Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

arsenalaz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-04-03
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#701 2011-04-03 20:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

Turiu tokią problemą: pastaraisiais mėnesiais pabėgiojus (o šiom savaitėmis ir po krepšinio) pradeda skaudėti kelių sanarius, ypač dešinįjį. Maratonų nebėgu, didelių apkrovų sanariams tikrai netenka, tačiau po to visą dienelę skauda. Kokia tai problema galėtų būti ir ką daryti? Pats įtariu, kad nuo kavos ar alaus intensyvaus vartojimo išsiplovė iš organizmo reikiami mineralai, bet čia tik mano prielaida sad

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#702 2011-04-03 20:41

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

nenugalimas rašė:

turiu toki klausima ar galima pavartot kalio papildu jei nezinau ar man jo truksta? noriu sirdi pastiprint ir galvoju pasiimt nonsalt o ten kalis su magniu tai nezinau ar man jie nepakenks?

jei intensyviai treniruojiesi, tai profilaktiskai tikrai nepakenks.

o ar gali but kalio trukumas susijes su raumenu skaumsais tarkim itempus bicepsa ji prdeda skaudet ir net toks jausmas lik sutrauktu cia vienas is kalio trukumo pozymiu?

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#703 2011-04-03 21:02

Re: Sporto medikas, klauskite!

arsenalaz rašė:

Turiu tokią problemą: pastaraisiais mėnesiais pabėgiojus (o šiom savaitėmis ir po krepšinio) pradeda skaudėti kelių sanarius, ypač dešinįjį. Maratonų nebėgu, didelių apkrovų sanariams tikrai netenka, tačiau po to visą dienelę skauda. Kokia tai problema galėtų būti ir ką daryti? Pats įtariu, kad nuo kavos ar alaus intensyvaus vartojimo išsiplovė iš organizmo reikiami mineralai, bet čia tik mano prielaida sad

pertempi sanarius... per didelis kruvis. pries treniruote daryk geresni apsilima (treniruote pradek taip, lyg noretumei pradzioj sutepti sanarius, tad atlik pratimus be jegos ir apkrovimo), gerai issitempk raumenis slaunies po treniruotes. po trenkes butinai pasaldyk 15 -20 min ledu. jei laikysies rekomendaciju, tikiu, kad bus geriau. beje, pastiprink slaunies raumenukus intervalinemis dviracio treniruotemis. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#704 2011-04-03 21:02

Re: Sporto medikas, klauskite!

nenugalimas rašė:

sportomedikas rašė:

nenugalimas rašė:

turiu toki klausima ar galima pavartot kalio papildu jei nezinau ar man jo truksta? noriu sirdi pastiprint ir galvoju pasiimt nonsalt o ten kalis su magniu tai nezinau ar man jie nepakenks?

jei intensyviai treniruojiesi, tai profilaktiskai tikrai nepakenks.

o ar gali but kalio trukumas susijes su raumenu skaumsais tarkim itempus bicepsa ji prdeda skaudet ir net toks jausmas lik sutrauktu cia vienas is kalio trukumo pozymiu?

bet koks skausmas yra mikrotraumos pozymis. gal tenkej biskiuka pertempi? siaip del kalio trukumo neturetu buti skausmo.

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#705 2011-04-03 23:05

Re: Sporto medikas, klauskite!

159159 rašė:

ArnoldasWFF rašė:

butu mano valia uzdrausciau varzybose nauduoti tas maikes ,nes juokingai atrodo kaip uzsideda maike ir prideda apie 30kg,gerai kad dvikovei bent draudziama jas naudoti)

tai per varzybas belekiek zmoniu susitraumuotu, ten nera kaip taisykle 30kg duoda, va pvz man duoda ~12.5kg, nuo 100kg iki 112.5kg, tas kur spaudzia ~180kg tai su maike gal ~210kg, o tas kur 250kg tai gali ir 300kg su maike paspaust. tos maikes privalumas ne tai kad daugiau paspausi o kad susitraumuot beveik nera tikimybes

del spec aprangu -maikiu... nuo technikos ir specialaus atitikimo viskas priklauso, pvz vienam  toje pacios svorio kateg gali ragex2 dametsti  20kg kitam 40kg. ir tt... o del susitraumavimo nelbj ten apsaugo, be to su spec maike tikimybe uzsimust padidej iki maximaliu ribu.

Neprisijungęs

 
arsenalaz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-04-03
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#706 2011-04-04 08:59

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

arsenalaz rašė:

Turiu tokią problemą: pastaraisiais mėnesiais pabėgiojus (o šiom savaitėmis ir po krepšinio) pradeda skaudėti kelių sanarius, ypač dešinįjį. Maratonų nebėgu, didelių apkrovų sanariams tikrai netenka, tačiau po to visą dienelę skauda. Kokia tai problema galėtų būti ir ką daryti? Pats įtariu, kad nuo kavos ar alaus intensyvaus vartojimo išsiplovė iš organizmo reikiami mineralai, bet čia tik mano prielaida sad

pertempi sanarius... per didelis kruvis. pries treniruote daryk geresni apsilima (treniruote pradek taip, lyg noretumei pradzioj sutepti sanarius, tad atlik pratimus be jegos ir apkrovimo), gerai issitempk raumenis slaunies po treniruotes. po trenkes butinai pasaldyk 15 -20 min ledu. jei laikysies rekomendaciju, tikiu, kad bus geriau. beje, pastiprink slaunies raumenukus intervalinemis dviracio treniruotemis. sekmes!

Ačiū smile

Neprisijungęs

 
Zaibiskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-09-28
Žinutės: 382
Atsiliepimai: 0

#707 2011-04-04 14:37

Re: Sporto medikas, klauskite!

Padariau koju tiesima ir iskart ejau pritupkes daryt ties 5-6 kaip dave skausmas i pakausi, dar 2 padariau nes daugiau nebegalejau, tvinksejo pakausi visa triesa. tiesima dadariau ir blauzdas. paskui treciadieni atejau i sale bicas/peciai/krutine tai stangos spaudima galva skaudejo ziauriai dariau letus priejimus ir gerai kvepavau. paskui va snd atejau pentkadieni nugara/tricas/kojos net romeniskus atsilenkimus darat pradejo galva skaudet..

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#708 2011-04-04 14:49

Re: Sporto medikas, klauskite!

drugsmylife rašė:

159159 rašė:

ArnoldasWFF rašė:

butu mano valia uzdrausciau varzybose nauduoti tas maikes ,nes juokingai atrodo kaip uzsideda maike ir prideda apie 30kg,gerai kad dvikovei bent draudziama jas naudoti)

tai per varzybas belekiek zmoniu susitraumuotu, ten nera kaip taisykle 30kg duoda, va pvz man duoda ~12.5kg, nuo 100kg iki 112.5kg, tas kur spaudzia ~180kg tai su maike gal ~210kg, o tas kur 250kg tai gali ir 300kg su maike paspaust. tos maikes privalumas ne tai kad daugiau paspausi o kad susitraumuot beveik nera tikimybes

del spec aprangu -maikiu... nuo technikos ir specialaus atitikimo viskas priklauso, pvz vienam  toje pacios svorio kateg gali ragex2 dametsti  20kg kitam 40kg. ir tt... o del susitraumavimo nelbj ten apsaugo, be to su spec maike tikimybe uzsimust padidej iki maximaliu ribu.

zinoma, reikia priprast prie tos maikes, as neatsimenu musu komandos maike mano kategorijos ar rage ar rageX, bet sakau man tik ~10kg, nes neprates, del susitraumavimo tai ziauriai apsaugo, kiti kai buna sunki treniruote (~90% maximumo) dedasi ja ir spaudzia, del uzsimusimo tai jo, kitiem praslysta rankos ar ka ir buna blogai.

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#709 2011-04-04 17:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

159159 rašė:

drugsmylife rašė:

159159 rašė:


tai per varzybas belekiek zmoniu susitraumuotu, ten nera kaip taisykle 30kg duoda, va pvz man duoda ~12.5kg, nuo 100kg iki 112.5kg, tas kur spaudzia ~180kg tai su maike gal ~210kg, o tas kur 250kg tai gali ir 300kg su maike paspaust. tos maikes privalumas ne tai kad daugiau paspausi o kad susitraumuot beveik nera tikimybes

del spec aprangu -maikiu... nuo technikos ir specialaus atitikimo viskas priklauso, pvz vienam  toje pacios svorio kateg gali ragex2 dametsti  20kg kitam 40kg. ir tt... o del susitraumavimo nelbj ten apsaugo, be to su spec maike tikimybe uzsimust padidej iki maximaliu ribu.

zinoma, reikia priprast prie tos maikes, as neatsimenu musu komandos maike mano kategorijos ar rage ar rageX, bet sakau man tik ~10kg, nes neprates, del susitraumavimo tai ziauriai apsaugo, kiti kai buna sunki treniruote (~90% maximumo) dedasi ja ir spaudzia, del uzsimusimo tai jo, kitiem praslysta rankos ar ka ir buna blogai.

isbandyk kelias skirtingas(keliu firmu) maikes skirtingu dydziu, pamatsi kaip skaiciai pasikeis... atrasi sau tinkama individualiai pagal tave.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#710 2011-04-04 18:23

Re: Sporto medikas, klauskite!

drugsmylife rašė:

159159 rašė:

drugsmylife rašė:


del spec aprangu -maikiu... nuo technikos ir specialaus atitikimo viskas priklauso, pvz vienam  toje pacios svorio kateg gali ragex2 dametsti  20kg kitam 40kg. ir tt... o del susitraumavimo nelbj ten apsaugo, be to su spec maike tikimybe uzsimust padidej iki maximaliu ribu.

zinoma, reikia priprast prie tos maikes, as neatsimenu musu komandos maike mano kategorijos ar rage ar rageX, bet sakau man tik ~10kg, nes neprates, del susitraumavimo tai ziauriai apsaugo, kiti kai buna sunki treniruote (~90% maximumo) dedasi ja ir spaudzia, del uzsimusimo tai jo, kitiem praslysta rankos ar ka ir buna blogai.

isbandyk kelias skirtingas(keliu firmu) maikes skirtingu dydziu, pamatsi kaip skaiciai pasikeis... atrasi sau tinkama individualiai pagal tave.

galimybiu nera, INZER RAGE ar RAGEX spaudziu bet ten ne mano, o klubo. bet dekui uz informacija

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#711 2011-04-11 09:16

Re: Sporto medikas, klauskite!

Gal kas zinot ka blogai darau, kad po pushpresso kiekviena karta kita diena riesus maudzia?

Neprisijungęs

 
Pestuks
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-04-11
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#712 2011-04-11 15:08

Re: Sporto medikas, klauskite!

sveikas medike, noreciau suzinoti jusu nuomone. Pries tris savaites pries miega pajutau spasmini skausma desineje puseje zemiau krutines tarp sonkauliu, skaudejo visa nakti ir taip tris paras, rytais skausmas liaudavosi ir diena jokiu problemu, sekancias dvi paras skausmo nebuvo, o paskui atsirado lyk maudimas ir nebe tik sone po songauliu bet ir tam paciam lygmeny nugaros bei priekio puseje. Kartais dar pasikartoja lengvesnes formos spasminins skausmas, bet jau reciau. Jei iskeliu i virsu ranka ir itempiu raumenis, tai toks jausmas, kad kas stipriai idurtu po sonkauliu. Lankiausi pas daktarus, taciau esu uzsienyje ir nelabai jais pasitikiu, tad ieskau papildomu nuomoniu. Daktaras nusprende, kad pasitempiau raumeni tarp sonkauliu. Taciau skausmas atsirado netiketai, nakti, dienosmis nejusdavau nieko, o dabar jis pakites, jauciu pastovu maudima ir poros savaiciu begyje jokio pagerejimo, ka manote jus?

Neprisijungęs

 
Deiviszuk
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-04-09
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#713 2011-04-12 21:20

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas sportomedikas, norėjau pasikonsultuoti dėl alkūnės sąnario. Daranti biceps barbell curl'a jaučiu skausmą. Kaip supratau tai čia jau ženklas, kad reikia gerti papildus sąnariams atnaujinti, kad nekiltų uždegimas.
Pasidalink savo žiniomis, bei pamąstymais.
Ačiū labai. wink

Neprisijungęs

 
shotputer
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-12-19
Žinutės: 430
Atsiliepimai: 0

#714 2011-04-12 21:52

Re: Sporto medikas, klauskite!

kodel kai visiskai pritupiu man skauda kairy kely kokiomsd traumoms ar ligoms tai budynga ? skauda ir ne tik pritupiant bet ir betkaip visiskai sulenkus per kely

Neprisijungęs

 
Jhonas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-04-15
Žinutės: 343
Atsiliepimai: 0

#715 2011-04-12 22:13

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, sportuoju kovos menus, treniruotese tenka atlikti smugius keliais, ce ir sutinkame mano beda, staigiai keliant keli i virsu ir blauzda prispaudus prie slaunies smarkei suskausta vidine kelio puse, tik viena taska, lig kazkas uzsispaustu. Seip, prispaudus blauzda prie slaunies neskauda, atliekant viska letai irgi neskauda. Gal zinot kas galetu buti?

Neprisijungęs

 
Londonas
Naujas dalyvis
Vietovė: panevezys london
Registravosi: 2011-04-11
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#716 2011-04-13 00:57

Re: Sporto medikas, klauskite!

Laba diena. pas mane problemos rimtos. as nesakau daktaram kaip kas bet internetu paklausiu. buvau sveikas iki 18metu tiesiog aktyvus ir nesustabdomas , pakliuvau i narkomanu liuna ir rukiau zole 3metus kekviena diena mazai ir nesveikai valgydamas ir miegodavau po kelias valandas. kai pradejo po 3metu saves zudymo tabaluoti sirdis nustojau rukes gydziausi vitaminais, vaistais. nuo tada visada buna sokinejantis spaudimas dazniausiai aukstas ir jauciuos lyg nesavas, kai pamaciau save veidrodyje tik skura issigandau , emiau sportuot iskarto baziniais pratimais priaugau 8kg paskui nebesiskundziu taip kunu bet dazniausiai atliekant bazinius pratimus po kekvieno seto deguonies trukumas , o po treniruociu ir laisvomis dienomis jauciuos neblogai bet uzeina mieguistumas ir svaigulys tarsi pulsas sokinetu ir taip visada.  db sportuoju pusantru metu bet nepraeina mano bedos. ar yra budas sunormalizuoti spaudima ir sutvirtinti sirdi man tik 23. nezinau kas tas cardio nesu dares.. ( aciu.)

Neprisijungęs

 
Koksas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2009-02-20
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#717 2011-04-13 01:46

Re: Sporto medikas, klauskite!

Londonas rašė:

Laba diena. pas mane problemos rimtos. as nesakau daktaram kaip kas bet internetu paklausiu. buvau sveikas iki 18metu tiesiog aktyvus ir nesustabdomas , pakliuvau i narkomanu liuna ir rukiau zole 3metus kekviena diena mazai ir nesveikai valgydamas ir miegodavau po kelias valandas. kai pradejo po 3metu saves zudymo tabaluoti sirdis nustojau rukes gydziausi vitaminais, vaistais. nuo tada visada buna sokinejantis spaudimas dazniausiai aukstas ir jauciuos lyg nesavas, kai pamaciau save veidrodyje tik skura issigandau , emiau sportuot iskarto baziniais pratimais priaugau 8kg paskui nebesiskundziu taip kunu bet dazniausiai atliekant bazinius pratimus po kekvieno seto deguonies trukumas , o po treniruociu ir laisvomis dienomis jauciuos neblogai bet uzeina mieguistumas ir svaigulys tarsi pulsas sokinetu ir taip visada.  db sportuoju pusantru metu bet nepraeina mano bedos. ar yra budas sunormalizuoti spaudima ir sutvirtinti sirdi man tik 23. nezinau kas tas cardio nesu dares.. ( aciu.)

Kardio yra begimas,dviracio minimas,ejimas,sokinejimas virvute ir t.t... 1.5 metu jeigu sportavai ir niekados to nedariai nemanau,kad gerai.. lauk ka musu daktaras tau patars smile

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#718 2011-04-13 23:38

Re: Sporto medikas, klauskite!

ishp3ra rašė:

Gal kas zinot ka blogai darau, kad po pushpresso kiekviena karta kita diena riesus maudzia?

arba nepakankamai apsyli, arba riesai dar neadaptavosi tokiam svoriui. padaryk pratimu riesams, po treniruotes grizes pasaldyk profilaktiskai. stebek, kas keiciasi...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#719 2011-04-13 23:42

Re: Sporto medikas, klauskite!

Pestuks rašė:

sveikas medike, noreciau suzinoti jusu nuomone. Pries tris savaites pries miega pajutau spasmini skausma desineje puseje zemiau krutines tarp sonkauliu, skaudejo visa nakti ir taip tris paras, rytais skausmas liaudavosi ir diena jokiu problemu, sekancias dvi paras skausmo nebuvo, o paskui atsirado lyk maudimas ir nebe tik sone po songauliu bet ir tam paciam lygmeny nugaros bei priekio puseje. Kartais dar pasikartoja lengvesnes formos spasminins skausmas, bet jau reciau. Jei iskeliu i virsu ranka ir itempiu raumenis, tai toks jausmas, kad kas stipriai idurtu po sonkauliu. Lankiausi pas daktarus, taciau esu uzsienyje ir nelabai jais pasitikiu, tad ieskau papildomu nuomoniu. Daktaras nusprende, kad pasitempiau raumeni tarp sonkauliu. Taciau skausmas atsirado netiketai, nakti, dienosmis nejusdavau nieko, o dabar jis pakites, jauciu pastovu maudima ir poros savaiciu begyje jokio pagerejimo, ka manote jus?

na situacija miglota ir vargu, ar galeciau tiksliai pasakyti, kas tau yra. reiktu diferencijuoti, ar tau tarpsonkauline neuralgija, ar raumenu patempimas, o gal koks besimptomis plauciu uzdegimas (sitas variantas krastutinis, nes kaip supratau, simptomai tesiasi pakankamai ilgai. reiktu paciupinet ir pasiciuret, kame reikalas... pasitikek gydytoju.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#720 2011-04-13 23:46

Re: Sporto medikas, klauskite!

Deiviszuk rašė:

Sveikas sportomedikas, norėjau pasikonsultuoti dėl alkūnės sąnario. Daranti biceps barbell curl'a jaučiu skausmą. Kaip supratau tai čia jau ženklas, kad reikia gerti papildus sąnariams atnaujinti, kad nekiltų uždegimas.
Pasidalink savo žiniomis, bei pamąstymais.
Ačiū labai. wink

nerekomenduociau iskart pulti rie papildu. tu papildu efektyvumas nera irodytas moksliskai. siaip pradek nuo gero apsilimo. butinai po pratimo atlik gerai bicepso tempimo pratimus su 20-30sek uzlaikymu. bent 20%sumazink svori. stebek situacija. gali buti, kad tavo raumenys auga greiciau, nei speja adaptuotis sanarys. tad nepersistenk. kartoju olimpiniu cempionu trenerio fraze:" geriau truputi nedadirbti, nei perdirbti ir susitraumuoti..." tad sekmes! smile

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#721 2011-04-13 23:48

Re: Sporto medikas, klauskite!

shotputer rašė:

kodel kai visiskai pritupiu man skauda kairy kely kokiomsd traumoms ar ligoms tai budynga ? skauda ir ne tik pritupiant bet ir betkaip visiskai sulenkus per kely

variantas, kad gali buti menisko problemos...galbut padiles, galbut palyses... reik ziuret gyvai...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#722 2011-04-13 23:51

Re: Sporto medikas, klauskite!

Jhonas rašė:

Sveiki, sportuoju kovos menus, treniruotese tenka atlikti smugius keliais, ce ir sutinkame mano beda, staigiai keliant keli i virsu ir blauzda prispaudus prie slaunies smarkei suskausta vidine kelio puse, tik viena taska, lig kazkas uzsispaustu. Seip, prispaudus blauzda prie slaunies neskauda, atliekant viska letai irgi neskauda. Gal zinot kas galetu buti?

turiu 2 mintis... meniskas arba slaunies uzpakaliniu raumenu sausgysliu problema. truksta info ir reiktu ziuret gyvai, kame reikalas. pamegink po treniruociu atlikti gerai amstringu tempima. stebek, ar kas keiciasi. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#723 2011-04-13 23:58

Re: Sporto medikas, klauskite!

Londonas rašė:

Laba diena. pas mane problemos rimtos. as nesakau daktaram kaip kas bet internetu paklausiu. buvau sveikas iki 18metu tiesiog aktyvus ir nesustabdomas , pakliuvau i narkomanu liuna ir rukiau zole 3metus kekviena diena mazai ir nesveikai valgydamas ir miegodavau po kelias valandas. kai pradejo po 3metu saves zudymo tabaluoti sirdis nustojau rukes gydziausi vitaminais, vaistais. nuo tada visada buna sokinejantis spaudimas dazniausiai aukstas ir jauciuos lyg nesavas, kai pamaciau save veidrodyje tik skura issigandau , emiau sportuot iskarto baziniais pratimais priaugau 8kg paskui nebesiskundziu taip kunu bet dazniausiai atliekant bazinius pratimus po kekvieno seto deguonies trukumas , o po treniruociu ir laisvomis dienomis jauciuos neblogai bet uzeina mieguistumas ir svaigulys tarsi pulsas sokinetu ir taip visada.  db sportuoju pusantru metu bet nepraeina mano bedos. ar yra budas sunormalizuoti spaudima ir sutvirtinti sirdi man tik 23. nezinau kas tas cardio nesu dares.. ( aciu.)

teisingai jau pasake, kas yra cardio. rekomenduociau pradeti nuo 10 min pries ir po kiekvienos treniruotes atlikti ciklinius pratimus (begimas, vaziavimas dviraciu, stepas, greitas ejimas). pulsa palaikyk apie 120-130k/min (tai yra pakankamai nedidelis intensyvumas). kas savaite prie kiekvienos dalies pridek po 3 minutes. kai pajausi, kad gerai toleruoji kruvi, 2-3k/sav pradek dayti cardio treniruotes po 20min vienu ypu. cardio treniruote normali gausis, kai pasieksi 40min su pulsu 130. atkreipiu demesi, kad pradzioj neuzsivaryk. palaipsniui pasiek sita norma.sekmes! saunu, kad esi teisingam kelyje!

Neprisijungęs

 
Jhonas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-04-15
Žinutės: 343
Atsiliepimai: 0

#724 2011-04-14 01:09

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

Jhonas rašė:

Sveiki, sportuoju kovos menus, treniruotese tenka atlikti smugius keliais, ce ir sutinkame mano beda, staigiai keliant keli i virsu ir blauzda prispaudus prie slaunies smarkei suskausta vidine kelio puse, tik viena taska, lig kazkas uzsispaustu. Seip, prispaudus blauzda prie slaunies neskauda, atliekant viska letai irgi neskauda. Gal zinot kas galetu buti?

turiu 2 mintis... meniskas arba slaunies uzpakaliniu raumenu sausgysliu problema. truksta info ir reiktu ziuret gyvai, kame reikalas. pamegink po treniruociu atlikti gerai amstringu tempima. stebek, ar kas keiciasi. sekmes!

Turiu nauja simptoma...atliekant tapati veiksma jauciu toki lig trakstelejima ir skauska toj pacioj vietoj [ang. popliteal fossa]. Dar pastaba, taip nutinka neiskarto, gal po kokiu 10 pakartojimu pamazu pradeda jaustis...

EDIT: Skausmas nepakenciamas tik kairej kojoi [taciau yra ir desnei], skauda mazdaug.sioje vietoje:
http://img96.imageshack.us/img96/1428/popliteal.jpg
I ka tureciau kreiptis?

Paskutinį kartą taisė Jhonas (2011-04-14 01:43)

Neprisijungęs

 
shotputer
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-12-19
Žinutės: 430
Atsiliepimai: 0

#725 2011-04-14 18:31

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

shotputer rašė:

kodel kai visiskai pritupiu man skauda kairy kely kokiomsd traumoms ar ligoms tai budynga ? skauda ir ne tik pritupiant bet ir betkaip visiskai sulenkus per kely

variantas, kad gali buti menisko problemos...galbut padiles, galbut palyses... reik ziuret gyvai...

man siulo darytis kelio artroskopija bet sako kad tai rizikynga ir jiems is kelio nuotrauku nieko nesimato seke ,tai kokios butu pasekmes tos artroskopijos ir kokia poto rebilitacija laukia ? ir dar apie meniska pora klausymu jeigu plyses meniskas gali buti kad nestrigineja koja ar butinai turi strgti ? ir jeigu plyses meniskas man gyditojas sake kad dviracio negaleciau mint skaudetu o as jy be jokiu skausmu minu tai ar gali tai but plyses meniskas?
ir dar vienas klausimelis saket kazka apie padilima .kaip jis gydomas ? kokie simptomai jauciami jam esant ?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net