindi tokiuose garsiuose produktuose kaip NO-xplode, superpump250 ir t.t...... kus 80% sudeties ir sudaro tie nereikalingi dalykai o reikalingu ten tik del pavadinimo ideta....Aisku del to jie labiau veza, bet esmes isliekamosios vertes visiskai neturi....
Mano nuomone vieni is vertingiausiu produktu matau Horse Power, Nitrobolon-II, Nitrobolon Energizer jei dar gerai paieskojus gal rasime dar kokius kelis verciausius demesio.

ir as dar pridurciau kad skanumynu jo tikrai nepavadinsi big_smile

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#682 2011-02-20 23:35

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Valdas rašė:

ko cia kolega nesuprantat.... is savo bandymu saraso jack3d ir superpump250 totaliai isbraukti produktai...ir vienas buvo suvartoti vos po puse bonkutes ir to uzteko kad atiduociau juos nemokai kazkam kas jais susizavejes...

Sutinku, pump250 mane visiskai nuvyle, jack3d turi kelti doze kaip niuhas jei nori to pacio efekto kiekviena karta, vistik turbut realiai xplode senoji versija bus normaliausia, jei nekalbesim apie grynu medziageliu kombinacija

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#683 2011-02-21 08:45

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Pritariu Valdui. Horse Power'io išgėriau dvi dėžutes, sudėta viskas ko reikia, svarbu nutaikyti gerą momentą, kada išgerti prieš treniruotę. Man pirmas požymis, kad jau  "veža" - beta-alanino adatėlės. Gėriau tik arbūzą, skonis pakenčiamas, bet apie jį negalvoji, čiagi ne saldainis. Dabar geriu Nitrobolon Energizer - pojūčiai panašūs, skonis normalus. O patogiausia - nereikia ryti saujos kapsulių, jei atskirus komponentus vartoji atskirai.

Neprisijungęs

 
Happybody
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vln
Registravosi: 2009-11-21
Žinutės: 101
Atsiliepimai: 0

#684 2011-02-22 14:33

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Manyčiau Animal pump vertas dėmesio ne ką mažiau .Produktas brangus , bet pasižymi kokybiška sudėtimi .Taip , tenka ryti kapsules ,bet vienas svarbus aspektas - energetikai .Vartojant juos miltų forma , jų nepašalinsi ar nesumažinsi -vien tik energetikų dozės .O jie daugėliui būna pagrindinis dalykas kodėl no tampa visiškas šlamštas pvz dėl spaudimo ar crash'o po treniruotės .Todėl animal pump gali reguliuoti ar nori pusės dozės energetikų ar visą ar išvis neimti jei sportuoji vakare ar ''neprijauti'' energetikų.Esu bandęs nemažai NO , visus miltų forma , likau nusivylęs tą prūha smegenim o ne raumenim , taigi tiek .

Neprisijungęs

 
Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#685 2011-02-22 16:13

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Happybody rašė:

Manyčiau Animal pump vertas dėmesio ne ką mažiau .Produktas brangus , bet pasižymi kokybiška sudėtimi .Taip , tenka ryti kapsules ,bet vienas svarbus aspektas - energetikai .Vartojant juos miltų forma , jų nepašalinsi ar nesumažinsi -vien tik energetikų dozės .O jie daugėliui būna pagrindinis dalykas kodėl no tampa visiškas šlamštas pvz dėl spaudimo ar crash'o po treniruotės .Todėl animal pump gali reguliuoti ar nori pusės dozės energetikų ar visą ar išvis neimti jei sportuoji vakare ar ''neprijauti'' energetikų.Esu bandęs nemažai NO , visus miltų forma , likau nusivylęs tą prūha smegenim o ne raumenim , taigi tiek .

Babutei papasakok, gal ji patikes... big_smile Pats lieveusias tai papildas, pats dabar vartoju, jokio velkimo, energetiku isvis nejauciu, pompa ciut ciut kaipir kazkas gal geriau... Priesingai nei no explodas. Nebent nevienodai veikia, kaiptik geriau miltais, gali nustatyt norma, didint doze, dzin tie energetikai..

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#686 2011-02-22 16:15

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Happybody rašė:

Manyčiau Animal pump vertas dėmesio ne ką mažiau .Produktas brangus , bet pasižymi kokybiška sudėtimi .Taip , tenka ryti kapsules ,bet vienas svarbus aspektas - energetikai .Vartojant juos miltų forma , jų nepašalinsi ar nesumažinsi -vien tik energetikų dozės .O jie daugėliui būna pagrindinis dalykas kodėl no tampa visiškas šlamštas pvz dėl spaudimo ar crash'o po treniruotės .Todėl animal pump gali reguliuoti ar nori pusės dozės energetikų ar visą ar išvis neimti jei sportuoji vakare ar ''neprijauti'' energetikų.Esu bandęs nemažai NO , visus miltų forma , likau nusivylęs tą prūha smegenim o ne raumenim , taigi tiek .

big_smilenykstys

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#687 2011-02-22 16:17

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Mantas96 rašė:

Happybody rašė:

Manyčiau Animal pump vertas dėmesio ne ką mažiau .Produktas brangus , bet pasižymi kokybiška sudėtimi .Taip , tenka ryti kapsules ,bet vienas svarbus aspektas - energetikai .Vartojant juos miltų forma , jų nepašalinsi ar nesumažinsi -vien tik energetikų dozės .O jie daugėliui būna pagrindinis dalykas kodėl no tampa visiškas šlamštas pvz dėl spaudimo ar crash'o po treniruotės .Todėl animal pump gali reguliuoti ar nori pusės dozės energetikų ar visą ar išvis neimti jei sportuoji vakare ar ''neprijauti'' energetikų.Esu bandęs nemažai NO , visus miltų forma , likau nusivylęs tą prūha smegenim o ne raumenim , taigi tiek .

Babutei papasakok, gal ji patikes... big_smile Pats lieveusias tai papildas, pats dabar vartoju, jokio velkimo, energetiku isvis nejauciu, pompa ciut ciut kaipir kazkas gal geriau... Priesingai nei no explodas. Nebent nevienodai veikia, kaiptik geriau miltais, gali nustatyt norma, didint doze, dzin tie energetikai..

Agree. Miltais zymiai geriau. Saukstas miltu i burna,uzgeri ir ramu,nereikia pilnos saujos tableciu ryt. smile

Neprisijungęs

 
Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#688 2011-02-22 16:32

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Ir zymiai geriau isisavinami, tom jobanskom tabletem, ryji, uzstringa gerklei tos kapsules, po 9 reik gert tai nu na.. Tai o jei dar A paka geri , tai 20tab, taip kaip man, tai nzn daugiau tokios klaidos nedarysiu. smile

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#689 2011-02-22 16:42

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Mantas96 rašė:

Ir zymiai geriau isisavinami, tom jobanskom tabletem, ryji, uzstringa gerklei tos kapsules, po 9 reik gert tai nu na.. Tai o jei dar A paka geri , tai 20tab, taip kaip man, tai nzn daugiau tokios klaidos nedarysiu. smile

Ne 20,o 11. big_smile ar turi omeni kombinuojant?

Paskutinį kartą taisė Ciujunelabai (2011-02-22 16:42)

Neprisijungęs

 
dirzinskas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-06-10
Žinutės: 130
Atsiliepimai: 0

#690 2011-02-22 16:43

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Mantas96 rašė:

Ir zymiai geriau isisavinami, tom jobanskom tabletem, ryji, uzstringa gerklei tos kapsules, po 9 reik gert tai nu na.. Tai o jei dar A paka geri , tai 20tab, taip kaip man, tai nzn daugiau tokios klaidos nedarysiu. smile

taip pritariu tau pump tikrai nevertas demesio vien del to kad tabletem ir poveikis jo lb lb silpnas va dbr naudoju hot blod tai lb geras daiktas tikrai atrodo kaip vieno kaulo kai baigi treniruote nykstys

Neprisijungęs

 
Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#691 2011-02-22 16:53

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Ciujunelabai rašė:

Mantas96 rašė:

Ir zymiai geriau isisavinami, tom jobanskom tabletem, ryji, uzstringa gerklei tos kapsules, po 9 reik gert tai nu na.. Tai o jei dar A paka geri , tai 20tab, taip kaip man, tai nzn daugiau tokios klaidos nedarysiu. smile

Ne 20,o 11. big_smile ar turi omeni kombinuojant?

Taip, butent ta ir norejau pasakyti. 20 tableciu isviso, kaip senam zmogui , dar ir tie po tiek tab negeria. big_smile o dar kur proteinas, kreatinas ...

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#692 2011-02-22 16:59

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Mantas96 rašė:

Ciujunelabai rašė:

Mantas96 rašė:

Ir zymiai geriau isisavinami, tom jobanskom tabletem, ryji, uzstringa gerklei tos kapsules, po 9 reik gert tai nu na.. Tai o jei dar A paka geri , tai 20tab, taip kaip man, tai nzn daugiau tokios klaidos nedarysiu. smile

Ne 20,o 11. big_smile ar turi omeni kombinuojant?

Taip, butent ta ir norejau pasakyti. 20 tableciu isviso, kaip senam zmogui , dar ir tie po tiek tab negeria. big_smile o dar kur proteinas, kreatinas ...

Nu jo,is sono susidarytu toks vaizdas,kad tik tabletem ir miltais gyvas. big_smile

Neprisijungęs

 
?uess
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-06-17
Žinutės: 1363
Atsiliepimai: 7

#693 2011-02-22 18:33

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Ciujunelabai rašė:

Mantas96 rašė:

Ciujunelabai rašė:


Ne 20,o 11. big_smile ar turi omeni kombinuojant?

Taip, butent ta ir norejau pasakyti. 20 tableciu isviso, kaip senam zmogui , dar ir tie po tiek tab negeria. big_smile o dar kur proteinas, kreatinas ...

Nu jo,is sono susidarytu toks vaizdas,kad tik tabletem ir miltais gyvas. big_smile

Sutinku, bet db pvz susidaro vaizdas, kad as vien miltais gyvas big_smile

Neprisijungęs

 
MaNiaK
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lazdiju raj.
Registravosi: 2011-01-01
Žinutės: 372
Atsiliepimai: 0

#694 2011-02-22 23:00

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

BSN - NITRIX  Kas vartoje sy produkta, ir koki rezultata dave jums, noriu vartot ji.
Man 17m sveriu 65 ugis~175.
Ar man jis kaipnors nekenks, laukiu rimtu atsakymu:)
Ir ar baigus vartoti po kurio laiko sumazėjai raumenys?

Paskutinį kartą taisė MaNiaK (2011-02-22 23:06)

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#695 2011-02-23 00:23

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

MaNiaK rašė:

BSN - NITRIX  Kas vartoje sy produkta, ir koki rezultata dave jums, noriu vartot ji.
Man 17m sveriu 65 ugis~175.
Ar man jis kaipnors nekenks, laukiu rimtu atsakymu:)
Ir ar baigus vartoti po kurio laiko sumazėjai raumenys?

o cia bus vienintelis tavo turimas papildas?

Neprisijungęs

 
Energetikas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-02
Žinutės: 40
Atsiliepimai: 0

#696 2011-02-23 00:42

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

ka tu manai priaugsi raumenu, vartodamas pats nezinai ka?

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#697 2011-02-23 06:33

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

MaNiaK rašė:

BSN - NITRIX  Kas vartoje sy produkta, ir koki rezultata dave jums, noriu vartot ji.
Man 17m sveriu 65 ugis~175.
Ar man jis kaipnors nekenks, laukiu rimtu atsakymu:)
Ir ar baigus vartoti po kurio laiko sumazėjai raumenys?

raumenys nesumazes nes tu ju ir nepriaugsi smile

Neprisijungęs

 
MaNiaK
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lazdiju raj.
Registravosi: 2011-01-01
Žinutės: 372
Atsiliepimai: 0

#698 2011-02-23 10:38

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Energetikas rašė:

ka tu manai priaugsi raumenu, vartodamas pats nezinai ka?

Tai as zinau kas, tik klausiu tu kas vartoje ji, man nesamoningu klausimu ar atsakymu nereikia,,
Ir ar NITRIX nekenks mano sexualiniam gyvenimuj, Man nera 18 ar ji naudot galima?

Paskutinį kartą taisė MaNiaK (2011-02-23 10:47)

Neprisijungęs

 
Vitaminas-R
Dažnas dalyvis
Vietovė: enniskillen uk
Registravosi: 2010-02-21
Žinutės: 417
Atsiliepimai: 0

#699 2011-02-23 10:54

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

MaNiaK rašė:

Energetikas rašė:

ka tu manai priaugsi raumenu, vartodamas pats nezinai ka?

Tai as zinau kas, tik klausiu tu kas vartoje ji, man nesamoningu klausimu ar atsakymu nereikia,,
Ir ar NITRIX nekenks mano sexualiniam gyvenimuj, Man nera 18 ar ji naudot galima?

koks tavo sportinis tikslas? kzkaip man nuojauta kad pamatei kazkur BSN NITRIX reklama su visokiais graziais paveiksliukais ir uzsimanei ji vartot..nors nznai kam jis reikalingas..geriau tuos pinigus ant proteino ,gainerio arba aminkiu isleistum..nauda didesne butu

Paskutinį kartą taisė Vitaminas-R (2011-02-23 10:55)

Neprisijungęs

 
MaNiaK
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lazdiju raj.
Registravosi: 2011-01-01
Žinutės: 372
Atsiliepimai: 0

#700 2011-02-23 13:00

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Sportinis tikslas masė jėga:)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net