Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Alone
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-01
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#26 2006-09-07 13:58

Re: Eisena

Man rodos ta eisena keiciasi del pasitikejimo keitimosi savimi, nes seip keistis man rodos gali rimtiem sportininkam kurie ilgai sportuoja, kada gali kojos viena i kita trintis ar sparnai neleidzia ranku nuleisti big_smile

Neprisijungęs

 
partizanas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-01-12
Žinutės: 197
Atsiliepimai: 0

#27 2008-01-08 12:59

Re: Eisena

Vitamin_C rašė:

Gal ne visai taip sakyčiau padoriai kai kas nuskambės, bet priimkit pasakojimą tik kaip norą pasakyti ko nors linksmesnio smile Yra toks vienas mano vyresnis bendradarbis, kartais mėgėjas pajuokauti. Tai jis manęs būna klausia, sako: "Kodėl pas tave tokia kažkokia plati eisena?" Nejaugi turi tokius didelius kiaušinius kad taip eini?smile  ( lol lol lol )  Tai kad ne sakau, čia nebent šlaunys palaipsniui storėja. lol Vieną kartą tai dar geriau jis man užlenkė,sako: "Aš tau duosiu 100lt, bet tu man parodyk tą savo daiktą, nejaugi jis toks didelis kad taip plačiai eini?" lol Nors man pačiam tikrai atrodo kad einu lygiai taip pat kaip ir visi, ir nebandau ten su eisena  kam nors parodyti kad va aš čia atseit didelis sporto gerbėjas smile
O šiaip tai iš savų pastebėjimų, turint omeny šitą sportą, tai manau kad jis labai kartais net pakeičia žmonių eiseną. Pats dažniausiai pastebiu tai tokį pasikeitimą: eisena tokia labai stabili, nesvyruoja kaip sakant į šonus, ramesnė ir neskubanti smile Ir pagal tokią eiseną net tamsoje būna atspėju kad eina koks nors pažįstamas kuris sportuoja smile Ir taip pat sutikčiau su tuo straipsniu apie eiseną, kad pagal tai net galima maždaug apskritai įtarti kas sportuoja o kas ne smile Kokie ir kieno dar galėtų būti pastebėjimai, kurie turi ko nors bendro su šitą temą?smile

Tai Vitamin_C mes cia galim visi susimest po lita tai daugiau nei 100 susidarys (merginos speju po daugiau susimest sutikt big_smile ).  Galesi imest foto viesam teismui lol lol lol lol lol ziurek ir pinigu uzsidirbsi papildam wink big_smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#28 2008-01-08 13:31

Re: Eisena

Man eisena pasikeičia po kojų treniruočių smile Kokiom 2 dienom big_smile

Neprisijungęs

 
JtS
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-08-27
Žinutės: 117
Atsiliepimai: 0

#29 2008-01-08 13:52

Re: Eisena

lolardas rašė:

Man eisena pasikeičia po kojų treniruočių smile Kokiom 2 dienom big_smile

xD man ir kartais buna

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#30 2008-01-08 16:10

Re: Eisena

lolardas rašė:

Man eisena pasikeičia po kojų treniruočių smile Kokiom 2 dienom big_smile

jei nuolatos tai nelabai, bet jei padarai pertrauka (pvz sesija) o po tokios pertraukos atkocioji rankas kojas kaip senais gerais laikais, tai nori ar ne sekancia diena eini lyg arbuzai visur butu, galvos negaki daug pasukt o visas tik pasisuki, kad lengviau butu eit pradedi krypuot, sekancie diena dar paumeja, trecia diena buna taip kaip ir buvo pirma diena po treniruotes, o po to kaip ranka nuima big_smile bet is eisenos lengva atpazint, ar baxuriukas siaip savim labai pasitiki ir gerai jauciasi, ar tik siaip zmogus salej pries diena ar dvi persistenge smile

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#31 2008-01-08 17:01

Re: Eisena

Na kai patempi raumenis tai yra atskiras dalykas, arba kai tik nulipi nuo kokio koju tiesimo treniruoklio eini kaip paprievartautas, kas ten rashe anekdota tia super !

Neprisijungęs

 
Rimvydas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas-Alytus
Registravosi: 2007-08-09
Žinutės: 397
Atsiliepimai: 0

#32 2008-01-08 17:16

Re: Eisena

Ir man visi prikaisioja ta eisena smile atrodo eini kaip ir visi bet vistiek kitaip smile va po itemptos koju treniruotes tai isvis einu keistai.

Neprisijungęs

 
briuslis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Panevezys
Registravosi: 2007-02-27
Žinutės: 331
Atsiliepimai: 1

#33 2008-01-08 18:20

Re: Eisena

jo po koju treniruotes ir as jauciu kad kitaip einu

Neprisijungęs

 
Arnius
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-10-16
Žinutės: 299
Atsiliepimai: 0

#34 2008-01-08 19:22

Re: Eisena

tai cia tie sakalai , kurie issikiete rankas vaiksto ne sportininkai ,  o GEZAI , siauliuose gezus nuo sportininku labai lengva atskirt smile

Neprisijungęs

 
dovis
Dažnas dalyvis
Vietovė: RDV "Cool Gym"
Registravosi: 2007-03-13
Žinutės: 257
Atsiliepimai: 0

#35 2008-01-08 19:46

Re: Eisena

Arnius rašė:

tai cia tie sakalai , kurie issikiete rankas vaiksto ne sportininkai ,  o GEZAI , siauliuose gezus nuo sportininku labai lengva atskirt smile

oj siauliuose daug issisketusiu vaiksto lol

Neprisijungęs

 
Degradas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-10-26
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#36 2008-01-09 17:08

Re: Eisena

netik siauliuose lengva tokius atskirt nuo sportininku treningai daug isduoda

man taippat eisena po koju treniruotes pakinta ta diena o paskuj nejauciu..gal...

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#37 2008-01-10 00:28

Re: Eisena

pastebejau jog visi pasportuojentys keistai eina big_smile
manau del to jog kojos yra istreniruotos ir visi kiti raumenys todel automatiskai eisena gaunasi "lengvesne" na ir iskirtine wink manau supratot ka norejau pasakyt big_smile

Neprisijungęs

 
ox
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-31
Žinutės: 188
Atsiliepimai: 0

#38 2008-01-11 09:48

Re: Eisena

Prisiminiau pažįstamo pasakota linksmą pasakojimą: jis lankydavo bokso treniruotes, ir grupėj būdavo ateidavo kūdas kūdas kaip špykis, po persirengimo kol treniruotė dar neprasidėjus vaikšto rankas išskėtęs ir taip pastoviai, ir pažįstamas klausia to špykio "ko tu čia taip vaikštai"? tas sako "metano prisivalgytum ir tu taip vaikščiotum"
lol

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#39 2008-01-11 10:37

Re: Eisena

ox rašė:

Prisiminiau pažįstamo pasakota linksmą pasakojimą: jis lankydavo bokso treniruotes, ir grupėj būdavo ateidavo kūdas kūdas kaip špykis, po persirengimo kol treniruotė dar neprasidėjus vaikšto rankas išskėtęs ir taip pastoviai, ir pažįstamas klausia to špykio "ko tu čia taip vaikštai"? tas sako "metano prisivalgytum ir tu taip vaikščiotum"
lol

Reikėjo jungt vietoj ir dar sušokus visiem apspardyt idiotą big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net