Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#126 2011-08-03 17:14

Re: Moterys...

GediminasJ rašė:

AndrewM rašė:

duglas rašė:

Zaidziant geima per valanda 3 kartus blowjoba su happy ending kai padaro, tai gal galima istvert tada lol

blembaa, gera burna turi, jeigu vien su ja per valanda 3 happy endus padaro, kazkaip sunkiai tai isivaizduoju big_smile vieni linke nusileist merginai kai ji pyksta, kiti ne, nereik cia iskart aiskint, kad po padu ar panasiai.. kaip kam patinka, tas taip elgias, gal jam kvailai atrodo, kad jus pykstates del smulkmenu nenusileisdami

Is pradziu ir man sunkiai pareidavo, bet sakau cosmopolitan ir praktika jai tikrai padejo big_smile kazkas ten sake susirasti protingesne, Univera 3kursa cielu 10 baige wink uzteks cia apie manaja, gal kas apie savo paneles blogas idas norit papasakoti, o gal ji gera kaip angelas? smile

ka cia besneket, manau visos jos zyzia, burba, nori nezino ko, uz*isancios butybes big_smile todel ir nenoriu rimtu santykiu, prisiklausysiu dar zirzimu

Kiek zinau tautybe turi reiksme. Lenkes nori vis daugiau ir daugiau, be ribu. Is praktikos viena turejau, tai tiesa, uzpisdavo dar ir kaip, padarysi gerai, galejai geriau, padarei puikiai, galejai nuostabiai, padarysi nuostabiai, galejai nuostabiai++

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-08-03 17:16)

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#127 2011-08-03 17:15

Re: Moterys...

GediminasJ rašė:

AndrewM rašė:

duglas rašė:


Zaidziant geima per valanda 3 kartus blowjoba su happy ending kai padaro, tai gal galima istvert tada lol

blembaa, gera burna turi, jeigu vien su ja per valanda 3 happy endus padaro, kazkaip sunkiai tai isivaizduoju big_smile vieni linke nusileist merginai kai ji pyksta, kiti ne, nereik cia iskart aiskint, kad po padu ar panasiai.. kaip kam patinka, tas taip elgias, gal jam kvailai atrodo, kad jus pykstates del smulkmenu nenusileisdami

Is pradziu ir man sunkiai pareidavo, bet sakau cosmopolitan ir praktika jai tikrai padejo big_smile kazkas ten sake susirasti protingesne, Univera 3kursa cielu 10 baige wink uzteks cia apie manaja, gal kas apie savo paneles blogas idas norit papasakoti, o gal ji gera kaip angelas? smile

smile Manau normalus zmogus apie tokius dalykus patyli ir nepasakoja viesai (siuo atveju internete) pavadinkim taip „nepazistamiems zmonems“ apie savo panele, juolabiau tokiom temom, ir manau tai neturi reiksmes ar tu slepies po niku ar vardu, pavarde. NO GLORY. smile

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#128 2011-08-03 17:19

Re: Moterys...

Imaginative rašė:

GediminasJ rašė:

AndrewM rašė:


blembaa, gera burna turi, jeigu vien su ja per valanda 3 happy endus padaro, kazkaip sunkiai tai isivaizduoju big_smile vieni linke nusileist merginai kai ji pyksta, kiti ne, nereik cia iskart aiskint, kad po padu ar panasiai.. kaip kam patinka, tas taip elgias, gal jam kvailai atrodo, kad jus pykstates del smulkmenu nenusileisdami

Is pradziu ir man sunkiai pareidavo, bet sakau cosmopolitan ir praktika jai tikrai padejo big_smile kazkas ten sake susirasti protingesne, Univera 3kursa cielu 10 baige wink uzteks cia apie manaja, gal kas apie savo paneles blogas idas norit papasakoti, o gal ji gera kaip angelas? smile

smile Manau normalus zmogus apie tokius dalykus patyli ir nepasakoja viesai (siuo atveju internete) pavadinkim taip „nepazistamiems zmonems“ apie savo panele, juolabiau tokiom temom, ir manau tai neturi reiksmes ar tu slepies po niku ar vardu, pavarde. NO GLORY. smile

tai gal i mamyciu kluba nuei pasiskaitysi kaip: mano vryas man dare analini, man patiko, BET iplyso uzpakaliuko sienele ir labai skaudejo, gavosi infekcija. brangiosios butinai tepkites daugiau lubrikanto... kazkas tokio... smile O siaip KAIP UZAUGSI SUPRASI tongue

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#129 2011-08-03 17:43

Re: Moterys...

GediminasJ rašė:

Imaginative rašė:

GediminasJ rašė:


Is pradziu ir man sunkiai pareidavo, bet sakau cosmopolitan ir praktika jai tikrai padejo big_smile kazkas ten sake susirasti protingesne, Univera 3kursa cielu 10 baige wink uzteks cia apie manaja, gal kas apie savo paneles blogas idas norit papasakoti, o gal ji gera kaip angelas? smile

smile Manau normalus zmogus apie tokius dalykus patyli ir nepasakoja viesai (siuo atveju internete) pavadinkim taip „nepazistamiems zmonems“ apie savo panele, juolabiau tokiom temom, ir manau tai neturi reiksmes ar tu slepies po niku ar vardu, pavarde. NO GLORY. smile

tai gal i mamyciu kluba nuei pasiskaitysi kaip: mano vryas man dare analini, man patiko, BET iplyso uzpakaliuko sienele ir labai skaudejo, gavosi infekcija. brangiosios butinai tepkites daugiau lubrikanto... kazkas tokio... smile O siaip KAIP UZAUGSI SUPRASI tongue

Tai kad tau cia suaugt reikia, butum bahuras gerbtum save ir drauge, tai nezemintum jos taip net internete ir nepasakotum kaip jin tau ciulpia kol tu geimini smile Kazkodel ne man vienam apgailetinai atrodai tai ir dar daugiau pasipasakojes, o dabar dar bandai cia kazka vartytis. smile Aiskus tu, kalba baigta.

P.S. gali nebeatrasyt, nedomini smile

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#130 2011-08-03 17:46

Re: Moterys...

Nesuprantu isizeidei tu cia ar ka? big_smile Siaip nemanau, kad net papa esi mergai laikes, taij ir ne tau apie tokius dalikelius diskutuoti. Kolkas tokia rimta kritiku tu pirmas man pateikei, nezinau ka turejai omenyje (Kakzodel ne man vienam apgailetinai atrodai). Apgailetinai atrodo nebent tavo 35cm bicas wink the end smile One more thing - as nesakau kiekvienu smulkmenu, kas musu lytiniam gyvenime vyksta, nes jai papasakociau apsikakotum gal aukstielnikas. O kad oralinis seksas yra naturalu (siais laikais) niekur nuo to nedingsi. As tai priimu kaip normalu dalyka. O jei tau tai nesuvokiama, tai tik dar karta irodu, kad paprasciausiai esi tam nesubrendes. bent 17 metu turi?

Paskutinį kartą taisė GediminasJ (2011-08-03 17:52)

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#131 2011-08-03 17:58

Re: Moterys...

Uzteks... nesugebat normaliai, vadinas nenada tokiu temu

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net