Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

partizanas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-01-12
Žinutės: 197
Atsiliepimai: 0

#1 2007-10-16 20:53

Blauzdos skausmas

Vienu žodžiu priguliau vakar pamiegot dieną. Ir miegant labai skaudžiai sutraukė blauzdą mėšlungis. Bet toks didelis skausmas buvo, kad nežinau net kaip nupasakot. Sėdėjau ir kokias 10 min masažavau koja kol praėjo, dar taip niekad nebuvo. Bet kas svarbiausia, kad ir šiandien jaučiu skausmą vaikštant ar šiaip blauzdą įtempiant. sad  Ar buvo gal kam nors panašiai? Gal jau čia verta susirūpint? hmm

Neprisijungęs

 
Blindness
Dažnas senbūvis
Vietovė: Colchester, United Kingdom
Registravosi: 2007-04-26
Žinutės: 1067
Atsiliepimai: 0

#2 2007-10-16 22:08

Re: Blauzdos skausmas

partizanas rašė:

Vienu žodžiu priguliau vakar pamiegot dieną. Ir miegant labai skaudžiai sutraukė blauzdą mėšlungis. Bet toks didelis skausmas buvo, kad nežinau net kaip nupasakot. Sėdėjau ir kokias 10 min masažavau koja kol praėjo, dar taip niekad nebuvo. Bet kas svarbiausia, kad ir šiandien jaučiu skausmą vaikštant ar šiaip blauzdą įtempiant. sad  Ar buvo gal kam nors panašiai? Gal jau čia verta susirūpint? hmm

Tikrai verta susirūpint.. Teks pavaryt tau magnio su B6.. Tik nepirk kur kalcis+magnis+cinkas, nes šie trys elementai konkuruoja tarpusavyje prieš patekdami į ląsteles tad, neaišku kurį iš jų tavo organizmas pasisavins.. Man čia vieną dieną taip buvo lipant laiptais. Taip šlaunį sutraukė, kad susiriečiau big_smile

Neprisijungęs

 
partizanas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-01-12
Žinutės: 197
Atsiliepimai: 0

#3 2007-10-16 22:46

Re: Blauzdos skausmas

Na taip žinau kad magnio reik. Žiema ir pavasarį jį visada naudoju. Ir visada kiek kart buvo mėšlungis tai jis visada praeidavo po kelių minučių, o dabar skausmą jaučiu daugiau nei po paros laiko neutral va užtat ir susirūpinau...

Neprisijungęs

 
Blindness
Dažnas senbūvis
Vietovė: Colchester, United Kingdom
Registravosi: 2007-04-26
Žinutės: 1067
Atsiliepimai: 0

#4 2007-10-16 23:11

Re: Blauzdos skausmas

Gal ką prieš tai panašaus per treniruotę patyrei? Jaučiu teks kreiptis tau į daktarus..

Neprisijungęs

 
_vYSniuS_
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-03-16
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#5 2007-10-17 13:32

Re: Blauzdos skausmas

man irgi kartais stiprus meslungis(nebutinaj blauzda) sutraukia,ir toks kaip skausmas 1-2 dienas issilaiko,bet poto praejna ir vel geraj smile

Neprisijungęs

 
System
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-09-25
Žinutės: 169
Atsiliepimai: 0

#6 2007-10-17 14:37

Re: Blauzdos skausmas

Čia tikriausiai bus labai paprasta priežastis. Mėšlungis tai labai stiprus raumens susitraukimas o kita dieną skauda tikriausiai dėl tos pačios priežasties kaip ir po treniruotės kai raumenys susitraukia ir atsiranda įplyšimai čia gali būt taspats ir su mėšlungiu tik reikia pačiam suprast koks skausmas ar toks pat kaip ir po treniruotės ar kažkas kitokio.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#7 2007-10-17 17:15

Re: Blauzdos skausmas

partizanas rašė:

Vienu žodžiu priguliau vakar pamiegot dieną. Ir miegant labai skaudžiai sutraukė blauzdą mėšlungis. Bet toks didelis skausmas buvo, kad nežinau net kaip nupasakot. Sėdėjau ir kokias 10 min masažavau koja kol praėjo, dar taip niekad nebuvo. Bet kas svarbiausia, kad ir šiandien jaučiu skausmą vaikštant ar šiaip blauzdą įtempiant. sad  Ar buvo gal kam nors panašiai? Gal jau čia verta susirūpint? hmm

neik pas jokius daktarus, nieko čia nėra tongue tik magnio pavartok smile

Neprisijungęs

 
edwis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-06-26
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#8 2007-10-17 17:56

Re: Blauzdos skausmas

_vYSniuS_ rašė:

man irgi kartais stiprus meslungis(nebutinaj blauzda) sutraukia,ir toks kaip skausmas 1-2 dienas issilaiko,bet poto praejna ir vel geraj smile

man irgi tajp buna ypac nakti arba per treniruotes kaj stangos spaudima gulint darau krutinej

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#9 2007-10-20 21:01

Re: Blauzdos skausmas

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:35)

Neprisijungęs

 
partizanas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-01-12
Žinutės: 197
Atsiliepimai: 0

#10 2007-10-20 21:39

Re: Blauzdos skausmas

nu va jau šiandien nebeskauda smile šiaip netaip praėjo. gydžiau panašiai kaip patempus raumenį tai gal tas ir padėjo. vienu žodžiu einu jau magnio pirkt. anksčiau tai tik žiemos metu ir pavasarį ji kaldavau bet žiūriu jau reik ir daba. roll

Neprisijungęs

 
partizanas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-01-12
Žinutės: 197
Atsiliepimai: 0

#11 2007-10-20 21:40

Re: Blauzdos skausmas

lolardas rašė:

Magnis, magnis ir dar kart magnis smile Kiek atsimenu tai bręstant jo ir taip trūksta, o jei dar sportas yikes
Pradėjus tasyt geležį po kažkurio laiko man net akies viršutinis vokas buvo pradėjęs trukčioti smile
Vat jei jau magnis su b6 nepadės, tada gal ir daktarai ne pro šalį smile
Beje suvartojus tą magnį rezultatas gali būti ne iškart.

koks čia gali būt brendimas kai 23 metai? big_smile

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#12 2007-10-20 21:40

Re: Blauzdos skausmas

partizanas rašė:

nu va jau šiandien nebeskauda smile šiaip netaip praėjo. gydžiau panašiai kaip patempus raumenį tai gal tas ir padėjo. vienu žodžiu einu jau magnio pirkt. anksčiau tai tik žiemos metu ir pavasarį ji kaldavau bet žiūriu jau reik ir daba. roll

stenkis nepirkt, o gaut reikiamus vitaminus ir medžiagas iš natūralaus maisto smile

Neprisijungęs

 
partizanas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-01-12
Žinutės: 197
Atsiliepimai: 0

#13 2007-10-20 21:49

Re: Blauzdos skausmas

jamada rašė:

partizanas rašė:

nu va jau šiandien nebeskauda smile šiaip netaip praėjo. gydžiau panašiai kaip patempus raumenį tai gal tas ir padėjo. vienu žodžiu einu jau magnio pirkt. anksčiau tai tik žiemos metu ir pavasarį ji kaldavau bet žiūriu jau reik ir daba. roll

stenkis nepirkt, o gaut reikiamus vitaminus ir medžiagas iš natūralaus maisto smile

visus vitaminus gaut vien tik iš maisto sunkoka būtų roll

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#14 2007-10-21 02:12

Re: Blauzdos skausmas

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:35)

Neprisijungęs

 
Water
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-12-01
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#15 2008-02-17 15:11

Re: Blauzdos skausmas

Na ka gi, turiu siokia tokia beda su blauzdomis... As daug begioju, kiekviena savaite minium begu krosa 3 kartus (po 40min -55min) ir dar plius kase varau (esu krepsininkas), neblogai viskas su kvepavimu, nera pompos, sonu neskauda... Bet va su blauzdomis tai tikras uzsiknisimas, puikiai jauties, gali laisvai nemazai begiot, lyg tycia, atsiranda toks skausmelis blauzdose, lyg ir tempimas, ir trukdo man staigiau ir greiciau judeti, nes nesinori, kad stipriau suskaustu, tai nervina.. O anksciau lyg ir nebuvo to.. Tai ir tenka begiot per skausmus.. Magni geriu, nesu jau paauglys (man 19m.), tempimo pratimus irgi darau. Tai gal zinot, ka daryt,norisi atsikratyt to nervinancio ir ikyraus skausmo.. hmm Busiu labai dekingas!

Paskutinį kartą taisė Water (2008-02-17 15:11)

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#16 2008-02-17 15:28

Re: Blauzdos skausmas

Man paprastai vaikščiojant skauda blauzdas ir tai kenčiu,bet kai jau sunku kentėt ant pirštų galų pradedu vaikščiot.

Neprisijungęs

 
Danylas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-26
Žinutės: 154
Atsiliepimai: 0

#17 2008-02-17 19:30

Re: Blauzdos skausmas

Jai pries treniruote nepadarai gero apsilimo, pratempimu, tai turesi dar didesniu problemu, nepades jokie magniai...

Neprisijungęs

 
Water
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-12-01
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#18 2008-02-17 23:39

Re: Blauzdos skausmas

Danylas rašė:

Jai pries treniruote nepadarai gero apsilimo, pratempimu, tai turesi dar didesniu problemu, nepades jokie magniai...

tai kad darau gerus apsilimus, prasibegioju, ir maziausiai 15 min skiriu vien tempimo pratimams... hmm

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#19 2008-02-18 19:06

Re: Blauzdos skausmas

O_o pazystamas jausmas kai naktinis kojos mislungis,toks skausmas buna,tai kad sienom lipk,bet pavartoji magni B6 ir gud./ O su blauzdom salej irgi buvau persitreniravus,pavaiksciojau savaite su skausmu ir pasimokiau,dabar svori parenku protingai-saikingai smile

Neprisijungęs

 
ievfka
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-12-06
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#20 2010-12-06 22:02

Re: Blauzdos skausmas

kiekviena karta kai einu i kalna man visad pradeda skaudeti blauzdas skausmas kartais buna toks kad tenka sustoti ar kartais tenka suletinti zingsnius kad skausmas nebutu toks skausmingas as vis svarstau gal skauda jas man kad per mazai vaikstau esu ne tokia ir sena big_smile 19m ir nesuprantu is kur tas skausmas kai nuo kalno einu ju neskauda o kai tik pradedu eiti i kalna is karto pradeda skaudeti.

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#21 2010-12-06 22:17

Re: Blauzdos skausmas

Chebra sendien nakti man tas pats buvo.. taip sutrauke blauzda atsikeliau nezinodamas kas darosi, net surekiau big_smile dauzyt koja pradejau, nes taip sutrauke koja kad dieve padek..

pirma mintis buvo tokia, kad bus alkoholio pasekmes big_smile nes ana diena gerai uzbaliavojau..

Gali buti nuo alkoholio? ar vitaminu trukumas?

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#22 2010-12-06 22:21

Re: Blauzdos skausmas

AŠEN rašė:

Chebra sendien nakti man tas pats buvo.. taip sutrauke blauzda atsikeliau nezinodamas kas darosi, net surekiau big_smile dauzyt koja pradejau, nes taip sutrauke koja kad dieve padek..

pirma mintis buvo tokia, kad bus alkoholio pasekmes big_smile nes ana diena gerai uzbaliavojau..

Gali buti nuo alkoholio? ar vitaminu trukumas?

nemanau ,kad nuo alko, man irgi kažkaip naktį sutraukė blauzdą tai taip neblogai pajaučiau blauzdą.. huh

Neprisijungęs

 
AŠEN
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 715
Atsiliepimai: 0

#23 2010-12-06 22:33

Re: Blauzdos skausmas

LarisVaris rašė:

AŠEN rašė:

Chebra sendien nakti man tas pats buvo.. taip sutrauke blauzda atsikeliau nezinodamas kas darosi, net surekiau big_smile dauzyt koja pradejau, nes taip sutrauke koja kad dieve padek..

pirma mintis buvo tokia, kad bus alkoholio pasekmes big_smile nes ana diena gerai uzbaliavojau..

Gali buti nuo alkoholio? ar vitaminu trukumas?

nemanau ,kad nuo alko, man irgi kažkaip naktį sutraukė blauzdą tai taip neblogai pajaučiau blauzdą.. huh

gripas vienodas visus gaudo, su tokiu pozymiu big_smile

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#24 2010-12-06 22:40

Re: Blauzdos skausmas

AŠEN rašė:

LarisVaris rašė:

AŠEN rašė:

Chebra sendien nakti man tas pats buvo.. taip sutrauke blauzda atsikeliau nezinodamas kas darosi, net surekiau big_smile dauzyt koja pradejau, nes taip sutrauke koja kad dieve padek..

pirma mintis buvo tokia, kad bus alkoholio pasekmes big_smile nes ana diena gerai uzbaliavojau..

Gali buti nuo alkoholio? ar vitaminu trukumas?

nemanau ,kad nuo alko, man irgi kažkaip naktį sutraukė blauzdą tai taip neblogai pajaučiau blauzdą.. huh

gripas vienodas visus gaudo, su tokiu pozymiu big_smile

na pas mane abejoju ar gripas buvo,bet tą naktį buvau apsinuodijęs maistu berods ir vėmiau 8k , o gal koks roto virusas pas mane apsilankė, bet ar tai gali būti susiję su blauzdos sutraukimu? huh

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#25 2010-12-07 14:36

Re: Blauzdos skausmas

AŠEN rašė:

Chebra sendien nakti man tas pats buvo.. taip sutrauke blauzda atsikeliau nezinodamas kas darosi, net surekiau big_smile dauzyt koja pradejau, nes taip sutrauke koja kad dieve padek..

pirma mintis buvo tokia, kad bus alkoholio pasekmes big_smile nes ana diena gerai uzbaliavojau..

Gali buti nuo alkoholio? ar vitaminu trukumas?

buvo pries metus taip sutraukia , kad galvojau suplys blauzdos raumuo.. big_smile bet praejo ir iki siol nebuvo tfu tfu

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net