Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#426 2011-06-19 18:19

Re: Anekdotų skyrelis

Pradeda patikt man juodas humoras, nors kartais ir ziauru, nesuvokiama kaip galima taip prikolint, bet LarisVaris antrasis patiko big_smile

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#427 2011-06-19 20:34

Re: Anekdotų skyrelis

Paštas gavo laišką, ant kurio vaikiška ranka vietoje adreso buvo užrašyta "Dievui". Paštininkas, nežinodamas, ką su tuo laišku daryti, atplėšė ir perskaitė:
-"Gerasis Dieve, tau rašo Jonukas. Man 6 m. Mano tėtė mirė ir mama sunkiai dirba, kad galėtų augintų mane ir mano sesutę. Ar galite atsiųsti mums 500 Lt? " Paštininkas buvo sujaudintas, jis parodė laišką kolegoms ir jie nusprendė susimesti po kažkiek pinigų ir pasiųsti tai šeimai.
Jie surinko 200 Lt.
Po dviejų savaičių tas pats paštas vėl gavo laišką, adresuotą Dievui.
Jame berniukas padėkojo Dievui už gautus pinigus, tačiau pabaigoje pridūrė:
-"Ar galėtum Dieve kitą kartą pinigus pasiųsti tiesiai mums, nes tas padla paštininkas vagia pinigus....

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#428 2011-06-19 20:39

Re: Anekdotų skyrelis

LarisVaris rašė:

Paštas gavo laišką, ant kurio vaikiška ranka vietoje adreso buvo užrašyta "Dievui". Paštininkas, nežinodamas, ką su tuo laišku daryti, atplėšė ir perskaitė:
-"Gerasis Dieve, tau rašo Jonukas. Man 6 m. Mano tėtė mirė ir mama sunkiai dirba, kad galėtų augintų mane ir mano sesutę. Ar galite atsiųsti mums 500 Lt? " Paštininkas buvo sujaudintas, jis parodė laišką kolegoms ir jie nusprendė susimesti po kažkiek pinigų ir pasiųsti tai šeimai.
Jie surinko 200 Lt.
Po dviejų savaičių tas pats paštas vėl gavo laišką, adresuotą Dievui.
Jame berniukas padėkojo Dievui už gautus pinigus, tačiau pabaigoje pridūrė:
-"Ar galėtum Dieve kitą kartą pinigus pasiųsti tiesiai mums, nes tas padla paštininkas vagia pinigus....

nykstysnykstys

Neprisijungęs

 
Dovydas_
Kalbus dalyvis
Vietovė: Telšiai
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 87
Atsiliepimai: 0

#429 2011-06-19 22:44

Re: Anekdotų skyrelis

LarisVaris rašė:

Paštas gavo laišką, ant kurio vaikiška ranka vietoje adreso buvo užrašyta "Dievui". Paštininkas, nežinodamas, ką su tuo laišku daryti, atplėšė ir perskaitė:
-"Gerasis Dieve, tau rašo Jonukas. Man 6 m. Mano tėtė mirė ir mama sunkiai dirba, kad galėtų augintų mane ir mano sesutę. Ar galite atsiųsti mums 500 Lt? " Paštininkas buvo sujaudintas, jis parodė laišką kolegoms ir jie nusprendė susimesti po kažkiek pinigų ir pasiųsti tai šeimai.
Jie surinko 200 Lt.
Po dviejų savaičių tas pats paštas vėl gavo laišką, adresuotą Dievui.
Jame berniukas padėkojo Dievui už gautus pinigus, tačiau pabaigoje pridūrė:
-"Ar galėtum Dieve kitą kartą pinigus pasiųsti tiesiai mums, nes tas padla paštininkas vagia pinigus....

Tas tai utiutiu kai geras big_smile

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#430 2011-06-22 17:52

Re: Anekdotų skyrelis

Fosterių šeima niekaip negalėjo susilaukti vaikų, todėl nutarė pasinaudoti vyro, teikiančio apvaisinimo paslaugas, pagalba. Ta diena, kai turėjo ateiti "apvaisintojas", ponas Fosteris tarė savo žmonai:
- Aš išeinu. Tuojau turėtų ateiti tas vyras.
Po pusvalandžio visai atsitiktinai į duris paskambino fotografas, darantis vaikų nuotraukas. Jis, eidamas pro šalį, nutarė ir čia pasiųlyti savo paslaugas:
- Labas rytas, ponia! Jūs manęs nepažįstate, bet aš čia atėjau...
- O, tik nereikia aiškintis, aš jūsų jau seniai laukiu, - tarė ponia Foster, ileisdama svečią.
- Tikrai? - Nustebo fotografas. - Labai puiku! Mano darbo sritis - vaikai.
- Tai ir yra, ko aš ir mano vyras tikėjomes. Prašom sėstis, tai kur mes pradėsim? - paklausė sumišusi ponia Foster.
- Viską palikite man. Paprastai aš darau du kartus vonioje, vieną ant sofos ir, ko gero, porą kartų lovoje. Kartais svetainės grindys tam irgi puikiai tinka, čia galima gerai išsiplėsti.
- Vonia ir svetainės grindys?! Nenuostabu, kad mums su Hariu nepasisekė.
- Matot, ponia, niekas iš mūsų negali garantuoti geros kokybes kiekvieną kartą. Bet jei mes pabandysime keletą skirtingų pozų, ir aš "nutrauksiu" iš šešių ar septynių kampų, neabejoju, kad rezultatais jūs būsite patenkinta.
- Aš tikiuosi, kad mes greitai visa tai atliksime? - sušnibždejo ponia Foster.
- Mano darbas, ponia, reikalauja laiko. Žinoma, galėčiau spustelt ir viska atlikti per 5 min, bet jūs nusiviltumėte.
- Argi to nežinau! - sušuko ponia Foster.
Fotografas atsidare lagaminėlį ir išsitraukė aplanką su vaikų nuotraukom.
- Šita daryta ant autobuso stogo Londono centre.
- O Dieve! - sušuko Foster, šluostydamasi prakaitą.
- O va šie dvyniai kažkaip atsitiktinai pavyko, nes su jų motina buvo sunku dirbti. Ji nuolat klykė ir rėkė, sunkiai galėjau susikoncentruoti.
- Ak štai kaip. - Tarė Foster.
- Taigi ponia, jei jūs pasiruošusi, išsitrauksiu trikojį ir galėsim pradėti.
- Trikojį? - išsigando Foster.
- O taip, aš naudoju trikoji pasidėti savo Canon'ui. Jis per didelis nulaikyti, kai pradedu savo darbą. Ponia, ponia! O Dieve, ji nualpo!...

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#431 2011-06-23 22:59

Re: Anekdotų skyrelis

Eina gatve labai storas vyrukas.
Ka bedarytu visviena nepavyksta numesti svorio.
Ziuri skelbimas:
-"Ateik, sumokek 10 litu ir numesi 10 kg. "
Vyrukas iskart nueina, sumoka pinigus, o asistentas jam ir sako:
- Eik per tas duris ir pamatysi, visai paprasta.
Nueina vyrukas ten ir ziuri- grazi mergina nuoga guli.
- Jeigu mane pagausi tai galesi ir pamyleti. - sako ji ir eme begti.
Vos ne vos, vyrukas ja pavijo, pamylejo ir pasisveres pamate, kad is tiesu numete 10 kg!!!
Isejo i gatve eina ir mato skelbima:
-"Ateik, sumokek 20 litu ir numesi 20 kg. "
Vyrukas vel lekia, moka pinigus ir tuo paciu budu nmeta 20 kg!!!
Iseina laimingas namo, bet pakelui pamato kita skelbima:
-"Ateik, sumokek 30 litu ir numesi 30 kg. "
Ka gi,galvoja, butu pats tas. Nueina jis ten, sumoka pinigus ir eina kaip visada i kambareli.
Ziuri ten ne grazi mergina guli, bet aukstas, bjaurus juodaodis.
Jis ir sako:
- Ka gi bek, nes jeigu as tave pagausiu, tai as tave ir ispisiu!!!!...
**
Atėjo du draugeliai į kiną, sėdi, nuobodžiauja, laukia filmo pradžios.
Priešais juos atsisėda bernas plikai skusta galva.
- Lažinamės iš dešimt litų, kad trenksiu jam per galvą ir man už tai nieko nebus, - sako vienas draugelis.
Susilažino.
Draugelis nieko nelaukęs tik tekšt per plikę, o kai persiutęs bernas atsisuko, drąsuolis linksmai sušuko:
- Sveikas, Jonai. Kiek metų nesimatėm.
- Aš visai ne Jonas, idiote, - pareiškė stambuolis ir nusisuko.
- Lažinamės iš dvidešimt litų, kad dar kartą trinktelsiu ir nieko nebus, - patenkintas laimėta dešimtine "užsivedė" draugelis.
Susilažino.
Vėl tik tekšt per plikę. Bernas visai pasiuto, atsisuko ir vėl norėjo vožti, bet linksmasis bernelis ėmė kvatotis:
- O tu, Jonai, vis toks pats pokštininkas! Ar pameni, kaip įtikinėjai istorikę, kad tu ne Jonas?
- Aš ne Jonas!!! - užriaumojo bernas ir nuėjęs atsisėdo keliomis eilėmis arčiau ekrano.
- Nori, susilažinam iš šimto litų, kad trenksiu jam trečią kartą?
- Jis tave užmuš, - išsigando bičiulis, bet vistiek susilažino.
Tada drąsuolis nuėjo prie to berno ir iš visos sveikatos pylė jam delnu per plikę. Kai visas raudonas iš pasiutimo bernas atsisuko, vaikinukas nekaltai klapsėdamas akytėmis pareiškė:
- Štai kur tu sėdi, Jonai. O aš jau ten kokį pusvalandį trankiau per plikę vienam į tave baisiai panašiam bernui...
**
Rusų mafijos šefas išvažiavo į žvejybą.
Na ir kaip rusų mafijos šefas turėjo dvi dideles auksines grandines, ant kiekvieno piršto didelis auksinis žiedas, kišenėj pilna dolerių po 100.
Pasiėmė su savim tris bonkas šnapso, kadangi buvo šalta, tai jas visas ir išgėrė. Prisigėrė vyrukas ir užmigo.
Pabudo, žiūri, neturi nei grandinėlių, nei žiedų nei pinigų.
Paskambino savo draugams.
Neužilgo atvaro juodi keturi S600 ir kiekviename po penkis žmones su šautuvais ir t. t. Nusprendė, kad tai galėjo padaryti kažkas vietinis iš kaimo.
Įvažiuoja į kaimą ir klausia kur kaimo seniūnas.
Atrado seniūną, įvažiuoja į kiemą ir beldžia į duris.
Išeina toks mažas žmogelis, ant kaklo turi auksines grandines, žiedus ir pinigai matosi kyšoja iš kišenės.
Vyrukai klausia iš kur jis tą viską turi, iš kur gavo. Seniūnas sako:
- Nepatikėsit. Einu sau su savo šuva, matau prie ežero kranto guli vyrukas visas girtas ir tą visą turtą prie savęs turėjo. Tai paėmiau viską. Ir galiausiai padariau bičą į šikną ir nuėjau namo.
Tie vyrukai pasimetę žiūri į savo šefą. Šefas prieina prie seniūno, žiūri į tą visą auksą ir sako:
- Tai ne mano daiktai....
**
Eina brakonierius palei ežero krantą, ant pečių dvi 10 kilogramines, dar gyvas, lydekas neša. Staiga iš krūmų iššoka inspektorius:
- Aha! Pakliuvai su įkalčiais!!!
- Nepatikėsit, bet aš tas lydekas nuo vaikystės pažįstu ir auginu.
- Kaip tai?
- Nusipirkau kadaise ikrų indelį, atidarau, o ten 2 mailiai spurda. Įleidau į stiklinę - atsigavo. Ir pradėjau aš juos auginti, maitinti. Paaugo - perkėliau į trilitrainį, po to į kubilą, dar vėliau - į vonia. O kai vonioje nebetilpo paleidau į ežerą. Prieidavau prie kranto, sušvilpdavau - atplaukdavo.
- Negali būti....
- Netiki, galiu parodyti. Va, paleisiu, švilptelsiu ir jos atplauks.
- Nu rodyk...
Brakonierius paleido lydekas, o tos išsyk ir nėrė gilyn. Stovi, rūko...
Inspektorius:
- Tai švilpk.
- O kam?
- Kad lydekas pašauktum.
- Kokias lydekas???...
**
Vairuotoją pravažiavusį sankryžą degant raudonam šviesoforui sustabdo kelių policininkė:
- Prašome pateikti dokumentus!
- Aš jų niekada nesivežioju.
- Tuomet parašau išlipti ir atidaryti bagažinę!
- Negaliu, ten lavonas paklodėje suvyniotas.
- Tučtuojau lipk iš mašinos, rankas ant stogo, kojos plačiai!
- Atleiskit, aš su negalia!
Policininkė nežinodama kaip toliau elgtis viską praneša per raciją ir iškviečia pastiprinimą.
Atvykus keliems inspektoriams vyrams, reikalavimai kartojasi. Tik šį kartą vairuotojas pateikia tvarkingus dokumentus, išlipa iš mašinos, atidaro bagažinę, kuri pasirodo visiškai tuščia.
Inspektorius vairuotojo klausia:
- Bet juk mums buvo pranešta kad jūs neturite dokumentų, bagažinėje vežiojatės lavoną ir nevykdot pareigūno reikalavimų.
- Tai jūs palaukit, ji dar jums pasakys kad aš ir per raudoną šviesą važiavau...
**
Ateina novaruskis i automobiliu parduotuve ir sako:
- Man Porsa (Porsche).
Ok - sutvarke jam Porsa, isblizgino. Isvaziavo.
Po valandos grizta:
- Vyrai, problemos. Pas mane cia... hmmm... greiciu deze nuejo...
Nu ka, garantija yra - nuejo i sandeli, paeme, pakeite. Isvaziavo.
Grizta po valandos. Vel ta pati problema.
Garantija lieka garantija. Nuejo i sandeli, ziuri - tik viena liko
greiciu deze... Nu ka, pakeite. Isvaziavo.
Po pusvalandzio grizta novaruskis i parduotuve vel. Ta pati problema -
greiciu deze nuejo. Atvilko is sandelio paskutiniaja, pakeite.
Tuo paciu parduotuves vedejas ir sako:
- Jus atleiskite, mes jums noretumeme pasodinti musu darbuotoja, kad
paziuretu, kaip ta greiciu deze subyra.
- OK, ner problemu, tegul seda.
Vaziuoja!!! Pirmas begis - 80 km/h, antras - 120, trecias - 180,
ketvirtas - 220, penktas - 260, sestas - 300...
Parduotuves darbuotojas visas pasiurpes stebi sita skridima. O
novaruskis cia sako:
- O dabar - RAKETA!
Pasake - ir sugrudo begiu rankena ten, kur raide R pazymeta...

Neprisijungęs

 
sportuniversal
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-22
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 2

#432 2011-06-24 07:09

Re: Anekdotų skyrelis

Nulūžo girta Raudonkepuraitė miške ant takelio. Ėjo takeliu karvė,pamatė miegančią girtą Raudonkepuraitę. Sako reikia prikelti dar vilkas ras, išprievartaus. Priėjo ji prie Raudokepuraitės, apžergė galvą, ir su tešmenimis jei per galvą. Tekšt Tekšt. Raudonkepuraitė prabunda dar visa girta rankom mosikuoja ir šaukia.
- Berniukai berniukai, palaukit ne visi iškarto.


Autobuse vienas keleivis keistai elgėsi - tai suklykia, pašoka nuo sedynės, tai dejuoja, kol pagaliau iš skausmo perkreiptu veidu iš savo klyno ištraukė voverę ir ją užmuša į sėdynes atlošą. Kilo didelis keleivių pasipiktinimas. žmogelis aiškinasi:
- Radau aš ją miške ir norėjau parvežti namo - parodyti anūkams. Įkišau ją į užantį, bet jai ten nepatiko ir ji nusileido žemiau juosmens... - aš dar kentėjau. Atrado "kankorėžį" ir pradėjo jį lukštenti... - aš dar kentėjau. Lindo gilyn ir surado du "gyliukus"- pradėjo juos krimsti... - aš dar kentėjau. Negana to, nulindo dar giliau ir suradusi "drevę" pradejo nagais ją plėti...- aš dar kentėjau. Bet kada "kankorėžį" ėmė vilkti į "drevę"...- aš n e b e i š k e n č i a u !..

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#433 2011-06-24 13:35

Re: Anekdotų skyrelis

sportuniversal rašė:

Nulūžo girta Raudonkepuraitė miške ant takelio. Ėjo takeliu karvė,pamatė miegančią girtą Raudonkepuraitę. Sako reikia prikelti dar vilkas ras, išprievartaus. Priėjo ji prie Raudokepuraitės, apžergė galvą, ir su tešmenimis jei per galvą. Tekšt Tekšt. Raudonkepuraitė prabunda dar visa girta rankom mosikuoja ir šaukia.
- Berniukai berniukai, palaukit ne visi iškarto.


Autobuse vienas keleivis keistai elgėsi - tai suklykia, pašoka nuo sedynės, tai dejuoja, kol pagaliau iš skausmo perkreiptu veidu iš savo klyno ištraukė voverę ir ją užmuša į sėdynes atlošą. Kilo didelis keleivių pasipiktinimas. žmogelis aiškinasi:
- Radau aš ją miške ir norėjau parvežti namo - parodyti anūkams. Įkišau ją į užantį, bet jai ten nepatiko ir ji nusileido žemiau juosmens... - aš dar kentėjau. Atrado "kankorėžį" ir pradėjo jį lukštenti... - aš dar kentėjau. Lindo gilyn ir surado du "gyliukus"- pradėjo juos krimsti... - aš dar kentėjau. Negana to, nulindo dar giliau ir suradusi "drevę" pradejo nagais ją plėti...- aš dar kentėjau. Bet kada "kankorėžį" ėmė vilkti į "drevę"...- aš n e b e i š k e n č i a u !..

tas antras jau čia buvo bet abu geruliai nykstys

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#434 2011-06-24 13:44

Re: Anekdotų skyrelis

Mėgstantis išgerti vyras dėl ligos turėjo susilaikyti nuo gėrimo 3 mėnesius.
Praėjus porai mėnesių, prieš jam išeinant į darbą, jo žmona prašo:
-Grįždamas namo, užeik pas laikrodininką ir paimk sutaisytą mūsų "gegutės laikrodį".
Po darbo, vyras paima laikrodį ir eina namo, bet pakelyje sutinka savo buvusį butelio draugą, kuris jį prikalbina užeiti į barą ir išgerti keletą bokalų. Tie keli bokalai pavirto į kelioliką ir vyrukas grįžo namo apie pirmą valandą nakties. Bijodamas pažadinti žmoną, tyliai atrakino duris, nusimovė batus ir patykom lipa laiptais į savo miegamajį.
Staiga, viduryje laiptų laikrodis užkukuoja vieną kartą KU - KU, tai rodo, kad yra pirma valanda.
Vyras greitai susivokia ir užkukuoja dar 10 kartų KU - KU, suprask, dar tik 11 valanda.
Kitą rytą, per pusryčius, jo žmona sako:
-Nešk laikrodį atgal pas laikrodininką, kad gerai pataisytų.
Vyras klausia žmonos:
- Kodėl?
Ji sako:
-Vakar naktį laikrodis užkukavo viena kartą, po to riebiai nusikeikė "Jobtvaimatj " ir dar užkukavo 10 kartų....

Neprisijungęs

 
takeitdown
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-03-22
Žinutės: 1184
Atsiliepimai: 4

#435 2011-06-24 14:52

Re: Anekdotų skyrelis



kai baxuriukai pavaro ;DDDDD

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#436 2011-06-26 21:06

Re: Anekdotų skyrelis

Kalbasi anukas su seneliu.
-Seneli, papasakok apie kara.
-Na, ka anukeli, karta priesai mus isrikiavo i eilute ir liepe issiskaiciuoti pirmais antrais. Pirmiems liepe ciulpti, o antrus nusove.
-Va kaip. Tai kas tau teko?
-Ai, mane nusove.

Tikro nacio pareiga – pasodinti medį, užauginti vaiką, sudeginti žydą.

***

Antrojo pasaulinio karo metais vaikų namus šildė žydai.

***
Kas greičiau už šviesą? – Žydas 1942 m. Berlyne

***
Įeina pro duris, išeina per kaminą – kas?

***
Rado žydas pinigų, suskaičiuoja – trūksta!

***
Lietuviams – Lietuva, rusams – Rusija, žydams – židinys.

***
Kokia žydo nemėgstamiausia daina? – ,,Laužo liepsna...’’

***
Ką reiškia 5 žydai vienoje vietoje? – Jonines

***
Kuo nusidėjo Hitleris?
Neužbaigė darbo

***

Eina naciai per žydų kaimą, vienas sako:
-Žiūrėk kokią graži žydė, gal nukabinam?
-Ne, tegul kabo.

***

Prieina žydukas prie nacių kareivio ir klausia:
-Dėde, o kodėl is šito kamino rūksta balti dūmai, o iš ano juodi?
-Eina **, tavo tėvui batus pamiršau numauti.

Paskutinį kartą taisė duglas (2011-06-26 21:16)

Neprisijungęs

 
BlackJezus
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-25
Žinutės: 810
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#437 2011-06-26 23:45

Re: Anekdotų skyrelis

duglas rašė:

Kalbasi anukas su seneliu.
-Seneli, papasakok apie kara.
-Na, ka anukeli, karta priesai mus isrikiavo i eilute ir liepe issiskaiciuoti pirmais antrais. Pirmiems liepe ciulpti, o antrus nusove.
-Va kaip. Tai kas tau teko?
-Ai, mane nusove.

Tikro nacio pareiga – pasodinti medį, užauginti vaiką, sudeginti žydą.

***

Antrojo pasaulinio karo metais vaikų namus šildė žydai.

***
Kas greičiau už šviesą? – Žydas 1942 m. Berlyne

***
Įeina pro duris, išeina per kaminą – kas?

***
Rado žydas pinigų, suskaičiuoja – trūksta!

***
Lietuviams – Lietuva, rusams – Rusija, žydams – židinys.

***
Kokia žydo nemėgstamiausia daina? – ,,Laužo liepsna...’’

***
Ką reiškia 5 žydai vienoje vietoje? – Jonines

***
Kuo nusidėjo Hitleris?
Neužbaigė darbo

***

Eina naciai per žydų kaimą, vienas sako:
-Žiūrėk kokią graži žydė, gal nukabinam?
-Ne, tegul kabo.

***

Prieina žydukas prie nacių kareivio ir klausia:
-Dėde, o kodėl is šito kamino rūksta balti dūmai, o iš ano juodi?
-Eina **, tavo tėvui batus pamiršau numauti.

cia tokie nelabai nelabai yra juodas humoras bet cia..

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#438 2011-06-27 01:16

Re: Anekdotų skyrelis

duglas rašė:

Kalbasi anukas su seneliu.
-Seneli, papasakok apie kara.
-Na, ka anukeli, karta priesai mus isrikiavo i eilute ir liepe issiskaiciuoti pirmais antrais. Pirmiems liepe ciulpti, o antrus nusove.
-Va kaip. Tai kas tau teko?
-Ai, mane nusove.

Tikro nacio pareiga – pasodinti medį, užauginti vaiką, sudeginti žydą.

***

Antrojo pasaulinio karo metais vaikų namus šildė žydai.

***
Kas greičiau už šviesą? – Žydas 1942 m. Berlyne

***
Įeina pro duris, išeina per kaminą – kas?

***
Rado žydas pinigų, suskaičiuoja – trūksta!

***
Lietuviams – Lietuva, rusams – Rusija, žydams – židinys.

***
Kokia žydo nemėgstamiausia daina? – ,,Laužo liepsna...’’

***
Ką reiškia 5 žydai vienoje vietoje? – Jonines

***
Kuo nusidėjo Hitleris?
Neužbaigė darbo

***

Eina naciai per žydų kaimą, vienas sako:
-Žiūrėk kokią graži žydė, gal nukabinam?
-Ne, tegul kabo.

***

Prieina žydukas prie nacių kareivio ir klausia:
-Dėde, o kodėl is šito kamino rūksta balti dūmai, o iš ano juodi?
-Eina **, tavo tėvui batus pamiršau numauti.

iš pradžių truputį keistai skaičiau bet paskui tai isijaučiau nykstys

Neprisijungęs

 
world
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-23
Žinutės: 662
Atsiliepimai: 1

#439 2011-06-27 02:38

Re: Anekdotų skyrelis

BlackJezus rašė:

duglas rašė:

Kalbasi anukas su seneliu.
-Seneli, papasakok apie kara.
-Na, ka anukeli, karta priesai mus isrikiavo i eilute ir liepe issiskaiciuoti pirmais antrais. Pirmiems liepe ciulpti, o antrus nusove.
-Va kaip. Tai kas tau teko?
-Ai, mane nusove.

Tikro nacio pareiga – pasodinti medį, užauginti vaiką, sudeginti žydą.

***

Antrojo pasaulinio karo metais vaikų namus šildė žydai.

***
Kas greičiau už šviesą? – Žydas 1942 m. Berlyne

***
Įeina pro duris, išeina per kaminą – kas?

***
Rado žydas pinigų, suskaičiuoja – trūksta!

***
Lietuviams – Lietuva, rusams – Rusija, žydams – židinys.

***
Kokia žydo nemėgstamiausia daina? – ,,Laužo liepsna...’’

***
Ką reiškia 5 žydai vienoje vietoje? – Jonines

***
Kuo nusidėjo Hitleris?
Neužbaigė darbo

***

Eina naciai per žydų kaimą, vienas sako:
-Žiūrėk kokią graži žydė, gal nukabinam?
-Ne, tegul kabo.

***

Prieina žydukas prie nacių kareivio ir klausia:
-Dėde, o kodėl is šito kamino rūksta balti dūmai, o iš ano juodi?
-Eina **, tavo tėvui batus pamiršau numauti.

cia tokie nelabai nelabai yra juodas humoras bet cia..

cia ir yra juodas humoras, nes per juodo jo nebuna smile

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#440 2011-07-02 23:32

Re: Anekdotų skyrelis

Sėdi žvejys ant jūros kranto, žuvį gaudo. Pakliuvo jam auksinė žuvelė ir sako:
- Paleisk mane, išpildysiu tris tavo norus!
- Man nieko netrūksta. Geriau išpildyk norą pirmo žmogaus, kuris čia pasirodys.
Pilka, apsiniaukusi diena. Prie kranto stovi laiviūkštis. Išeina kapitonas ir rąžydamasis burba:
- Na ir orelis - inkarą šiknon...

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#441 2011-07-02 23:52

Re: Anekdotų skyrelis

LarisVaris rašė:

Sėdi žvejys ant jūros kranto, žuvį gaudo. Pakliuvo jam auksinė žuvelė ir sako:
- Paleisk mane, išpildysiu tris tavo norus!
- Man nieko netrūksta. Geriau išpildyk norą pirmo žmogaus, kuris čia pasirodys.
Pilka, apsiniaukusi diena. Prie kranto stovi laiviūkštis. Išeina kapitonas ir rąžydamasis burba:
- Na ir orelis - inkarą šiknon...

"Shtob mne sto hujev v rot i jakarj v zhopu" smile

Neprisijungęs

 
Joo.
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-02-02
Žinutės: 1030
Atsiliepimai: 1

#442 2011-07-04 19:42

Re: Anekdotų skyrelis

Nuvažiavo du draugeliai pažvejoti. Prisilupo kaip reikiant. Ryte žiūri - tinklai pievoje.
- Tu kur, asile, tinklus pastatei???
- Pats tu asilas. Kur valtį irklavai - ten ir stačiau!


Toks juoka sukele big_smile

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#443 2011-07-04 22:31

Re: Anekdotų skyrelis

Kuo panasus kurmis ir erelis ? Abu gyvena po zeme. Isskyrus ereli.

Neprisijungęs

 
Pelkių žirgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bliūdas ryžių
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 5

#444 2011-07-04 22:35

Re: Anekdotų skyrelis

huh

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#445 2011-07-04 22:41

Re: Anekdotų skyrelis

duglas rašė:

Kuo panasus kurmis ir erelis ? Abu gyvena po zeme. Isskyrus ereli.

kazko nesupratau as cia?!?!huh

Neprisijungęs

 
MAZIUKAS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bebaimiu 3-13
Registravosi: 2010-04-26
Žinutės: 331
Atsiliepimai: 4

#446 2011-07-05 00:02

Re: Anekdotų skyrelis

Vyras atsikelia anksti ryte ir bega i dusa nes skuba pas stomatologa.
Cia i dusa atbega zmona ir sako,padarom greituka,vyras i laikrodi mato yr laiko ir padaro.
Sedi jis jau pas stomatologa,isizioja ir cia stomatologe pakraupsta,vyras klausia,kas liezuvis apzelo,stomatologe sako blogiau,pas tave barzda sudina.

Neprisijungęs

 
Pelkių žirgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bliūdas ryžių
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 5

#447 2011-07-05 01:02

Re: Anekdotų skyrelis

rubizzz rašė:

duglas rašė:

Kuo panasus kurmis ir erelis ? Abu gyvena po zeme. Isskyrus ereli.

kazko nesupratau as cia?!?!huh

supah dupah joke

Paskutinį kartą taisė Pelkių žirgas (2011-07-05 01:06)

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#448 2011-07-05 09:22

Re: Anekdotų skyrelis

Pelkių žirgas rašė:

rubizzz rašė:

duglas rašė:

Kuo panasus kurmis ir erelis ? Abu gyvena po zeme. Isskyrus ereli.

kazko nesupratau as cia?!?!huh

supah dupah joke

Uzsipi.sk troli su savo frazem lol eik dirbt geriau neblyzgavojes.

Neprisijungęs

 
Pelkių žirgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bliūdas ryžių
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 5

#449 2011-07-05 15:31

Re: Anekdotų skyrelis

Klausyk, aš daugiau gyvenimo matęs nei tu įsivaizduoji, bet nežadu čia spauzdint savo ID kad kažką kažkam įrodyčiau.  Geriau užsiimk savo reikalais ir neknisk man čia proto po kiekvienu postu, nes vaizduotė ne visada atitinka realybę

Paskutinį kartą taisė Pelkių žirgas (2011-07-05 15:50)

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#450 2011-07-05 16:17

Re: Anekdotų skyrelis

Nzn ar buvo bet:

Laikomes taisykliu komentuojam ir dedam savo.

Susigincijo 3 kaimietes kas yra skausmas:

1a sako: "na man tai laba skaudz kai vyrs primus"

2oji sako: "tas tai yr hujne, vot kaip munei mona senis sulup, su spragilu apdauza vat tas yr skaudzh"

3ioji sako: "ekit buobas tas yr shuds, pamenu veina syki su muoterishkiniu dvyraciu vaziuonu karviu melzht, kuoja nuo piedalia nuslyda kap dejau su pyze ant zhvaigzhdynes, klytori sugnyba, kushy invele ish to skausmo net skambuti nukandau"

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net