Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Gilze
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-12
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#1 2012-11-12 17:37

Labas dienas:-)

Sveiki visi profesionalai, megejai ir tiesiog prijauciantys gerai savijautai ir sportui.
Kad labai neissiplesti, iskart prie reikalu:-):
1. Ugis: 171 cm
2. Svoris: 68 kg
3. Amzius: 28
4. Monekene buti nenoriu:ausines:, bet labaaaaai noriu sveiko grazaus kuno ir geros savijautos (emocinis nestabilumas auginant 9 men. kudiki-garantuotas)dumbom
5. Todel mirk gyvenk reikia pagalbos tvarkantis su mityba:alaus: big_smile ir sportu:ausines: hanteliai

Labiausiai trokstamas rezultatas: sportiskas, sveikas kunas!

Kad reikia pradeti nuo kaloriju skaiciavimo, jau supratau:rolleyes:, tik klausimas: pagal mano duomenis paskaiciuotas kcal kiekis dienai (kalorijos.lt skaiciuokle) yra norma, kuri paskaiciuota mano esamo svorio palaikymui?
Kiek suvartoju kcal per diena, pasakyti negaliu, net pats velnias tikriausiai nezino:D, nes viena diena ju gali buti daug, kita diena isvis nebuti (mityba svyruoja kaip ir emocijos:dumbom:).
Ar man pradeti nuo to, kad vartoti kcal tiek, kiek gaunasi norma pagal skaiciuokle ir stebeti svorio pokycius?
O ka be to daryti su sportu?
Noriu pradeti sportuoti klube, tik klausimas ka rinktis: darba saleje ar keliauti i pvz. kuno formavimo, tobulinimo treniruotes, turiu omenyje aerobika ir pan.?

Zodziu, prasau Jusu pagalbos ir supratimo, atsakant i visus, galbut ne visada protingus, moteriskus klausimus apie sporta ir dietas:nykstys:

Neprisijungęs

 
Mxv
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-12-02
Žinutės: 831
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#2 2012-11-12 21:27

Re: Labas dienas:-)

Labas, ne tik kcal skaičiuot reikia, bet ir suvartojamu baltymu, angliu, riebalu kiekį, svoris nekis jei pvz suvartosi 2,200kcal per diena, bet is tu kcal vien anglys bus. Reikia visa mtyba derint, ne tik kcal skaiciuot.

Prisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#3 2012-11-12 21:28

Re: Labas dienas:-)

Butu naudinga jei kas primintu baltymu/angliu/riebalu proporcijas ryskinantis

Neprisijungęs

 
Gilze
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-12
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#4 2012-11-12 22:05

Re: Labas dienas:-)

Mxv rašė:

Labas, ne tik kcal skaičiuot reikia, bet ir suvartojamu baltymu, angliu, riebalu kiekį, svoris nekis jei pvz suvartosi 2,200kcal per diena, bet is tu kcal vien anglys bus. Reikia visa mtyba derint, ne tik kcal skaiciuot.

Niekada gyvenime nebuciau pagalvojusi, kad lieknejimas toks sudetingas procesas... Atrodo laikaisi dietos, nueini sportuoti ir se tau, keliu kg nera...
O cia pasirodo ANGLYS... Kas cia per reikalas? Angliavandeniai greiciausiai:-)
Gal galima butu nubrezti gaires tokiai nieko neismananciai asmenybei kaip as, dienos maisto meniu pavyzdy, savaites sporto grafikas mazdaug koks galetu ar turetu buti...
Na pvz. kaip as galvoju, pradziai eiti sportuoti kokias keturias dienas per savaite, diena i kuno formavimo treniruote, likusios trys saleje... (treniruociu skaicius ryskiai priklauso ir nuo mano sunaus grafiko, taigi penkios dienos per savaite jau butu prabanga).
Tikiuos nenuskambejo labaaaaai kvailai:-):-):-)na bet aisku, kritikos cia ir ieskau, ne ko kito:-), nes kuo daugiau kritikos is zinovu, tuo daugiau ziniu man!!!

Paskutinį kartą taisė Gilze (2012-11-12 22:08)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#5 2012-11-12 22:22

Re: Labas dienas:-)

man tai kazkaip keista kad ne supermamose pagalbos ieskai smile
nes cia gavusios kritikos moterys apsiverkia ir pabega big_smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#6 2012-11-12 22:37

Re: Labas dienas:-)

MrBurbulas rašė:

man tai kazkaip keista kad ne supermamose pagalbos ieskai smile
nes cia gavusios kritikos moterys apsiverkia ir pabega big_smile

dar spes tai padaryt big_smile

Neprisijungęs

 
Mxv
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-12-02
Žinutės: 831
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#7 2012-11-12 23:18

Re: Labas dienas:-)

Pelesis rašė:

MrBurbulas rašė:

man tai kazkaip keista kad ne supermamose pagalbos ieskai smile
nes cia gavusios kritikos moterys apsiverkia ir pabega big_smile

dar spes tai padaryt big_smile

Nu kam iškart nurašyt žmogų big_smile Gal visai nepabėgs. Dėl tos aerobikos tai tu baik juokaut big_smile O jei nenori baigt, tai tikrai eik supermamų forumą. Kas toliau, dėl mitybos, tai eini į forumo skiltį "Mityba ir dietos" ir ten rasi visko ir ko reik ir ko nereik. Dėl treniruočių eini į skiltį "treniruotės" ir "treniruočių programų kritiką" Ten susidarysi programa, suprasi kas kaip vysksta. Atsibosta kalbėt ta patį per ta patį, kai viskas milijoną kartų apkalbėta.

Sėkmės.

Prisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#8 2012-11-12 23:59

Re: Labas dienas:-)

Mxv rašė:

Pelesis rašė:

MrBurbulas rašė:

man tai kazkaip keista kad ne supermamose pagalbos ieskai smile
nes cia gavusios kritikos moterys apsiverkia ir pabega big_smile

dar spes tai padaryt big_smile

Nu kam iškart nurašyt žmogų big_smile Gal visai nepabėgs. Dėl tos aerobikos tai tu baik juokaut big_smile O jei nenori baigt, tai tikrai eik supermamų forumą. Kas toliau, dėl mitybos, tai eini į forumo skiltį "Mityba ir dietos" ir ten rasi visko ir ko reik ir ko nereik. Dėl treniruočių eini į skiltį "treniruotės" ir "treniruočių programų kritiką" Ten susidarysi programa, suprasi kas kaip vysksta. Atsibosta kalbėt ta patį per ta patį, kai viskas milijoną kartų apkalbėta.

Sėkmės.

matai kur niuansas yra.. moterim reik kiek kitokiu programu nei vyram.. dazniausia...

Neprisijungęs

 
Mxv
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-12-02
Žinutės: 831
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#9 2012-11-13 00:16

Re: Labas dienas:-)

MrBurbulas rašė:

Mxv rašė:

Pelesis rašė:


dar spes tai padaryt big_smile

Nu kam iškart nurašyt žmogų big_smile Gal visai nepabėgs. Dėl tos aerobikos tai tu baik juokaut big_smile O jei nenori baigt, tai tikrai eik supermamų forumą. Kas toliau, dėl mitybos, tai eini į forumo skiltį "Mityba ir dietos" ir ten rasi visko ir ko reik ir ko nereik. Dėl treniruočių eini į skiltį "treniruotės" ir "treniruočių programų kritiką" Ten susidarysi programa, suprasi kas kaip vysksta. Atsibosta kalbėt ta patį per ta patį, kai viskas milijoną kartų apkalbėta.

Sėkmės.

matai kur niuansas yra.. moterim reik kiek kitokiu programu nei vyram.. dazniausia...

Nu blogiausiu atvėju forume yra skiltis "Moterims ir merginoms" tegul tą aplanko jei jau anos nepadės big_smile

Prisijungęs

 
Gilze
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-12
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#10 2012-11-13 11:59

Re: Labas dienas:-)

Per keleta zinuciu mane nuraset, apgynet ir vel nurasyt suspejote:dumbom:
Kas tuos bernus supaisys, o dar sako, kad moteriskes velniu priedusios...
Jei buciau norejusi skaityti supermamu patarimu, tai paskambinciau savo mamai ir tiek:lol:, bet kadangi puikiai zinau, kad ji man nepades, susirasineju su jumis!

Aciu vyrai, paskaitysiu skiltis, kurias minejote, o tada ziuresim kas cia ir kaip:stanga_v_r:

Beje, gal kuris is jusu treneriu kokiam klube dirbat vilniuje, ateiciau issiaiskint apie asaras:stanga:,
o jei rimtai, tai mielai ateiciau paklausyti nurodymu ir patarimu kas ir kaip sportuojant!

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#11 2012-11-13 12:47

Re: Labas dienas:-)

.

Paskutinį kartą taisė Artyi (2013-12-21 13:57)

Neprisijungęs

 
Gilze
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-12
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#12 2012-11-13 15:20

Re: Labas dienas:-)

Na kad dirbant su svoriais rzultatas geresnis, zinau is patirties, nesvetimas man sportas:-),
tik kad labiausiai ko bijau (taip pat is patirties), kad nuejus i sporto kluba ir paprasius sudaryti programa, toks jausmas, kad ji sudaroma "is akies"...
Kazkada kai gyvenau savo kaime, nepabijojau nueiti i eiline vyriska stangine paprasyti pagalbos, va ten zmones is sirdies surase viska, susake kas ir kaip... Aisku, laikai keiciasi:)
Zodziu, reikes kreiptis pagalbos i trenery ir tiketis geriausios programos asmeniskai man!

Paskutinį kartą taisė Gilze (2012-11-13 15:20)

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#13 2012-11-13 15:26

Re: Labas dienas:-)

.

Paskutinį kartą taisė Artyi (2013-12-21 13:56)

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#14 2012-11-13 15:27

Re: Labas dienas:-)

Gilze rašė:

Na kad dirbant su svoriais rzultatas geresnis, zinau is patirties, nesvetimas man sportas:-),
tik kad labiausiai ko bijau (taip pat is patirties), kad nuejus i sporto kluba ir paprasius sudaryti programa, toks jausmas, kad ji sudaroma "is akies"...
Kazkada kai gyvenau savo kaime, nepabijojau nueiti i eiline vyriska stangine paprasyti pagalbos, va ten zmones is sirdies surase viska, susake kas ir kaip... Aisku, laikai keiciasi:)
Zodziu, reikes kreiptis pagalbos i trenery ir tiketis geriausios programos asmeniskai man!

Pradedant sportuoti, ar griztant i sporta po pertraukos programa tikrai netures kazkokios dideles itakos tavo rezultatams, pirmiems 2-3 menesiams tikrai tiks programa pradedantiesiams, kaip pavadinai "is akies" smile esminis dalykas sitame sporte yra mityba, kai apsilsi kojas  ir matysi kas tau geriau, kas blogiau, tada galesi jau rimciau pagalvot apie kazkokia programa BUTENT tau smile sekmes.

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#15 2012-11-13 15:33

Re: Labas dienas:-)

Gilze rašė:

Na kad dirbant su svoriais rzultatas geresnis, zinau is patirties, nesvetimas man sportas:-),
tik kad labiausiai ko bijau (taip pat is patirties), kad nuejus i sporto kluba ir paprasius sudaryti programa, toks jausmas, kad ji sudaroma "is akies"...
Kazkada kai gyvenau savo kaime, nepabijojau nueiti i eiline vyriska stangine paprasyti pagalbos, va ten zmones is sirdies surase viska, susake kas ir kaip... Aisku, laikai keiciasi:)
Zodziu, reikes kreiptis pagalbos i trenery ir tiketis geriausios programos asmeniskai man!

Klubuose visiems atejusiems duoda standartines treniruotes su pratimais pagal tavo norus - visa sita galima padaryti pasiimus jau gatava programa ir paciai pasikoregavus pratimus. Taip pat pritaiko klubuose treniruotes ir pratimus kad per daug nesidubluotu klientams ir nereiketu eileje prie treniruokliu stovet. Aisku jei klube normalus treneris ir isigilina ko tau reikia, ka sugebi, stebi tave ir t.t. tada jau gali sudaryti asmenine treniruote, bet cia turbut dazniausiai taip buna tik tada jei ruosiesi varzybom ir atstovauji kluba smile

Neprisijungęs

 
Gilze
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-12
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#16 2012-11-13 15:52

Re: Labas dienas:-)

Artyi rašė:

Gilze rašė:

Na kad dirbant su svoriais rzultatas geresnis, zinau is patirties, nesvetimas man sportas:-),
tik kad labiausiai ko bijau (taip pat is patirties), kad nuejus i sporto kluba ir paprasius sudaryti programa, toks jausmas, kad ji sudaroma "is akies"...
Kazkada kai gyvenau savo kaime, nepabijojau nueiti i eiline vyriska stangine paprasyti pagalbos, va ten zmones is sirdies surase viska, susake kas ir kaip... Aisku, laikai keiciasi:)
Zodziu, reikes kreiptis pagalbos i trenery ir tiketis geriausios programos asmeniskai man!

Gali pameginti programa kuri pateikta tam puslapyje, ji tikrai nera bloga.
Ir tikrai butu puikus rezultaltai.

Siam sporte, jei jis tau nera svetimas, turetum zinoti, jo darbas saleje, tai 20-30%, visa kita mityba ir poilsis.

Ir dar laaaaaabai stiprios valios!!!:-)

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#17 2014-02-20 14:16

Re: Labas dienas:-)

Labukas, sportus užmetus buvai ir ant vasaros vėl prisiminei? big_smile Toks užsidegimas gi buvo sportuot, ar čia raumens 3kg užsimetei? smile

2012-11: Ugis: 171 cm / Svoris: 68 kg
2014-02: Ugis: 171 cm / Svoris: 71 kg

Neprisijungęs

 
Malvina
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-02-02
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#18 2014-02-20 17:01

Re: Labas dienas:-)

.

Paskutinį kartą taisė Malvina (2014-02-20 20:11)

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#19 2014-02-20 18:37

Re: Labas dienas:-)

Sena tema prikelet?

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#20 2014-02-20 18:43

Re: Labas dienas:-)

Jo, pasižėjau ką per beveik pusantrų metų nuveikė mergina... +3kg

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#21 2014-02-20 18:48

Re: Labas dienas:-)

I mase eina ant papu viskas normaliai big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net