Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Megejas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-12-03
Žinutės: 416
Atsiliepimai: 0

#1 2009-02-09 00:40

Akys

Va ir taip gyvenime būna: nuėjau profilaktiškai akių patikrint ir dugne rado pakitimų - metus gydžiaus. Dabar vėl reikia pradėt kažkaip sportuot - bet sako dėl ligos padidėjus atšokos galimybė - tai ,matyt, reiks mažais svoriais?Ar kaip?Dvidešimtą kartą iš naujo,bet juk kiek valios -tiek žmogaus. Na nuesiu į Savicko klubą reiks pasitart.big_smile

Neprisijungęs

 
Armani
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-10-15
Žinutės: 64
Atsiliepimai: 0

#2 2009-02-22 17:18

Re: Akys

Megejas rašė:

Va ir taip gyvenime būna: nuėjau profilaktiškai akių patikrint ir dugne rado pakitimų - metus gydžiaus. Dabar vėl reikia pradėt kažkaip sportuot - bet sako dėl ligos padidėjus atšokos galimybė - tai ,matyt, reiks mažais svoriais?Ar kaip?Dvidešimtą kartą iš naujo,bet juk kiek valios -tiek žmogaus. Na nuesiu į Savicko klubą reiks pasitart.big_smile

Kaip suprast? Ką rado ten dugne akių tau?  kas joms buvo? ir čia dėl sporto?

Neprisijungęs

 
LaZDiJoKaS
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-10-12
Žinutės: 281
Atsiliepimai: 0

#3 2009-02-25 15:26

Re: Akys

Senais laikais neleisdavo sportuot, del akiu tinklaines, nes staigiai pradedant begt ar sokinejant gali atosk tinklaine... Bet tai buvo senais laikais, dabar tai pagydoma big_smile Kitokiu priezasciu bent ja as nezinau...

Neprisijungęs

 
eyeGex
Dažnas dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2008-04-20
Žinutės: 202
Atsiliepimai: 0

#4 2009-02-25 20:53

Re: Akys

LaZDiJoKaS rašė:

Senais laikais neleisdavo sportuot, del akiu tinklaines, nes staigiai pradedant begt ar sokinejant gali atosk tinklaine... Bet tai buvo senais laikais, dabar tai pagydoma big_smile Kitokiu priezasciu bent ja as nezinau...

Jei jau atsoks tinklaine, tai jau tu nieko nepagydisi

Neprisijungęs

 
Tadžius
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-18
Žinutės: 146
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#5 2012-01-18 20:24

Re: Akys

maitniko obodas atsoks :DDDDDDDDDDDDDDD

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#6 2012-01-18 21:02

Re: Akys

tai kas buna atsokus tai tinklainej????big_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
tuto170
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-08-10
Žinutės: 166
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#7 2012-07-18 19:10

Re: Akys

Sveiki, sportuoju neilgai (3metus) ir šiandien buvau pas akių daktarę ir akyse rado keistą(jai nematytą) paveldimą ligą niekad ji jos nėra mačiusi. Apie sportą nieko neklausiau, man įdomu ar galėjo pakenkti sportas( aš didelių svarmenų nekeliu, daugiau ryškinuosi), o gal dėl maisto papildų? Ar galima sportuoti kada ilašina akių plečiančius vaistus? ar reikia laikto dieną ar dvi?

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#8 2012-07-18 20:02

Re: Akys

Taip utiutiu nuo proteino akys sugedo, nu utiutiu utiutiu kas per protas

Neprisijungęs

 
Knoxville
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-05-20
Žinutės: 517
Atsiliepimai: 1

#9 2012-07-18 21:25

Re: Akys

Kas per iprotis betkam atsitikus kaltinti del to sporta...

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#10 2012-07-18 21:56

Re: Akys

tuto170 rašė:

Sveiki, sportuoju neilgai (3metus) ir šiandien buvau pas akių daktarę ir akyse rado keistą(jai nematytą) paveldimą ligą niekad ji jos nėra mačiusi. Apie sportą nieko neklausiau, man įdomu ar galėjo pakenkti sportas( aš didelių svarmenų nekeliu, daugiau ryškinuosi), o gal dėl maisto papildų? Ar galima sportuoti kada ilašina akių plečiančius vaistus? ar reikia laikto dieną ar dvi?

ka tik pats atsakiai y savo klausima:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#11 2012-07-18 22:09

Re: Akys

tuto170 rašė:

Sveiki, sportuoju neilgai (3metus) ir šiandien buvau pas akių daktarę ir akyse rado keistą(jai nematytą) paveldimą ligą niekad ji jos nėra mačiusi. Apie sportą nieko neklausiau, man įdomu ar galėjo pakenkti sportas( aš didelių svarmenų nekeliu, daugiau ryškinuosi), o gal dėl maisto papildų? Ar galima sportuoti kada ilašina akių plečiančius vaistus? ar reikia laikto dieną ar dvi?

mldc daktare pamate kazka nematyto ir sugebejo nustatyt kad tai paveldima liga, pasikonsultuok su daktaru kuris yra tai mates

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net