Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#776 2012-10-03 18:09

Re: Pirmas kursas: patarimai

niekadejas rašė:

metanis rašė:

Korka rašė:


Del sanariu tirkai neburiu, 6 metai kaip nera gerai, o dbr visai suprastejo, dar animal flex geriu, manau su deca kartu turetu padet? O kodel susta netinka pirmam kursui? Per stipru?

Asmeniskai man nepatinka susta del nepastovumo, isberimas spuogais didesnis, riebaluojas oda man labiau, nervuotas labiau bunu, tarpais tokiais. Deca kiek pades sanariam negaliu atsakyt.

Apie koki nepastovuma kalbi? cia del nuotaiku svyravimo ir spuogu tik, ar dar kazkas? Kaip sekesi atsistatyt po tokiu kursu, daug praradai?

Nepatiko man susta del savijautos prastos, kaip ir minejau spuogu daugiau negu nuo tarkim propo, nuotaiku svyravimas. Gal dar kazko nepaminejau, nepamenu. Sekesi atsistatyti neblogai. Kadangi kurse buwo tik susta, buwo ir deca, bet neveike, tai ir atsisttymas geras buwo.

Neprisijungęs

 
Korka
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2009-01-09
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 0

#777 2012-10-03 18:29

Re: Pirmas kursas: patarimai

metanis rašė:

niekadejas rašė:

metanis rašė:


Asmeniskai man nepatinka susta del nepastovumo, isberimas spuogais didesnis, riebaluojas oda man labiau, nervuotas labiau bunu, tarpais tokiais. Deca kiek pades sanariam negaliu atsakyt.

Apie koki nepastovuma kalbi? cia del nuotaiku svyravimo ir spuogu tik, ar dar kazkas? Kaip sekesi atsistatyt po tokiu kursu, daug praradai?

Nepatiko man susta del savijautos prastos, kaip ir minejau spuogu daugiau negu nuo tarkim propo, nuotaiku svyravimas. Gal dar kazko nepaminejau, nepamenu. Sekesi atsistatyti neblogai. Kadangi kurse buwo tik susta, buwo ir deca, bet neveike, tai ir atsisttymas geras buwo.

Na bet jei neskaitant tavo paminetu sustos poveikiu, toks derinys nera blogas?

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#778 2012-10-03 18:35

Re: Pirmas kursas: patarimai

Korka rašė:

metanis rašė:

niekadejas rašė:


Apie koki nepastovuma kalbi? cia del nuotaiku svyravimo ir spuogu tik, ar dar kazkas? Kaip sekesi atsistatyt po tokiu kursu, daug praradai?

Nepatiko man susta del savijautos prastos, kaip ir minejau spuogu daugiau negu nuo tarkim propo, nuotaiku svyravimas. Gal dar kazko nepaminejau, nepamenu. Sekesi atsistatyti neblogai. Kadangi kurse buwo tik susta, buwo ir deca, bet neveike, tai ir atsisttymas geras buwo.

Na bet jei neskaitant tavo paminetu sustos poveikiu, toks derinys nera blogas?

Nera blogas.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#779 2012-10-03 18:36

Re: Pirmas kursas: patarimai

Korka rašė:

metanis rašė:

niekadejas rašė:


Apie koki nepastovuma kalbi? cia del nuotaiku svyravimo ir spuogu tik, ar dar kazkas? Kaip sekesi atsistatyt po tokiu kursu, daug praradai?

Nepatiko man susta del savijautos prastos, kaip ir minejau spuogu daugiau negu nuo tarkim propo, nuotaiku svyravimas. Gal dar kazko nepaminejau, nepamenu. Sekesi atsistatyti neblogai. Kadangi kurse buwo tik susta, buwo ir deca, bet neveike, tai ir atsisttymas geras buwo.

Na bet jei neskaitant tavo paminetu sustos poveikiu, toks derinys nera blogas?

O tu pas daktara meginai per tuos visus metus kreiptis? Jei taip, tai kaip manai kodel tau steroidiniu vaistu neskyre?

Neprisijungęs

 
Korka
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2009-01-09
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 0

#780 2012-10-03 18:54

Re: Pirmas kursas: patarimai

olegaskimanas rašė:

Korka rašė:

metanis rašė:


Nepatiko man susta del savijautos prastos, kaip ir minejau spuogu daugiau negu nuo tarkim propo, nuotaiku svyravimas. Gal dar kazko nepaminejau, nepamenu. Sekesi atsistatyti neblogai. Kadangi kurse buwo tik susta, buwo ir deca, bet neveike, tai ir atsisttymas geras buwo.

Na bet jei neskaitant tavo paminetu sustos poveikiu, toks derinys nera blogas?

O tu pas daktara meginai per tuos visus metus kreiptis? Jei taip, tai kaip manai kodel tau steroidiniu vaistu neskyre?

Kreipiaus pas daktarus, per tuos metus tyrimu milijona dare ir negirdjeau nieko kito apart gliukozaminas, chondroitinas ir t.t. kas utiutiu man nepadejo... O sportuodavau visad, todel dabar zadu kursa imt, prie to pacio ir deca pajungsiu

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#781 2012-10-03 19:07

Re: Pirmas kursas: patarimai

Korka rašė:

olegaskimanas rašė:

Korka rašė:


Na bet jei neskaitant tavo paminetu sustos poveikiu, toks derinys nera blogas?

O tu pas daktara meginai per tuos visus metus kreiptis? Jei taip, tai kaip manai kodel tau steroidiniu vaistu neskyre?

Kreipiaus pas daktarus, per tuos metus tyrimu milijona dare ir negirdjeau nieko kito apart gliukozaminas, chondroitinas ir t.t. kas utiutiu man nepadejo... O sportuodavau visad, todel dabar zadu kursa imt, prie to pacio ir deca pajungsiu

imk ka nori, tik baik su tais pigiais atmazais!

Neprisijungęs

 
Korka
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2009-01-09
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 0

#782 2012-10-03 19:20

Re: Pirmas kursas: patarimai

olegaskimanas rašė:

Korka rašė:

olegaskimanas rašė:


O tu pas daktara meginai per tuos visus metus kreiptis? Jei taip, tai kaip manai kodel tau steroidiniu vaistu neskyre?

Kreipiaus pas daktarus, per tuos metus tyrimu milijona dare ir negirdjeau nieko kito apart gliukozaminas, chondroitinas ir t.t. kas utiutiu man nepadejo... O sportuodavau visad, todel dabar zadu kursa imt, prie to pacio ir deca pajungsiu

imk ka nori, tik baik su tais pigiais atmazais!

Kas per atmazai? Ka mazinu? Nesakau, kad keliai, tai pagrindas kursui. Imdamas kursa tiesiog pajungsiu deca kuri padeda sanariams. Kas jum su tais atmazais? Bl3t koks tolkas mazint internetiniam forume, kai niekas tave nepazista?

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#783 2012-10-03 20:19

Re: Pirmas kursas: patarimai

Korka rašė:

olegaskimanas rašė:

Korka rašė:


Kreipiaus pas daktarus, per tuos metus tyrimu milijona dare ir negirdjeau nieko kito apart gliukozaminas, chondroitinas ir t.t. kas utiutiu man nepadejo... O sportuodavau visad, todel dabar zadu kursa imt, prie to pacio ir deca pajungsiu

imk ka nori, tik baik su tais pigiais atmazais!

Kas per atmazai? Ka mazinu? Nesakau, kad keliai, tai pagrindas kursui. Imdamas kursa tiesiog pajungsiu deca kuri padeda sanariams. Kas jum su tais atmazais? Bl3t koks tolkas mazint internetiniam forume, kai niekas tave nepazista?

po kurso tik blogiau paliks smile save apgaudineji.

Neprisijungęs

 
Korka
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2009-01-09
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 0

#784 2012-10-03 20:20

Re: Pirmas kursas: patarimai

ATP rašė:

Korka rašė:

olegaskimanas rašė:


imk ka nori, tik baik su tais pigiais atmazais!

Kas per atmazai? Ka mazinu? Nesakau, kad keliai, tai pagrindas kursui. Imdamas kursa tiesiog pajungsiu deca kuri padeda sanariams. Kas jum su tais atmazais? Bl3t koks tolkas mazint internetiniam forume, kai niekas tave nepazista?

po kurso tik blogiau paliks smile save apgaudineji.

Saves neapgaudineju tikrai smile o nuo decos kursui praejus gali pabloget su sanariais?

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#785 2012-10-03 20:23

Re: Pirmas kursas: patarimai

neaisku kas tavo sanariam. kitas dalykas kurso metu tu juos drozi daugiau nei bet kada. be to praejus dekos poveikiui tarkim isliks kazkoks jegos ir mases prieaugis kas velgi drozh sanarius daugaiu negu dabar. pasieksi su deca kad 12sav ar kiek ten shausi neskaudes o po to bus tik blogiau. racionalizuok sau kaip nori bet pasidarysi tik blogiau smile

Neprisijungęs

 
Korka
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2009-01-09
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 0

#786 2012-10-03 20:23

Re: Pirmas kursas: patarimai

Na cia tik galeiu padekot uz nuomone, turesiu omeny.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#787 2012-10-03 20:25

Re: Pirmas kursas: patarimai

Korka rašė:

ATP rašė:

Korka rašė:


Kas per atmazai? Ka mazinu? Nesakau, kad keliai, tai pagrindas kursui. Imdamas kursa tiesiog pajungsiu deca kuri padeda sanariams. Kas jum su tais atmazais? Bl3t koks tolkas mazint internetiniam forume, kai niekas tave nepazista?

po kurso tik blogiau paliks smile save apgaudineji.

Saves neapgaudineju tikrai smile o nuo decos kursui praejus gali pabloget su sanariais?

Nebuk naivus ir neapgaudinek saves.Deca tau nepagydis sanariu.Kol varysi tai bus pagerejimas.Kai baigsi bus taspats.

Neprisijungęs

 
ern3stas20
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-06-28
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#788 2012-10-05 04:12

Re: Pirmas kursas: patarimai

sveiki mano istorija toke sportuoju su pertraukom trys metai,mazdaug pries pusmeti paslydau ir suvartojau 200 metano(akrihin) priaugau 10kg sale ejo kaip ir priklauso daug kokybisku papildu liko 7kg ir simtaprocentine jega kaip ir nesigailiu,nusprendziau dbr padaryti normalu kursa mintys sukasia apie propa fenila metana,metano vel 200 isitokio kurso galeciau tiketis 10kg? gal kas turit protingu patarimu apie viska kiek laiko laikyti kokiom dozem koks pct ir panasei ogal  isvis rinktis kitus preparatus,kaip matot dbr tik ieskausi informacijos tad busiu dekingas uz issamius atsakymus:)

Neprisijungęs

 
STROMBA
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-09-05
Žinutės: 224
Atsiliepimai: 1

#789 2012-10-05 08:26

Re: Pirmas kursas: patarimai

ern3stas20 rašė:

sveiki mano istorija toke sportuoju su pertraukom trys metai,mazdaug pries pusmeti paslydau ir suvartojau 200 metano(akrihin) priaugau 10kg sale ejo kaip ir priklauso daug kokybisku papildu liko 7kg ir simtaprocentine jega kaip ir nesigailiu,nusprendziau dbr padaryti normalu kursa mintys sukasia apie propa fenila metana,metano vel 200 isitokio kurso galeciau tiketis 10kg? gal kas turit protingu patarimu apie viska kiek laiko laikyti kokiom dozem koks pct ir panasei ogal  isvis rinktis kitus preparatus,kaip matot dbr tik ieskausi informacijos tad busiu dekingas uz issamius atsakymus:)

perskaityk tema ir rasi visus atsakymus

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#790 2012-10-05 11:18

Re: Pirmas kursas: patarimai

STROMBA rašė:

ern3stas20 rašė:

sveiki mano istorija toke sportuoju su pertraukom trys metai,mazdaug pries pusmeti paslydau ir suvartojau 200 metano(akrihin) priaugau 10kg sale ejo kaip ir priklauso daug kokybisku papildu liko 7kg ir simtaprocentine jega kaip ir nesigailiu,nusprendziau dbr padaryti normalu kursa mintys sukasia apie propa fenila metana,metano vel 200 isitokio kurso galeciau tiketis 10kg? gal kas turit protingu patarimu apie viska kiek laiko laikyti kokiom dozem koks pct ir panasei ogal  isvis rinktis kitus preparatus,kaip matot dbr tik ieskausi informacijos tad busiu dekingas uz issamius atsakymus:)

perskaityk tema ir rasi visus atsakymus

na kursas tai geras,bet 10 kg priaukt hmm na gal ir uzsimesi,tik is ju bus gal max 3 kg mesos wink ir aisku dar priklauso kiek dabar sveri ir tt,jei ten kokius 70kg ant 185cm,tai gal ir daugiau mesytes bus smile

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#791 2012-10-05 13:29

Re: Pirmas kursas: patarimai

HRS rašė:

STROMBA rašė:

ern3stas20 rašė:

sveiki mano istorija toke sportuoju su pertraukom trys metai,mazdaug pries pusmeti paslydau ir suvartojau 200 metano(akrihin) priaugau 10kg sale ejo kaip ir priklauso daug kokybisku papildu liko 7kg ir simtaprocentine jega kaip ir nesigailiu,nusprendziau dbr padaryti normalu kursa mintys sukasia apie propa fenila metana,metano vel 200 isitokio kurso galeciau tiketis 10kg? gal kas turit protingu patarimu apie viska kiek laiko laikyti kokiom dozem koks pct ir panasei ogal  isvis rinktis kitus preparatus,kaip matot dbr tik ieskausi informacijos tad busiu dekingas uz issamius atsakymus:)

perskaityk tema ir rasi visus atsakymus

na kursas tai geras,bet 10 kg priaukt hmm na gal ir uzsimesi,tik is ju bus gal max 3 kg mesos wink ir aisku dar priklauso kiek dabar sveri ir tt,jei ten kokius 70kg ant 185cm,tai gal ir daugiau mesytes bus smile

kad ir 3kg priaugt yra nesveikai daug . chebra 2k litu investuoja farmai priauga 5kg ir utiutiu/

Neprisijungęs

 
ern3stas20
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-06-28
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#792 2012-10-05 18:12

Re: Pirmas kursas: patarimai

mano ugis 176 svoris 76 400 i savaite eitu?prop/fenil ir,nelabai radau forume kai leidziuosi turi buti laiko tarpas tarp injekciju tarp.propo/fenilo ar ant sykio? beje zadu leistis i slauni

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#793 2012-10-05 18:17

Re: Pirmas kursas: patarimai

ern3stas20 rašė:

mano ugis 176 svoris 76 400 i savaite eitu?prop/fenil ir,nelabai radau forume kai leidziuosi turi buti laiko tarpas tarp injekciju tarp.propo/fenilo ar ant sykio? beje zadu leistis i slauni

Kodel i slauni? nedaryk veju phenyl ir propa  po 100mg abu eod ir  6 sav gerai.  gali traukt i viena

Neprisijungęs

 
ern3stas20
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-06-28
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#794 2012-10-05 18:22

Re: Pirmas kursas: patarimai

o,traukimas,i,viena,cia,is,esmes,galima,ar,visdelto,geriau,yra,atskirai?y,slauni,buvau,girdejas,kad,galima,pagalvojau,bus,lengviau,susileist,bet,jei,nerenkomenduojat,galesiu,ir,i,sedyne

Neprisijungęs

 
niekadejas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-26
Žinutės: 1106
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 8

#795 2012-10-05 18:27

Re: Pirmas kursas: patarimai

ern3stas20 rašė:

o,traukimas,i,viena,cia,is,esmes,galima,ar,visdelto,geriau,yra,atskirai?y,slauni,buvau,girdejas,kad,galima,pagalvojau,bus,lengviau,susileist,bet,jei,nerenkomenduojat,galesiu,ir,i,sedyne

Na sunkiau issivaiksto jei didesnis kiekis per karta, ir skauda labiau. Jei nebijai skiepu tai saudyk is atskiru, nors as pats tai varyciau is vieno, nes i kurso pabaiga tai nebesinori tikrai po 2 akuokus kas antra diena saudyt. I slauni ir skaudes labiau, o per uzpakali issivaikscios geriau.

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#796 2012-10-05 23:59

Re: Pirmas kursas: patarimai

I slauni daug patogiau. Pavaiksciosi 5min.ir viskas. Nebent patogu tau ir i uzpakali leistis.

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#797 2012-10-06 00:35

Re: Pirmas kursas: patarimai

P406 rašė:

I slauni daug patogiau. Pavaiksciosi 5min.ir viskas. Nebent patogu tau ir i uzpakali leistis.

o kuo nepatogu i subine?  nepatogume esme. esu pora sykiu vares i slauni nesamone, zymei skaudziau nei sikna.
Kodel visose lygoninese bado i sikna?  gi jom manau patogume esmes nera, bet del skausmingumo.

Neprisijungęs

 
ern3stas20
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-06-28
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#798 2012-10-06 03:17

Re: Pirmas kursas: patarimai

verta,kurso,gale,dajunkti,wini,ko,isto,galetu,tiketis?nes,noreciau,palaikyti,ryskuma:)

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#799 2012-10-06 04:38

Re: Pirmas kursas: patarimai

ern3stas20 rašė:

verta,kurso,gale,dajunkti,wini,ko,isto,galetu,tiketis?nes,noreciau,palaikyti,ryskuma:)

gali,uzkietins raumenuka

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#800 2012-10-06 07:58

Re: Pirmas kursas: patarimai

bent jau man i slauni, skausmas minimalus, 5min.pavaikstai ir koja kaip nauja. Del patogumo tai turejau galvoj,kad pacia susileisti patogiau.

zyzz rašė:

P406 rašė:

I slauni daug patogiau. Pavaiksciosi 5min.ir viskas. Nebent patogu tau ir i uzpakali leistis.

o kuo nepatogu i subine?  nepatogume esme. esu pora sykiu vares i slauni nesamone, zymei skaudziau nei sikna.
Kodel visose lygoninese bado i sikna?  gi jom manau patogume esmes nera, bet del skausmingumo.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net