Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Dailininkas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-06-22
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#1 2011-06-22 21:59

Sveiki

Sveiki. Jus visi anaboliniai sportininkai! Prisivarot beleko ir atseit prisikocoje vaikstot. Susivarysit sveikata ir viskas. As irgi sportuoju - namie hanteliuka kilnoju. Ir to uztenka vyrui. Dar pabegioju kartais. Nesusivarykit sveikatos taip bele kaip sportuodami!

Neprisijungęs

 
Dailininkas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-06-22
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#2 2011-06-22 22:04

Re: Sveiki

Gal kas zinot kiek laiko reikia hanteli kilnoti?

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#3 2011-06-22 22:09

Re: Sveiki

Tiek, kol nesusivoksi, kad su vienu hanteliu daug nenuveiksi. Nebent reguliuojami svoriai iki kokių 40kg ir tu jų turi du..

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#4 2011-06-22 22:12

Re: Sveiki

LarisVaris rašė:

Tiek, kol nesusivoksi, kad su vienu hanteliu daug nenuveiksi. Nebent reguliuojami svoriai iki kokių 40kg ir tu jų turi du..

kam tu cia jam aiskini,kazkoks atitrukes jis nuo realybes:lol:lollollol

Neprisijungęs

 
Dailininkas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-06-22
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#5 2011-06-22 22:13

Re: Sveiki

40 kg hantelis? cia tokiu buna? yikes

Neprisijungęs

 
Dailininkas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-06-22
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#6 2011-06-22 22:13

Re: Sveiki

Pas mane 4 kg hanteliai. Itempinedamas darau, tai normaliai - net raumenis skauda

Neprisijungęs

 
lysas
"Metanščikas"
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 285
Atsiliepimai: 1

#7 2011-06-22 22:14

Re: Sveiki

kita karta issipagiriok sesdamas prie kompo

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#8 2011-06-22 22:32

Re: Sveiki

Arba normaliai diskutuok arba BAN

Neprisijungęs

 
Dailininkas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-06-22
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#9 2011-06-22 22:59

Re: Sveiki

Nebijau as tu jusu Bin BAN'u smile Jau nebeistveriau nesijuokes. Viename forume apie kulturizma taip kartais pasisakydavo vyrukai smile net juoka sukeldavo mum. Nu apie hantelius taip jie nerase aisku smile Tai zodziu sveiki gyvi, zmones kociokai. Gal ir naujokas cia esu - bet jusu blevyzgas idomiai skaitinejau jau senokai. tai neistveriau ir prisiregistravau smile siaip nenoriu nei girtis cia, nei pustis ar rasyti isgalvotus svorius. tiesiog senokai sportuoju del saves. siaip jaunysteje lankiau mustynes (tikra vyriska kovos mena smile ) tai svoriai nuo to laiko tik krito - ir krito...jau nebelankiau ir tu savo uzsiemimu, bet vistiek svoriai krito, krito...Istojau i universiteta - o kas du menesius po puskili numesdavau. buvau kaip dviratis - sveriau 60 kg - ugis mano 183 cm. Tai zodziu buvau kaulai ir skura. Tada pasakiau sau STOP! Ir pradejau megejiskai stangas volioti, kilnoti ir pan. kilojau visko po biski ir belekaip. Po kiek laiko ziuriu - blyn lygtai bicepsiukai atsirado! nu pradejau skaitineti po truputi - ir nusprendziau (kaip visi pradeje sportuoti - galiu lazintis net) gerti proteina. Nieko nuostabaus kai perskaitai apie proteina - man svarbu mases priaugti buvo. Jau nebegalejau i save ziureti - kaip gerai, galvojau, tieks, kurie kad ir pilvuzai, bet stambus (as ne apie teslius) - peciai platus, rankos kaip mano keturios. Net gatvese, parduotuvese ar pan su manim nesiskaite - praeina seniai stumdydamiesi kaip pro paaugli. Na sportavau jau normaliau - net 4 kartus i savaite. Ir ka - pradejo svoris augti...Pries tai esdavau (tikrai esdavau) kibirais, o svoris tik krito. O cia pirma karta gyvenime pradejo svoris augti...Cia ir uzsikabinau smile Jau ir pagarbos atsirado, nors ir tesliukas atrodziau. Po to ziuriu i save - blyn bicepsai dar mazoki (buvo gal apie 34 cm), tesliukas, peciu truksta ir tt. kakutis gaunasi - jau uztenka tokios mases. Ir pradejau skaitineti, pasirasiau net programele, po to ja tobulinau, formos keitesi. Net pradejau kitiems patarineti, jiems programeles surasinedavau, patardavau apie maista. Mano pagalba savo tikslus pasiekdavo - numesdavo svorio, kas priaugdavo ir pan. Na zodziu sportuoju del saves - nei rekordai nerupi, nei i scena lipti zadu. Zinau ka tobulinti reikia - tai fotkiu nemesiu. Nera cia ko is manes saipytis smile Zodziu per didelis pilvas kol kas. Mases auginimo etapa praejau - pradejau po truputi ryskintis. Aisku trukuma turiu baisini - truksta laiko...Daug dirbu. bet sporto nemetu. siuo metu mano duomenys tokie:
Krutine 112,5 cm
Talija 91 cm
Slaunis 60,5 cm
Blauzda 42,5 cm
bicepsas (desine) 40 cm
Svoris 90 kg
Ugis (kaip jau minejau) 183 cm

Apie svorius nesigirsiu - tikiu, kad daugiau stumiat, spaudziat ir tt. Siaip pries savaite sudure skausmas nugaros apacia - begulint lovoje...Net kojas bijojau pajudinti. Dabar taip jauciu kazka - lyg pasitempes buciau raumeni koki. Tai nebedarau m-traukos, pritupimu, kol pas daktarus nueisiu. Tai va tiek apie mane. Gal ka praleidau - tai veliau parasysiu smile

Paskutinį kartą taisė Dailininkas (2011-06-22 23:13)

Neprisijungęs

 
Gorucki
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 496
Atsiliepimai: 3

#10 2011-06-22 23:52

Re: Sveiki

Perskaiciau viska, ir manau butent del tokiu kaip tu kurie nezinant pataria dauguma ir turi bloga sporto pradzia.

Neprisijungęs

 
Dailininkas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-06-22
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#11 2011-06-22 23:54

Re: Sveiki

Deja - tie, kuriems patariau, pradzia gera turejo.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#12 2011-06-23 00:28

Re: Sveiki

Gorucki rašė:

Perskaiciau viska, ir manau butent del tokiu kaip tu kurie nezinant pataria dauguma ir turi bloga sporto pradzia.

Pats turi atsirinkt ko klausyt o ko ne.

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#13 2011-06-23 00:41

Re: Sveiki

.

Paskutinį kartą taisė duglas (2011-06-23 00:41)

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#14 2011-06-23 00:42

Re: Sveiki

duglas rašė:

.

na cia jau marazmas grynas smile

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#15 2011-06-23 00:54

Re: Sveiki

kurgitu rašė:

duglas rašė:

.

na cia jau marazmas grynas smile

Susilaikiau poto ir redagavau vis delto.. Uzpi.sa tokie, ateina visokie tapytojai ir teisia kitus + kalba uz visus, hanteliuka mat 4kg patampo dar smile

Neprisijungęs

 
Dailininkas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-06-22
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#16 2011-06-23 08:52

Re: Sveiki

O ka? Hanteliukas rimtas - net 4 kg big_smile siaip sitie daugiau skirti apsilimams, boksavimuisi ir pan. Na aisku paaugliams irgi tinka pradziai smile kad ismoktu taisyklingai laykyti, kilnoti hantelius. O tai ateina i sale ir sau ryskiai per didelius hantelius bando tampyti, uzsimetineti ir pan. Kad tik pasirodyti koks kietas yra

Neprisijungęs

 
Dailininkas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-06-22
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#17 2011-06-23 08:53

Re: Sveiki

Ir neimkit i plaucius tu pirmuju mano pasisakymu big_smile Cia gi as nerimtai smile ziuriu atsiranda ir isizeidusiu smile

Paskutinį kartą taisė Dailininkas (2011-06-23 08:54)

Neprisijungęs

 
Joo.
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-02-02
Žinutės: 1030
Atsiliepimai: 1

#18 2011-06-23 09:34

Re: Sveiki

Ziuriu turim antra "prikolista" kaip Mantas96 big_smile O siaip sveikas prisijunges.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#19 2011-06-23 10:32

Re: Sveiki

Dailininkas rašė:

Nebijau as tu jusu Bin BAN'u smile Jau nebeistveriau nesijuokes. Viename forume apie kulturizma taip kartais pasisakydavo vyrukai smile net juoka sukeldavo mum. Nu apie hantelius taip jie nerase aisku smile Tai zodziu sveiki gyvi, zmones kociokai. Gal ir naujokas cia esu - bet jusu blevyzgas idomiai skaitinejau jau senokai. tai neistveriau ir prisiregistravau smile siaip nenoriu nei girtis cia, nei pustis ar rasyti isgalvotus svorius. tiesiog senokai sportuoju del saves. siaip jaunysteje lankiau mustynes (tikra vyriska kovos mena smile ) tai svoriai nuo to laiko tik krito - ir krito...jau nebelankiau ir tu savo uzsiemimu, bet vistiek svoriai krito, krito...Istojau i universiteta - o kas du menesius po puskili numesdavau. buvau kaip dviratis - sveriau 60 kg - ugis mano 183 cm. Tai zodziu buvau kaulai ir skura. Tada pasakiau sau STOP! Ir pradejau megejiskai stangas volioti, kilnoti ir pan. kilojau visko po biski ir belekaip. Po kiek laiko ziuriu - blyn lygtai bicepsiukai atsirado! nu pradejau skaitineti po truputi - ir nusprendziau (kaip visi pradeje sportuoti - galiu lazintis net) gerti proteina. Nieko nuostabaus kai perskaitai apie proteina - man svarbu mases priaugti buvo. Jau nebegalejau i save ziureti - kaip gerai, galvojau, tieks, kurie kad ir pilvuzai, bet stambus (as ne apie teslius) - peciai platus, rankos kaip mano keturios. Net gatvese, parduotuvese ar pan su manim nesiskaite - praeina seniai stumdydamiesi kaip pro paaugli. Na sportavau jau normaliau - net 4 kartus i savaite. Ir ka - pradejo svoris augti...Pries tai esdavau (tikrai esdavau) kibirais, o svoris tik krito. O cia pirma karta gyvenime pradejo svoris augti...Cia ir uzsikabinau smile Jau ir pagarbos atsirado, nors ir tesliukas atrodziau. Po to ziuriu i save - blyn bicepsai dar mazoki (buvo gal apie 34 cm), tesliukas, peciu truksta ir tt. kakutis gaunasi - jau uztenka tokios mases. Ir pradejau skaitineti, pasirasiau net programele, po to ja tobulinau, formos keitesi. Net pradejau kitiems patarineti, jiems programeles surasinedavau, patardavau apie maista. Mano pagalba savo tikslus pasiekdavo - numesdavo svorio, kas priaugdavo ir pan. Na zodziu sportuoju del saves - nei rekordai nerupi, nei i scena lipti zadu. Zinau ka tobulinti reikia - tai fotkiu nemesiu. Nera cia ko is manes saipytis smile Zodziu per didelis pilvas kol kas. Mases auginimo etapa praejau - pradejau po truputi ryskintis. Aisku trukuma turiu baisini - truksta laiko...Daug dirbu. bet sporto nemetu. siuo metu mano duomenys tokie:
Krutine 112,5 cm
Talija 91 cm
Slaunis 60,5 cm
Blauzda 42,5 cm
bicepsas (desine) 40 cm
Svoris 90 kg
Ugis (kaip jau minejau) 183 cm

Apie svorius nesigirsiu - tikiu, kad daugiau stumiat, spaudziat ir tt. Siaip pries savaite sudure skausmas nugaros apacia - begulint lovoje...Net kojas bijojau pajudinti. Dabar taip jauciu kazka - lyg pasitempes buciau raumeni koki. Tai nebedarau m-traukos, pritupimu, kol pas daktarus nueisiu. Tai va tiek apie mane. Gal ka praleidau - tai veliau parasysiu smile

o cia bicas 40 su puhaviku ar normaliai:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Dailininkas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-06-22
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#20 2011-06-23 14:49

Re: Sveiki

JOO sveikas big_smile

Neprisijungęs

 
Dailininkas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-06-22
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#21 2011-06-23 14:51

Re: Sveiki

O Naturalui kazkelintam atsakau - be jokiu puhaviku, kad ir ka tai reikstu big_smile

Neprisijungęs

 
Klaidelis
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-06-21
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#22 2011-06-23 16:41

Re: Sveiki

Daugiau tokiu kaip tu Dainlininke, linksmesnis gyvenimas bus big_smile

Neprisijungęs

 
Dailininkas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-06-22
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#23 2011-06-23 17:21

Re: Sveiki

Dekui dekui, Klaideli, dekui smile su 40 kg hanteliu rankoje automatiskai kreivesne sypsena gaunas big_smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#24 2011-06-23 17:51

Re: Sveiki

nu tie dailininkai iš tikrųjų pučia žolę ar kanors rimčiau kad tokia lakia vaizduotę įgyja.

Neprisijungęs

 
Dailininkas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-06-22
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#25 2011-06-23 17:58

Re: Sveiki

O kam ta žole pūsti? Nupjauni su dalgiu ir pats vėjas prapučia smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net