Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#51 2011-05-23 10:19

Re: naujokas

Makleris rašė:

JepsteR rašė:

engdomis12 rašė:


aisku, o isvis logiskai skamba jei noriu tik vienam kartui o poto tik su papildais, ar pavartojus viena karta viskas kas uzsidejo dingtu ar isvis nuo 1 kurso butu poveikis. ir jeigu reiktu tai ir injekcija paimciau bet sakau man tik 1nam kursui, tai ar butu koks nors isvis poveikis nuo 1no kurso

Tie kurie tave bando tave visaip atkalbet nuo chemijos mano nuomone yra skystaklyniai vaidinantys motinas tereses. O tie kurie savo skaudzia patirtim nori tave pamokyt yra nevykeliai.

O tu kam priklausai?

Pasaulio teisejas manau jis.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#52 2011-05-23 13:30

Re: naujokas

sakykit tegul ima ANAVARO, tas atitinka visus jo norus- tabletinis, silpnas, mazas toksiškumas. apie pinigus nieko nesakė, kai sužinos kad 100tab kiek kainuoja ir per kiek laiko sueina tai akys ant kaktos išoks arba dar tie GH nenormaliai brangus, tai praeis bičui noras chemint, už tuos litus geriau papildu kruva nusipirks, nors kas prie kurso irgi reikalinga.

Neprisijungęs

 
engdomis12
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-22
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#53 2011-05-23 13:58

Re: naujokas

159159 rašė:

sakykit tegul ima ANAVARO, tas atitinka visus jo norus- tabletinis, silpnas, mazas toksiškumas. apie pinigus nieko nesakė, kai sužinos kad 100tab kiek kainuoja ir per kiek laiko sueina tai akys ant kaktos išoks arba dar tie GH nenormaliai brangus, tai praeis bičui noras chemint, už tuos litus geriau papildu kruva nusipirks, nors kas prie kurso irgi reikalinga.

nu pinigai neproblema db po 500 i menesy isleidziu ir neturiu problemu dar isleist, zadu imt Winstrolo ir bus ok pradziai

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#54 2011-05-23 14:00

Re: naujokas

engdomis12 rašė:

159159 rašė:

sakykit tegul ima ANAVARO, tas atitinka visus jo norus- tabletinis, silpnas, mazas toksiškumas. apie pinigus nieko nesakė, kai sužinos kad 100tab kiek kainuoja ir per kiek laiko sueina tai akys ant kaktos išoks arba dar tie GH nenormaliai brangus, tai praeis bičui noras chemint, už tuos litus geriau papildu kruva nusipirks, nors kas prie kurso irgi reikalinga.

nu pinigai neproblema db po 500 i menesy isleidziu ir neturiu problemu dar isleist, zadu imt Winstrolo ir bus ok pradziai

1000 maistui
500 papildams
500-1000 vaistams

tada ok smile

Neprisijungęs

 
engdomis12
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-22
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#55 2011-05-23 14:09

Re: naujokas

tai as tik papildus ir vitaminus skaiciuoju  kad man 500 kazkur iseina, tai pridesiu ta winstrola kurio jau radau 250tableciu uz 500litu ( cia as is svaru i litus verciu) gal patartumet kaip ji vartot, 35-75 mg vidurkis bet kaip ar piramide ar viena doze pastoviai

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#56 2011-05-23 15:03

Re: naujokas

engdomis12 rašė:

tai as tik papildus ir vitaminus skaiciuoju  kad man 500 kazkur iseina, tai pridesiu ta winstrola kurio jau radau 250tableciu uz 500litu ( cia as is svaru i litus verciu) gal patartumet kaip ji vartot, 35-75 mg vidurkis bet kaip ar piramide ar viena doze pastoviai

Utiutiu keistuolis big_smile

Neprisijungęs

 
Masteris
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-09-16
Žinutės: 149
Atsiliepimai: 1

#57 2011-05-23 16:12

Re: naujokas

engdomis12 rašė:

tai as tik papildus ir vitaminus skaiciuoju  kad man 500 kazkur iseina, tai pridesiu ta winstrola kurio jau radau 250tableciu uz 500litu ( cia as is svaru i litus verciu) gal patartumet kaip ji vartot, 35-75 mg vidurkis bet kaip ar piramide ar viena doze pastoviai

tai labai brangu 250tab uz 500lt. dar pasakyk kad po 5mg?

Neprisijungęs

 
Barnis
Išmestas
Registravosi: 2011-05-16
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#58 2011-05-23 17:21

Re: naujokas

Skaityk, skaityk ir dar kartą skaityk.
Pamatysi pats,kad nesąmonę darai...

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#59 2011-05-23 19:44

Re: naujokas

Kiausinis

Neprisijungęs

 
JepsteR
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Ipswich
Registravosi: 2010-02-13
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#60 2011-05-23 20:38

Re: naujokas

Volframas rašė:

Makleris rašė:

JepsteR rašė:


Tie kurie tave bando tave visaip atkalbet nuo chemijos mano nuomone yra skystaklyniai vaidinantys motinas tereses. O tie kurie savo skaudzia patirtim nori tave pamokyt yra nevykeliai.

O tu kam priklausai?

Pasaulio teisejas manau jis.

Nuskriaustieji atsiliepe smile kad ir kiek jus visi verkslensit jis vistiek ims vaistu, tad geriau neausinkit burnu ir patarkit protingai. Visiems tiems verkslianimams ir pamokslavimams cia nevieta, kurkit paguodos tema ir ten reiskites.

Neprisijungęs

 
JepsteR
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Ipswich
Registravosi: 2010-02-13
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#61 2011-05-23 20:41

Re: naujokas

engdomis12 rašė:

tai as tik papildus ir vitaminus skaiciuoju  kad man 500 kazkur iseina, tai pridesiu ta winstrola kurio jau radau 250tableciu uz 500litu ( cia as is svaru i litus verciu) gal patartumet kaip ji vartot, 35-75 mg vidurkis bet kaip ar piramide ar viena doze pastoviai

Tau jau patare ka ir kiek imt, kam tu isradienji dvirati? Del pirkimo tai pirk tu is LT ir siuskis pastu, bus daug pigiau.

nenormalus rašė:

testosterone propionate 100mg kas antra diena su 2.5g/kg baltymu, 3g/kg angliavandeniu

Paskutinį kartą taisė JepsteR (2011-05-23 21:25)

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#62 2011-05-23 21:07

Re: naujokas

reikia žmogų apšviest kad nesusizalotu. juk mokykloj irgi nuo pradinių klasių moko apie saugu seksa

Neprisijungęs

 
mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#63 2011-05-24 10:06

Re: naujokas

JepsteR rašė:

Volframas rašė:

Makleris rašė:


O tu kam priklausai?

Pasaulio teisejas manau jis.

Nuskriaustieji atsiliepe smile kad ir kiek jus visi verkslensit jis vistiek ims vaistu, tad geriau neausinkit burnu ir patarkit protingai. Visiems tiems verkslianimams ir pamokslavimams cia nevieta, kurkit paguodos tema ir ten reiskites.

Tu ne perdaug isijautei? Skystaklyniai, nevykeliai, nuskriautieji... zmones bando protingai atkalbet, nes su nuliu ziniu daugiau zalos, nei naudos prisidarys, o tu kaip suprantu nerealliu rezultatu sporte pasiekes, jei tokiais zodziais metaisi? Foto yra?

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#64 2011-05-24 10:55

Re: naujokas

mazaididelis rašė:

JepsteR rašė:

Volframas rašė:

Pasaulio teisejas manau jis.

Nuskriaustieji atsiliepe smile kad ir kiek jus visi verkslensit jis vistiek ims vaistu, tad geriau neausinkit burnu ir patarkit protingai. Visiems tiems verkslianimams ir pamokslavimams cia nevieta, kurkit paguodos tema ir ten reiskites.

Tu ne perdaug isijautei? Skystaklyniai, nevykeliai, nuskriautieji... zmones bando protingai atkalbet, nes su nuliu ziniu daugiau zalos, nei naudos prisidarys, o tu kaip suprantu nerealliu rezultatu sporte pasiekes, jei tokiais zodziais metaisi? Foto yra?

Sutinku 100%. Cia tu jepster nevykelis, jeigu manai negalima perkalbet zmogaus realiais faktais. Zalos bus daugiau negu naudos. Asmeniskai mane, butent sitam forume, perkalbejo neimti steroidu, kai vietoj papildu norejau pradet jais smile) Jaunyste durnyste, bet protingi ir tolerantiski zmones isgelbeja sveikata, ne visada, bet pasitaiko taip. Galu gale kiti zmones per paieska ieskodami info, pasiskaitys ir galbut nepadarys klaidos. Diskusija pries steroidus, visada tik i nauda

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-05-24 10:56)

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#65 2011-05-24 12:04

Re: naujokas

engdomis12 rašė:

nu super tada , dar kokius 1metus sausai varysiu ir ziuresiu kaip rezultatai , nes nesinori rimtai prie chemijos pult bet jei jau vartot tai rimtai , tai dar kantrybes ir bus ok manau big_smile

bet sitas forumas tai tikrai achujenas, zmogus jau buvo apsigalvojas ir galvojo dar sausai pavaryt, kas buvo labai teisinga ir naudinga jam paciam...bet cia chebrite ime ir pribruzino jam is naujo kad vis delto reikia imt ir dar ne bet ko o tabletinio vinstrolio...malaciai jus tikrai dumbom

Paskutinį kartą taisė squat (2011-05-24 12:05)

Neprisijungęs

 
engdomis12
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-22
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#66 2011-05-24 14:33

Re: naujokas

viskas cia nrml, as tik pradejau ta issirinkomo cikla, man tik reikia patarimo ka vartot kad biski padetu ir tiek. o mano vartojimo galimybe tai 50/50 nes bet kuriuo atveju gailesiuos.

Paskutinį kartą taisė engdomis12 (2011-05-24 14:34)

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#67 2011-05-24 15:15

Re: naujokas

biski tau pades- daugiau darbo ir daugiau maisto ir be jokiu pasekmiu..pas tave su tokiu svoriu tik augt ir augt dar plius 22metu amziaus naturalus testosteronas paciam pike..as tokio pat ugio beveik kaip tu mano svoris 108kg ir as vis dar augu po truputi ir be jokios chemijos nors apie tai irgi pagalvoju jau buvau apsisprendes varyt bet kuo daugiau pamatau sio forumo dalyviu nuotrauku tuo man noras labiau dingsta kazka pradet varyt nes ir naturaliai geriau atrodyt iseina...taip kad daugiau dirbk saleje o po to daug valgyt ir busi vyras kaip azuolas ir kiausai nebus kaip giliukai smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#68 2011-05-24 16:46

Re: naujokas

engdomis12 rašė:

viskas cia nrml, as tik pradejau ta issirinkomo cikla, man tik reikia patarimo ka vartot kad biski padetu ir tiek. o mano vartojimo galimybe tai 50/50 nes bet kuriuo atveju gailesiuos.

na jei nepradesi vartoti tai galesi ,bet kokiam steroidiniam tiesiai pasakyti ,kad niekad nevariau,ir jausiesi greiciausiai taip kaip koncenam narkomanui zmogus sako ,kad nevartojo-TEISINGAI IR GERAI.as to negaliu apie save pasakyti ,teko JADO PAIMTI:D.dabar save uz tai keikiu.manau taip bus ir tau.o pasirinkimas tavo- vinstrolis tabletem NEZINAU.stebedamas pazystamus kurie eda vini ir matydamas kaip pucias ir seda poto,manau kad daug padielkos vaiksto.del to galima lengvai uzsirauti ant nezinia ko vinio ipakavime,irodymu neturiu ,cia tik tokie pastebejimai.

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#69 2011-05-24 18:11

Re: naujokas

NATURAL1978 rašė:

engdomis12 rašė:

viskas cia nrml, as tik pradejau ta issirinkomo cikla, man tik reikia patarimo ka vartot kad biski padetu ir tiek. o mano vartojimo galimybe tai 50/50 nes bet kuriuo atveju gailesiuos.

na jei nepradesi vartoti tai galesi ,bet kokiam steroidiniam tiesiai pasakyti ,kad niekad nevariau,ir jausiesi greiciausiai taip kaip koncenam narkomanui zmogus sako ,kad nevartojo-TEISINGAI IR GERAI.as to negaliu apie save pasakyti ,teko JADO PAIMTI:D.dabar save uz tai keikiu.manau taip bus ir tau.o pasirinkimas tavo- vinstrolis tabletem NEZINAU.stebedamas pazystamus kurie eda vini ir matydamas kaip pucias ir seda poto,manau kad daug padielkos vaiksto.del to galima lengvai uzsirauti ant nezinia ko vinio ipakavime,irodymu neturiu ,cia tik tokie pastebejimai.

pritariu

Neprisijungęs

 
JepsteR
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Ipswich
Registravosi: 2010-02-13
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#70 2011-05-24 23:01

Re: naujokas

mazaididelis rašė:

JepsteR rašė:

Volframas rašė:


Pasaulio teisejas manau jis.

Nuskriaustieji atsiliepe smile kad ir kiek jus visi verkslensit jis vistiek ims vaistu, tad geriau neausinkit burnu ir patarkit protingai. Visiems tiems verkslianimams ir pamokslavimams cia nevieta, kurkit paguodos tema ir ten reiskites.

Tu ne perdaug isijautei? Skystaklyniai, nevykeliai, nuskriautieji... zmones bando protingai atkalbet, nes su nuliu ziniu daugiau zalos, nei naudos prisidarys, o tu kaip suprantu nerealliu rezultatu sporte pasiekes, jei tokiais zodziais metaisi? Foto yra?

Tu gal zydras, kad mano nuotrauka domina? Ne tau apie mane spresti ka ir kiek as esu pasiekes, jei ka as nesportuojantis... Esme ta, kad jis ims ir visi tie atkalbejimai as pasisakykam, kad buvo taip ar anaip, jam nieko nepades o tik labiau suknis prota.

AndrewM rašė:

Sutinku 100%. Cia tu jepster nevykelis, jeigu manai negalima perkalbet zmogaus realiais faktais. Zalos bus daugiau negu naudos. Asmeniskai mane, butent sitam forume, perkalbejo neimti steroidu, kai vietoj papildu norejau pradet jais ) Jaunyste durnyste, bet protingi ir tolerantiski zmones isgelbeja sveikata, ne visada, bet pasitaiko taip. Galu gale kiti zmones per paieska ieskodami info, pasiskaitys ir galbut nepadarys klaidos. Diskusija pries steroidus, visada tik i nauda

Tai jau tu save skaitai vykusiu ane?

Neprisijungęs

 
FullPower
Išmestas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-11-01
Žinutės: 212
Atsiliepimai: 1

#71 2011-05-24 23:51

Re: naujokas

Ką tu čia veiki,jeigu nesportuojantys esi?big_smile
Dusk utiutiu iš čia išvis šūdų krūva... Nes klaidini žmogu big_smile

Neprisijungęs

 
JepsteR
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Ipswich
Registravosi: 2010-02-13
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#72 2011-05-25 00:30

Re: naujokas

Kursuojantis stuburas prabilo big_smile

Neprisijungęs

 
FullPower
Išmestas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-11-01
Žinutės: 212
Atsiliepimai: 1

#73 2011-05-25 00:44

Re: naujokas

Įdomu ar pats nestuburas?
Mesk foto arba tiesiog dusk utiutiu.

Paskutinį kartą taisė FullPower (2011-05-25 00:44)

Neprisijungęs

 
engdomis12
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-22
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#74 2011-05-25 00:49

Re: naujokas

aciu tiek kurie istruju megina patart tai 2 asmenys su reliais patarimais. visi kurie mane megina tipo atkalbet savo ar kitu atzvilgiu noreciau paklasut kas jus isvis atvede i sia skilti apie steroidus jei patis nevartojat ar pns prasau nemoralizuot manes tikrai gaisinat ir savo ir mano laika. visu pirma kodel vinis blogai? jei varotjant mazai su kokia liv 52 del organizmo. ir testosterone propionate  buvo patarimas bet kaip minejau as tik tabletimes noriu. tai aciu tiem kas patare o tie kurie moralizuoja - ne man, pradzioi parasiau kad jau sausai varysiu kad tik atstotumet. esu jaunas gal biski durnas ir tikrai noriu ismeginti kazka, jei nusivilsiu mano bedos, man tik reikia patarimu. aciu

Paskutinį kartą taisė engdomis12 (2011-05-25 00:51)

Neprisijungęs

 
mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#75 2011-05-25 09:16

Re: naujokas

JepsteR rašė:

mazaididelis rašė:

JepsteR rašė:


Nuskriaustieji atsiliepe smile kad ir kiek jus visi verkslensit jis vistiek ims vaistu, tad geriau neausinkit burnu ir patarkit protingai. Visiems tiems verkslianimams ir pamokslavimams cia nevieta, kurkit paguodos tema ir ten reiskites.

Tu ne perdaug isijautei? Skystaklyniai, nevykeliai, nuskriautieji... zmones bando protingai atkalbet, nes su nuliu ziniu daugiau zalos, nei naudos prisidarys, o tu kaip suprantu nerealliu rezultatu sporte pasiekes, jei tokiais zodziais metaisi? Foto yra?

Tu gal zydras, kad mano nuotrauka domina? Ne tau apie mane spresti ka ir kiek as esu pasiekes, jei ka as nesportuojantis... Esme ta, kad jis ims ir visi tie atkalbejimai as pasisakykam, kad buvo taip ar anaip, jam nieko nepades o tik labiau suknis prota.

Viskas aisku su tavim.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net