Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#26 2011-04-14 14:35

Re: ab rocket atsilenkimai

NeuTraL rašė:

Genetika tau nepramuša to 6packo. Man panaši sutuacija yra. Tas presas visas lygus, eina tokios dvi juostos vertikaliai. Tiesiog moteriški genai.

Kas tokie big_smile ? Kaip cia taip buna dar

Neprisijungęs

 
crank
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uk
Registravosi: 2011-01-14
Žinutės: 554
Atsiliepimai: 0

#27 2011-04-14 14:52

Re: ab rocket atsilenkimai

NeuTraL rašė:

Genetika tau nepramuša to 6packo. Man panaši sutuacija yra. Tas presas visas lygus, eina tokios dvi juostos vertikaliai. Tiesiog moteriški genai.

Mityba susireguliuoti reikia ir pramus viska. Jeigu valgo ''vienakart i diena arba nieko'', tai ko jis isvis nori? ir is kur cia tokie ''moteriski genai''? big_smile Tinginiai visada atras pasiteisinima.

Neprisijungęs

 
giant
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-07-14
Žinutės: 80
Atsiliepimai: 0

#28 2011-04-14 14:58

Re: ab rocket atsilenkimai

moteriski genai :DDDD EPIC

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#29 2011-04-14 16:08

Re: ab rocket atsilenkimai

Visi buvom +- zali pradzioj, bet tokie kaip ramunasw as nezinau, is kur tokie grybai atsilupe lenda ? Nu nebent 13 metu jam koki, bet ir tai 13-meciu daug tokiu nebuna labai.

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#30 2011-04-14 19:14

Re: ab rocket atsilenkimai

NeuTraL rašė:

Genetika tau nepramuša to 6packo. Man panaši sutuacija yra. Tas presas visas lygus, eina tokios dvi juostos vertikaliai. Tiesiog moteriški genai.

?
http://community.babycenter.com/post/a2 … ot_so_sexy
kazka sakei? gal ir prisitraukimo nepadarai nes turi mergaitiskus genus? http://videogaga.one.lt/video?id=ochygo … qwuxowhrql ?!

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#31 2011-04-14 19:16

Re: ab rocket atsilenkimai

Puma9ANX rašė:

NeuTraL rašė:

Genetika tau nepramuša to 6packo. Man panaši sutuacija yra. Tas presas visas lygus, eina tokios dvi juostos vertikaliai. Tiesiog moteriški genai.

?
http://community.babycenter.com/post/a2 … ot_so_sexy
kazka sakei? gal ir prisitraukimo nepadarai nes turi mergaitiskus genus? http://videogaga.one.lt/video?id=ochygo … qwuxowhrql ?!

Jau tokių atmazų kaip žiauriai greita medžiagų apykaita, ir valgau begalo daug bet neaugu nebeužtenka big_smile
Dabar genai moteriški

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#32 2011-04-14 19:23

Re: ab rocket atsilenkimai

Jo, su ta medziagu apykaita tai grynai toks popsinis perliukas, karocia kiek girdejas tai kudesni vis sako daug valgau... greita medziagu apykaita... dar is nei vieno neesu girdejas, kad esu kudas nes MAZAI valgau smile nesuprantu cia jiem sunku prisipazint ar kaip?ar lengviau nusiplaut rankas su ta apykaita alah

Neprisijungęs

 
dovile
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Mažeikiai
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 103
Atsiliepimai: 1

#33 2011-04-14 19:25

Re: ab rocket atsilenkimai

Puma9ANX rašė:

Jo, su ta medziagu apykaita tai grynai toks popsinis perliukas, karocia kiek girdejas tai kudesni vis sako daug valgau... greita medziagu apykaita... dar is nei vieno neesu girdejas, kad esu kudas nes MAZAI valgau smile nesuprantu cia jiem sunku prisipazint ar kaip?ar lengviau nusiplaut rankas su ta apykaita alah

teisingai pasakyta smile prisipazintu geriau,kad tingi saleje padirbti,normaliai pasimaitinti ir tiek:D

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#34 2011-04-14 19:30

Re: ab rocket atsilenkimai

Nesakykit, kad genai kai kuriems nepadeda smile juk yra tokiu zmoniu, kurie is prigimties sportiski, jiems maziau pastangu reikia rezultato pasiekt, o yra ir tokiu, kurie turi daug arti.Bet aisku sakyt, kad pas mane medziagu apykaita greita, del to nestambeju, mot genai, nes preso nera  tai nepateisins jokio tingumo! big_smileD

Neprisijungęs

 
ramunasw
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-06
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#35 2011-04-17 17:29

Re: ab rocket atsilenkimai

JepsteR rašė:

ramunasw rašė:

giant rašė:

patariam daryt normalius pratimus, be jokiu treniruokliu, arba ieskot spragu mityboj. Vsjo, kas tau dar neaisku

tai ir darau visaip ir be treneruociu.mitybaa tai kaip su ja?kad as nelb valgau iswis.viena kart i diena ir tai skaityk nk.pagrinde geriu vandeny

Tu man kazkoke tevu auka esi... Nieko tu gyvenime nepasieksti su tokiu nusistatymu...

kas tau tevu auka asile tu utiutiu viena kaip pisciau nebeatsistottum lopas internetinis utiutiu real tu man tai pasakyk amare.

Neprisijungęs

 
ramunasw
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-06
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#36 2011-04-17 17:31

Re: ab rocket atsilenkimai

duglas rašė:

Visi buvom +- zali pradzioj, bet tokie kaip ramunasw as nezinau, is kur tokie grybai atsilupe lenda ? Nu nebent 13 metu jam koki, bet ir tai 13-meciu daug tokiu nebuna labai.

dar vienas internetinis lopas;DDDDkam tu stumi ten kazkur toli sededamas asile;)

Neprisijungęs

 
ramunasw
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-06
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#37 2011-04-17 17:35

Re: ab rocket atsilenkimai

gerai sako visi cia daug lopu 13meciu sedi nk neismano tik stumia tokie dx kaip duglas kaip jepster nu lopai totalus sedi hatoi ir kazka vaidina;DDDDDDbutu rimti normalus taip nesneketu apgailetini jie;)laido rteriai real abu is alkunes nujungciau vaikai.wink.krc nelygis man su tokiais lopais;)pamoina atrasyt net dx tokiems;)

Neprisijungęs

 
zyrtecs
Dažnas senbūvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2009-05-17
Žinutės: 1237
Atsiliepimai: 13

#38 2011-04-17 17:36

Re: ab rocket atsilenkimai

cha cha cha big_smile

Neprisijungęs

 
crank
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uk
Registravosi: 2011-01-14
Žinutės: 554
Atsiliepimai: 0

#39 2011-04-17 17:45

Re: ab rocket atsilenkimai

ramunasw rašė:

gerai sako visi cia daug lopu 13meciu sedi nk neismano tik stumia tokie dx kaip duglas kaip jepster nu lopai totalus sedi hatoi ir kazka vaidina;DDDDDDbutu rimti normalus taip nesneketu apgailetini jie;)laido rteriai real abu is alkunes nujungciau vaikai.wink.krc nelygis man su tokiais lopais;)pamoina atrasyt net dx tokiems;)

Na matai ''tokie protai'' ir ''13'' zino kaip isryskinti presa ir neklausia tokiu patarimu kaip tu. Zmones bando tau patarti ka ir kaip daryti, o tu juos isvadini visaip ir bandai grasinimais gasdinti. Zinai, taip gasdina tik tie ''laido riteriai'' kaip tu juos vadini. Taigi gal nustok pats ant saves stumti ir pradek klausyti patarimu.

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#40 2011-04-17 18:05

Re: ab rocket atsilenkimai

ramunasw rašė:

gerai sako visi cia daug lopu 13meciu sedi nk neismano tik stumia tokie dx kaip duglas kaip jepster nu lopai totalus sedi hatoi ir kazka vaidina;DDDDDDbutu rimti normalus taip nesneketu apgailetini jie;)laido rteriai real abu is alkunes nujungciau vaikai.wink.krc nelygis man su tokiais lopais;)pamoina atrasyt net dx tokiems;)

Prikolini tikriausiai cia, nors nelabai juokinga, o jei ne- uzuojauta tau, vaike. Kad ir prikolintum, tai max 15metu ir taip duociau, neabejoju, kad ne vien tik as, o cia dar is alkunes jis nujungtu mus smile susirask panele, stok kaip vyras pries savo skriaudejus (neabejoju, kad mokykloj ar kieme saiposi is taves) ir auk kaip normalus bx.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net