Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Maukis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-07
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#1 2012-03-29 15:27

Sveiki, bendraminčiai.

Seniai skaitinėju šitą forumą ir ilgai galvojau, ar verta man čia prisistatinėti. Vistik nutariau parašyti, nes gal būt mano prisistatymas paskatins ką nors pradėti sportuoti, gal kam nors būsiu naudingas savo patarimais, be to manau, kad bendrauti visada verta. Taigi reikalas tas, kad man 45 metai. Sportuoju 4 metus. Prieš tai niekad nebuvau sportavęs, todėl viską pradėjau nuo nulio. Pirmus mėnesius dariau tik prisitraukimus ir atsispaudimus, bet kadangi šioki toki rezultatai pasimatė, tai norėjosi dar daugiau ir prisipirkęs štangų, hantelių, skersinį, lygiagretes ir kardio treniruoklį viename namo kambaryje įsirengiau "sporto salę". Dabar jau daugiau, kaip du metai lankau sporto klubą, sutikau  bendraminčių ir sunkiai save įsivaizduoju be šito sporto.
Be abejonės pirmais metais savarankiškai sportuodamas patyriau ir persitreniravimus, nemigo naktis, sąnarių skausmus, bet labiausiai užknisdavo aplinkinių psichologinis spaudimas. Nepaslaptis, kad ypač labiau pasiturintys ir gyvenime kažką pasiekę žmonės nelabai įsivaizduoja savaitgalių be vakarėlių ir daug alkoholio. Taigi teko pripratint savo aplinką, kad aš staiga patapau "kitoks" ir alkoholio vartoju minimaliai ir tai tik retkarčiais.
   Dar noriu pridurti, kad šitas sportas netgi labiau naudingas pagyvenusiems žmonėms, negu jaunuoliams. Jaunas žmogus ir taip dar yra sveikas ir svarmenis kilnoja daugiau dėl išvaizdos ar kažkokių sportinių pasiekimų. Tačiau su amžium atsiranda ir įvairių sveikatos problemų ir būtent šitas sportas viską labai gerai sustato į vietas. Gal ir negerai taip rašyti, bet tikrai su gailesčiu ir panieka žiūriu į savo bendraamžius, kurie turi didelį antsvorį, uždūsta paėję kelis žingsnius, turi galybes sveikatos problemų ir vis kartoja, kad prieš vasarą numes svorį, bet atėjus savaitgaliui "įbimbia" litrą viskio su kola ir viskas tuo ir baigiasi.
   Apie save galiu pasakyti, kad kažkokių įpatingų rezultatų nesiekiu ir nepasieksiu, bet per tuos 4 metus tiek išvaizda, tiek sveikata, tiek darbiniai svoriai pakito kardinaliai. Mano ūgis 176 cm. svoris 84 kg. bf 14 proc. (nežinau, kiek teisingai parodo tas matuoklis klube). Darbinis svoris pritūpimuose 125 kg. spaudime gulint 110 kg. Be abejonės pasireguliuoju mitybą. Pageriu proteino su vitaminais. Žiemą daugiau "atleidžiu vadžias", prieš vasarą "prisuku" angliavandenius ir vėl vikas vietoje.
  Taigi kol kas tiek. Noriu pasakyti, kad pradėti sportuoti niekada ne vėlu ir tikrai verta. Jeigu kas turės kokių klausimų, kaip "pagyvenusiam"smile šio forumo dalyviui su malonumu atsakysiu, kiek leis mano patirtis. Visiems sėkmės!

Neprisijungęs

 
IzI
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-09-09
Žinutės: 918
Atsiliepimai: 3

#2 2012-03-29 16:28

Re: Sveiki, bendraminčiai.

Sveiki, būtu įdomu vieną, kitą nuotrauką pamatyt smile

Neprisijungęs

 
Maukis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-07
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#3 2012-03-29 16:51

Re: Sveiki, bendraminčiai.

IzI rašė:

Sveiki, būtu įdomu vieną, kitą nuotrauką pamatyt smile

Sveikas, tai kad nelabai turiu ką pasidemonstruot, kad dėt nuotraukas.

Neprisijungęs

 
21.30 PM
Piktas
Vietovė: London
Registravosi: 2012-01-18
Žinutės: 1562
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#4 2012-03-29 17:23

Re: Sveiki, bendraminčiai.

Sveikas. Saunuolis, kad neapsileidi ir nepasiduodi "draugu itakai"! Sekmes!

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#5 2012-03-29 18:16

Re: Sveiki, bendraminčiai.

Sveikas prisijungęs.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#6 2012-03-29 18:31

Re: Sveiki, bendraminčiai.

Smagu girdet, kad nors ir velai, bet uzsikabinai zaidimuose su gelezimi. Sekmes wink

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#7 2012-03-29 19:05

Re: Sveiki, bendraminčiai.

na, sveikata ir kulturizmas ganetinai prasilenkiantys dalykai tureciau pastebeti. kaip ir pats sakai, kad nera ko ir parodyt su foto, vadinasi esi tiesiog fizini kruvi priimantis kaip naturalu butina dalyka zmogus. pats judejimas, rezimas, neapsileidimas, mityba - sveika. geras jausmas po treniruotes, raumenu skausmas ir uzsipumpavimas, lankstesni ir gyvibingesnis kunas. linkiu nepersistengt, islaikyk savo darbinius ir nepamirsk skirt demesio ne tik stangoms, bet ir prasitampymams, kardio wink sekmes

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#8 2012-03-29 20:01

Re: Sveiki, bendraminčiai.

pradejai sportuot 40,amziaus krize priverte pasitemt:Dbig_smilebig_smile?

Neprisijungęs

 
Maukis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-07
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#9 2012-03-29 20:45

Re: Sveiki, bendraminčiai.

sporcmenas-2 rašė:

pradejai sportuot 40,amziaus krize priverte pasitemt:Dbig_smilebig_smile?

big_smilebig_smilebig_smile svarbiausia, kad pavyko įveikti tą krizęsmile. Ir mamukas dabar patenkintas, ir aš daug sveikesnis, judresnis ir energingesnis, negu buvau prieš keturis metus. Be to ir nusirengt negėda, ypač kai atsistoju šalia savo bendraamžių. Žodžiu atjaunėjau tikra to žodžio prasme. O ta krizė ateis ir pas jus, todėl ruoškitės iš anksto ir neapsileiskit su metais:)

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#10 2012-03-29 20:51

Re: Sveiki, bendraminčiai.

sporcmenas-2 rašė:

pradejai sportuot 40,amziaus krize priverte pasitemt:Dbig_smilebig_smile?

kodel iskart krize? O gal priezastis tik jaunesne pi..ze? big_smile

soris, nesusilaikiau neparimaves roll

Neprisijungęs

 
IzI
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-09-09
Žinutės: 918
Atsiliepimai: 3

#11 2012-03-29 20:57

Re: Sveiki, bendraminčiai.

Mauki, mačiau, kad labai domėjaisi full body programom. Rasei, kad reikai po 2 kartus savaitei pradirbt ir t.t. Gal savo programėlę mums atskleisi?

Neprisijungęs

 
Rytis.K
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 87
Atsiliepimai: 1

#12 2012-03-29 21:03

Re: Sveiki, bendraminčiai.

Saunuolis , jau turbut trecia jaunyste isgyveni , nuosirdziai as cia ,  taip ir toliau laikyk

Neprisijungęs

 
Maukis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-07
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#13 2012-03-29 21:11

Re: Sveiki, bendraminčiai.

simaxas rašė:

na, sveikata ir kulturizmas ganetinai prasilenkiantys dalykai tureciau pastebeti. kaip ir pats sakai, kad nera ko ir parodyt su foto, vadinasi esi tiesiog fizini kruvi priimantis kaip naturalu butina dalyka zmogus. pats judejimas, rezimas, neapsileidimas, mityba - sveika. geras jausmas po treniruotes, raumenu skausmas ir uzsipumpavimas, lankstesni ir gyvibingesnis kunas. linkiu nepersistengt, islaikyk savo darbinius ir nepamirsk skirt demesio ne tik stangoms, bet ir prasitampymams, kardio wink sekmes

Sutinku, kad kulturizmas su sveikata kartais prasilenkiatys dalykai, ypač jeigu sieki didelių tikslų ir rezultatų. Bet jeigu pasportuoji savo malonumui ir su protu (o tas protas irgi ateina su metais), tai tikrai tik į sveikatą. Be to išvaizda irgi ne paskutinėje vietoje. Tikrai aš nepulsiu čia fotografuotis ir demonstruotis, bet tuos kilogramus ne koks domkratas už mane kilnoja, o raumenys, todėl ir išvaizda atitinkama.

Neprisijungęs

 
Maukis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-07
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#14 2012-03-29 21:35

Re: Sveiki, bendraminčiai.

Robšė rašė:

sporcmenas-2 rašė:

pradejai sportuot 40,amziaus krize priverte pasitemt:Dbig_smilebig_smile?

kodel iskart krize? O gal priezastis tik jaunesne pi..ze? big_smile

soris, nesusilaikiau neparimaves roll

Nei krizė, nei pi..zė, nors rimuojasi labai gražiai:) Pasižiūrėjau į save nuotraukoje ir supratau, kad noriu pasikeisti. Pradėjau judėti ir užsikabinau.

Neprisijungęs

 
Maukis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-07
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#15 2012-03-29 22:17

Re: Sveiki, bendraminčiai.

IzI rašė:

Mauki, mačiau, kad labai domėjaisi full body programom. Rasei, kad reikai po 2 kartus savaitei pradirbt ir t.t. Gal savo programėlę mums atskleisi?

Tikrai daug skaitau ir domiuosi šiuo sportu, tame tarpe ir programom, bet full-body jau praeitas etapas ir nutariau prie jo negrįžt. Sportuoju pagal trenerio sudarytą 3 dienų splitą, nes mano amžiuje raumenys ilgiau atsistato ir vieną kartą savaitėje juos pradirbt manau pakanka. Didelėm raumenų grupėm darau 4 pratimus po 5 priėjimus, mažom 3 pratimai po 4 priėjimus, 8-12 pakartojimų.

Neprisijungęs

 
IzI
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-09-09
Žinutės: 918
Atsiliepimai: 3

#16 2012-03-29 22:56

Re: Sveiki, bendraminčiai.

Jei tokie svoriai darbiniai, su tiek priėjimu, tai tikrai šauniai nykstys

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#17 2012-03-30 17:21

Re: Sveiki, bendraminčiai.

Robšė rašė:

sporcmenas-2 rašė:

pradejai sportuot 40,amziaus krize priverte pasitemt:Dbig_smilebig_smile?

kodel iskart krize? O gal priezastis tik jaunesne pi..ze? big_smile

soris, nesusilaikiau neparimaves roll

senos bobos kalba,kad tai viens ir taspats:lol:lol

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#18 2012-03-30 18:13

Re: Sveiki, bendraminčiai.

lol
nu jo, as ir girdejes taip kalbant nykstys

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#19 2012-03-30 18:50

Re: Sveiki, bendraminčiai.

pradeti judeti 40 metu turetu buti nelengva.
pagarba uz poziuri,man ne visvien kas vyksta su mano organizmu.
o kas liecia kad esi kitoks tai zinau ka reiskia,nes  manes  irgi daug kas nesupranta,laikykis:nykstys:nykstysnykstys

Neprisijungęs

 
gremlinas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-01-28
Žinutės: 179
Atsiliepimai: 2

#20 2012-03-30 19:09

Re: Sveiki, bendraminčiai.

Aš pradėjau judėti 40-ties. tad sekmės ir nenuleisk ranku....

Neprisijungęs

 
Maukis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-07
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#21 2012-03-30 22:45

Re: Sveiki, bendraminčiai.

gremlinas rašė:

Aš pradėjau judėti 40-ties. tad sekmės ir nenuleisk ranku....

Šaunu, kad aš ne vienas toks "senolis".

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#22 2012-03-30 23:07

Re: Sveiki, bendraminčiai.

Man 30 ant nosies ir tai daug kas saiposi - ko negeri, ka cia valgai, ka cia su savo papildais.
Ignoruok, gal tie zmones kazkada susipras smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#23 2012-03-30 23:27

Re: Sveiki, bendraminčiai.

svarbiausia antra puse patenkinta, tada ir zilu plauku maziau nykstys
dziugu kai i foruma renkas vyresni zmones ir dar su tokiu poziuriu smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#24 2012-03-30 23:28

Re: Sveiki, bendraminčiai.

gremlinas rašė:

Aš pradėjau judėti 40-ties. tad sekmės ir nenuleisk ranku....

o gremlinai, galvojau taves cia jau nebera. kaip tau sekasi, gal yra kur forume foto? kiek pamenu jei nemaisau nemazai riebaliuko turejai numesti, tai labai idomu kaip ten kas...

Neprisijungęs

 
gremlinas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-01-28
Žinutės: 179
Atsiliepimai: 2

#25 2012-03-31 11:00

Re: Sveiki, bendraminčiai.

idėjau pora senu foto i savo "tema"

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net