Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#376 2012-06-30 09:44

Re: Geriausi Atletai/Kunai

Ir visi vienodi ;D klonai

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#377 2012-06-30 11:04

Re: Geriausi Atletai/Kunai

cia ziurinejau foruma atsiverciau foto su zyzu tikruoju,drauge sako o grazus vyras,sakau ramei mates ir grazesniu,tai va tokie pyderastai mergom patinka:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
SickOne
Išmestas
Registravosi: 2011-12-04
Žinutės: 202
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#378 2012-06-30 11:10

Re: Geriausi Atletai/Kunai

maziau pavydekit pederai jus pederai

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#379 2012-06-30 11:20

Re: Geriausi Atletai/Kunai

o ko ten pavydet big_smile niekada taip neatrodziau, neatrodau ir neatrodysiu ir nenoriu smile kiti siekiai, o ju gyvensenos budas ir mastymas man nepatinka tai ir pedikais galiu vadint lol

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#380 2012-06-30 11:23

Re: Geriausi Atletai/Kunai

SickOne rašė:

maziau pavydekit pederai jus pederai

Jau suzinojai kada gaima valgyt maista, po isgerto proteino? lol

Neprisijungęs

 
SickOne
Išmestas
Registravosi: 2011-12-04
Žinutės: 202
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#381 2012-06-30 11:40

Re: Geriausi Atletai/Kunai

wopper rašė:

o ko ten pavydet big_smile niekada taip neatrodziau, neatrodau ir neatrodysiu ir nenoriu smile kiti siekiai, o ju gyvensenos budas ir mastymas man nepatinka tai ir pedikais galiu vadint lol

kiti siekiai:D taip tu neatrodytum net ir noredamas smile

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#382 2012-06-30 11:47

Re: Geriausi Atletai/Kunai

SickOne rašė:

wopper rašė:

o ko ten pavydet big_smile niekada taip neatrodziau, neatrodau ir neatrodysiu ir nenoriu smile kiti siekiai, o ju gyvensenos budas ir mastymas man nepatinka tai ir pedikais galiu vadint lol

kiti siekiai:D taip tu neatrodytum net ir noredamas smile

tipo tu atrodytum, akd ir sikna badytumeis wink

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#383 2012-06-30 11:57

Re: Geriausi Atletai/Kunai

bet ka jus matot tame zyze,yra daug daugiau gerai atrodanciu ir y vyrus panasiu atletu,ka jus jame tokio matot?madmad

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#384 2012-06-30 12:02

Re: Geriausi Atletai/Kunai

sporcmenas-2 rašė:

bet ka jus matot tame zyze,yra daug daugiau gerai atrodanciu ir y vyrus panasiu atletu,ka jus jame tokio matot?madmad

ryskuma manau.man tas pats  forumo sio zyzz jau ryskus, tik jam mases uzdek dar kelis kg ir man uz ta pati zyzz geriau atrodys big_smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#385 2012-06-30 12:04

Re: Geriausi Atletai/Kunai

wopper rašė:

sporcmenas-2 rašė:

bet ka jus matot tame zyze,yra daug daugiau gerai atrodanciu ir y vyrus panasiu atletu,ka jus jame tokio matot?madmad

ryskuma manau.man tas pats  forumo sio zyzz jau ryskus, tik jam mases uzdek dar kelis kg ir man uz ta pati zyzz geriau atrodys big_smile

sakau yra daug geriau atrodanciu,ir y vyrus panasiu,o cia kazkoks bisexas su sikiniku isdraskytu,nezinau turbut lt vyrai pyderastet pradeda:lol:lol

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#386 2012-06-30 12:13

Re: Geriausi Atletai/Kunai

Gal jau gana apie tuos zyzzalus 3,14darus, kiek galima.. lol veideli susisukaves, issidazes, patinka matomai tokie kitoms vistelems, elementarus pavyzdys ir C.Ronaldo: ispesioti antakiai, sukuosenu keitimasi zele didziuliais kiekiais ir lako pagalba, dazyti plaukai, auskarai ir t.t. big_smile bet patinka, -niolikinems pagrinde big_smile

Paskutinį kartą taisė duglas (2012-06-30 12:15)

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#387 2012-06-30 12:18

Re: Geriausi Atletai/Kunai

duglas rašė:

Gal jau gana apie tuos zyzzalus 3,14darus, kiek galima.. lol veideli susisukaves, issidazes, patinka matomai tokie kitoms vistelems, elementarus pavyzdys ir C.Ronaldo: ispesioti antakiai, sukuosenu keitimasi zele didziuliais kiekiais ir lako pagalba, dazyti plaukai, auskarai ir t.t. big_smile bet patinka, -niolikinems pagrinde big_smile

tai ronaldo y pedika nepanasus,kaip panos sako saldainiukas jis:D:Dapsigyvenau vln neperseniausei,tai esu pakraupes kiek piderastu cia visokiu,sakau pyderasteja vyrai jau,arba bobeja:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#388 2012-06-30 12:34

Re: Geriausi Atletai/Kunai

gerai atrodo tas zyzzas, geri genai, graziai raumuo ziurisi, proporcijos neblogos, kunas isdirbtas ir visa kita. Zodziu bendras vaizdas geras, bet jei kalbant apie ji kaip asmenybe, tai lopas jis konkretus, nemanau, kad kazkam turetu but jis pavyzdys, juolabiau kaip atletas. Pats visada buvau uz masyvesnius, o ne kazkokius beachboy'us, tai ir tas zyzzas man nieko gero...

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#389 2012-06-30 12:37

Re: Geriausi Atletai/Kunai

sporcmenas-2 rašė:

duglas rašė:

Gal jau gana apie tuos zyzzalus 3,14darus, kiek galima.. lol veideli susisukaves, issidazes, patinka matomai tokie kitoms vistelems, elementarus pavyzdys ir C.Ronaldo: ispesioti antakiai, sukuosenu keitimasi zele didziuliais kiekiais ir lako pagalba, dazyti plaukai, auskarai ir t.t. big_smile bet patinka, -niolikinems pagrinde big_smile

tai ronaldo y pedika nepanasus,kaip panos sako saldainiukas jis:D:Dapsigyvenau vln neperseniausei,tai esu pakraupes kiek piderastu cia visokiu,sakau pyderasteja vyrai jau,arba bobeja:Dbig_smilebig_smile

Kaip kokiai dar panai, vienoms auskaroti, issidaze ir dreksta nuo tokiu kaip zyzzas, C.Ronaldo, kitoms patinka vyrai, vyriski, tokie kaip Zidanas tarkim big_smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#390 2012-06-30 12:42

Re: Geriausi Atletai/Kunai

duglas rašė:

sporcmenas-2 rašė:

duglas rašė:

Gal jau gana apie tuos zyzzalus 3,14darus, kiek galima.. lol veideli susisukaves, issidazes, patinka matomai tokie kitoms vistelems, elementarus pavyzdys ir C.Ronaldo: ispesioti antakiai, sukuosenu keitimasi zele didziuliais kiekiais ir lako pagalba, dazyti plaukai, auskarai ir t.t. big_smile bet patinka, -niolikinems pagrinde big_smile

tai ronaldo y pedika nepanasus,kaip panos sako saldainiukas jis:D:Dapsigyvenau vln neperseniausei,tai esu pakraupes kiek piderastu cia visokiu,sakau pyderasteja vyrai jau,arba bobeja:Dbig_smilebig_smile

Kaip kokiai dar panai, vienoms auskaroti, issidaze ir dreksta nuo tokiu kaip zyzzas, C.Ronaldo, kitoms patinka vyrai, vyriski, tokie kaip Zidanas tarkim big_smile

mano drauge pamato koky iskart matos,kad pedalas,sako o stilingas vyras,dabar jau bisky perprogramavau mastysena:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Bianchi
Dažnas dalyvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 584
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#391 2012-06-30 13:36

Re: Geriausi Atletai/Kunai

sporcmenas-2 rašė:

duglas rašė:

sporcmenas-2 rašė:


tai ronaldo y pedika nepanasus,kaip panos sako saldainiukas jis:D:Dapsigyvenau vln neperseniausei,tai esu pakraupes kiek piderastu cia visokiu,sakau pyderasteja vyrai jau,arba bobeja:Dbig_smilebig_smile

Kaip kokiai dar panai, vienoms auskaroti, issidaze ir dreksta nuo tokiu kaip zyzzas, C.Ronaldo, kitoms patinka vyrai, vyriski, tokie kaip Zidanas tarkim big_smile

mano drauge pamato koky iskart matos,kad pedalas,sako o stilingas vyras,dabar jau bisky perprogramavau mastysena:Dbig_smilebig_smile

kokiu budu? lollollol

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#392 2012-06-30 13:52

Re: Geriausi Atletai/Kunai

wopper rašė:

o ko ten pavydet big_smile niekada taip neatrodziau, neatrodau ir neatrodysiu ir nenoriu smile kiti siekiai, o ju gyvensenos budas ir mastymas man nepatinka tai ir pedikais galiu vadint lol

Kartais utiutiu tavo komentarai nu kartais tai nu na. Pirmas dalykas čia rašoma koks jum geriausias atletas ar kunas, tai prie ko cia jo gyvenimo budas ir panasiai? smile
Tai ka jei man patinka jo figura tai ka viskas as jau utiutiu skaitausi?
Atsakyk i klausima kuo pats tada esi ryskus ar storas utiutiu?

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#393 2012-06-30 13:53

Re: Geriausi Atletai/Kunai

Chebra idomus jus čia esat, jei jau tarkim aš nesieku colemano ar dar kieno figuros tai jau visaks, tai gerai jei man patinka zyzz figura, jo genai, jo ryskumas, tai prie ko cia tas utiutiu ir pan? Tai aš nesuprantu jus sportuojat tam kad buti panasiu i ta sportininka ar tapti juo, gyevnti kaip jis. Jei tarkime jau zmogus nori panasios figuros tai nereiskia kad jis nori viska daryt kaip jis.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#394 2012-06-30 14:02

Re: Geriausi Atletai/Kunai

Cia neivienas is musu nepasieks to idealo.
Vienas nori but zyzu kitas colemanu.Bet taip nebus.
Ir nustokit suda malt,bo biesinat po truputi !!!
Prasau diskutuot apie tai apie ka reiktu.

Neprisijungęs

 
eQuity
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-26
Žinutės: 2334
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#395 2012-06-30 15:04

Re: Geriausi Atletai/Kunai

Imaginative rašė:

gerai atrodo tas zyzzas, geri genai, graziai raumuo ziurisi, proporcijos neblogos, kunas isdirbtas ir visa kita. Zodziu bendras vaizdas geras, bet jei kalbant apie ji kaip asmenybe, tai lopas jis konkretus, nemanau, kad kazkam turetu but jis pavyzdys, juolabiau kaip atletas. Pats visada buvau uz masyvesnius, o ne kazkokius beachboy'us, tai ir tas zyzzas man nieko gero...

Pats sau priestarauji.

Neprisijungęs

 
eQuity
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-26
Žinutės: 2334
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#396 2012-06-30 15:13

Re: Geriausi Atletai/Kunai

wopper rašė:

sporcmenas-2 rašė:

bet ka jus matot tame zyze,yra daug daugiau gerai atrodanciu ir y vyrus panasiu atletu,ka jus jame tokio matot?madmad

ryskuma manau.man tas pats  forumo sio zyzz jau ryskus, tik jam mases uzdek dar kelis kg ir man uz ta pati zyzz geriau atrodys big_smile

Geriau neatrodys, tiesiog raumenu struktura visai kitokia. O kad raumens tai jau panasiai ir turi, tas lyg pries mirti jau netoli 100 svere ir ugis jo netoli 190.

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#397 2012-06-30 15:15

Re: Geriausi Atletai/Kunai

turejau omeny, kad gerai ziurisi tas jo kunas, nera taip kaip kiti cia p.isa prota, kad pas ji nieko gero, bet visada man auksciau buvo mesingesni atletai, todel i tokius kaip zyzzas net neziuriu... kapish?

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#398 2012-06-30 15:23

Re: Geriausi Atletai/Kunai

Imaginative rašė:

turejau omeny, kad gerai ziurisi tas jo kunas, nera taip kaip kiti cia p.isa prota, kad pas ji nieko gero, bet visada man auksciau buvo mesingesni atletai, todel i tokius kaip zyzzas net neziuriu... kapish?

186cm ugio 100kg nera mazai smile

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#399 2012-06-30 15:37

Re: Geriausi Atletai/Kunai

eQuity rašė:

wopper rašė:

sporcmenas-2 rašė:

bet ka jus matot tame zyze,yra daug daugiau gerai atrodanciu ir y vyrus panasiu atletu,ka jus jame tokio matot?madmad

ryskuma manau.man tas pats  forumo sio zyzz jau ryskus, tik jam mases uzdek dar kelis kg ir man uz ta pati zyzz geriau atrodys big_smile

Geriau neatrodys, tiesiog raumenu struktura visai kitokia. O kad raumens tai jau panasiai ir turi, tas lyg pries mirti jau netoli 100 svere ir ugis jo netoli 190.

tai raumenu struktura pas visus skirtinga., gal ir panasiai to raumens turi bet dar lieknesnis atrodo, bet mano manymu geriau atrodytu jei dar keli kg virs butu,nes aukstesnis uz originala big_smile

Neprisijungęs

 
Emporio
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 955
Atsiliepimai: 1

#400 2012-07-01 13:49

Re: Geriausi Atletai/Kunai

zyzz rašė:

wopper rašė:

o ko ten pavydet big_smile niekada taip neatrodziau, neatrodau ir neatrodysiu ir nenoriu smile kiti siekiai, o ju gyvensenos budas ir mastymas man nepatinka tai ir pedikais galiu vadint lol

Kartais utiutiu tavo komentarai nu kartais tai nu na. Pirmas dalykas čia rašoma koks jum geriausias atletas ar kunas, tai prie ko cia jo gyvenimo budas ir panasiai? smile
Tai ka jei man patinka jo figura tai ka viskas as jau utiutiu skaitausi?
Atsakyk i klausima kuo pats tada esi ryskus ar storas utiutiu?

Negerai, oi negerai

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net