Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Radiatorius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-10-27
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#1 2012-10-27 23:56

Sveiki :)

Sveiki, esu naujokas ir noriu pradėti sportuoti smile todel čia ir prisiregistravau. Bandysiu susikurti šiokią tokią programą ir karts nuo karto paklausiu jūsų patarimų.

Iš kart pirmas klausimas: ka manot apie šią programą presui? Aš ją darau jau nuo vakar (visada norėjau pilvo preso, ir dabar jau prisiverčiau rimtai dirbt) smile

Svoris: 44kg

Ūgis: 159cm

Metų: 13

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#2 2012-10-27 23:57

Re: Sveiki :)

O jezus

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#3 2012-10-28 00:01

Re: Sveiki :)

Kyla įtarimas, kad užbanintasis sau 1 metus pridėjo ir grįžo tiesų ieškoti big_smile

Neprisijungęs

 
mmwiss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2010-12-11
Žinutės: 1187
Atsiliepimai: 5

#4 2012-10-28 00:01

Re: Sveiki :)

Radiatorius rašė:

Sveiki, esu naujokas ir noriu pradėti sportuoti smile todel čia ir prisiregistravau. Bandysiu susikurti šiokią tokią programą ir karts nuo karto paklausiu jūsų patarimų.

Iš kart pirmas klausimas: ka manot apie šią programą presui? Aš ją darau jau nuo vakar (visada norėjau pilvo preso, ir dabar jau prisiverčiau rimtai dirbt) smile

Svoris: 44kg

Ūgis: 159cm

Metų: 13

Nuo kiek metu dabar pradeda galvot apie six packa? o.O

Neprisijungęs

 
mmwiss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2010-12-11
Žinutės: 1187
Atsiliepimai: 5

#5 2012-10-28 00:02

Re: Sveiki :)

Aplamai kas su forumo darosi , kiek per menesi temu sukusta 12-16 meciu .

Neprisijungęs

 
Radiatorius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-10-27
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#6 2012-10-28 00:04

Re: Sveiki :)

Ištikruju tai aš ne tiek preso noriu, kiek noriu mažą riebaliuka numest nuo pilvo big_smile kazkaip galvoju kad pades man..

mmwiss rašė:

Radiatorius rašė:

Sveiki, esu naujokas ir noriu pradėti sportuoti smile todel čia ir prisiregistravau. Bandysiu susikurti šiokią tokią programą ir karts nuo karto paklausiu jūsų patarimų.

Iš kart pirmas klausimas: ka manot apie šią programą presui? Aš ją darau jau nuo vakar (visada norėjau pilvo preso, ir dabar jau prisiverčiau rimtai dirbt) smile

Svoris: 44kg

Ūgis: 159cm

Metų: 13

Nuo kiek metu dabar pradeda galvot apie six packa? o.O

Neprisijungęs

 
Mxv
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-12-02
Žinutės: 830
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#7 2012-10-28 00:23

Re: Sveiki :)

mmwiss rašė:

Aplamai kas su forumo darosi , kiek per menesi temu sukusta 12-16 meciu .

Pas mane salej jų kai prišikta ir dar matytum kokie žiaurūs, 13m ūgis koks 1,61 ir sveria kokia 80kg. Kur ritasi pasaulis. Po treniruotės rūbinej viens kitam sako, šaunam į maxima traškių pasimt :DDD

Neprisijungęs

 
Radiatorius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-10-27
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#8 2012-10-28 00:27

Re: Sveiki :)

Na nenoriu as but kazkoks raumenu kalnas, tiesiog noriu sustiprėt fiziskai, nes dabar esu gana liesas, labai sunkiai sekasi prisitraukimai, atsispaudimus lengvai darau.. Ir nežinau, tiesiog noriu pasidomėt apie sportą smile

Mxv rašė:

mmwiss rašė:

Aplamai kas su forumo darosi , kiek per menesi temu sukusta 12-16 meciu .

Pas mane salej jų kai prišikta ir dar matytum kokie žiaurūs, 13m ūgis koks 1,61 ir sveria kokia 80kg. Kur ritasi pasaulis. Po treniruotės rūbinej viens kitam sako, šaunam į maxima traškių pasimt :DDD

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#9 2012-10-28 01:07

Re: Sveiki :)

Radiatorius rašė:

Na nenoriu as but kazkoks raumenu kalnas, tiesiog noriu sustiprėt fiziskai, nes dabar esu gana liesas, labai sunkiai sekasi prisitraukimai, atsispaudimus lengvai darau.. Ir nežinau, tiesiog noriu pasidomėt apie sportą smile

Mxv rašė:

mmwiss rašė:

Aplamai kas su forumo darosi , kiek per menesi temu sukusta 12-16 meciu .

Pas mane salej jų kai prišikta ir dar matytum kokie žiaurūs, 13m ūgis koks 1,61 ir sveria kokia 80kg. Kur ritasi pasaulis. Po treniruotės rūbinej viens kitam sako, šaunam į maxima traškių pasimt :DDD

Ir nebūsi

Neprisijungęs

 
Radiatorius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-10-27
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#10 2012-10-28 01:26

Re: Sveiki :)

Labai ačiu už prasmingą komentarą...

eNrr rašė:

Radiatorius rašė:

Na nenoriu as but kazkoks raumenu kalnas, tiesiog noriu sustiprėt fiziskai, nes dabar esu gana liesas, labai sunkiai sekasi prisitraukimai, atsispaudimus lengvai darau.. Ir nežinau, tiesiog noriu pasidomėt apie sportą :)

Mxv rašė:


Pas mane salej jų kai prišikta ir dar matytum kokie žiaurūs, 13m ūgis koks 1,61 ir sveria kokia 80kg. Kur ritasi pasaulis. Po treniruotės rūbinej viens kitam sako, šaunam į maxima traškių pasimt :DDD

Ir nebūsi

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#11 2012-10-28 07:13

Re: Sveiki :)

Mxv rašė:

mmwiss rašė:

Aplamai kas su forumo darosi , kiek per menesi temu sukusta 12-16 meciu .

Pas mane salej jų kai prišikta ir dar matytum kokie žiaurūs, 13m ūgis koks 1,61 ir sveria kokia 80kg. Kur ritasi pasaulis. Po treniruotės rūbinej viens kitam sako, šaunam į maxima traškių pasimt :DDD

Tipo storuliai? Kas tie ar tos traškes? Cipsai? smile

Neprisijungęs

 
Radiatorius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-10-27
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#12 2012-10-28 09:40

Re: Sveiki :)

eNrr rašė:

Kyla įtarimas, kad užbanintasis sau 1 metus pridėjo ir grįžo tiesų ieškoti big_smile

Paskaitinejes radau ta forumieti duckis... Ne, cia ne aš big_smile

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#13 2012-10-28 10:12

Re: Sveiki :)

Suprantu tavo norus, viskas OK.  Bet šitam amžiui tau geriausia žaist judrius sportinius žaidimus, plaukiot, lakstyt, važinėt dviračiu, leist kūnui augt, sustiprėt kaulams, valgyt gerą maistą, gerai išsimiegot. Visokie atsilenkimai, susirietimai, kojų kilnojimas presui, taip pat prisitraukimai, atsispaudimai irgi gerai, bet kol kas neverta pradėt su didesniais svoriais. Sėkmės!

Neprisijungęs

 
Korka
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2009-01-09
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 0

#14 2012-10-28 10:18

Re: Sveiki :)

Kaip ir buvau patares duckiui, taip ir tau patariu, kad reikia lankyt imtynes tokiam amziuj, nieko geresnio nerasi!

Neprisijungęs

 
Radiatorius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-10-27
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#15 2012-10-28 10:28

Re: Sveiki :)

Jojikas rašė:

Suprantu tavo norus, viskas OK.  Bet šitam amžiui tau geriausia žaist judrius sportinius žaidimus, plaukiot, lakstyt, važinėt dviračiu, leist kūnui augt, sustiprėt kaulams, valgyt gerą maistą, gerai išsimiegot. Visokie atsilenkimai, susirietimai, kojų kilnojimas presui, taip pat prisitraukimai, atsispaudimai irgi gerai, bet kol kas neverta pradėt su didesniais svoriais. Sėkmės!

Labai ačiu už patarima smile

Neprisijungęs

 
Radiatorius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-10-27
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#16 2012-10-28 10:29

Re: Sveiki :)

Korka rašė:

Kaip ir buvau patares duckiui, taip ir tau patariu, kad reikia lankyt imtynes tokiam amziuj, nieko geresnio nerasi!

Deja, bet lankau krepšinį ir neatsisakysiu šio sporto smile Bet ačiu už patarimą smile

Neprisijungęs

 
ikxas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-10-28
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#17 2012-10-28 19:36

Re: Sveiki :)

Radiatorius rašė:

Sveiki, esu naujokas ir noriu pradėti sportuoti smile todel čia ir prisiregistravau. Bandysiu susikurti šiokią tokią programą ir karts nuo karto paklausiu jūsų patarimų.

Iš kart pirmas klausimas: ka manot apie šią programą presui? Aš ją darau jau nuo vakar (visada norėjau pilvo preso, ir dabar jau prisiverčiau rimtai dirbt) smile

Svoris: 44kg

Ūgis: 159cm

Metų: 13

Pradejau as ir sita daryt programa. visai nieko. Presas tikrai dirba.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net