Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#1 2012-02-08 11:10

Plokscia ranka

Sveiki,

Nezinau kaip teisingai issireiksti, bet cia turbut del vaikisku ranku apimciu - stovint nuleidus ranka ji is sono gana plati, bet is priekio tokia siaura, zodziu nera apvalumo bicepso/tricepso srity. Sulenkus ir itempus bicepsa viskas normaliai, bet norejau paklaust ar yra specifiniu pratimu bicepsui, kad ji paplatint is priekio ziurint ranka istiesus jei taip galima pasakyt. Esu mates pora idomesniu pratimu tai ant 45 suoliuko su hanteliais uzsukant ranka bekeliant, stovint su stanga lenkimas kaip bicepsui, bet delnai nukreipti zemyn. Ar cia kazkas i ta puse?

Neprisijungęs

 
Modeee
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-06-16
Žinutės: 160
Atsiliepimai: 0

#2 2012-02-08 11:22

Re: Plokscia ranka

pas mane ta pati beda big_smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#3 2012-02-08 11:22

Re: Plokscia ranka

Modeee rašė:

pas mane ta pati beda big_smile

kiek bicas? is dalies manau cia mazos apimties beda, bet lauksiu daugiau komentaru.

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#4 2012-02-08 11:22

Re: Plokscia ranka

pas visus jauciu tas pats kol nera dideles rankos..

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#5 2012-02-08 11:25

Re: Plokscia ranka

wopper rašė:

pas visus jauciu tas pats kol nera dideles rankos..

kiek ta didele? rimtai klausiu + visiskai sutinku, kad su laiku issivysto vyriska anoreksijos forma utiutiu ... smile

Neprisijungęs

 
SeveloTeam
Išmestas
Registravosi: 2011-07-05
Žinutės: 1039
Atsiliepimai: 6

#6 2012-02-08 11:29

Re: Plokscia ranka

Kiek bitke?cia esminis klausimas

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#7 2012-02-08 11:30

Re: Plokscia ranka

uzsivedes rašė:

wopper rašė:

pas visus jauciu tas pats kol nera dideles rankos..

kiek ta didele? rimtai klausiu + visiskai sutinku, kad su laiku issivysto vyriska anoreksijos forma utiutiu ... smile

nznau kiek ta didele, man ant mano ugio tai tik nuo 47 jau didelesne atrodo big_smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#8 2012-02-08 11:33

Re: Plokscia ranka

wopper rašė:

uzsivedes rašė:

wopper rašė:

pas visus jauciu tas pats kol nera dideles rankos..

kiek ta didele? rimtai klausiu + visiskai sutinku, kad su laiku issivysto vyriska anoreksijos forma utiutiu ... smile

nznau kiek ta didele, man ant mano ugio tai tik nuo 47 jau didelesne atrodo big_smile

gerai, man atrodo viskas cia aisku - laikas man grizt prie sakutes, pilnos lekstes maisto ir neuzdavinet kvailu klausimu smile

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net