Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sharas26
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uola
Registravosi: 2012-06-30
Žinutės: 290
Atsiliepimai: 3

#201 2012-07-06 14:30

Re: Mencerio logas

Diena C

 
Hyperekstenzija     3х10 
Mirties trauka     5х8-3(105kg)
Spaudimas nuo krutines  kampu    5х8  (75kg)
Vertikalaus lyno trauka prie krutines    4x8   (55kg)
Pritupimai         5х10-4   (105kg)
Blauzda  stovint          3х10-4  (85kg)

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#202 2012-07-07 00:14

Re: Mencerio logas

sharas26 rašė:

Alpha rašė:

Gal kita karta wink

P.s. lyginant su anksciau buvusia nugaros foto, kudesnis atrodai.

KAd  nelabai big_smile  Jegos  cikla darau tai kudinimasis neijeina  i mano tiksla dabar smile

O tai kam ta foto jei jegai varai? big_smile

Neprisijungęs

 
sharas26
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uola
Registravosi: 2012-06-30
Žinutės: 290
Atsiliepimai: 3

#203 2012-07-07 00:39

Re: Mencerio logas

olegaskimanas rašė:

sharas26 rašė:

Alpha rašė:

Gal kita karta wink

P.s. lyginant su anksciau buvusia nugaros foto, kudesnis atrodai.

KAd  nelabai big_smile  Jegos  cikla darau tai kudinimasis neijeina  i mano tiksla dabar smile

O tai kam ta foto jei jegai varai? big_smile

KAd tu is pavydo  pasikartum big_smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#204 2012-07-07 00:41

Re: Mencerio logas

sharas26 rašė:

olegaskimanas rašė:

sharas26 rašė:


KAd  nelabai big_smile  Jegos  cikla darau tai kudinimasis neijeina  i mano tiksla dabar smile

O tai kam ta foto jei jegai varai? big_smile

KAd tu is pavydo  pasikartum big_smile

Kur jau cia nepasikarsi, kai colemano proporcijos  formuojasi. alah

Neprisijungęs

 
sharas26
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uola
Registravosi: 2012-06-30
Žinutės: 290
Atsiliepimai: 3

#205 2012-07-07 00:47

Re: Mencerio logas

olegaskimanas rašė:

sharas26 rašė:

olegaskimanas rašė:


O tai kam ta foto jei jegai varai? big_smile

KAd tu is pavydo  pasikartum big_smile

Kur jau cia nepasikarsi, kai colemano proporcijos  formuojasi. alah

Sunku jauciu tau olegai cia  ? nori buti toks veteranas   o  nihujia nerauki tam sporte,  kaip piemuo  suda mali aplinkui ir viskas big_smile Skaityk 11 metu tavo gyvenimo suejo siknon big_smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#206 2012-07-07 00:50

Re: Mencerio logas

cia viena is linksmesniu temu big_smile as daugumos logu neskaitau bet sito niekada nepraleidziu big_smile

Neprisijungęs

 
sharas26
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uola
Registravosi: 2012-06-30
Žinutės: 290
Atsiliepimai: 3

#207 2012-07-07 00:52

Re: Mencerio logas

Staffordshire rašė:

cia viena is linksmesniu temu big_smile as daugumos logu neskaitau bet sito niekada nepraleidziu big_smile

lol  Nu su liutais kitaip  negali nebdraut sues  stanga_v_r nykstys

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#208 2012-07-07 10:10

Re: Mencerio logas

sharas26 rašė:

olegaskimanas rašė:

sharas26 rašė:


KAd tu is pavydo  pasikartum big_smile

Kur jau cia nepasikarsi, kai colemano proporcijos  formuojasi. alah

Sunku jauciu tau olegai cia  ? nori buti toks veteranas   o  nihujia nerauki tam sporte,  kaip piemuo  suda mali aplinkui ir viskas big_smile Skaityk 11 metu tavo gyvenimo suejo siknon big_smile

Nori nenori, gyvenimas jau taip sudeliojo kad veteranu pirmoj eilej man teks tapt, o kaip su tavim bus tai dar isvis neaisku. alah Prognozes po desimtmecio aisku tau labai daug zadancios, tiksliau tu pats su zadi, kitais zdziais svajoji  big_smile  bet.... desimtmetis.... big_smile ateitis visiems suteikia galimybes, tik tu jau man atrodo i ta traukini nespejai, bent pavelavai tai ryskiai. lol

Tai parasysi kodel metai foto, jei jegai sportuoji? lol alah

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#209 2012-07-07 10:33

Re: Mencerio logas

sharas26 rašė:

olegaskimanas rašė:

sharas26 rašė:


KAd tu is pavydo  pasikartum big_smile

Kur jau cia nepasikarsi, kai colemano proporcijos  formuojasi. alah

Sunku jauciu tau olegai cia  ? nori buti toks veteranas   o  nihujia nerauki tam sporte,  kaip piemuo  suda mali aplinkui ir viskas big_smile Skaityk 11 metu tavo gyvenimo suejo siknon big_smile

;DD
Olegas ka nors vartoji?

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#210 2012-07-07 10:45

Re: Mencerio logas

Puma9ANX rašė:

Olegas ka nors vartoji?

Ne, bet jei Menceris neismokins sportuot, ateinancius, dar kaip minimum 11 metu, paskirsiu tokiam paciam suejimui. lol alah

Neprisijungęs

 
sharas26
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uola
Registravosi: 2012-06-30
Žinutės: 290
Atsiliepimai: 3

#211 2012-07-07 11:51

Re: Mencerio logas

olegaskimanas rašė:

sharas26 rašė:

olegaskimanas rašė:


Kur jau cia nepasikarsi, kai colemano proporcijos  formuojasi. alah

Sunku jauciu tau olegai cia  ? nori buti toks veteranas   o  nihujia nerauki tam sporte,  kaip piemuo  suda mali aplinkui ir viskas big_smile Skaityk 11 metu tavo gyvenimo suejo siknon big_smile

Nori nenori, gyvenimas jau taip sudeliojo kad veteranu pirmoj eilej man teks tapt, o kaip su tavim bus tai dar isvis neaisku. alah Prognozes po desimtmecio aisku tau labai daug zadancios, tiksliau tu pats su zadi, kitais zdziais svajoji  big_smile  bet.... desimtmetis.... big_smile ateitis visiems suteikia galimybes, tik tu jau man atrodo i ta traukini nespejai, bent pavelavai tai ryskiai. lol

Tai parasysi kodel metai foto, jei jegai sportuoji? lol alah

O jegai varant foto mest negalima? lol  O paveluoti as niekur nepavelavau big_smile Cia tu pavelavai ryskiai 11 metu siknon suejo dabar jau hren ka bepakeisi lol Teks tau riedeti likusia karjera suduzusoj geldoj lol
Ta tavo patirtis tokia ilgamete ,turetu gera ispudi vaikams palikti lol  Bet  geriau jau daugiau niekam nebesakyk  apie  savo staza 11 metu ,nes daug kam motyvacijos neliks lol

Neprisijungęs

 
sharas26
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uola
Registravosi: 2012-06-30
Žinutės: 290
Atsiliepimai: 3

#212 2012-07-07 11:52

Re: Mencerio logas

olegaskimanas rašė:

Puma9ANX rašė:

Olegas ka nors vartoji?

Ne, bet jei Menceris neismokins sportuot, ateinancius, dar kaip minimum 11 metu, paskirsiu tokiam paciam suejimui. lol alah

Ismokinsiu ,kiek mokesi uz trenerio darba? lol

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#213 2012-07-07 11:59

Re: Mencerio logas

sharas26 rašė:

olegaskimanas rašė:

sharas26 rašė:


Sunku jauciu tau olegai cia  ? nori buti toks veteranas   o  nihujia nerauki tam sporte,  kaip piemuo  suda mali aplinkui ir viskas big_smile Skaityk 11 metu tavo gyvenimo suejo siknon big_smile

Nori nenori, gyvenimas jau taip sudeliojo kad veteranu pirmoj eilej man teks tapt, o kaip su tavim bus tai dar isvis neaisku. alah Prognozes po desimtmecio aisku tau labai daug zadancios, tiksliau tu pats su zadi, kitais zdziais svajoji  big_smile  bet.... desimtmetis.... big_smile ateitis visiems suteikia galimybes, tik tu jau man atrodo i ta traukini nespejai, bent pavelavai tai ryskiai. lol

Tai parasysi kodel metai foto, jei jegai sportuoji? lol alah

O jegai varant foto mest negalima? lol  O paveluoti as niekur nepavelavau big_smile Cia tu pavelavai ryskiai 11 metu siknon suejo dabar jau hren ka bepakeisi lol Teks tau riedeti likusia karjera suduzusoj geldoj lol
Ta tavo patirtis tokia ilgamete ,turetu gera ispudi vaikams palikti lol  Bet  geriau jau daugiau niekam nebesakyk  apie  savo staza 11 metu ,nes daug kam motyvacijos neliks lol

Galima, tik teisingiau butu rodyt rezutatus kuriems skiri ta laika, tavo atveju jegai. Gal mestelsi jeginius skaicius? Tik bico aisku daugiau nemesk!

Tai tu kaip tie vaikai tiki vis dar pasakaitem, nu bet ka dabar, suprantama, juk tik pusmetis smaukymosi dar, pradziu pradzia, uztai ir naivumas ima virsu. lol
Rezultas kuri turiu, mane pilnai tenkina, zinau kam, kur ir kaip vaziuoju. Uzmotyvuot kazka nera mano tikslas, yra kas ta daro be manes, pvz. tu. alah

Neprisijungęs

 
sharas26
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uola
Registravosi: 2012-06-30
Žinutės: 290
Atsiliepimai: 3

#214 2012-07-07 12:03

Re: Mencerio logas

olegaskimanas rašė:

sharas26 rašė:

olegaskimanas rašė:


Nori nenori, gyvenimas jau taip sudeliojo kad veteranu pirmoj eilej man teks tapt, o kaip su tavim bus tai dar isvis neaisku. alah Prognozes po desimtmecio aisku tau labai daug zadancios, tiksliau tu pats su zadi, kitais zdziais svajoji  big_smile  bet.... desimtmetis.... big_smile ateitis visiems suteikia galimybes, tik tu jau man atrodo i ta traukini nespejai, bent pavelavai tai ryskiai. lol

Tai parasysi kodel metai foto, jei jegai sportuoji? lol alah

O jegai varant foto mest negalima? lol  O paveluoti as niekur nepavelavau big_smile Cia tu pavelavai ryskiai 11 metu siknon suejo dabar jau hren ka bepakeisi lol Teks tau riedeti likusia karjera suduzusoj geldoj lol
Ta tavo patirtis tokia ilgamete ,turetu gera ispudi vaikams palikti lol  Bet  geriau jau daugiau niekam nebesakyk  apie  savo staza 11 metu ,nes daug kam motyvacijos neliks lol

Galima, tik teisingiau butu rodyt rezutatus kuriems skiri ta laika, tavo atveju jegai. Gal mestelsi jeginius skaicius? Tik bico aisku daugiau nemesk!

Tai tu kaip tie vaikai tiki vis dar pasakaitem, nu bet ka dabar, suprantama, juk tik pusmetis smaukymosi dar, pradziu pradzia, uztai ir naivumas ima virsu. lol
Rezultas kuri turiu, mane pilnai tenkina, zinau kam, kur ir kaip vaziuoju. Uzmotyvuot kazka nera mano tikslas, yra kas ta daro be manes, pvz. tu. alah

Oi atleisk sensejau ,kad tave izeidziau  nemaniau ,kad toks jautrus esi lol Mano rezultatai man dar priesaky  ,tau jau jie senai "pasiekti"  stanga  Mano stazas dar tik 3 menesiai  o zinau daugiau nei tu per 11 metu lol
Tai  ka cia mums bekalbet? Smau_kyk toliau ta  vamzi dar 11 metu big_smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#215 2012-07-07 12:07

Re: Mencerio logas

sharas26 rašė:

Mano stazas dar tik 3 menesiai  o zinau daugiau nei tu per 11 metu lol

....... alah

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#216 2012-07-07 13:56

Re: Mencerio logas

tai,kam sportuojant 3-6 men xreznaj ka is saves lauzit, ir kelti save i virsu? pvz va dabar ateinu i foruma pasiskaityt info kokios, tai Alpha utiutiu visuose postuose pykstasi su kokiu duglas , nu utiutiu gi vistiek nebusi nei kai duglas figuros atzvilgiu, nei ziniu bagazu, nes pas tave viskas teoriskai,visada remiesi kazkokiais moksliniais straipsniais , o xuj znaj , ne vieno is praktikos ?... nes dalbajobas esi su 4menesiu stazu , dar tik ausis nulenkus klausyt,klausyt,klausyt

Neprisijungęs

 
Alpha
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-04-12
Žinutės: 447
Atsiliepimai: 2

#217 2012-07-07 14:20

Re: Mencerio logas

Nes va tokie durneliai kaip tu siknon lenda forumo didvyriams, kurie poto isivaizduoja esantys pasaulio bamba. Del manes ir duglo, kazka matei nedamatei, girdejai nedagirdejai... tai gal nieko ir nebesakyk.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#218 2012-07-07 14:49

Re: Mencerio logas

Alpha rašė:

Nes va tokie durneliai kaip tu siknon lenda forumo didvyriams, kurie poto isivaizduoja esantys pasaulio bamba. Del manes ir duglo, kazka matei nedamatei, girdejai nedagirdejai... tai gal nieko ir nebesakyk.

Tu geriau cia nesiputojes konkreciai parasyk kas tas yra: "isivaizduoja esantys pasaulio bamba"?! Tik be atmazu, ok?

Neprisijungęs

 
sharas26
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uola
Registravosi: 2012-06-30
Žinutės: 290
Atsiliepimai: 3

#219 2012-07-07 14:53

Re: Mencerio logas

olegaskimanas rašė:

Alpha rašė:

Nes va tokie durneliai kaip tu siknon lenda forumo didvyriams, kurie poto isivaizduoja esantys pasaulio bamba. Del manes ir duglo, kazka matei nedamatei, girdejai nedagirdejai... tai gal nieko ir nebesakyk.

Tu geriau cia nesiputojes konkreciai parasyk kas tas yra: "isivaizduoja esantys pasaulio bamba"?! Tik be atmazu, ok?

Olegai  tu zvengi is mano formos  ,nes neturiu ka parodyti ane? lol Bet ,kad tu ir po 11 metu  neturi ka parodyti , cia  baisiau  nei kad man big_smile as tai nors po 2 menesiu neturiu ka parodyti  ,bet ne po  11 metu lol

Taip ,kad geriau veterane susirink meadalius  savo  ir kaisuink is cia  nesikes  mano temoj veterane tu lollollollollol

Neprisijungęs

 
Alpha
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-04-12
Žinutės: 447
Atsiliepimai: 2

#220 2012-07-07 15:01

Re: Mencerio logas

Nesupranta jis big_smile

Neprisijungęs

 
sharas26
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uola
Registravosi: 2012-06-30
Žinutės: 290
Atsiliepimai: 3

#221 2012-07-07 16:23

Re: Mencerio logas

Alpha rašė:

Nesupranta jis big_smile

Galvoja gal ,kad kede jo kas zada atimti  lol Nebijok Olegai  man tavo  sosto nereikia ,sedek ramiai dumbom
Dar gali 11 metu  laisvai  gryba  pjaut  alaus

Paskutinį kartą taisė sharas26 (2012-07-07 17:13)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#222 2012-07-07 17:03

Re: Mencerio logas

Karsciai smegenis susuko ?

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#223 2012-07-07 17:05

Re: Mencerio logas

MrBurbulas rašė:

Karsciai smegenis susuko ?

Veikia, veikia big_smile salej koma, sexo metu irgi kaip ezere.

Neprisijungęs

 
sharas26
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uola
Registravosi: 2012-06-30
Žinutės: 290
Atsiliepimai: 3

#224 2012-07-07 17:13

Re: Mencerio logas

MrBurbulas rašė:

Karsciai smegenis susuko ?

Kad burbulai  pas mus oras lafa , jokiu karsciu big_smile 17+  lauke tik  taip kad oras  super big_smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#225 2012-07-07 18:24

Re: Mencerio logas

sharas26 rašė:

olegaskimanas rašė:

Alpha rašė:

Nes va tokie durneliai kaip tu siknon lenda forumo didvyriams, kurie poto isivaizduoja esantys pasaulio bamba. Del manes ir duglo, kazka matei nedamatei, girdejai nedagirdejai... tai gal nieko ir nebesakyk.

Tu geriau cia nesiputojes konkreciai parasyk kas tas yra: "isivaizduoja esantys pasaulio bamba"?! Tik be atmazu, ok?

Olegai  tu zvengi is mano formos  ,nes neturiu ka parodyti ane? lol Bet ,kad tu ir po 11 metu  neturi ka parodyti , cia  baisiau  nei kad man big_smile as tai nors po 2 menesiu neturiu ka parodyti  ,bet ne po  11 metu lol

Taip ,kad geriau veterane susirink meadalius  savo  ir kaisuink is cia  nesikes  mano temoj veterane tu lollollollollol

Vienas demonstruoja jegos parametrus, foto imesdamas, kitam nuo 3% vandens stogas paslido ir vejus skleidzia.  lol alah

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net