Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sofa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 241
Atsiliepimai: 2

#1 2011-05-25 12:48

Mitai apie kuriuos būtina žinot.

ATNAUJINTA 27/05/2011

Kadangi pradėjau nuo 'lietuviškos' informacijos, nes juk lietuvių kalba - mano gimtoji, tačiau nusprendžiau pakeliauti po platujį žinių pasaulį. Sužinojau daugiau nei reikia: ėjau netinkamu ir klaidinančiu keliu, klausiau kvailų patarimų ir panašiai, bet nuo to daugelis ir pradėjo.
Šis straipsnis turėtų apšviesti visus, kurie prisiskaitę visokių įdomybių, galiausiai pradeda išvedinėt savo 'teorijas' ir taip sukuriami kvaili mitai. Užsienio forumuose apie sportą jau senai žmonės išsiaiskino ir paneigė mitus, kurie ilgai laikėsi tarp 'kačiorų', tačiau šis forumas, kaip laiko kapsulė. Rekomenduoju perskaityti šį straipsnį prieš žengiant į informacijos paieškas. Tikiuosi perskaitys ir mūsų forumo 'žyniuoniai' (AKA turiu daug žinučiu, reiškias žinau geriau)

1. Valgymų kartai per dieną.

Labiausiai skeidžiama nesamonė apie tai, jog tik valgydamas 6 kartus per dieną, tavo organizmas įsisavins reikiamus baltymus ar tai, jog išlaikysi aukštą metabolizmo lygį. Dar kažkas teigia, jog per viena valgymą organizmas įsisavina tik 30-40g. baltymu, o perteklius nukeliauja į 'tualetą'.

TAI NETIESA.


Apie tai, jog tai yra tik mitai rašė laikraštis:
http://www.nytimes.com/2010/03/23/healt … wanted=all
(Vienas iš prestižinių. Negi galvojate, jog yra tik 15min.lt ar alfa.lt wink)

Tai paneigia ir moksliniai tyrimai:
a) http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9155494

b) http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8399092?
ordinalpos=2&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPa
nel.Pubmed_DefaultReportPanel.Pubmed_RVDocSum

c) http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19943985?
ordinalpos=&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPan
el.SmartSearch&log$=citationsensor

Pasirinkime vieną is tyrimų, pvz. antrą:
Šis tyrimas palygina 7 valgius su 2 į dieną, abu variantai su tais pačiais kiekiais kalorijų į dieną. Pirmą savaitę žmonės valgė po 2 kartus į dieną, o antrą savaitę po 7. Per šias pora savaičių buvo ištirtas vidutinis metabolizmo aktyvumas ir nebuvo nustatytą jokių reikšmingų pasikeitimų metabolizmo procese.
Organizmas 30g. baltymų įsisavina per 3-4 valandas, tai reiškia jog 60g. baltymu organizmas pasisavins per 6-7 valandas. Štai vienas iš forumiečių bandė man įrodyti, jog reikia valgyti 6 kartus į dieną pateikdamas mokslinius tyrimus:

Idomu straipsniuka skaitau, mokslini beje. Imesiu idomiu faktu.
Daugelio mokslininkų teigimu yra glaudus ryšys tarp mitybos ir pratimų. Taip pat yra ištirta jog didelės proteino dozės (> 20 g) yra nenaudingos bandant padidinti proteino kiekį raumenyse. Maždaug 20 g aukštos kokybės baltymų, tokių kaip  pieno baltymai, yra pakankamas kiekis, tam kad sukeltų maksimalų sintezės atsaką, o tuo pačiu ir raumenų masės prieaugį.

Aš jam paprastai ir logiškai paaiškinau:

1. ne proteino, o amino rugsciu..... antra, tai visiskai nesusyje su valgymu logiskai pagalvojus, jau minejau kodel praeituose komentaruose.

2. Taigi su 20 gramais gausi prieaugi, o su 40 gramais gausi ta pati prieaugi, tik ILGESNIAM laikui, teisingai raso, bet kaip susyje su tuom, kad reikia butinai balgyt 6 kart. per diena, tai nesuprantu.

Mano pateigtas pirmas atsakymas geriau skambėtų taip:
Nenaudingos, bet naudingos palaikyti medžiagų teikimą raumenins ilgiasniam laikui.

2. Kiaušinio trynio vengimas


Daugumai žmoniu, cholesterolis, randamas kiaušiniu tryniuose turi maža arba visai neturi poveikio kraujyje esamo cholesterolio lygiui. Tikrasis minusas yra tas, kad trynys yra prisotintas riebalu.

Neprisimenu kas parašė tai, tačiau tai pasako viską. Kiaušiniai vienas iš geriausių maistinių medžiagų šaltinių. Viso kiaušinio vitaminai kaip A, D, E yra trynyje. Kiaušinio trynys turi vitamino D, taigi, jeigu nevalgote žuvies, tai puiki alternatyva. Kiaušinio trynys turi dar daug kitų labai naudingų mineralų ir vitaminų.

3. Angliavandeniai į  vakarą.


3. Angliavandeniai į  vakarą.

Vienas forumietis teiravosi kokį poveikį turi angliavandenių vartojimas į vakarą, prieš miegą ir pnš. Aš jam atsakiau - jokio. Jokio tol, kol tu neviršyji suvartojamo kalorijų kiekio per dieną. Tačiau ilgai netrūkus (AKA turiu daug žinučiu, reiškias žinau geriau) paneigė mano atsakymą, vėl gi, logikos nulis.
Tai kaip yra iš tikrųjų?
Logika! Pagalvokit dabar, kaip jums angliavandeniai gali 'eiti į riebalą', jeigu jūs neviršyjate kalorijų kiekio? Pvž. aš suvartoju 500 kalorijų per dieną, o paskutinį valgį užbaigiu angliavandenių valgiu. Ar aš priaugsiu svorio su 500 kalorijų per dieną?

Papildyta.

O dabar prieikime prie šito iš mokslinės pusės.

a) http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3508745

(c) at 1000 hr, 1400 hr and 1800 hr

Čia turima omenyje 10:00val., 14:00val., 18:00val.

Pirmo bandymo rezultatai - iki 18:00val., lipozės oksidacija buvo didesnė, o angliavanenių, mažesnė.
Antro bandymo rezultatai, kurie buvo atliekami 18 dienų, parodė tą patį rezultatą.

Insulinas slopina lipolizę (riebalų deginimą), taigi galime padaryti išvadą, jog asmuo vartojantis mažiau angliavandenių i dieną, degina daugiau kalorijų, arba degina tol, kol nesuvartoja daugiau angliavandenių.

b) http://diabetes.diabetesjournals.org/co … 7.abstract

Dar vienas tyrimas, kuris palaiko pirmo tyrimo rezultatus.
Tyrimas buvo atliktas tam, kad nustatyti insulino poveikį lipolizei. Suleidus tam tikrą insulino kiekį į riebalinį sluoksnį po tam tikro laiko buvo nustatyta, jog insulinas palaipsiui mažino lipozes oksidacija (lipozes sudedamąsias dalis).

4. Jums reikia suvartoti baltymų po treniruotės nedelsiant.
(jeigu jūsų treniruotė nevyksta tuščiu skrandžiu.)

Dėja, jums nereikia suvartoti greit įsisavinimo baltymo po treniruotės. Keletas tyrimų įrodančių tai:
a) http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21045172

Nors tyrimai parodė, kad reakcija į išrūgas ir kazeiną buvo skirtingos, galiausiai proceso pabaigoje abu komponentai stimuliavo baltymų sintezę vienodai.
b) http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15570142

Dar vienas tyrimas, kurio rezultatai buvo tokie patys kaip ir pirmo tyrimo.

Beje, prisiminiau 'lango' teoriją, jog turi tik 20 minučių po treniruotės suvartoti baltymų, kad raumenys 'nenukristu', negana to, jis teigia, jog per 'langą' suvartojamos kalorijos neskaičiuojamos. Net nežinau iš kur tokie teiginiai atsirado, tačiau panaršius po lietuviškus tinklapius apie 'sportą', tokių
nesąmonių vis dar galima rasti.


Jei vis dar netikite, prašom, jums pradžios taškai:
www.bodybuilding.com
www.leangains.com
www.ncbi.nlm.nih.gov (daugiau nei reikia...)

Paskutinį kartą taisė sofa (2011-05-27 11:56)

Neprisijungęs

 
sofa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 241
Atsiliepimai: 2

#2 2011-05-25 12:50

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Rezervuokim kitiems mitams.

Jūsų pagalba praverstų pildant šią temą. Ačiū!

Paskutinį kartą taisė sofa (2011-05-25 12:51)

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3983
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#3 2011-05-25 13:30

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Idomu, bet kaip po treniruotes su valgiu tada ?

Neprisijungęs

 
sofa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 241
Atsiliepimai: 2

#4 2011-05-25 14:15

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Kaip visada, esme tame, jog nebutina is karto pavartot baltymu po treniruotes, jei pries tai vartojai, jei vadovausimies tuom, kad 3-4 valandas organizmas savinasi 30-40g. baltymu. Pasiskaityt dar reikia daugiau apie tai, kai laiko daugiau bus.
Veliau parinksiu info apie kardio, nes daugelis cia daro daug kardio tikedamiesi numest daugiau svorio, deja, tai daugiau laiko svaistymas, jei tavo tikslas tik svorio metimas, ryskinimasis. (turiu omeny ilgus kardio) Vel gi, pamirsta kalorijas.

Paskutinį kartą taisė sofa (2011-05-25 14:35)

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 1067
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#5 2011-05-25 15:50

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Kiausinio trinyje nuseda, visa chemija, kuria seria vistas, del angliavendeniu vakare tai cia kogero reiktu skirti auksto GI ir mazo GI angliavandenius

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2766
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#6 2011-05-25 16:01

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Ne visi gali sukirst 1.5+ kcal per valgi, + jei darbas fizinis, to ir nepatartina daryt... pats renkiesi, kaip tau patogiau kalorijas rinkt.
Jei tikslas ryskintis ar svorio metimas, tai tryniu reikia vengt.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1636
Atsiliepimai: 4

#7 2011-05-25 16:37

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Makleris rašė:

Ne visi gali sukirst 1.5+ kcal per valgi, + jei darbas fizinis, to ir nepatartina daryt... pats renkiesi, kaip tau patogiau kalorijas rinkt.
Jei tikslas ryskintis ar svorio metimas, tai tryniu reikia vengt.

,NES... ???

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2766
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#8 2011-05-25 16:40

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

OZ rašė:

Makleris rašė:

Ne visi gali sukirst 1.5+ kcal per valgi, + jei darbas fizinis, to ir nepatartina daryt... pats renkiesi, kaip tau patogiau kalorijas rinkt.
Jei tikslas ryskintis ar svorio metimas, tai tryniu reikia vengt.

,NES... ???

per radija siandien taip sake.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1636
Atsiliepimai: 4

#9 2011-05-25 16:42

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Makleris rašė:

OZ rašė:

Makleris rašė:

Ne visi gali sukirst 1.5+ kcal per valgi, + jei darbas fizinis, to ir nepatartina daryt... pats renkiesi, kaip tau patogiau kalorijas rinkt.
Jei tikslas ryskintis ar svorio metimas, tai tryniu reikia vengt.

,NES... ???

per radija siandien taip sake.

Ziuriu normalesne tema atsidare, ir ziuriu jau pasipyle VBS kontoros atstovu postai... wink

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2766
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#10 2011-05-25 16:44

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

OZ rašė:

Makleris rašė:

OZ rašė:


,NES... ???

per radija siandien taip sake.

Ziuriu normalesne tema atsidare, ir ziuriu jau pasipyle VBS kontoros atstovu postai... wink

labai normalus postas buvo, bet nematau reikalo aiskint idiotam kodel tryniu ar bulviu reikia vengt norint ryskintis ar tai svori mest.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1636
Atsiliepimai: 4

#11 2011-05-25 16:50

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Makleris rašė:

OZ rašė:

Makleris rašė:


per radija siandien taip sake.

Ziuriu normalesne tema atsidare, ir ziuriu jau pasipyle VBS kontoros atstovu postai... wink

labai normalus postas buvo, bet nematau reikalo aiskint idiotam kodel tryniu ar bulviu reikia vengt norint ryskintis ar tai svori mest.

Tai forumas ir yra tam, kad aiskint/aiskintis... kad taip parasyta daugkur, tai as zinau, bet nesu mates kur parasyta kodel... Tai ir klausiu gal zinai... ats aisku reiktu argumentuoto, va tokiam stiliui kaip autoriaus... o tie VBS lygio postai tai blevyzgose turetu but...

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#12 2011-05-25 16:58

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Dar vienas mitas tai , kad valgant dažniau apetitas mažesnis būna.
Sotumą duoda baltymas, kuo daugiau jo tuo ilgiau būsi sotus taigi 3 kartus valgydamas po 60gr proteino busi sotesnis nei 6kartus po 30

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5973
Atsiliepimai: 7

#13 2011-05-25 17:02

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Bardo rašė:

Dar vienas mitas tai , kad valgant dažniau apetitas mažesnis būna.
Sotumą duoda baltymas, kuo daugiau jo tuo ilgiau būsi sotus taigi 3 kartus valgydamas po 60gr proteino busi sotesnis nei 6kartus po 30

Su tuo teiginiu sutinku,taciau 3 kartus valgant tokius kiekius maisto nestoja skrandis, nevimdo? nes mane ziauriai vimde ir stodavo skrandis.del to pasirinkau 5-6 valgymus, kuriu metu renku lygiai ta pati kieki visko, nebera nei pykinimo nei vaistu nuo skrandzio nebereikia smile

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1636
Atsiliepimai: 4

#14 2011-05-25 17:04

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

wopper rašė:

Bardo rašė:

Dar vienas mitas tai , kad valgant dažniau apetitas mažesnis būna.
Sotumą duoda baltymas, kuo daugiau jo tuo ilgiau būsi sotus taigi 3 kartus valgydamas po 60gr proteino busi sotesnis nei 6kartus po 30

Su tuo teiginiu sutinku,taciau 3 kartus valgant tokius kiekius maisto nestoja skrandis, nevimdo? nes mane ziauriai vimde ir stodavo skrandis.del to pasirinkau 5-6 valgymus, kuriu metu renku lygiai ta pati kieki visko, nebera nei pykinimo nei vaistu nuo skrandzio nebereikia smile

Prie visko priprantama... savaite kita vimdo, paskui viskas ok... aisku, jei patogu 6 kart valgyt, tai gal ir gerai...

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#15 2011-05-25 17:06

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

OZ rašė:

wopper rašė:

Bardo rašė:

Dar vienas mitas tai , kad valgant dažniau apetitas mažesnis būna.
Sotumą duoda baltymas, kuo daugiau jo tuo ilgiau būsi sotus taigi 3 kartus valgydamas po 60gr proteino busi sotesnis nei 6kartus po 30

Su tuo teiginiu sutinku,taciau 3 kartus valgant tokius kiekius maisto nestoja skrandis, nevimdo? nes mane ziauriai vimde ir stodavo skrandis.del to pasirinkau 5-6 valgymus, kuriu metu renku lygiai ta pati kieki visko, nebera nei pykinimo nei vaistu nuo skrandzio nebereikia smile

Prie visko priprantama... savaite kita vimdo, paskui viskas ok... aisku, jei patogu 6 kart valgyt, tai gal ir gerai...

Manes asmeniškai ne.
OZ abejoju ar gali būt 6 valgiai patogu.

Neprisijungęs

 
zyrtecs
Dažnas senbūvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2009-05-17
Žinutės: 1237
Atsiliepimai: 13

#16 2011-05-25 17:08

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

duglas rašė:

Idomu, bet kaip po treniruotes su valgiu tada ?

Po treniruotes 1g/kg angliavandeniu ir 0.25g/kg baltymo

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1636
Atsiliepimai: 4

#17 2011-05-25 17:10

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Bardo rašė:

OZ rašė:

wopper rašė:


Su tuo teiginiu sutinku,taciau 3 kartus valgant tokius kiekius maisto nestoja skrandis, nevimdo? nes mane ziauriai vimde ir stodavo skrandis.del to pasirinkau 5-6 valgymus, kuriu metu renku lygiai ta pati kieki visko, nebera nei pykinimo nei vaistu nuo skrandzio nebereikia smile

Prie visko priprantama... savaite kita vimdo, paskui viskas ok... aisku, jei patogu 6 kart valgyt, tai gal ir gerai...

Manes asmeniškai ne.
OZ abejoju ar gali būt 6 valgiai patogu.

Nesupratau to ne, tipo nepripranti dideliom porcijom valgyt?

O del patogumo, tai cia jau asmeninis reikalas zmogaus... gal patinka virtuvej daznai but, gal i restoranus varinet kas 3h ir pns, visi mes skirtingi... smile Man asmeniskai, tai isvis tragedija tie 6 valgiai...

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2750
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#18 2011-05-25 17:17

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Bardo rašė:

OZ rašė:

wopper rašė:


Su tuo teiginiu sutinku,taciau 3 kartus valgant tokius kiekius maisto nestoja skrandis, nevimdo? nes mane ziauriai vimde ir stodavo skrandis.del to pasirinkau 5-6 valgymus, kuriu metu renku lygiai ta pati kieki visko, nebera nei pykinimo nei vaistu nuo skrandzio nebereikia smile

Prie visko priprantama... savaite kita vimdo, paskui viskas ok... aisku, jei patogu 6 kart valgyt, tai gal ir gerai...

Manes asmeniškai ne.
OZ abejoju ar gali būt 6 valgiai patogu.

patikek bardo kai kam gali but, pvz man darbe pertraukos kas 2 val tai valgau y diena 6 kartus ir viskas patogu ir jei nepavalgau laiku skrandy kaciu marsas groja big_smile

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#19 2011-05-25 17:23

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

OZ rašė:

Nesupratau to ne, tipo nepripranti dideliom porcijom valgyt?

O del patogumo, tai cia jau asmeninis reikalas zmogaus... gal patinka virtuvej daznai but, gal i restoranus varinet kas 3h ir pns, visi mes skirtingi... smile Man asmeniskai, tai isvis tragedija tie 6 valgiai...

Mane asmeniškai užknisa virtuvei sukinėtis kas pora valandų. 3-4 valgiai per dieną super. Kokia savaite kai pradėjau tai toks biški kaip ir diskomfortas buvo jaučiausi pilnas kokia valanda po valgio. Dabar 800-1200 kcal per valgį ir palaukus ramiai ~10min galiu kad ir lakstyt nieko nebus, neatsimenu dabar tiksliai bet vidutinis žmogaus skrandžio turis lyg yra mažiau už 1 litrą, tačiau išsitempt galii (lyg su tai kur valgymo varzybose dalyvauja) buvo tyrimas kad skrandi 2-4 kartus gali padidėt


P.S. IIFYM, reiškia If it fits your macros, ždž čia ne visi žiūrėkit į link tik tie kas yra "open minded". http://forum.bodybuilding.com/showthrea … ight=iifym
Dalykas atsirado , tiksliau buvo pradetas praktikuot kažkur prieš tris metus, dabar užsienio forume ypač populiaru. Principas tas kad: svarbu surinkti baltymus ir riebalus, jei yra angliu trukumas tai gali valgyt kad ir torta kol deficitas bus nieko nenutiks. Pažiūrėkit į ta link ten logas dviejų žmonių lipančių ant scenos, surašyta darbiniai svoriai ir idėta foto ką valgo. Tai maistas toks kurį turbūt čia vienetai valgo-ledai picos ir t.t., bet BF jų <10, tokių žmonių kurie taip valgo vis daugėja. Kam įdomu patys pasidomės. Šitam forume šia tema nieko plėstis ar diskutuot neketinu, čia tuoj kaip ir visus kažką naujo sakančius "eretikus big_smile " akmenims užmetys.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#20 2011-05-25 17:48

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Dar dėl visų suppliment irgi kuo toliau tuo daugiau žmonių jų atsisako. Dėl proteino dar įrodymų nėra daug, bet jau kalbos nerimsta kad jį gali pakeist paprasta vištiena ar kitas baltymas.Na bet ką negadinsiu Lexui kepalui ir kitiems verslo big_smile

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2766
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#21 2011-05-25 17:55

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Bardo rašė:

OZ rašė:

Nesupratau to ne, tipo nepripranti dideliom porcijom valgyt?

O del patogumo, tai cia jau asmeninis reikalas zmogaus... gal patinka virtuvej daznai but, gal i restoranus varinet kas 3h ir pns, visi mes skirtingi... smile Man asmeniskai, tai isvis tragedija tie 6 valgiai...

Mane asmeniškai užknisa virtuvei sukinėtis kas pora valandų. 3-4 valgiai per dieną super. Kokia savaite kai pradėjau tai toks biški kaip ir diskomfortas buvo jaučiausi pilnas kokia valanda po valgio. Dabar 800-1200 kcal per valgį ir palaukus ramiai ~10min galiu kad ir lakstyt nieko nebus, neatsimenu dabar tiksliai bet vidutinis žmogaus skrandžio turis lyg yra mažiau už 1 litrą, tačiau išsitempt galii (lyg su tai kur valgymo varzybose dalyvauja) buvo tyrimas kad skrandi 2-4 kartus gali padidėt


P.S. IIFYM, reiškia If it fits your macros, ždž čia ne visi žiūrėkit į link tik tie kas yra "open minded". http://forum.bodybuilding.com/showthrea … ight=iifym
Dalykas atsirado , tiksliau buvo pradetas praktikuot kažkur prieš tris metus, dabar užsienio forume ypač populiaru. Principas tas kad: svarbu surinkti baltymus ir riebalus, jei yra angliu trukumas tai gali valgyt kad ir torta kol deficitas bus nieko nenutiks. Pažiūrėkit į ta link ten logas dviejų žmonių lipančių ant scenos, surašyta darbiniai svoriai ir idėta foto ką valgo. Tai maistas toks kurį turbūt čia vienetai valgo-ledai picos ir t.t., bet BF jų <10, tokių žmonių kurie taip valgo vis daugėja. Kam įdomu patys pasidomės. Šitam forume šia tema nieko plėstis ar diskutuot neketinu, čia tuoj kaip ir visus kažką naujo sakančius "eretikus big_smile " akmenims užmetys.

valgyk ledus, tortus, picas istisas savaites ir pasakyk kaip jausies.

Neprisijungęs

 
sofa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 241
Atsiliepimai: 2

#22 2011-05-25 18:33

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Makleris senai patapes 'bobu pletku' auka tad maziau kreipiam demesy ir judam tolyn. Kitaip nepavadinsi, tik idiotu, kai faktai pries akis, bet toliau nesamones sneka.
Matau, kai kurie skaitete ir nepagavote minties. Valgykit jus kiek norit kartu per diena, as tik paneigiu tai, jog butina valgyt mazdaug 6 kartus per diena, kaip cia kai kurie isitikine.
Zyrtecs, gal gali paaiskint is kur tokias 'geras' formules trauki?
GI indekstas taip pat per daug ispustas reikalas, laikantis dietos ar auginant svori jis yra nesvarbus apie tai irgi reikes parasyt.

Paskutinį kartą taisė sofa (2011-05-25 18:41)

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5973
Atsiliepimai: 7

#23 2011-05-25 18:34

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

OZ rašė:

wopper rašė:

Bardo rašė:

Dar vienas mitas tai , kad valgant dažniau apetitas mažesnis būna.
Sotumą duoda baltymas, kuo daugiau jo tuo ilgiau būsi sotus taigi 3 kartus valgydamas po 60gr proteino busi sotesnis nei 6kartus po 30

Su tuo teiginiu sutinku,taciau 3 kartus valgant tokius kiekius maisto nestoja skrandis, nevimdo? nes mane ziauriai vimde ir stodavo skrandis.del to pasirinkau 5-6 valgymus, kuriu metu renku lygiai ta pati kieki visko, nebera nei pykinimo nei vaistu nuo skrandzio nebereikia smile

Prie visko priprantama... savaite kita vimdo, paskui viskas ok... aisku, jei patogu 6 kart valgyt, tai gal ir gerai...

taip taip..10metu mane vimde sitaip valgant, pagal tave turejau priprast smile del tu 6 kartu patogumo, gal ir patogu, taciau daugiau pinigu iseina ant valgio, bent jau man...

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2766
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#24 2011-05-25 18:39

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

sofa rašė:

Makleris senai patapes 'bobu pletku' auka tad maziau kreipiam demesy ir judam tolyn. Kitaip nepavadinsi, tik idiotu, kai faktai pries akis, bet toliau nesamones sneka.
Matau, kai kurie skaitete ir nepagavote minties. Valgykit jus kiek norit kartu per diena, as tik paneigiu tai, jog butina valgyt mazdaug 6 kartus per diena, kaip cia kai kurie isitikine.
Zyrtecs, gal gali paaiskint is kur tokias 'geras' formules trauki?

Pries pora menesiu klausei ar tinkama mityba svoriui mest, klausei, kokia itaka presas turi nugarai, sportuoji taip, kad po treniruotes dar viena treniruote galetum atlikt, o dabar visazini vaizduoji... susidariau ispudi, kad tu tik skaitai.

Neprisijungęs

 
sofa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 241
Atsiliepimai: 2

#25 2011-05-25 18:44

Re: Mitai apie kuriuos būtina žinot.

Sia tema sukuriau ne privatiems santykiams aiksintis, o gilintis i faktus ir aiskintis kas kur blogai. Keisk savo mastyma biski, jei pries tai laiko klausiau, tai tu mane lygini su tuom, kad pas mane ziniuciu trigubai maziau nei pas tave, todel man dar toli kazkam aiskinti ir padeti, pvz, svorio metimo klausimais.

Paskutinį kartą taisė sofa (2011-05-25 19:58)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2021 Kulturizmas.net