Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

kitamanis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-01
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#1226 2012-10-17 23:28

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Sveiki. Kiek logiska butu kartu derinti proteina, bcaa, kreatino monohidrata, AAKG su CM ir beta alaninu? treniruojuosi gan sunkiai ir daug, bet galbut cia jau visko perdaug? ar gal kazka reiktu pakeisti kokiu nors kitu produktu, kad butu efektyviau?

Neprisijungęs

 
beAast
aNgry buNny
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2009-08-27
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 0

#1227 2012-10-18 13:44

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

o kur vitaminai?? siaip viskas gerai

Neprisijungęs

 
kitamanis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-01
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#1228 2012-10-18 19:04

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Na vitaminus, kaip ir  omega 3, naudociau nepriklausomai nuo to sportuoju ar ne, tik mazesniais kiekiais, tai net neminejau. Dekui uz atsakyma

Neprisijungęs

 
Boveris
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-09-15
Žinutės: 275
Atsiliepimai: 0

#1229 2012-10-18 21:38

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Sveiki, stovi dabar šalia manęs pilna SCITEC Nutition 100% whey isoliate bankė ir galvoju ką prie jos man dar priderint siekiant geresnio rezultato, šeip esu gan stipriai susitvarkęs mitybą. Pirmoj dienos pusėj angliai, po trefkės iškart žadu tą SCITEC'ą gert ir prieš miegutį ilgo įsisavinimo baltymų. Tikslas masė, ir labiau lieso raumens, kol kas tik iš sutvarkytos mitybos pavyko išsiaugint nemažai lieso raumens. Patarkit ką vartot kartu su tuo proteinu. Būsiu dėkingas alah

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#1230 2012-10-18 21:48

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Boveris rašė:

Sveiki, stovi dabar šalia manęs pilna SCITEC Nutition 100% whey isoliate bankė ir galvoju ką prie jos man dar priderint siekiant geresnio rezultato, šeip esu gan stipriai susitvarkęs mitybą. Pirmoj dienos pusėj angliai, po trefkės iškart žadu tą SCITEC'ą gert ir prieš miegutį ilgo įsisavinimo baltymų. Tikslas masė, ir labiau lieso raumens, kol kas tik iš sutvarkytos mitybos pavyko išsiaugint nemažai lieso raumens. Patarkit ką vartot kartu su tuo proteinu. Būsiu dėkingas alah

betka ka vartotum be proteino.

Neprisijungęs

 
Importinis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 1131
Atsiliepimai: 0

#1231 2012-10-18 22:03

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Boveris rašė:

Sveiki, stovi dabar šalia manęs pilna SCITEC Nutition 100% whey isoliate bankė ir galvoju ką prie jos man dar priderint siekiant geresnio rezultato, šeip esu gan stipriai susitvarkęs mitybą. Pirmoj dienos pusėj angliai, po trefkės iškart žadu tą SCITEC'ą gert ir prieš miegutį ilgo įsisavinimo baltymų. Tikslas masė, ir labiau lieso raumens, kol kas tik iš sutvarkytos mitybos pavyko išsiaugint nemažai lieso raumens. Patarkit ką vartot kartu su tuo proteinu. Būsiu dėkingas alah

Vitaminai, kreatinas ir bcaa, jeigu prastai atistatai po treniruotes. Cia toks pagrindinis derinukas.

Neprisijungęs

 
Boveris
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-09-15
Žinutės: 275
Atsiliepimai: 0

#1232 2012-10-18 22:27

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Po treniruotės atsistato raumenys pas mane gan greitai. Kreatinas žinau kad gerai liptų man, bet jo vartoti tiesiog nenoriu, jis man labai neskanus gerti, ryte turiu pusvalandžiu anksčiau keltis ir dar reikia daug skysčių labai gert siekiant gero rezultato. Taikausi labiau į BCAA, amino rūgštis arba vitaminus kokius, bet su visais jais nesu gerai susipažinęs todėl prašau jūsų patarimo. Norėtūsi konkretaus atsakymo smile

Paskutinį kartą taisė Boveris (2012-10-18 22:28)

Neprisijungęs

 
Importinis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 1131
Atsiliepimai: 0

#1233 2012-10-19 09:38

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Boveris rašė:

Po treniruotės atsistato raumenys pas mane gan greitai. Kreatinas žinau kad gerai liptų man, bet jo vartoti tiesiog nenoriu, jis man labai neskanus gerti, ryte turiu pusvalandžiu anksčiau keltis ir dar reikia daug skysčių labai gert siekiant gero rezultato. Taikausi labiau į BCAA, amino rūgštis arba vitaminus kokius, bet su visais jais nesu gerai susipažinęs todėl prašau jūsų patarimo. Norėtūsi konkretaus atsakymo smile

Vviskas labai priklauso nuo tavo poreikiu ir kiek tam isleisi. Pasirinkimas didelis. Beje bcaa ir yta aminkes. O kreatino buna ir tabletem.

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#1234 2012-10-19 10:21

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Boveris rašė:

Po treniruotės atsistato raumenys pas mane gan greitai. Kreatinas žinau kad gerai liptų man, bet jo vartoti tiesiog nenoriu, jis man labai neskanus gerti, ryte turiu pusvalandžiu anksčiau keltis ir dar reikia daug skysčių labai gert siekiant gero rezultato. Taikausi labiau į BCAA, amino rūgštis arba vitaminus kokius, bet su visais jais nesu gerai susipažinęs todėl prašau jūsų patarimo. Norėtūsi konkretaus atsakymo smile

Tai kad kreatinas neturi skonio, skauksta i stikline vandens idedi, sumakaluoji ir susileidi. Jei dar gliukozes isidedi tai is vis salstelejes vandenukas ir tiek smile

Neprisijungęs

 
Boveris
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-09-15
Žinutės: 275
Atsiliepimai: 0

#1235 2012-10-19 23:52

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Kreatino aš geręs, nežinau, gal kiti geresni bet FullForce 100 monihidratinis tai eina nafik, netirpsta visiskai, tai taip greit užsi verzdavau ir subėgdavo tie milteliai neištirpę, žiauriai šlykštų būdavo. Aj man nieko nederinsiu prie to proteino, tik toliau prisižiūrėsiu mitybą ir tinkamai sportuosiu.

Neprisijungęs

 
robe
Naujas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2011-11-29
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#1236 2012-10-25 01:58

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

sveiki noriu priaugti daug raumenu mases  ir turiu stai siuos produktus :

Dymatize Nutrition "Micronized Creatine"

Ultimate nutrition "Muscle Juice 2544"

Optimum "Opti Men"

ka patartumet dar dajungti ir kokia seka patartumet viska gert ?

Paskutinį kartą taisė robe (2012-10-25 08:58)

Neprisijungęs

 
Importinis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 1131
Atsiliepimai: 0

#1237 2012-10-25 09:54

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

robe rašė:

sveiki noriu priaugti daug raumenu mases  ir turiu stai siuos produktus :

Dymatize Nutrition "Micronized Creatine"

Ultimate nutrition "Muscle Juice 2544"

Optimum "Opti Men"

ka patartumet dar dajungti ir kokia seka patartumet viska gert ?

Labas, o mityba susiderinai? Treniruociu programa turi ir zinai kaip viska atlikt taisyklingai?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1238 2012-10-25 11:59

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

robe rašė:

sveiki noriu priaugti daug raumenu mases  ir turiu stai siuos produktus :

Dymatize Nutrition "Micronized Creatine"

Ultimate nutrition "Muscle Juice 2544"

Optimum "Opti Men"

ka patartumet dar dajungti ir kokia seka patartumet viska gert ?

nezinant nieko apie tave (ugis, svoris, amzius, mityba, esami rezultatai, tikslai, sportas..), nelabai ka cia patarti gero galima.

beja, sitais klausimais reiktu kreiptis i tau papildus pardavusi pardaveja. o jeigu pardavejas neturi kompetencijos tame, kita karta rinkis pardaveja kuris gali tau patarti KAIP naudoti ir KA naudoti.

nematau prasmes kazka nusipirkti, o po to galvoti ka cia galima darti su tais papildais..

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#1239 2012-10-25 12:12

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

emexas rašė:

robe rašė:

sveiki noriu priaugti daug raumenu mases  ir turiu stai siuos produktus :

Dymatize Nutrition "Micronized Creatine"

Ultimate nutrition "Muscle Juice 2544"

Optimum "Opti Men"

ka patartumet dar dajungti ir kokia seka patartumet viska gert ?

nezinant nieko apie tave (ugis, svoris, amzius, mityba, esami rezultatai, tikslai, sportas..), nelabai ka cia patarti gero galima.

beja, sitais klausimais reiktu kreiptis i tau papildus pardavusi pardaveja. o jeigu pardavejas neturi kompetencijos tame, kita karta rinkis pardaveja kuris gali tau patarti KAIP naudoti ir KA naudoti.
nematau prasmes kazka nusipirkti, o po to galvoti ka cia galima darti su tais papildais..

nykstysalah

Neprisijungęs

 
Importinis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 1131
Atsiliepimai: 0

#1240 2012-10-25 13:31

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Man tai juokingiausia kai raso " noriu priaugti daug raumenu mases "  ir tada eina papildu sarasas arba klausimas kokie papildai gali taip padaryt  lol

Neprisijungęs

 
dydelis
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2012-10-25
Žinutės: 405
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#1241 2012-10-25 15:13

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Sveiki visi wink Taigi apleidau sportą, išvykau į Angliją gyvent, tai per gerą gyvenima, nelabai kaip forma liko.. Numečiau ir svorio, ir ant pilvo riebalas jau metasi.. ^^ Ką pasiūlysit mieli forumiečiai, kad priaugt svorio, ir kartu riebalą išnaikint? Kokius produktus reikėtu jungti, kurie būtu patys aktyviausi? Mano svoris dabar svyruoja aplink 95kg, ūgis 198cm. Treniruotes atlikinėčiau sporto salėje, mitybos įpatyngos pasidaryti negaliu, kadangi jos neišeitu tobulai suderinti su darbu sad Taigi laukiu naudingu mei protingu patarimų. alaus

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1242 2012-10-25 15:22

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

dydelis rašė:

Sveiki visi wink Taigi apleidau sportą, išvykau į Angliją gyvent, tai per gerą gyvenima, nelabai kaip forma liko.. Numečiau ir svorio, ir ant pilvo riebalas jau metasi.. ^^ Ką pasiūlysit mieli forumiečiai, kad priaugt svorio, ir kartu riebalą išnaikint? Kokius produktus reikėtu jungti, kurie būtu patys aktyviausi? Mano svoris dabar svyruoja aplink 95kg, ūgis 198cm. Treniruotes atlikinėčiau sporto salėje, mitybos įpatyngos pasidaryti negaliu, kadangi jos neišeitu tobulai suderinti su darbu sad Taigi laukiu naudingu mei protingu patarimų. alaus

neimanoma auginti svori ir deginti riebalus vienu metu.. tai apsispresk pradziai ar auginsi kazka, ar deginsi riebala.

Neprisijungęs

 
dydelis
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2012-10-25
Žinutės: 405
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#1243 2012-10-25 15:32

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

emexas rašė:

dydelis rašė:

Sveiki visi wink Taigi apleidau sportą, išvykau į Angliją gyvent, tai per gerą gyvenima, nelabai kaip forma liko.. Numečiau ir svorio, ir ant pilvo riebalas jau metasi.. ^^ Ką pasiūlysit mieli forumiečiai, kad priaugt svorio, ir kartu riebalą išnaikint? Kokius produktus reikėtu jungti, kurie būtu patys aktyviausi? Mano svoris dabar svyruoja aplink 95kg, ūgis 198cm. Treniruotes atlikinėčiau sporto salėje, mitybos įpatyngos pasidaryti negaliu, kadangi jos neišeitu tobulai suderinti su darbu sad Taigi laukiu naudingu mei protingu patarimų. alaus

neimanoma auginti svori ir deginti riebalus vienu metu.. tai apsispresk pradziai ar auginsi kazka, ar deginsi riebala.

Šitą puikiai suprantu, pirmiausiai noriu susigražinti savo svorį, bet nežinau kokius papildus jungt, norėčiau bent 110daaugti o gal ir daugiau, ką pasiūlytum?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1244 2012-10-25 15:35

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

dydelis rašė:

emexas rašė:

dydelis rašė:

Sveiki visi wink Taigi apleidau sportą, išvykau į Angliją gyvent, tai per gerą gyvenima, nelabai kaip forma liko.. Numečiau ir svorio, ir ant pilvo riebalas jau metasi.. ^^ Ką pasiūlysit mieli forumiečiai, kad priaugt svorio, ir kartu riebalą išnaikint? Kokius produktus reikėtu jungti, kurie būtu patys aktyviausi? Mano svoris dabar svyruoja aplink 95kg, ūgis 198cm. Treniruotes atlikinėčiau sporto salėje, mitybos įpatyngos pasidaryti negaliu, kadangi jos neišeitu tobulai suderinti su darbu sad Taigi laukiu naudingu mei protingu patarimų. alaus

neimanoma auginti svori ir deginti riebalus vienu metu.. tai apsispresk pradziai ar auginsi kazka, ar deginsi riebala.

Šitą puikiai suprantu, pirmiausiai noriu susigražinti savo svorį, bet nežinau kokius papildus jungt, norėčiau bent 110daaugti o gal ir daugiau, ką pasiūlytum?

nu va, dabar tikslas aiskesnis.. o papildai tai gan elementarus: vitaminai su mineralais + proteinas arba geineris + BCAA aminkes + kreatinas kartais.. tokiais gali apsiriboti.

Neprisijungęs

 
dydelis
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2012-10-25
Žinutės: 405
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#1245 2012-10-25 16:01

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Kaip toks derinukas?
Vitaminai: http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=16237
Aminkės: http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=6594
Kreatinas: http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=570

Kokį proteiną imt geriausiai?

Jeigu kažkas netaip, tai nepykit, niekada nejungęs papildų į savo sportą, tik riebalo degintoją senai buvau vartojęs wink

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#1246 2012-10-25 16:20

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

toks užsivaręs nežinai kokį proteiną imt sad

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1247 2012-10-25 16:23

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

dydelis rašė:

Kaip toks derinukas?
Vitaminai: http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=16237
Aminkės: http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=6594
Kreatinas: http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=570

Kokį proteiną imt geriausiai?

Jeigu kažkas netaip, tai nepykit, niekada nejungęs papildų į savo sportą, tik riebalo degintoją senai buvau vartojęs wink

puse velnio.. nors galima ir geriau sugalvot wink

Neprisijungęs

 
dydelis
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2012-10-25
Žinutės: 405
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#1248 2012-10-25 16:24

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

lolardas rašė:

toks užsivaręs nežinai kokį proteiną imt sad

Žmogau skaityk ką viršui parašęs:
Jeigu kažkas netaip, tai nepykit, niekada nejungęs papildų į savo sportą, tik riebalo degintoją senai buvau vartojęs

O iš kur ištraukiai,kad užsivaręs? Jeigu nematai avatare ne baltas žmogus, o juodis smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#1249 2012-10-25 16:25

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

visi jūs kremuoti kaip juodžiai big_smile

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#1250 2012-10-25 16:31

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Jo jei pagal avatara sprendi, tai emexas kaulu puokste big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net