Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

saoxomoxoas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-08-30
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#26 2012-10-12 20:07

Re: Pea

muzika pagrinde tik salej,ir tik rokas,hardrokas,metalas,o namie tai tyla,nebent kad uzgost nemalonius garsus,ir tai pagrinde ambientas,kazkas labiau relaxacinio,ramesnio:)
o kox muzonas tinka prie pea labiau?

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#27 2012-10-12 20:33

Re: Pea

isgerk tuos du gramus ir isbandyk, paklausky roko, sokiu nzn smile bet jis tikrai netinka pries treniruote...
as viena karta isbandes, nevarau jo kas vakara big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#28 2012-10-12 20:42

Re: Pea

saoxomoxoas rašė:

muzika pagrinde tik salej,ir tik rokas,hardrokas,metalas,o namie tai tyla,nebent kad uzgost nemalonius garsus,ir tai pagrinde ambientas,kazkas labiau relaxacinio,ramesnio:)
o kox muzonas tinka prie pea labiau?


va toks muzonas

Neprisijungęs

 
saoxomoxoas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-08-30
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#29 2012-10-12 21:23

Re: Pea

nu blin,taigi ka tik atradom kad tinka ds craze pries trfke:)

Neprisijungęs

 
saoxomoxoas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-08-30
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#30 2012-10-12 21:35

Re: Pea

as jau radau kad netinka maisyt su alaninu ir taurinu,dabar reik tikslios dozes ir visu imanomu sinergiju ir antagoniju:)

Neprisijungęs

 
saoxomoxoas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-08-30
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#31 2012-10-12 21:37

Re: Pea

radau jau kad tinka piracetamas,gal kas zinot pigiausius racetamus?

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#32 2012-10-12 21:42

Re: Pea

ATP rašė:

ds craze su situo shlamshtu. didelis shudas pats ds craze pasirode, atxodai po vartojimo nerealus buvo, aisku jegu ir pan daug bet po to tai visiska duobe.

Pritariu!! is craze tikejausi kazkaip daug lb, bet man realiai jis neduoda to tokio spyrio i sikna didelio, bet duoda didziulius atchodus po to. o ir pats skonis jo naftinis kazkoks baisiai, nors as esu visko geres ir nesu lepus tikrai smile kazkaip nuvyle.

kas del PEA, na nezinau gryno pries treniruote gal ir negeria niekas, bet tikrai priestreniruotiniuose jo buna daznai. Na gal gerai kazkas paminejo, kad minimali doze. na gal net ir ne taip daznai kaip man atrodo big_smile

Paskutinį kartą taisė SenasSportas (2012-10-12 21:47)

Neprisijungęs

 
saoxomoxoas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-08-30
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#33 2012-10-13 00:12

Re: Pea

atxodai gali but kad su kazkuo pjaunasi tavyje ar tuo ka dar vartojai ar nevartojai po trfkes,cia uzsienio forumuose raso kad kai kam geriau uz jack'a,ir arginina,raso kad jegistam gera koncentracija,kai kam isvis super.ir pea ten ne vienos rusies dariniai,panasu kad jos ten ne taip ir mazai.
nu blin,negi neatsiras dar tautieciu  bandziusiu kazka panasiai?

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#34 2012-10-13 00:13

Re: Pea

nenarkamanai  sori neutral

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#35 2012-10-13 02:25

Re: Pea

SenasSportas rašė:

ATP rašė:

ds craze su situo shlamshtu. didelis shudas pats ds craze pasirode, atxodai po vartojimo nerealus buvo, aisku jegu ir pan daug bet po to tai visiska duobe.

Pritariu!! is craze tikejausi kazkaip daug lb, bet man realiai jis neduoda to tokio spyrio i sikna didelio, bet duoda didziulius atchodus po to. o ir pats skonis jo naftinis kazkoks baisiai, nors as esu visko geres ir nesu lepus tikrai smile kazkaip nuvyle.

kas del PEA, na nezinau gryno pries treniruote gal ir negeria niekas, bet tikrai priestreniruotiniuose jo buna daznai. Na gal gerai kazkas paminejo, kad minimali doze. na gal net ir ne taip daznai kaip man atrodo big_smile

SS, PEA niekas ir nevartoja kaip Pre-Workout, nes jis niekada toks ir nebuvo.\Jo efektas yra daugiua raminamas nei duodantis energijos, o jei vienas Kirstukas kazhka pateorizavo , tai nerikai is to daryt Burbulo.
Zodziu negaishkim laiko Bobociu pasakoms.Zinoma jei kahzkas turi daugiau nei 250kg PEA pardavimu ir atsiliepimu as mielai ishlausysiu ju nuomones ir padarysim palyginimus.Iki kol tai bus padayta as Paksutini kar pasakysiu ,jog PEA niekad nebvuvo Pre-workoutu ir nelabia suprantu kodel turetu but...
Velgi as esu smulki zhuvele   ir mano nuomone gali but asmenishka...

Neprisijungęs

 
saoxomoxoas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-08-30
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#36 2012-10-13 03:04

Re: Pea

Aalchashai,blin:)(cia i burbulo posta ,jei ka)  big_smile
Visgi atrodo kad cia kazkas butent asmenisko,tik idomu kas?ar cia stilius tox?bet gerbiu uz kukluma ir siaip,uz pastangas,dar kazka..tikrai nieko pries tamsta neturiu nei asmeniskai,nei visuomeniskai
O kirstukas - tai kad kazka kerta biski?Nes juk buna  prekybininku kur tonom stumdo kad ir kreatina - bet nlbj kerta kas tai yr smile
ir teisybe sakai,lexus,veikia jis raminamai ,nu bent jau mane,ir nebuvo niekad pea preworkoutu,nu bet va - pasirodo kad yra jau dabar!cia ir man didele staigmena,bet maloni,nes nezinau ka su ja daryt,ismest gaila,siaip kaifuot - v lom,o va,pasirodo zmones pritaike kilnesniam tikslui smile  gal perskaityk atidziau visus postus,pagooglnk biski..nors ,cher znaet,gal cia ir prekybininku fintas ,kad daugiau pArduot tik,gal cia experimentus daro su zmogeliais:)Vat todel ir prasiau cia faktu ir nuoruodu.

Paskutinį kartą taisė saoxomoxoas (2012-10-13 03:45)

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#37 2012-10-13 13:08

Re: Pea

geras daiktas vienareikšmiškai, pusę savo klasės metai atgal buvau atšėręs aš juo, dar biškį ir būčiau įklimpinęs į priklausomybę big_smile

kažkada mokykloj paėmęs nulėkiau į trefkę- tai patupinėjau paskuinuo suoliuiko pasikelt nebegalėjau, nes galva plyšo kaip kažkada seniai seniai pagiriotas buvau nesveikai, dabar jau metai laiko neturiu, tik krepšiukas likęs, tai prasiskalausiu ir likučius išgersiu, gal dar kažkiek jobins per makaulę

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#38 2012-10-13 13:26

Re: Pea

jo as irgi kazkada turejau tai apie 90% draugam isdalinau, kabint kabina ir tikrai neblogai. Tik skonis ziauriai slykstus net nupurto pagalvojus. Norint geresnio efekto reiktu vartoti ant tuscio skrandzio, nes privalgius teko naudoti ir apie 4gr. 0 poveikio, ko nepasakyciau apie tuscia skrandi. Kaip pre workouta nemanau kad vertetu vartoti, nes veikia atpalaiduojanciai. Geriausia kombinacija DMAA kofeinas ir PEA + muzika(klubas) arba Preworkout kuriame yra DMAA ir kofeinas kaip Jackas Pumpfix ar quake

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net