Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Hawaii
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-08-25
Žinutės: 101
Atsiliepimai: 1

#26 2012-05-12 11:48

Re: Splitas 4days masei pumpuotis

Dzinas rašė:

duglas rašė:

Dzinas rašė:


Nematuoju dar apimčiu šudas kolkas,apie 37

37cm ranka ir patarineji, ok, gal apsiskaites daug esi labai, pasakyk kuo remiesi, kad 3 pratimai ir butent 3x10-12 reikia daryti ?

Na pastebejau nelabai megsti manes smile nesvarbu smile,tai va apsiskaites..Taip tikrai esu pora metu skaitau domiuosi,sporto klube yra du kvalifikuoti treneriai pataria pasikalbam ir t.t..Kodel MAN reikia 3x12 pratimu tricepsui?Todel,kad raumenu grupe treniruoti viena karta per savaite dar maziau pvz 2 pratimus tai nesamone visiska ar ne taip?Trapecija/diblius tai sutikciau.Taipat,kodel sakai 10-12?KUR AS PARASIAU KAD REIKIA DARYTI !?Man asmeniskai norisi y tricepsus "privaryti" kuo daugiau kraujo uzpumpuoti.

O tai per nugaros diena nepajauti bico arba krutines diena trico? cia kaiptik gaunasi tada 2 trenkes bico/trico i savaite, tiesiog ta nugaros ar krutines diena gaunasi lengva treniruote o jau per tas dienas kai darai bicus/tricus sunkios treniruotes, seip dazniausei jai darai raumeni 2 kart sav ir vadovaujiesi sunkios/lengvos treniruotes principu. P.S. cia tik mano nuomone, nieko nebandau nuginciuot, tiesiog diskutuoju wink

Neprisijungęs

 
Dzinas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-20
Žinutės: 1753
Atsiliepimai: 0

#27 2012-05-12 14:15

Re: Splitas 4days masei pumpuotis

Hawaii rašė:

Dzinas rašė:

duglas rašė:


37cm ranka ir patarineji, ok, gal apsiskaites daug esi labai, pasakyk kuo remiesi, kad 3 pratimai ir butent 3x10-12 reikia daryti ?

Na pastebejau nelabai megsti manes smile nesvarbu smile,tai va apsiskaites..Taip tikrai esu pora metu skaitau domiuosi,sporto klube yra du kvalifikuoti treneriai pataria pasikalbam ir t.t..Kodel MAN reikia 3x12 pratimu tricepsui?Todel,kad raumenu grupe treniruoti viena karta per savaite dar maziau pvz 2 pratimus tai nesamone visiska ar ne taip?Trapecija/diblius tai sutikciau.Taipat,kodel sakai 10-12?KUR AS PARASIAU KAD REIKIA DARYTI !?Man asmeniskai norisi y tricepsus "privaryti" kuo daugiau kraujo uzpumpuoti.

O tai per nugaros diena nepajauti bico arba krutines diena trico? cia kaiptik gaunasi tada 2 trenkes bico/trico i savaite, tiesiog ta nugaros ar krutines diena gaunasi lengva treniruote o jau per tas dienas kai darai bicus/tricus sunkios treniruotes, seip dazniausei jai darai raumeni 2 kart sav ir vadovaujiesi sunkios/lengvos treniruotes principu. P.S. cia tik mano nuomone, nieko nebandau nuginciuot, tiesiog diskutuoju wink

Del bicepso taip pajauciu per nugaros treniruote delto jam 2 pratimai,per krutines trefke tricepsa ne.Delto jam 3 pratimai po 3 serijas. smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#28 2012-05-12 15:26

Re: Splitas 4days masei pumpuotis

Hawaii rašė:

Dzinas rašė:

duglas rašė:


37cm ranka ir patarineji, ok, gal apsiskaites daug esi labai, pasakyk kuo remiesi, kad 3 pratimai ir butent 3x10-12 reikia daryti ?

Na pastebejau nelabai megsti manes smile nesvarbu smile,tai va apsiskaites..Taip tikrai esu pora metu skaitau domiuosi,sporto klube yra du kvalifikuoti treneriai pataria pasikalbam ir t.t..Kodel MAN reikia 3x12 pratimu tricepsui?Todel,kad raumenu grupe treniruoti viena karta per savaite dar maziau pvz 2 pratimus tai nesamone visiska ar ne taip?Trapecija/diblius tai sutikciau.Taipat,kodel sakai 10-12?KUR AS PARASIAU KAD REIKIA DARYTI !?Man asmeniskai norisi y tricepsus "privaryti" kuo daugiau kraujo uzpumpuoti.

O tai per nugaros diena nepajauti bico arba krutines diena trico? cia kaiptik gaunasi tada 2 trenkes bico/trico i savaite, tiesiog ta nugaros ar krutines diena gaunasi lengva treniruote o jau per tas dienas kai darai bicus/tricus sunkios treniruotes, seip dazniausei jai darai raumeni 2 kart sav ir vadovaujiesi sunkios/lengvos treniruotes principu. P.S. cia tik mano nuomone, nieko nebandau nuginciuot, tiesiog diskutuoju wink

jei darai krutine su hanteliais tai trica gali visai isjungti ir nejausi nieko o del nugaros tai jau priklauso kuriuos pratimus darysi ir kaip rankas laikysi. darant bet koki pratima mintyse susikoncentruoji i ta raumeni ir stengiesi vien jy judinti.

Neprisijungęs

 
amnezj
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-03-24
Žinutės: 146
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#29 2012-05-12 15:43

Re: Splitas 4days masei pumpuotis

Staffordshire rašė:

jei darai krutine su hanteliais tai trica gali visai isjungti ir nejausi nieko o del nugaros tai jau priklauso kuriuos pratimus darysi ir kaip rankas laikysi. darant bet koki pratima mintyse susikoncentruoji i ta raumeni ir stengiesi vien jy judinti.

Va cia tai teisybe smile Vienas is svarbiausiu dalyku darant pratima.. Pvz anksciau reta karta darydavau puloveri prie krutines, bet kai pasidomejau, kad labai daug naudos is jo man nebus, pabandziau siandien jy prie nugaros trefkes paty pirma pratima, tai sparnus uzpumpavau, o bedarant pratima krutines tempimo net nejauciau smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net