Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Escoro
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-02-13
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 1

#1 2012-04-18 15:44

Zmonos treniruociu programa ivertinimui

Sveiki,

Pries du menesius su zmona nusprendem eiti i sale patobulinti kuno formu, pirma menesi ji sportavo pagal programa rasta internete, o dabar sportuoja pagal sia:

Pirmadienis

Kardio 10 min steper               
Koju tiesimas staklese            3x12
Koju lenkimas gulint                                                3x12
Itupstai I prieki            3x10-8
Presas Staklese            4xmax
Presas lygegriatese            4xmax
Pasisukimai su lazda            4x20
Kardio 15 min  dviratis/elipsinis/lengvas ejimas
(Paskutiniai trys pratimai - super serija)

Antradienis

Bicepsas dvigubam bloke        3x12
Bicepsas su hanteliais stovint        4x8
Tricepsas su hanteliu pasilenkus        3x8
Tricepsas su virve            3x8
Tricepsas is uz galvos            3x8       
Kardio 10 min steper           

Ketvirtadienis

Spaudimas kampu staklese        3x12 (panasu kaip su stanga ant 45 laipsniu suoliuko)
Hanteliu spaudimas            3x12
Suvedimai dvigubam bloke stovint        3x12
Hanteliu plesimas             3x12
Presas ant kampinio suoliuko        4xmax
Romeniski atsilenkimai        4xmax
Pasilenkimai I sonus su hanteliu        4x15
(Paskutiniai trys pratimai - super serija)

Penktadienis

Prisitraukimai                                  3x8
Bloko trauka siauru atvirksciu paemimu        3x8
Lyno trauka is apacios  dvigubam bloke pasilenkus    3x8
Peciu spaudimas staklese sedint                              3x12
Hanteliu spaudimas atvirksciu paemimu sedint    3x8 (Arnold press)
Hanteliu mostai I sonus             3x8
Kardio 15 min dviratis

Kas 2 savaites Kardio +5 min, didinti 2 kartus

Pagrindinis tikslas numesti svorio, padailinti figura.
Problematiskos vietos (cia pagal ja:)) turbut kaip ir pas visas merginas: rankos, kojos, juosmens sonai ir pilvukas.

Blogiausia yra tai, kad zmona ir taip entuziazmu sportuoti nedega, o dar ir svoris pradejus eiti i sale siek tiek padidejo..
Papildams vartoja tik amino rugstis ir ta skysti ale "riebalu degintojas" (L-carnitine berods)
Ar si programa is esmes gera svorio metimui? gal turite kazkokiu pastebejimu kas ne itin isipaiso i svorio metimo programos remus?
Dekui uz pastebejimus.

Paskutinį kartą taisė Escoro (2012-04-18 15:44)

Neprisijungęs

 
Menceris
Išmestas
Registravosi: 2012-03-06
Žinutės: 577
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#2 2012-04-18 17:25

Re: Zmonos treniruociu programa ivertinimui

Escoro rašė:

Sveiki,

Pries du menesius su zmona nusprendem eiti i sale patobulinti kuno formu, pirma menesi ji sportavo pagal programa rasta internete, o dabar sportuoja pagal sia:

Pirmadienis

Kardio 10 min steper               
Koju tiesimas staklese            3x12
Koju lenkimas gulint                                                3x12
Itupstai I prieki            3x10-8
Presas Staklese            4xmax
Presas lygegriatese            4xmax
Pasisukimai su lazda            4x20
Kardio 15 min  dviratis/elipsinis/lengvas ejimas
(Paskutiniai trys pratimai - super serija)

Antradienis

Bicepsas dvigubam bloke        3x12
Bicepsas su hanteliais stovint        4x8
Tricepsas su hanteliu pasilenkus        3x8
Tricepsas su virve            3x8
Tricepsas is uz galvos            3x8       
Kardio 10 min steper           

Ketvirtadienis

Spaudimas kampu staklese        3x12 (panasu kaip su stanga ant 45 laipsniu suoliuko)
Hanteliu spaudimas            3x12
Suvedimai dvigubam bloke stovint        3x12
Hanteliu plesimas             3x12
Presas ant kampinio suoliuko        4xmax
Romeniski atsilenkimai        4xmax
Pasilenkimai I sonus su hanteliu        4x15
(Paskutiniai trys pratimai - super serija)

Penktadienis

Prisitraukimai                                  3x8
Bloko trauka siauru atvirksciu paemimu        3x8
Lyno trauka is apacios  dvigubam bloke pasilenkus    3x8
Peciu spaudimas staklese sedint                              3x12
Hanteliu spaudimas atvirksciu paemimu sedint    3x8 (Arnold press)
Hanteliu mostai I sonus             3x8
Kardio 15 min dviratis

Kas 2 savaites Kardio +5 min, didinti 2 kartus

Pagrindinis tikslas numesti svorio, padailinti figura.
Problematiskos vietos (cia pagal ja:)) turbut kaip ir pas visas merginas: rankos, kojos, juosmens sonai ir pilvukas.

Blogiausia yra tai, kad zmona ir taip entuziazmu sportuoti nedega, o dar ir svoris pradejus eiti i sale siek tiek padidejo..
Papildams vartoja tik amino rugstis ir ta skysti ale "riebalu degintojas" (L-carnitine berods)
Ar si programa is esmes gera svorio metimui? gal turite kazkokiu pastebejimu kas ne itin isipaiso i svorio metimo programos remus?
Dekui uz pastebejimus.

Moteriai  visiskai netinkama  programa sporto cia  vyrui , bet  ne moteriai. Paziurek sita video pilnai  suprasi kokiu principu  turi moteris treniruotis.

Neprisijungęs

 
Escoro
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-02-13
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 1

#3 2012-04-19 15:25

Re: Zmonos treniruociu programa ivertinimui

Oi patinka man kai neseniai pradeje sportuoti zmones (tavo komentaras: stazas  mano  sporto  su stanga  neispudingas  5 savaites) vaidina kazkokius asus ir teigia, kad programa visiskai netinkama.. imeta kazkoki rusiska klipuka ir matai as juo tureciau tiketi.. nesuprasi kas ten sneka, ka jis pasiekes, ir kiek jis nusimano..
Noriu konkreciu argumentu, tokiu kaip:

per mazai/per daug pakartojimu - prie maziau pakartojimu vykstas tas ir tas, o prie daugiau pakartojimu tas ir tas..
per mazai kardio
per daug/per mazai pradirbama grupe

ir t.t.
Dekui.

Neprisijungęs

 
Kate16
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2012-04-07
Žinutės: 156
Atsiliepimai: 0

#4 2012-04-19 15:43

Re: Zmonos treniruociu programa ivertinimui

Cardio daugiau skirtas degint riebalus,o pratimai su svoriais-masei auginti.jeigu yra kaloriju perteklius-auga mase,jeigu kaloriju deficitas-svoris krenta.norint atsikratyti svorio rinksciaus cardio

Neprisijungęs

 
Menceris
Išmestas
Registravosi: 2012-03-06
Žinutės: 577
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#5 2012-04-19 16:08

Re: Zmonos treniruociu programa ivertinimui

Escoro rašė:

Oi patinka man kai neseniai pradeje sportuoti zmones (tavo komentaras: stazas  mano  sporto  su stanga  neispudingas  5 savaites) vaidina kazkokius asus ir teigia, kad programa visiskai netinkama.. imeta kazkoki rusiska klipuka ir matai as juo tureciau tiketi.. nesuprasi kas ten sneka, ka jis pasiekes, ir kiek jis nusimano..
Noriu konkreciu argumentu, tokiu kaip:

per mazai/per daug pakartojimu - prie maziau pakartojimu vykstas tas ir tas, o prie daugiau pakartojimu tas ir tas..
per mazai kardio
per daug/per mazai pradirbama grupe

ir t.t.
Dekui.

Gerai ,kad tau durnelis atrodau su savo stazu sekmes droziant zmonai sveikata ...
Sportavau seniau gerokai o 5 savaiciu staza turejau omenyje po pertraukos,asu as nevaidinu  cia tokie kaip tu dalbajobai asus vaidina kur saukiasi pagalbos paskui savo isminti lieja upeliais eik pas treneri salej ir klausk jei  aisku dar  treneri rasi normalu o ne toki pat debila kaip tu.

Paskutinį kartą taisė Menceris (2012-04-19 16:16)

Neprisijungęs

 
Menceris
Išmestas
Registravosi: 2012-03-06
Žinutės: 577
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#6 2012-04-19 16:14

Re: Zmonos treniruociu programa ivertinimui

Kate16 rašė:

Cardio daugiau skirtas degint riebalus,o pratimai su svoriais-masei auginti.jeigu yra kaloriju perteklius-auga mase,jeigu kaloriju deficitas-svoris krenta.norint atsikratyti svorio rinksciaus cardio

Cardio skirtas ne riebalui  degint o gerinti kraujotakos sitema ir sirdies darba antra pratimai su svoriais mases neaugina neklaidink zmoniu. Apie trecia   net  neaiskinsiu jau.

Neprisijungęs

 
Svaigalas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-06-13
Žinutės: 369
Atsiliepimai: 2

#7 2012-04-19 22:00

Re: Zmonos treniruociu programa ivertinimui

Cia paprasta splitine mases programa, kuri aiskiai kopijuota nuo kokio nors vyro. Netinka jin moteriai, vien jau ka kalbeti apie atskira ranku diena su 2 pratimais bicui bei 3 tricui - dar koks raumenu uzdegimas issivystis kai pabandys tai igyvendinti big_smile . Nenumes jin to svorio kol nesusitvarkys mitybos, tai yra faktas numeris 1. Galima jai sudaryt kokia tik nori programa ir nauda bus tik is steperio ir jos mitybos raciono. Daugumoje sporto klubu buna sablonines sporto programos svorio metimui, jeigu labai nori eiti sportuoti i kluba ir kilnoti gelezi tegul pabando sportuoti pagal jas arba susiranda siame forume jau sudaryta moters programa ir neisradineja dviracio.

P.S Klubuose daznai galima sutikt moteris, kurios is visos sirdies daro pilvo presa, tarsi tai degintu riebala nuo pilvo. Riebalas dega nuo viso kuno ir to niekaip nepakeisi. Problema tame, kad su atsilenkimais galima labai greitai susidrozti nugara, taip kad tegul nepersistengia su tuo presu ir gerai perziuri forma kaip reikia taisyklingai atlikti preso pratimus.

Neprisijungęs

 
Escoro
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-02-13
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 1

#8 2012-04-20 11:14

Re: Zmonos treniruociu programa ivertinimui

Menceris rašė:

Escoro rašė:

Oi patinka man kai neseniai pradeje sportuoti zmones (tavo komentaras: stazas  mano  sporto  su stanga  neispudingas  5 savaites) vaidina kazkokius asus ir teigia, kad programa visiskai netinkama.. imeta kazkoki rusiska klipuka ir matai as juo tureciau tiketi.. nesuprasi kas ten sneka, ka jis pasiekes, ir kiek jis nusimano..
Noriu konkreciu argumentu, tokiu kaip:

per mazai/per daug pakartojimu - prie maziau pakartojimu vykstas tas ir tas, o prie daugiau pakartojimu tas ir tas..
per mazai kardio
per daug/per mazai pradirbama grupe

ir t.t.
Dekui.

Gerai ,kad tau durnelis atrodau su savo stazu sekmes droziant zmonai sveikata ...
Sportavau seniau gerokai o 5 savaiciu staza turejau omenyje po pertraukos,asu as nevaidinu  cia tokie kaip tu dalbajobai asus vaidina kur saukiasi pagalbos paskui savo isminti lieja upeliais eik pas treneri salej ir klausk jei  aisku dar  treneri rasi normalu o ne toki pat debila kaip tu.

Nu ir as seniau sportavau ir pakankamai ilgai... nu ir ka?? tai nereiskia, kad as visose kulturizmo srityse esu asas, vat ir klausiu apie moteru sporto programas.. o paziurejus tavo postus, tai susidaro ispudis, kad esi asas visose kulturizmo srityse... tik kazkaip vis kritikuoji, bet konkreciu pavyzdziu nera...
Ir beje, nei as tave dolbajobu laikiau nei ka, bet po paskutinio tavo posto, isryskeja tavo mentaliteto ypatybes... Pasiziurek i savo metus ir i tai ka rasineji ubage tu.. nu bet ka cia noret, neveltui Siauliai turbut..

Neprisijungęs

 
Alpha
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-04-12
Žinutės: 447
Atsiliepimai: 2

#9 2012-04-20 11:21

Re: Zmonos treniruociu programa ivertinimui

Menceris rašė:

Escoro rašė:

Oi patinka man kai neseniai pradeje sportuoti zmones (tavo komentaras: stazas  mano  sporto  su stanga  neispudingas  5 savaites) vaidina kazkokius asus ir teigia, kad programa visiskai netinkama.. imeta kazkoki rusiska klipuka ir matai as juo tureciau tiketi.. nesuprasi kas ten sneka, ka jis pasiekes, ir kiek jis nusimano..
Noriu konkreciu argumentu, tokiu kaip:

per mazai/per daug pakartojimu - prie maziau pakartojimu vykstas tas ir tas, o prie daugiau pakartojimu tas ir tas..
per mazai kardio
per daug/per mazai pradirbama grupe

ir t.t.
Dekui.

Gerai ,kad tau durnelis atrodau su savo stazu sekmes droziant zmonai sveikata ...
Sportavau seniau gerokai o 5 savaiciu staza turejau omenyje po pertraukos,asu as nevaidinu  cia tokie kaip tu dalbajobai asus vaidina kur saukiasi pagalbos paskui savo isminti lieja upeliais eik pas treneri salej ir klausk jei  aisku dar  treneri rasi normalu o ne toki pat debila kaip tu.

Aukstai kiles zemai krisi..

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#10 2012-04-20 11:25

Re: Zmonos treniruociu programa ivertinimui

Pusė komentatorių į pievas prirašė.

Moterų ir vyrų treniruočių sudarymų principai iš esmės nesiskiria. Tiesiog reikėtų vengti tam tikrų pratimų, pvz atsilenkimų su svoriu, sukinėjimųsi ir lantymųsi su svoriu ir t.t., kas augina raumenis ir daro platesnę taliją. Ir nereikia bijoti didesnių svorių, kuo didesnis krūvis ir intensyvumas, tuo geresni rezultatai bus.

Moteris masės neužsiaugins taip lengvai, padidėjęs svoris greičiausiai bus vanduo ir raumuo suaktyvintas (nežinau kaip tiksliau pasakyti), pradžioje sporto reikėtų žiūrėti į matmenis ir besikeičiančias kūno linijas, o ne svorį kaip matą. Kaip žinia, tokio paties tūrio riebalo ir raumens svoris labai skiriasi.

Neprisijungęs

 
Menceris
Išmestas
Registravosi: 2012-03-06
Žinutės: 577
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#11 2012-04-20 13:46

Re: Zmonos treniruociu programa ivertinimui

Escoro rašė:

Menceris rašė:

Escoro rašė:

Oi patinka man kai neseniai pradeje sportuoti zmones (tavo komentaras: stazas  mano  sporto  su stanga  neispudingas  5 savaites) vaidina kazkokius asus ir teigia, kad programa visiskai netinkama.. imeta kazkoki rusiska klipuka ir matai as juo tureciau tiketi.. nesuprasi kas ten sneka, ka jis pasiekes, ir kiek jis nusimano..
Noriu konkreciu argumentu, tokiu kaip:

per mazai/per daug pakartojimu - prie maziau pakartojimu vykstas tas ir tas, o prie daugiau pakartojimu tas ir tas..
per mazai kardio
per daug/per mazai pradirbama grupe

ir t.t.
Dekui.

Gerai ,kad tau durnelis atrodau su savo stazu sekmes droziant zmonai sveikata ...
Sportavau seniau gerokai o 5 savaiciu staza turejau omenyje po pertraukos,asu as nevaidinu  cia tokie kaip tu dalbajobai asus vaidina kur saukiasi pagalbos paskui savo isminti lieja upeliais eik pas treneri salej ir klausk jei  aisku dar  treneri rasi normalu o ne toki pat debila kaip tu.

Nu ir as seniau sportavau ir pakankamai ilgai... nu ir ka?? tai nereiskia, kad as visose kulturizmo srityse esu asas, vat ir klausiu apie moteru sporto programas.. o paziurejus tavo postus, tai susidaro ispudis, kad esi asas visose kulturizmo srityse... tik kazkaip vis kritikuoji, bet konkreciu pavyzdziu nera...
Ir beje, nei as tave dolbajobu laikiau nei ka, bet po paskutinio tavo posto, isryskeja tavo mentaliteto ypatybes... Pasiziurek i savo metus ir i tai ka rasineji ubage tu.. nu bet ka cia noret, neveltui Siauliai turbut..

Kulturizmas  yra vienas  jis  sriciu  neturi bambuke , jei laikai mane asu  nu ka gi  valio big_smile Matyt  blogai postus mano skaitai jei pavyzdziu nematai, negana  durnas esi  tai dar ir nedamatai big_smile Mentalitetas  mano taves tegul nejaudina as esu savo vietoj. Pats  prasei  patarimo, daviau nepatiko , mat mano stazas ir video  jam  nepatko  nes  turbut  nei zodzio nesupratai big_smile Jei prasai patarimo sugebek ji priimti o ne pradeti stazus vardinti  yra kas sportuoja po 10 metu  ir nemoka stangos spausti nuo papu tai apie koki staza cia  kalbeti  ubage tu big_smile

Neprisijungęs

 
Menceris
Išmestas
Registravosi: 2012-03-06
Žinutės: 577
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#12 2012-04-20 13:47

Re: Zmonos treniruociu programa ivertinimui

Alpha rašė:

Menceris rašė:

Escoro rašė:

Oi patinka man kai neseniai pradeje sportuoti zmones (tavo komentaras: stazas  mano  sporto  su stanga  neispudingas  5 savaites) vaidina kazkokius asus ir teigia, kad programa visiskai netinkama.. imeta kazkoki rusiska klipuka ir matai as juo tureciau tiketi.. nesuprasi kas ten sneka, ka jis pasiekes, ir kiek jis nusimano..
Noriu konkreciu argumentu, tokiu kaip:

per mazai/per daug pakartojimu - prie maziau pakartojimu vykstas tas ir tas, o prie daugiau pakartojimu tas ir tas..
per mazai kardio
per daug/per mazai pradirbama grupe

ir t.t.
Dekui.

Gerai ,kad tau durnelis atrodau su savo stazu sekmes droziant zmonai sveikata ...
Sportavau seniau gerokai o 5 savaiciu staza turejau omenyje po pertraukos,asu as nevaidinu  cia tokie kaip tu dalbajobai asus vaidina kur saukiasi pagalbos paskui savo isminti lieja upeliais eik pas treneri salej ir klausk jei  aisku dar  treneri rasi normalu o ne toki pat debila kaip tu.

Aukstai kiles zemai krisi..

Manai as  aukstai  kilau? Juokingas tu big_smile Kris  tokie  klounai zemai , kurie  uzsijema  ne gelezies kilnojimu o anonimzu salej.

Neprisijungęs

 
Escoro
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-02-13
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 1

#13 2012-04-20 14:16

Re: Zmonos treniruociu programa ivertinimui

Menceris rašė:

Escoro rašė:

Menceris rašė:

Gerai ,kad tau durnelis atrodau su savo stazu sekmes droziant zmonai sveikata ...
Sportavau seniau gerokai o 5 savaiciu staza turejau omenyje po pertraukos,asu as nevaidinu  cia tokie kaip tu dalbajobai asus vaidina kur saukiasi pagalbos paskui savo isminti lieja upeliais eik pas treneri salej ir klausk jei  aisku dar  treneri rasi normalu o ne toki pat debila kaip tu.

Nu ir as seniau sportavau ir pakankamai ilgai... nu ir ka?? tai nereiskia, kad as visose kulturizmo srityse esu asas, vat ir klausiu apie moteru sporto programas.. o paziurejus tavo postus, tai susidaro ispudis, kad esi asas visose kulturizmo srityse... tik kazkaip vis kritikuoji, bet konkreciu pavyzdziu nera...
Ir beje, nei as tave dolbajobu laikiau nei ka, bet po paskutinio tavo posto, isryskeja tavo mentaliteto ypatybes... Pasiziurek i savo metus ir i tai ka rasineji ubage tu.. nu bet ka cia noret, neveltui Siauliai turbut..

Kulturizmas  yra vienas  jis  sriciu  neturi bambuke , jei laikai mane asu  nu ka gi  valio big_smile Matyt  blogai postus mano skaitai jei pavyzdziu nematai, negana  durnas esi  tai dar ir nedamatai big_smile Mentalitetas  mano taves tegul nejaudina as esu savo vietoj. Pats  prasei  patarimo, daviau nepatiko , mat mano stazas ir video  jam  nepatko  nes  turbut  nei zodzio nesupratai big_smile Jei prasai patarimo sugebek ji priimti o ne pradeti stazus vardinti  yra kas sportuoja po 10 metu  ir nemoka stangos spausti nuo papu tai apie koki staza cia  kalbeti  ubage tu big_smile

Nu taip, gal ir tavo tiesa.. visi sportuojantys net po 10 metu nemoka su stanga elgtis.. treneriai salese durneliai, nieko nenusimano.. ir siaip, chui paimios ka kiti salese veikia, iskyrus tave.. Juk tu viska zinai, juk tu moki stanga spausti, juk tu supranti, kad kulturizmas vienas ir jokiu sriciu jis neturi, juk tu daug rusisku klipuku youtube praziurejai.. Atsiprasau stangos GURU, kulturizmo sensejau.. tikiuosi atleisi man, tokiam niekingam, dumble gyvenanciam, nieko nesuprantanciam padareliui, kad drysau jumis abejoti... o jei "for real" tai susikisk savo nuomone i sikna ir  gyvenk savo apgailetinam mentaliteto trukume, nors ir vel as apie ji, kai man neleidai net apie tai dometis..

eh.. gerai zmones sako, duok durniui kelia...
Peace..

Neprisijungęs

 
Menceris
Išmestas
Registravosi: 2012-03-06
Žinutės: 577
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#14 2012-04-20 16:16

Re: Zmonos treniruociu programa ivertinimui

Escoro rašė:

Menceris rašė:

Escoro rašė:


Nu ir as seniau sportavau ir pakankamai ilgai... nu ir ka?? tai nereiskia, kad as visose kulturizmo srityse esu asas, vat ir klausiu apie moteru sporto programas.. o paziurejus tavo postus, tai susidaro ispudis, kad esi asas visose kulturizmo srityse... tik kazkaip vis kritikuoji, bet konkreciu pavyzdziu nera...
Ir beje, nei as tave dolbajobu laikiau nei ka, bet po paskutinio tavo posto, isryskeja tavo mentaliteto ypatybes... Pasiziurek i savo metus ir i tai ka rasineji ubage tu.. nu bet ka cia noret, neveltui Siauliai turbut..

Kulturizmas  yra vienas  jis  sriciu  neturi bambuke , jei laikai mane asu  nu ka gi  valio big_smile Matyt  blogai postus mano skaitai jei pavyzdziu nematai, negana  durnas esi  tai dar ir nedamatai big_smile Mentalitetas  mano taves tegul nejaudina as esu savo vietoj. Pats  prasei  patarimo, daviau nepatiko , mat mano stazas ir video  jam  nepatko  nes  turbut  nei zodzio nesupratai big_smile Jei prasai patarimo sugebek ji priimti o ne pradeti stazus vardinti  yra kas sportuoja po 10 metu  ir nemoka stangos spausti nuo papu tai apie koki staza cia  kalbeti  ubage tu big_smile

Nu taip, gal ir tavo tiesa.. visi sportuojantys net po 10 metu nemoka su stanga elgtis.. treneriai salese durneliai, nieko nenusimano.. ir siaip, chui paimios ka kiti salese veikia, iskyrus tave.. Juk tu viska zinai, juk tu moki stanga spausti, juk tu supranti, kad kulturizmas vienas ir jokiu sriciu jis neturi, juk tu daug rusisku klipuku youtube praziurejai.. Atsiprasau stangos GURU, kulturizmo sensejau.. tikiuosi atleisi man, tokiam niekingam, dumble gyvenanciam, nieko nesuprantanciam padareliui, kad drysau jumis abejoti... o jei "for real" tai susikisk savo nuomone i sikna ir  gyvenk savo apgailetinam mentaliteto trukume, nors ir vel as apie ji, kai man neleidai net apie tai dometis..

eh.. gerai zmones sako, duok durniui kelia...
Peace..

Aciu ,kad  davei man kelia ,tegul as busiu durnius o tu protingas ar  man  gaila  kad  griobinsi savo zmonai sveikata  pirmyn  big_smile  Ar man gaila ,kad dauguma cia gryba pjauna ir isradineja dalykus kurie senai jau israsti tik visu uzmirsti. Ar man gaila ,kad rezultatu siekiama is antro galo pirmyn. Nematau nieko blogo dometis situo sportu kuo daugiau ar tai  butu knygos ar tai butu  video klipai youtubei . Jei tu skaitai kad sitaip informacijos semiasi tik daunai tai  tu is ju pats didziausias DAUNAS big_smile Jei tu nesupratai esmes  ka tau pasakiau tau tu  dar  pasirodo ir glusas  visiskas big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net