Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Paulius1339
℗ Moderatorius
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 792
Atsiliepimai: 2

#1 2011-03-25 11:29

Balsavimas

Ar pritariate šiai minčiai, jog balsavimo metu reikėtų rinkti forumui nusipelnusius žmones, kuriu vardai butu patalpinti atskiroje temoje.
Galima būtų skirti ivairių nominaciju pvz: geriausias pardavėjas, tolerantiškiausias žmogus, taktiškiausias žmogus, suteikias daugiausiai žinių žmogus ir daug kitų ivairiausių nominacijų ?

p.s žinutės ne pagal tema bus trinamos.

Neprisijungęs

 
Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#2 2011-03-25 11:48

Re: Balsavimas

Nesamone.

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#3 2011-03-25 11:54

Re: Balsavimas

O kam cia dar kazka rinkt? Geriausias pardavejas - lexusrx, tolerancija+taktiskumas+daug ziniu = moderatoriai. Kai atsiranda kokia nominacija gera,  ji buna parasoma po nicku, dedamas statusas. Manau si ideja yra nesamone. Nebent, kad po nickais visiem surasyt, kas nusisneka, kad naujokai neklausytu ju, tada ok

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-03-25 11:55)

Neprisijungęs

 
Paulius1339
℗ Moderatorius
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 792
Atsiliepimai: 2

#4 2011-03-25 12:01

Re: Balsavimas

AndrewM rašė:

O kam cia dar kazka rinkt? Geriausias pardavejas - lexusrx, tolerancija+taktiskumas+daug ziniu = moderatoriai. Kai atsiranda kokia nominacija gera,  ji buna parasoma po nicku, dedamas statusas. Manau si ideja yra nesamone. Nebent, kad po nickais visiem surasyt, kas nusisneka, kad naujokai neklausytu ju, tada ok

Daleiskim gal tau atrodo, kad geriausias lexus, o kitiem kitap, del to ir vyktu balsavimas smile

Neprisijungęs

 
Paulius1339
℗ Moderatorius
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 792
Atsiliepimai: 2

#5 2011-03-25 12:06

Re: Balsavimas

Na daleiskim butu sukurta atskira tema iskelta virsuje, kurioje butu surasyti zmones balsavime laimeja nominacijas. Pvz:

Taktiškiausias forumietis: xxxx55
Geriausias pardavėjas: zzzzz75

Ir t.t smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#6 2011-03-25 13:59

Re: Balsavimas

Paaiskink man to tiksla? Pramoga? Manau galima daug vertingesniu dalyku nuveikt, negu pramogaut, nebent nesuprantu tikslo

Neprisijungęs

 
Paulius1339
℗ Moderatorius
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 792
Atsiliepimai: 2

#7 2011-03-25 14:36

Re: Balsavimas

AndrewM rašė:

Paaiskink man to tiksla? Pramoga? Manau galima daug vertingesniu dalyku nuveikt, negu pramogaut, nebent nesuprantu tikslo

Ir kaip siokia tokia pramoga, siek tiek kazko naujo inesimas y foruma, beabejo, beto ir zmoniu parodymas, kurie tikrai stengiasi del kitu.

O del kitu ideju prasau siulyk/siulykit, nes cia zmones pastebejau tik padiskutuoja, apie kazka naujo ir niekas nieko nevykdo toliau, o as butent noriu ka nors paivairinti smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#8 2011-03-25 16:20

Re: Balsavimas

Sukurkit rimta informatyvu D.U.K, bus kur iskart pasiust naujokus big_smile nes siose platybese jiems per sunku rast informacija. Zmones, kurie stengiasi del kitu, tai dabar manau beveik visi yra moderatoriuose. Jeigu rinkimai butu tokie, jog moderatoriai nedalyvauja, tada gal ir kiek idomiau butu.

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#9 2011-03-25 16:34

Re: Balsavimas

AndrewM rašė:

Sukurkit rimta informatyvu D.U.K, bus kur iskart pasiust naujokus big_smile nes siose platybese jiems per sunku rast informacija. Zmones, kurie stengiasi del kitu, tai dabar manau beveik visi yra moderatoriuose. Jeigu rinkimai butu tokie, jog moderatoriai nedalyvauja, tada gal ir kiek idomiau butu.

kaip suprantu,moderai nedalyvauja..

Neprisijungęs

 
sofa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 241
Atsiliepimai: 2

#10 2011-03-25 18:51

Re: Balsavimas

geriau SEARCH pagalba galetu patobulint, nes pvz ieskau receptu visai ir parasau search vista ir randa tema, kurioje 100 puslapiu ir juose rekia ieskoti tos zinutes (recepto), kas per ilgai uztrunka. O gal as kazka netaip darau?

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#11 2011-03-25 20:15

Re: Balsavimas

sofa rašė:

geriau SEARCH pagalba galetu patobulint, nes pvz ieskau receptu visai ir parasau search vista ir randa tema, kurioje 100 puslapiu ir juose rekia ieskoti tos zinutes (recepto), kas per ilgai uztrunka. O gal as kazka netaip darau?

Pabandyk
http://img190.imageshack.us/img190/2140/searchxa.png

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#12 2011-03-25 21:24

Re: Balsavimas

manau puiki ideja, kad forumas ne toks nuobodus butu.

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#13 2011-03-25 22:04

Re: Balsavimas

parasysiu dar karta nes kazkas istryne mano zinute...
cia ne pramogaut renkames o dometis ir diskutuot apie sporta...

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#14 2011-03-25 22:12

Re: Balsavimas

gedemas rašė:

parasysiu dar karta nes kazkas istryne mano zinute...
cia ne pramogaut renkames o dometis ir diskutuot apie sporta...

cia kazkas yra, kazkoks moderatorius turbut zaidzia, mano zinutes vis pakoreguoja.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#15 2011-03-26 10:05

Re: Balsavimas

gedemas rašė:

parasysiu dar karta nes kazkas istryne mano zinute...
cia ne pramogaut renkames o dometis ir diskutuot apie sporta...

salia info rinkimo ir del pramogos uzsukam.. yra jau neviena teme tik del pramogos.. "Istorija... (žaidimas)" "Show me foto (žaidimas)" "Spėk kas...(žaidimas)" "Blevyzgos™" i t.t. cia ne del pramogos??? puse cia praleisto laiko as cia bunu tik del pramogos..

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#16 2011-03-26 10:56

Re: Balsavimas

AndrewM rašė:

nebukit waikai, trindami komentarus, tame tarpe ir mano, jei priestarauja siai idejai. Mantas parase 'nesamone', komentaras geras? O kai paraso ideja bloga, nes.. Jau istrinat. Tiesa akis bado? Oj moderu priweise, les musu kaulelius dabar big_smile

negaliu kalbet uz visus..bet tikrai nemanau,jog kazkas eme ir seip sau istryne..priezastis turi buti..

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#17 2011-03-26 11:38

Re: Balsavimas

Nu tiek to, nerupi man tas komentaras, tik siaip truputi erzina. Gedemo komentara irgi istryne, nes buvo pries. Manau jeigu bus trinami komentarai be rimtu priezasciu, nustos daug zmoniu aplamai komentuot, gal net lankytis cia, tame tarpe ir as. Nesu nei pries viena is jusu, galit nors ir simta moderatoriu but, bet neisijauskit per daug, trindami komentarus pamate smulkmena. Jei, Povilai, imiesi redaguot komentarus, tai pirmiausia pats ismok bent 5kl lygio gramatika, kaip rasosi zodziai "siandien" ir t.t.. Kaip jau minejau, nieko asmenisko neturiu nei pries viena is jusu, bet neikit zemiau normos lygio, neieskokit adatos sieno kruvoj. Moderatoriai kibkit prie keiksmazodziu, nereikalingu temu, stumimu, dezinformacijos, patys isverskit koki straipsneli is anglu kalbos ar pn., pilna to NAUDINGO darbo... Velgi, cia tik savo nuomone pasakiau, i komentara prasom neatsakinet, diskusijos nevesim, nes bus offtopic'as, jei turit kazka naudingo pasakyt, ap. Aciu

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-03-26 14:15)

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#18 2011-03-26 11:53

Re: Balsavimas

AndrewM rašė:

Nu tiek to, nerupi man tas komentaras, tik siaip truputi erzina. Gedemo komentara irgi istryne, nes buvo pries. Manau jeigu bus trinami komentarai be rimtu priezasciu, nustos daug zmoniu aplamai komentuot, gal net lankytis cia, tame tarpe ir as. Nesu nei pries viena is jusu, galit nors ir simta moderatoriu but, bet neisijauskit per daug, trindami komentarus pamate smulkmena. Apie redagavima isvis juokinga. Neturit jus teises redaguoti komentaru, tai individualus reikalas, kas kaip nori, tas taip raso. Nebent nusizengia taisyklem. Jei, Povilai, imiesi redaguot komentarus, pvz 159159 vien del blogos formuluotes, tai pirmiausia pats ismok bent 5kl lygio gramatika, kaip rasosi zodziai "siandien" ir t.t.. Kaip jau minejau, nieko asmenisko neturiu nei pries viena is jusu, bet neikit zemiau normos lygio, neieskokit adatos sieno kruvoj. Moderatoriai kibkit prie keiksmazodziu, nereikalingu temu, stumimu, dezinformacijos, patys isverskit koki straipsneli is anglu kalbos ar pn., pilna to NAUDINGO darbo... Velgi, cia tik savo nuomone pasakiau, i komentara prasom neatsakinet, diskusijos nevesim, nes bus offtopic'as, jei turit kazka naudingo pasakyt, ap. Aciu

Iš esmės teisingi pastebėjimai. Kiek matau su redagavimu šiek tiek persistengta, bet manau iš klaidų mokomasi ir ateityje tokių atvejų nepasikartos.  Esant kažkokiems nesklandumams visuomet galima rašyti man, ar prie pranešimo spausti "Pranešti administratoriui", bus atitinkamai sureaguota.

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#19 2011-03-26 12:08

Re: Balsavimas

AndrewM rašė:

Nu tiek to, nerupi man tas komentaras, tik siaip truputi erzina. Gedemo komentara irgi istryne, nes buvo pries. Manau jeigu bus trinami komentarai be rimtu priezasciu, nustos daug zmoniu aplamai komentuot, gal net lankytis cia, tame tarpe ir as. Nesu nei pries viena is jusu, galit nors ir simta moderatoriu but, bet neisijauskit per daug, trindami komentarus pamate smulkmena. Apie redagavima isvis juokinga. Neturit jus teises redaguoti komentaru, tai individualus reikalas, kas kaip nori, tas taip raso. Nebent nusizengia taisyklem. Jei, Povilai, imiesi redaguot komentarus, pvz 159159 vien del blogos formuluotes, tai pirmiausia pats ismok bent 5kl lygio gramatika, kaip rasosi zodziai "siandien" ir t.t.. Kaip jau minejau, nieko asmenisko neturiu nei pries viena is jusu, bet neikit zemiau normos lygio, neieskokit adatos sieno kruvoj. Moderatoriai kibkit prie keiksmazodziu, nereikalingu temu, stumimu, dezinformacijos, patys isverskit koki straipsneli is anglu kalbos ar pn., pilna to NAUDINGO darbo... Velgi, cia tik savo nuomone pasakiau, i komentara prasom neatsakinet, diskusijos nevesim, nes bus offtopic'as, jei turit kazka naudingo pasakyt, ap. Aciu

zinok neredagavau...jei man taikai..

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#20 2011-03-26 12:32

Re: Balsavimas

AndrewM rašė:

Povilas rašė:

159159 rašė:


kasnors ant moderatoriaus taip pasakykit, atostogos garantuotos,(aisku yra ir rimtu moderatoriu kurie nesišvaisto savo teisem belekaip) ir klausimas ar manes neismes del sios zinutes, ana karta pasakiau kad man geriau C vitamina gert tabletem tai pakeite mano zinute kazkas tipo idomu kaip as geriu omega tabletem, nors kalba apie C eina ne omega

ne taip sakinys susideliojo.tai redagavau......sendien pas mane viena tiklapis stringa ar ir pas kitus?

dumbom

savo zinute redagavau..o ne kitu..big_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Paulius1339
℗ Moderatorius
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 792
Atsiliepimai: 2

#21 2011-03-26 17:27

Re: Balsavimas

TITANAS rašė:

man rods greit atslūgs naujųjų moderatorių įkarštis lol dabar knieti savo galias ir funkcijas išbandyt wink bet tikėkimės su laiku forumas taps tvarkingesnis.

1. Jei ir tikrai kazkas trina zinutes mano temoje tai as nei velnio nesuprantu kodel.
2. Offtopic darot patys tai gal kiti moderatoriai istryne nereikalingas jusu zinutes, tai tiek. Paziurekit apie ka snekat vitaminus c ir t.t jusu niekas neklause to, tai ir nerasykit ko nereikia.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net