Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#26 2012-07-19 21:18

Re: fizinis darbas ir sportas

Tai gerai stroikes... nueik ta 1-2 kart i savaite, kai miega ir augs, man buna dienu istisai dezes nesiot po 25kg visko buna, tikrai imanoma suderint smile jai maiso nesportuok ne mano bedos.

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#27 2012-07-19 21:20

Re: fizinis darbas ir sportas

dar pridursiu kad norint sportuot visada surasi buda, jai nera nora susirasi kazkokiu trugdziu anksciau ar veliau tokia tiesa.

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#28 2012-07-19 21:22

Re: fizinis darbas ir sportas

Ptycka rašė:

Tai gerai stroikes... nueik ta 1-2 kart i savaite, kai miega ir augs, man buna dienu istisai dezes nesiot po 25kg visko buna, tikrai imanoma suderint smile jai maiso nesportuok ne mano bedos.

kai kuriem zmonem vien po tokio darbo nugaras skauda, o cia dar trefke big_smile
sportuosiu bet tik tam kad palaikyt ka turiu visitek tik 1men teliko smile kita kart reikes lengvesni darba ieskotis smile nes sale kaip narkotikas big_smile mane net depresija eda big_smile

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#29 2012-07-19 21:23

Re: fizinis darbas ir sportas

Puma9ANX rašė:

Ptycka rašė:

Tai gerai stroikes... nueik ta 1-2 kart i savaite, kai miega ir augs, man buna dienu istisai dezes nesiot po 25kg visko buna, tikrai imanoma suderint smile jai maiso nesportuok ne mano bedos.

kai kuriem zmonem vien po tokio darbo nugaras skauda, o cia dar trefke big_smile
sportuosiu bet tik tam kad palaikyt ka turiu visitek tik 1men teliko smile kita kart reikes lengvesni darba ieskotis smile nes sale kaip narkotikas big_smile mane net depresija eda big_smile

tai cia menesis... pofik tose stroikese isvargsi gerai pavalges buk ir nekazka pamesi , as pats dirbes tose stroikese tikrai pasitampai gerokai wink

Paskutinį kartą taisė Ptycka (2012-07-19 21:23)

Neprisijungęs

 
MONX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-13
Žinutės: 1831
Atsiliepimai: 1

#30 2012-07-19 21:25

Re: fizinis darbas ir sportas

NATURAL1978 rašė:

gino rašė:

sia vasara statybose dirbu,tai jegu nebelieka sportui smile tikiuosi ne kris viskas per pora menesiu smile

sekmadienis tam yrakad bazinius pasidaryt full body,tinginy:Dbig_smilebig_smilebig_smile
jei be iseiginiu dirbi,tai uzuojauta,nors as jaunystej irgi stroikej dirbau ,tai tekdavo i trevke tik 21 oo ateiti ir iki 2300 varyt kas antra  diena nu ir nenumiriau,taip kad pasiteisinimu  galima rast visad

+ wink

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#31 2012-07-19 21:28

Re: fizinis darbas ir sportas

Puma9ANX rašė:

Ptycka rašė:

ne pieva man viskas gerai ir dirbu ir sportuoju ir progresuoju, taipkad neieskokit atmazu

ka dirbi, visu pirma? stroikes?

Atmazu big_smile cia geras man rankos nelaiko salej, visiskai nepailsi, labiausiai jaucias ant dilbiu smile atrodo lyg su kokiu deadliftu nukankintos dar net neprasidejos treniruotej.

stroikej dyrbau ir dar grieztos ndietos laikiaus,ziema nebudavo sansu tokios apimties trenke padaryt kokia vasarom sumazines kalorijas per puse padarau, ir rezultatai buvo palyginus geri:Dbig_smile
svarbiause nesukt pautu yra nera progresas,o varyt varyt ir dar karta varyt:hanteliai:hanteliai

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#32 2012-07-19 21:36

Re: fizinis darbas ir sportas

Tai beda tame kad jegos ir taip nera o cia dar parkrenta ir net neina grazint kur buvo lol

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#33 2012-07-19 22:04

Re: fizinis darbas ir sportas

dirbu grusciku. darbas nedekingas kulturizmui, stengiuos nutaikyt viena laisva poilsiui, ir kitos dienos ryte varau i sale. po sales aisku sunkiau nest kazka sunkesnio, pirstai nebetiek laiko, bet jau priprates tai dzin.. dabar vasara aplamai apsiriboju darbu ir stengiuos 2x per sav turnukas lygiagretes atsispaudimai. stengiuos baltymus surinkt visada, ryte gerai pavalgyt normaliai koses butinai. svoris pakrito pora kilu nes angliu nesuvartoju kiek reik, bet ryskus kai velnias patapau big_smile

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#34 2012-07-19 22:10

Re: fizinis darbas ir sportas

atiduociau daug kad man trefke butu ryte o ne vakare kai jau buni nuvarges smile

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 0

#35 2012-07-20 01:04

Re: fizinis darbas ir sportas

sporcmenas-2 rašė:

sportininkas7 rašė:

ar suderinat fizini darba ir sporta? Kokius papildus renkates atsistatymui? Man teks padirbet fizini gan sunku pamainini darba veliau ir mokslai prisides, bet nesinori mest sporto. Ar pavyksta kazkam tai suderint? Kaip sukates nuo pervargimo?

o tu ka galvoji,kad mes visi nedyrbam,tik sportuojam:Dbig_smilebig_smile

dirbt tai dirbat bet ar visi fizini darba jei koiam ofise sedet  tai nenusikali tiek kiek grusciku budamas. Bent kolkas nemesiu nei darbo nei sporto ”pasiplesyt” biski reiks big_smile bus idomu paziuret kaip priprasiu ar nepriprasiu prie kruvio ar gausiu kokia jauciama nauda is papildu, bet visa laika tokio darbo tikrai nesinoretu dirbt gausiu geros motyvacijos mokytis big_smile

Neprisijungęs

 
Javoil
Dažnas dalyvis
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2009-07-02
Žinutės: 460
Atsiliepimai: 0

#36 2012-07-20 02:28

Re: fizinis darbas ir sportas

as pats tokioje situacijoje, priprasti nepriprasi smile bet kazkiek adaptuosis kunas prie kruvio didelio, svarbiausia maistas, kad atsistatyti eitu normaliai ir kad regresas nesigautu, del kcal stokos, zmogaus kunas stebuklingas dalykas, viska gali panest big_smile

Paskutinį kartą taisė Javoil (2012-07-20 02:29)

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#37 2012-07-20 15:39

Re: fizinis darbas ir sportas

Puma9ANX rašė:

atiduociau daug kad man trefke butu ryte o ne vakare kai jau buni nuvarges smile

patikek vakarais geriau,as dyrbu pamainyni darba,tak is ryto kakutis kazkoks gaunas,nespeji nieko skubi,nepatinka man taip

Neprisijungęs

 
Miracle
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-03-30
Žinutės: 1399
Atsiliepimai: 3

#38 2012-07-20 18:33

Re: fizinis darbas ir sportas

as tai dirbu apsaugoje kas 4 para, sedimas darbas praktiskai, bet neina pamiegot visai, nes visada judejimas, tai sunkoka yra, nes kita diena visa miegu, atsikeles jauciuosi apsvaiges, nu ir tada dvi dienas is eiles sportuoju, bet vistiek ne tas

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net